"Tłusta lesbijka z Arkansas"... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 15:54   #61
gosiekck
Rozeznanie
 
Avatar gosiekck
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 933
GG do gosiekck Send a message via Skype™ to gosiekck
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Ja nie jestem oburzona i zgadzam sie z tym ze wady chowac a zalety uwydatniac W sumie to o tej pani nic nie slyszalam i chyba lepiej mi bylo jak nie slyszalm. Ma babka swoj styl i nie boi sie go hmm pokazac smiac mi sie tylko chce jak miedzy tymi dwoma puszystymi kobietkami kroczy bodajrze sucha jak patyk kate moss
gosiekck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:36   #62
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez mia85 Pokaż wiadomość
o jejku jest jaka jest i sie tego nie wstydzi!! moze i jest grubasna... ale gdyby wszyscy mysleli jak wiekszosc z was- grubasy nie wychodzilyby z domu, nie byliby obecni w spoleczenstwie. ja uwazam ze grubasy sa swietnymi towarzysko kumplami!!!! a The Gossip to jedna z moich ulubionych kapel- moze wokalistka nie ma stylu i prowokuje- ale za to ja ceni tysiace fanów.
ale nie chodzi o to, aby grubaski miały siedzieć w domu.
z tego co czytałam, dziewczynom chodziło o to, że człowiek z nadwagą 'powinien' się ubierać stosownie do swojej wagi. Jest mnóstwo fasonów, w których otyli wyglądają dobrze.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:56   #63
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

"- Gdy byłam dzieckiem, mama kazała mi zakładać na plaży koszulkę, bo wstydziła się mojej tuszy. Teraz mam to gdzieś."

A moze jej sposob ubierania sie jest forma odreagowania dziecinstwa??...
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:57   #64
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

zaniedbana , wulgarna baba.
tyle w tym temacie.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:21   #65
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez NaRtEcZkA Pokaż wiadomość
"- Gdy byłam dzieckiem, mama kazała mi zakładać na plaży koszulkę, bo wstydziła się mojej tuszy. Teraz mam to gdzieś."

A moze jej sposob ubierania sie jest forma odreagowania dziecinstwa??...
Dziś czytałam bodajże w Twoim Stylu,ze dziewczyty,których cemoocena została zdeterminowana przez matke,nie mają problemu z akceptacją swojego ciała...w przypadku tej babki ta teoria nabiera nowego znaczenia,współczuje jej takiej mamuśki,widocznie nie dba o siebie troche po to ,aby zrobić jej na złosc..Ogólnie lubie ludzi,którzy za nic mają konwenanse i nie boją sie być sobą,za to nie cierpie zakompleksionych idiotek,które swoją samoocene uzależniają od uznania kolezanek
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 18:53   #66
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Bo, bądźmy szczerzy, co jest obleśne, to, że się mało ciekawie ubiera, że jest spocona, krzykliwa, czy to, że ma wielkie wielorybie cielsko, że upasła się, no właśnie, jak świnia..? Patrząc na obrazek, gdzie paraduje w staniku i kolażowkach (?), taka fuujj - równie db mogłaby to być anonimowa kobietą, która w 40 stopniowym upale przechadza się nad własnym basenem, ale, gdzie tam, problem w tym, że ona w ogóle jest spaślakiem, czyż nie.
cytat aeterny
powinnas sie zastanowic nad tym co mowisz
jak obrazasz innych ludzi
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:30   #67
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Bo, bądźmy szczerzy, co jest obleśne, to, że się mało ciekawie ubiera, że jest spocona, krzykliwa, czy to, że ma wielkie wielorybie cielsko, że upasła się, no właśnie, jak świnia..? Patrząc na obrazek, gdzie paraduje w staniku i kolażowkach (?), taka fuujj - równie db mogłaby to być anonimowa kobietą, która w 40 stopniowym upale przechadza się nad własnym basenem, ale, gdzie tam, problem w tym, że ona w ogóle jest spaślakiem, czyż nie.
cytat aeterny
powinnas sie zastanowic nad tym co mowisz
jak obrazasz innych ludzi
Jasne, lepiej kiedy dziewczyny piszą: nie mam nic przeciwko grubym ludziom, ale ona jest obleśna, niech sie ubiera adekwatnie do swojej figury...

Wyrocznie pożal się Boże


Może gdybyś lepiej znała styl wypowiedzi Aete...
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 20:02   #68
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Super Cię widziec.

