Lekarz dermatolog, czy to pokrzywka? + koloryt cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 09:21   #1
lewka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: stettin
Wiadomości: 2

Lekarz dermatolog, czy to pokrzywka? + koloryt cery


W lato, gdy tylko pojawi się troche słońca na moim ciele pojawiają się dziwne plamy. Pojawiają się tylko w części - od szyji do łokci, tzn. szyja, dekold i przedramiona. Są to czerwone 'placki', które pieką i jednocześnie swędzą. Bardzo nieprzyjemne i bolesne. ;| Dzieje się tak od mniej wiecej dwóch lat? Nie moge się normalnie opalać, zresztą moja skóra nie opala się prawie w ogóle, nawet w innych miejscach gdzie plamy nie występują. Dodam, że wcześniej opalałam się normalnie, może nie jakoś super szybko, ale jednak po wakacjach byłam brązowa.

Nie wiem co to jest, nie wiem też czy powinnam wybrać się z tym do dermatologa czy może alergologa?


I jeszcze jedna, inna sprawa - czy dermatolog zajmuje się sprawami typu: koloryt skóry? Wiem, ze zmiany skorne, tradzik i takie rzeczy owszem, ale czy chodzi sie do dermatologa ze sprawami typu - mam szarą i bladą cere + since pod oczami, czy to moze u innego lekarza?
lewka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.