Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 16:28   #1
koniec_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4

Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić


Cześć, nie jestem nowa na forum, ale jak duża część wizażanek postanowiłam założyć drugie konto, żeby opisać swój problem i prosić o rady jak zachować się w mojej obecnej sytuacji

Od jakichś 2 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, nazwijmy go Tomek, ogólnie znamy się prawie rok.. Chłopak ma 24 lata, ja 21.

Nigdy nie było problemów żeby jemu "stanął", nasz seks zawsze był udany, jednak ostatnio pojawiły się problemy... gra wstępna, wszystko super, jest wzwód, ale chwile później opada mu i koniec... Taka sytuacja miała miejsce już 4 razy, więc nie jest to jednorazowy przypadek. On od razu zamyka się w sobie, frustruje i wkręca sobie, że jest beznadziejny.
Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że przyczyny tego mogą być związane z jego pracą (dużo stresu, zmęczenie itp.) jak i złą dietą (papierosy, alkohol, fast foody), jednak on nigdy nie miał problemów ze swoim małym, a teraz cóż, chce a nie może

Problem polega na tym, że on nie chce o tym rozmawiać, i ogólnie jest wkurzony na cały świat. Nie wiem jak się zachować, jak go pocieszyć, a nie dobić. Myślę, że może pomogłaby mu wizyta u lekarza, albo dłuższy wypoczynek... On jednak nie chce mnie słuchać.

Opisana sytuacja miała też miejsce wczoraj, jak poszłam w końcu do domu, to napisał mi sms, że go to dobija, jest załamany, bo nie wie o co chodzi i na razie nie ma ochoty na spotkania, bo znowu będzie tak samo. Odpisałam mu, żeby się tak nie przejmował, że to na pewno chwilowe problemy i jak tylko wyluzuje i przestanie się sam nakręcać to miną

Nic mi nie odpisał. Nie wiem co teraz zrobić? Dla niego, jak i dla mnie seks jest bardzo ważny w relacjach i nie wyobrażam sobie byśmy już nigdy mieli się nie kochać. Nie chcę też by nasze spotykanie się skończyło, a on był zdołowany i zostawiony z tym tak sam sobie. Zależy mi na nim i chce mu pomóc, ale nie wiem jak się zachować i co zrobić

Edytowane przez koniec_swiata
Czas edycji: 2012-09-07 o 16:30
koniec_swiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:48   #2
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Pamiętam jak mojemu TŻ się to zdarzyło i chciałam z nim pogadać to właśnie się zestresował, zaczął się obwiniać, potem przy kolejnym razie znów się zestresował, że się nie uda i oczywiście się nie udalo. Aż w końcu odpuściłam, udawałam, że nie ma tematu, że to nic takiego, nie gadaliśmy o tym, facet się przestał stresować i problem zniknął.
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:57   #3
koniec_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

czyli powinnam teraz odpuścić, nie podejmować tematu i poczekać aż sam się odezwie i będzie chciał spotkać? ;>
koniec_swiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:04   #4
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez koniec_swiata Pokaż wiadomość
czyli powinnam teraz odpuścić, nie podejmować tematu i poczekać aż sam się odezwie i będzie chciał spotkać? ;>
Wiesz u nas to akurat zadziałało, ale nie gwarantuję Ci, że u Was będzie podobnie
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:34   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Mojemu też się zdarza. A potem jest znów normalnie. Jak się zdarzy, to przytulamy się, on zaspokala mnie oralnie, mnie jest wtedy wspaniale, a jego to tak podnieca, że...już problemu nie ma.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:51   #6
koniec_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mojemu też się zdarza. A potem jest znów normalnie. Jak się zdarzy, to przytulamy się, on zaspokala mnie oralnie, mnie jest wtedy wspaniale, a jego to tak podnieca, że...już problemu nie ma.
no właśnie.. tylko mój się tak nie zachowuje. Od razu jest zdenerwowany, przestaje się odzywać a jak próbuję go przytulić to "nie mam teraz ochoty na czułości"... po chwili jest normalny, no ale

i po ostatnim takim razie się nie odzywa. nie chcę żeby całkiem przestał, przez takie coś...
koniec_swiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 07:35   #7
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

też mam taką sytuację z tym , że mój chce się przytulić i przeprasza... mówię mu , że nic się nie stało i ma wyluzować bo nic nie zdziałamy nerwami , a sex ma być przyjemny a ie frustrujący nie dziś to innym razem , musisz mu powiedzieć , że nie jest to żaden problem dla Ciebie i ma się przestać tym frustrować bo będzie tylko gorzej a seks nie jest najważniejszy w życiu bo za 40 lat będziecie mogli już o tym zapomnieć (co to seks ...) i nie wracaj do tematu najlepiej napisz mu to w sms-ie skoro nie chce się spotkać , napisz , że tęsknisz i , że chcesz się do niego przytulić , spędźcie jeden wieczór bez seksu , przytulcie się obejrzyjcie film , powygłupiajcie. albo zrób mu jakąś fajną niespodziankę idźcie do knajpki niech sytuacja między wami znowu zacznie iskrzyć
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 15:51   #8
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

dziewczyny dobrze radzą. daj chwilę mu odsapnąć. wiem jako facet, że to jest strasznie frustrujące jak coś takiego się dzieje. trzymam za was kciuki.
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:30   #9
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Hej, chłop to nie kobita

Oni naprawdę NIE CHCĄ drążyć tematu. Następnym razem jak tak się stanie to spróbuj go podnieść jeszcze raz ustami, jak nie pomoże to po prostu się przytul, powiedz, że go kochasz i już o nic nie pytaj, na nic nie namawiaj. Musisz dać mu do zrozumienia, że i tak jest ok, to mu bardziej pomoże niż rozmowa, która go denerwuje i krępuje zarazem. Życzę powodzenia
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 22:47   #10
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

Frustracja rodzi frustrację! Przyczyną jest to, co napisałaś (stres, zła dieta..). on musi sam to zrozumieć, ograniczyć palenie, wyluzować się, inaczej tylko sam się nakręca i wpada w błędne koło!
Porozmawiaj delikatnie, żeby zaczął dbać o siebie.
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:02   #11
Cola10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Chłopak ma problemy ze wzwodem, nie wiem co robić

po pierwsze nie drąż tematu
po drugie kup mu cynk
po trzecie nakrec go odpowiednio nastepnym razem
Cola10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.