Święte słowa , problem moje drogie w tym, że to nie ja ludzi obrażam, za to powiedziałam na glos to, co wielu 'szepce' po kątach. Lol, nawet tu, calkiem niedawno, jakieś dziewczę pożaliło się w jednym z watków, że zawsze się musi do niej dosiąśc w busie jakaś gruba baba! Tragedia.

Nie jestem ostoją tolerancji , też uważam, że lepiej podkreślac zalety, a nie wady, że to żaden powod do dumy horrendalnie utyc, że dyscyplina bardzo dobrą rzeczą, ale, Dezzire (btw, i ja nic myslec nie muszę ), nim obrazisz się na mój post, przeczytaj proszę wątek, gdzie w sposob zawoalowany pada: jestes gruby, cóz, ale ubieraj się tak, aby nie odbierac mi apetytu. Uszanuj moje poczucie estetyki..!
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:27   #69
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Aeterena? Zupełnie nie rozumiem Twojej pseudoironii w moim kierunku cóż, dziewczyna chce pokazać że jej ciało jest fajne i piekne (czytałam parę jej wypowiedzi na ten temat oraz oglądałam 1 wywiad w którym mówiła że jej figura jest dużo bardziej seksowna niż patyczaków) a to co robi przynosi odwrotny efekt,mi się zrobiło niedobrze i już,mówię szczerze i nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć,to niekontrolowany odruch. Moim zdaniem są lepsze sposoby na pokazanie tego że nadwaga może być ok bo pomijając jej wagę,ta dziewczyna jest po prostu zaniedbana. Trudno,jeśli komuś się moje podejście nie podoba ale temat to temat,myślę że polega na wyrażaniu subiektywych opinii. Więc moja opinia brzmi - wygląda źle.

Peace
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:31   #70
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

ja sie zgadzam ze4 jest styl ubierania jej nie pasuje bo ja *obrzydza* zamiast uwydatnic zalety
ale ja otylych nie wyzywam os świń
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:42   #71
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Oo, wyszlo jak wyszlo, ale nie kierowalam pseudoironii w Twoim kierunku, czy moze, tylko w Twoim, bo przeoczylam Twój tekst o pogwalceniu Twojego zmysłu estetyki, i o tym, że robi Ci się niedobrze.

Panna wyglada jak wygląda, kazdy widzi, oblesnym zresztą być nietrudno, wystarczy, że się np. dłubie w nosie i, za przeproszeniem, konsumuje to, co się w nim znalazło, albo wymiotuje za parkowa lawką dalej, niż widzi.


Chodzi mi o trochę inna rzecz niż o to, że ktoś na własnym koncercie wyglada okropnie; wiedziałyscie np., że sporo otyłych ludzi, głównie z tych, którzy mają kompleksy, wstydzą się np. jeść publicznie; wyjśc ze sklepu i wcinac batona, a dzieje się tak dlatego, bo nie chcą slyszeć, choćby tylko w wyobraźni , tego szmeru w stylu: no moglaby, mogłby, tyle nie zreć... Przeciez to nie ja jestem autorką tych zabawnych tekścików i okreslen przerozmaitych. ^^

Nie znam tej kobiety, artystki :P, za to troche dziwi mnie ta medialna wrzawa (?), na ulicach Stanow czy choćby w Irlandii mozna ujrzeć niemniej barwne egzemplarze, nie brak, hm, wylewających się ze swoich panterek dużych tygrysków.

Ktoś napisal, że amerykanskie nastolatki mają idola na swoją miarę, a ja proponuję pilnowac swoich dzieci, bo w Polsce już mamy kulturę trenowania przy kompie, konsoli, i zapychania tanimi chipsikami z biedronki czy innego plusa.


Oczywiście, że peace.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2007-11-03 o 21:14 Powód: ;)
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 20:44   #72
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja sie zgadzam ze4 jest styl ubierania jej nie pasuje bo ja *obrzydza* zamiast uwydatnic zalety
ale ja otylych nie wyzywam os świń
Ty przykładowo może i nie używasz okreslenia ''ku**a'' za to, znaczy ono dokładnie to, co znaczy, i z użycia nie wyjdzie jeszcze bardzo długo...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 21:01   #73
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
Aeterena? Zupełnie nie rozumiem Twojej pseudoironii w moim kierunku cóż, dziewczyna chce pokazać że jej ciało jest fajne i piekne (czytałam parę jej wypowiedzi na ten temat oraz oglądałam 1 wywiad w którym mówiła że jej figura jest dużo bardziej seksowna niż patyczaków) a to co robi przynosi odwrotny efekt,mi się zrobiło niedobrze i już,mówię szczerze i nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć,to niekontrolowany odruch. Moim zdaniem są lepsze sposoby na pokazanie tego że nadwaga może być ok bo pomijając jej wagę,ta dziewczyna jest po prostu zaniedbana. Trudno,jeśli komuś się moje podejście nie podoba ale temat to temat,myślę że polega na wyrażaniu subiektywych opinii. Więc moja opinia brzmi - wygląda źle.

Peace
Odnośnie jej wypowiedzi w tym wywiadzie.
Każda skrajność jest, moim zdaniem, niedobra. To raz. dwa, to to, że nie ma tylko patyczaków i tylko grubasów. Są też ludzie mieszczący się w 'normie'. I nie trzeba być otyłym, żeby być seksownym, bo seksowne to to bynajmniej nie jest. Ale uwagę na siebie trzeba zwrócić. 'Patyczaków' jest już pełno w świecie sław, więc żadnej furory nie zrobią. Ale dla mnie to jest chore, że można się aż tak, świadomie lub nie, zaniedbać tylko po to, aby osiągnąć sławę. I nie jest to przyjemny widok, nie wiem, czy zdaje sobie z tego sprawę. Poza tym, Pani nie znam, pierwsze słyszę i nie chciałabym więcej :-}

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Oo, wyszlo jak wyszlo, ale nie kierowalam pseudoironii w Twoim kierunku, czy moze, tylko w Twoim, bo przeoczylam Twój tekst o pogwalceniu Twojego zmysłu estetyki, i o tym, że robi Ci się niedobrze.

Panna wyglada jak wygląda, kazdy widzi, oblesnym zresztą być nietrudno, wystarczy, że się np. dłubie w nosie i, za przeproszeniem, konsumuje to, co się w nim znalazło, albo wymiotuje za parkowa lawką dalej, niż widzi.


Chodzi mi o trochę inna rzecz niż o to, że ktoś na własnym koncercie wyglada okropnie; wiedziałyscie np., że sporo otyłych ludzi, głównie z tych, którzy mają kompleksy, wstydzą się np. jeść publicznie; wyjśc ze sklepu i wcinac batona, a dzieje się tak dlatego, bo nie chcą slyszeć, choćby tylko w wyobraźni , tego szmeru w stylu: no moglaby, mogłby, tyle nie zreć... Przeciez to nie ja jestem autorką tych zabawnych tekścików i okreslen przerozmaitych. ^^

Nie znam tej kobiety, artystki :P, za to troche dziwi mnie ta medialna wrzawa (?), na ulicach Stanow czy choćby w Irlandii mozna ujrzeć niemniej barwne egzemplarze, nie brak, hm, wylewających się ze swoich panterek dużych tygrysków.

Ktoś napisal, że amerykanskie nastolatki mają idola na swoją wiarę, a ja proponuję pilnowac swoich dzieci, bo w Polsce już mamy kulturę trenowania przy kompie, konsoli, i zapychania tanimi chipsikami z biedronki czy innego plusa.


Oczywiście, że peace.

Dobrze napisane. Zdecydowanie
Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 08:45   #74
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Super Cię widziec.

Po prostu zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Najczęściej wielce egzaltowane i pełne politycznej poprawności teksty wygłszają ludzie, którzy widząc jakąś grubą babkę nie mogą się powstrzymać, żeby ukradkiem nie spojrzeć na nią pogardliwie.

Zresztą dotyczy to nie tylko tego problemu.
Ot, takie zakłamanie.
No ale w końcu pozory zachowane!
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:25   #75
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Kitty Pop podpisuję się obiema łapkami pod tym co napisałaś
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:42   #76
mia85
Raczkowanie
 
Avatar mia85
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzw
Wiadomości: 108
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ale nie chodzi o to, aby grubaski miały siedzieć w domu.
z tego co czytałam, dziewczynom chodziło o to, że człowiek z nadwagą 'powinien' się ubierać stosownie do swojej wagi. Jest mnóstwo fasonów, w których otyli wyglądają dobrze.

no tak tyle ze wiekszosc twierdzi ze jest oblesna, obrzydliwa itp. to ze ubiera sie tak czy nie inaczej to juz jej osobista sprawa. jest inna od tysiaca anorektycznych slawnych kobitek, a czepianie sie tego czy jest spocona czy ma getry, czy ma wszystko w dupie i to pokazuje jest dla mnie bezsensowne. moze nie bywacie na koncertach- ale tam spoconym sie nie da nie byc- nie da sie pogowac, spiewac i pokazywac swoich emocji bez kropli potu. gwen stef tez na swoich koncertach jest spocona- no ale ona jest szczupla i to jest super kul dzezi seksi fleksi ....
__________________
Zarejestrowana 2007-08-28, ostatni wpis 2008, urodziła dziecko, siedzi na macierzyńskim, może coś popisze
mia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:21   #77
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Nie rozumiem tego oburzenia, ze komus sie otyla kobieta nie podoba. I co to ma wspolnego z tym, ze grubi niby wg tych krytykujacych osob nie powinni z domu wychodzic... Ja na ulicach widze pelno osob, rzeczy ktore rania moje poczucie estetyki. Chodza sobie, ok, nie podchodze do nich i nie mowie ze sa okropni. Ale chyba mozna na forum wyrazic swoja opinie jesli chodzi o kogos tak zaniedbanego.

Btw istnieje dziwna prawidlowosc, ze krytyka osob chudych jest ok, grubych juz nie...
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:42   #78
Lotusia
Raczkowanie
 
Avatar Lotusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 221
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

hmm, no nie sądziłam, że aż tyle negatywnych emocji wywoła ten watek...

musze powiedziec, że sie wielce zawiodłam na Was, myślałam że dostrzezecia w niej cos więcej, a nie tylko jej wygląd....

zaznacze, że nie jestem jej fanką i nie imonuje mi ona, lecz nie oceniłam jej po wygladzie, postanowilam sie dowiedziac o niej czegos wiecej, i jak sie okazalo, ma wspanialy glos, ma swoich fanow, nie miala lekkiego dziecinstwa...

co was bardziej razi? nadmierna grubosc czy nadmierna chudosc? jedno i drugie? a moze jednak otyłosc, poniewaz jest szybciej zauwazalna?

czy widzac piekna ale niesamowicie gruba dziewczyne zapamietacie ją jako "grubaske" czy może "śliczną dziewczynę" ???

hmm, czy jestesmy tolerancyjni? raczyej NIE.
aha i jeszcze jedno mnie zadziwiło ze praktycznie zadna z Was nie uzyła jej imienia a pisałyscie Ona, Jej, itp....

jeszcze jeden artykuł o Beth:
http://muzyka.onet.pl/10173,16171,1378181,prasa.html

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=3777

wklejam takze inne oblicze Beth, a także inna otyła gwiazdę Queen Latifah, a także ich przeciwienstwo Amy Winehouse
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto8.jpg (55,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto9.jpg (17,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto10.jpg (32,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto11.jpg (14,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto12.jpg (12,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto13.jpg (35,9 KB, 74 załadowań)
__________________

Ślepa jestem. Oślepiona majem.
Nic nie wiem, prócz, że pachną bzy.
I ustami tylko poznaję,
żeś ty nie ty...
"Ślepa" Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Lotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:44   #79
Lotusia
Raczkowanie
 
Avatar Lotusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 221
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto15.jpg (68,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beth-Ditto16.jpg (11,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Queen1.jpg (27,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Queen2.jpg (31,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Queen3.jpg (55,5 KB, 44 załadowań)
__________________

Ślepa jestem. Oślepiona majem.
Nic nie wiem, prócz, że pachną bzy.
I ustami tylko poznaję,
żeś ty nie ty...
"Ślepa" Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Lotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 12:46   #80
Lotusia
Raczkowanie
 
Avatar Lotusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 221
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

cd...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Queen4.jpg (43,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy1.jpg (89,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy2.jpg (57,8 KB, 74 załadowań)
__________________

Ślepa jestem. Oślepiona majem.
Nic nie wiem, prócz, że pachną bzy.
I ustami tylko poznaję,
żeś ty nie ty...
"Ślepa" Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Lotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:05   #81
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez Lotusia Pokaż wiadomość
musze powiedziec, że sie wielce zawiodłam na Was, myślałam że dostrzezecia w niej cos więcej, a nie tylko jej wygląd....
niby co? dla mnie ta dziewczyna nie ma za grosz talentu.

Cytat:
zaznacze, że nie jestem jej fanką i nie imonuje mi ona, lecz nie oceniłam jej po wygladzie, postanowilam sie dowiedziac o niej czegos wiecej, i jak sie okazalo,ma wspanialy glos,
według ciebie, według mnie - nic specjalnego.
Cytat:
ma swoich fanow,
to chyba oczywiste
Cytat:
nie miala lekkiego dziecinstwa...
iiiiiii?

Cytat:
czy widzac piekna ale niesamowicie gruba dziewczyne zapamietacie ją jako "grubaske" czy może "śliczną dziewczynę" ???
zapamiętam ją jako piękną grubą dziewczynę która byłaby jeszcze piękniejsza gdyby schudła - znam wiele takich osób.

Cytat:
aha i jeszcze jedno mnie zadziwiło ze praktycznie zadna z Was nie uzyła jej imienia a pisałyscie Ona, Jej, itp....
a co to ma do rzeczy?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:07   #82
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez Lotusia Pokaż wiadomość
hmm, no nie sądziłam, że aż tyle negatywnych emocji wywoła ten watek...

musze powiedziec, że sie wielce zawiodłam na Was, myślałam że dostrzezecia w niej cos więcej, a nie tylko jej wygląd....

zaznacze, że nie jestem jej fanką i nie imonuje mi ona, lecz nie oceniłam jej po wygladzie, postanowilam sie dowiedziac o niej czegos wiecej, i jak sie okazalo, ma wspanialy glos, ma swoich fanow, nie miala lekkiego dziecinstwa...

co was bardziej razi? nadmierna grubosc czy nadmierna chudosc? jedno i drugie? a moze jednak otyłosc, poniewaz jest szybciej zauwazalna?

czy widzac piekna ale niesamowicie gruba dziewczyne zapamietacie ją jako "grubaske" czy może "śliczną dziewczynę" ???

hmm, czy jestesmy tolerancyjni? raczyej NIE.
aha i jeszcze jedno mnie zadziwiło ze praktycznie zadna z Was nie uzyła jej imienia a pisałyscie Ona, Jej, itp...
A więc tak to już jest,że osoby niepewne swej wartości zwracają uwage głównie na wygląd,to taka swoista ,,obrona''dzięki,której podnoszą swoją ocene...natomiast te,które uważają,że są seksi najczęsciej własnie takie są i nie potrzebują dowartościowywać się w ten sposóbfakt stwierdzony naukowo,zastanawiam się co dzieje się z takimi złośliwcami kiedy kończą 60 lat,twarz wiotczeje,a zamiast tyłka jest kisiel...po za tym uwielbiam muzyke Amy Winehouse,chociaz ma na głowie,,wronie gniazdo'',a może własnie dlatego,ze je ma,bo po prostu uwielbiam ekscentrycznych ludzi
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:09   #83
ashyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko ludziom przy kości, pod warunkiem, że są zadbani i ubierają się adekwatnie do swojej figury, ale szczerze mówiąc czasami na jej widok robi mi się...słabo
Całkowicie się z Tobą zgadzam
ashyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:11   #84
justynka.ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 326
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

to ze nie wstydzi sie swojej tuszy nie znaczy ze musi pokazywac sie nago publicznie! wybila sie do swiata w ktorym chce zyc zamiast w miasteczku w ktorych z gory jest wszystko ustalone- za to ja mozna podziwiac.. ale wzorem do nasladowania oglnie nie jest
co do jej wyglau - bezwzgledne NIE!
justynka.ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:15   #85
Lotusia
Raczkowanie
 
Avatar Lotusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 221
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość


a co to ma do rzeczy?
a ma i to duzo, bo traktujecie ja podmiotowo a krtyka niektorym z Was za łatwo przychodzi...
__________________

Ślepa jestem. Oślepiona majem.
Nic nie wiem, prócz, że pachną bzy.
I ustami tylko poznaję,
żeś ty nie ty...
"Ślepa" Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Lotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:20   #86
Lotusia
Raczkowanie
 
Avatar Lotusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 221
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość


a co to ma do rzeczy?
a ma i to duzo, bo traktujecie ja podmiotowo a krtyka niektorym z Was za łatwo przychodzi...
__________________

Ślepa jestem. Oślepiona majem.
Nic nie wiem, prócz, że pachną bzy.
I ustami tylko poznaję,
żeś ty nie ty...
"Ślepa" Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Lotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:47   #87
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Lotusia, zgadzam się z Tobą...niestety, cała ta dyskusja dużo mówi o tym jacy dzisiaj są ludzie...przykre...
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:07   #88
mia85
Raczkowanie
 
Avatar mia85
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzw
Wiadomości: 108
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez justynka.ma Pokaż wiadomość
to ze nie wstydzi sie swojej tuszy nie znaczy ze musi pokazywac sie nago publicznie! wybila sie do swiata w ktorym chce zyc zamiast w miasteczku w ktorych z gory jest wszystko ustalone- za to ja mozna podziwiac.. ale wzorem do nasladowania oglnie nie jest
co do jej wyglau - bezwzgledne NIE!
a dlaczego np na koncercie nie moze sie rozebrac?? widowni sie moze podoba taki lekki ekshibicjonizm.... kto chce moze czerpac cokolwiek z jej postaw- ona pokazuje ze sie swojej tuszy nie wstydzi ot co......... a czy jest obiektem nie do naśladowania- kłóciłabym sie.......
__________________
Zarejestrowana 2007-08-28, ostatni wpis 2008, urodziła dziecko, siedzi na macierzyńskim, może coś popisze
mia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:08   #89
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Ale to nie jest wina nasza, że tak reagujemy. To, że nam coś się nie podoba, nie pasuje, to chyba normalne. Dla mnie to nie jest dziwne, że wystąpiła taka reakcja. Bo Pani swym wyglądem szokuje. I nie można nic powiedzieć, bo jest... gruba? No jest, mi osobiście nic do tego, chociaż kiedy widzę jej zdjęcia, nie wywołują we mnie pozytywnych emocji. Ale zdjęcia to zdjęcia, obejrzę, zapomnę. Nie obcuję z tą Panią i nie mi osądzać, jakim jest człowiekiem. Komentuję jej wizerunek.
A inna sprawa jest taka, że Beth nie jest jedyną sławą, która zdobywa krytykę innych. Paris, Britney, Nicole i cała reszta ma rzeszę fanów i przeciwników. A, że ona jest jaka jest, no cóż. Widocznie nie miała innego pomysłu na wypromowanie siebie.
Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:30   #90
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: "Tłusta lesbijka z Arkansas"...

Cytat:
Napisane przez Lotusia Pokaż wiadomość
hmm, no nie sądziłam, że aż tyle negatywnych emocji wywoła ten watek...

musze powiedziec, że sie wielce zawiodłam na Was, myślałam że dostrzezecia w niej cos więcej, a nie tylko jej wygląd....

co was bardziej razi? nadmierna grubosc czy nadmierna chudosc? jedno i drugie? a moze jednak otyłosc, poniewaz jest szybciej zauwazalna?

czy widzac piekna ale niesamowicie gruba dziewczyne zapamietacie ją jako "grubaske" czy może "śliczną dziewczynę" ???

hmm, czy jestesmy tolerancyjni? raczyej NIE.
aha i jeszcze jedno mnie zadziwiło ze praktycznie zadna z Was nie uzyła jej imienia a pisałyscie Ona, Jej, itp....

wklejam takze inne oblicze Beth, a także inna otyła gwiazdę Queen Latifah, a także ich przeciwienstwo Amy Winehouse

A co jest takiego strasznie złego w kilku słowach krytyki? Czasem jest ona naprawde potrzebna, a wydaje mi się że w otoczeniu tej Pani brak osób które mogłyby jej cos takiego powiedzieć.

Nie wiem, może nie spotkałaś się z tym na forum, ale jak juz pisał ktoś wyżej, żadna przesada nie jest dobra i jest krytykowana. Nadmierna chudość i nadmierna otyłość.

A teraz coś z własnego doświadczenia: chodzi ze mną do klasy puszysta dziewczyna, może i nie jest jakąś cudowną pieknością, ale jest ZADBANA i to jest tu ważne. Mam też w szkole inną - spodnie kupuje tak małe, że ledwo jest w stanie podciągnąć je sobie na tyłek (zresztą one i tak zaraz z niego zjeżdzają), wiecznie ma tłuste włosy i wygląda niezbyt zachęcajaco.
Czy w związku z tym, że ta druga wydaje mi się odpychająca, dyskryminuję grube osoby?
Wniosek z tego prosty - jesli ktos jest zadbany, dla mnie jest obojetne czy waży 50 czy 100 kg.

I na koniec. Nie wyobrażam sobie Quenn Latifah w samym staniku i majtkach na scenie .
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.