moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 13:32   #31
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość

Nie słyszałam jeszcze o takim Tesco. Niestety u mnie w okolicach go nie ma, ale dzięki
Tutaj jest lista sklepów:
http://www.tesco.pl/sklepy/extra/index.php

Może komuś przyda się bo już kolejny raz jest taka promocja a sławne odżywki Eveline były po 8,99 zł (przynajmniej nie dawno była taka cena standardowa)
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 13:48   #32
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

[QUOTE=Aredhel125;39427613][QUOTE=dark01;39395791]

Dziękuję Ci bardzo. Krem Apis już dodałam do przechowalni na dozie, a reszta na moją listę.
Czy kremy z serii Optima i te z żurawiną to są ze sklepu pszczelarskiego Medos?
A ta galaretka to co to jest dokładniej?
Serum hialuronowe, masz na myśli żel? Planowałam go kupić i wymieszać z oliwką Babydream bo na razie tylko na to mnie stać. W przyszłości marzy mi się olejek arganowy

A czy te kremy, które podałaś to są w stanie naprawdę dobrze nawilżyć, zatrzymać wodę w skórze i nie zapchać? Bo u mnie zazwyczaj jest tak, że krem, który jest intensywnie nawilżający to ma zapychacze, które go dyskwalifikują jak parafinę, czy trigliceryde, które go dyskwalifikują. Albo jeśli nie zapychają to sobie nie radzą - dla przykładu: Krem intensywnie nawilżający z Evy Natury Herbal Garden maksymalnie wysuszył mi twarz i w dodatku uczulał, chyba od nadmiaru ekstraktów ziołowych, w każdym razie nie sprawdził się. Mam Allerco, który jest delikatny i dla alergików, ale gdy nałożyłam go z rana bezpośrednio na kapsułkę Dermogal A+E, która była nałożona na noc, to znowu dostałam uczulenia. Jednak solo jak na razie testuję i jest ok.
...
Mam od długiego czsu identyczny problem co i Ty....wiadomo,że zapychanie to sprawa indywidualna,ale apis nie ma niczego w sobie co może byc potencjalnym zapychaczem...jedne z niewielu kremów,które nie robią mi krzywdy,zapychanie i uczulanie to dla mnie podstawowe kryterium,mam z tym OGROMNY problem.Ja sobie kupuję kremiki na stronie producenta http://www.apiscosmetics.pl/sklep/

Wybór żelu hialuronowego + oliwka Babydream <najlepeij seria dla Mam> to DoSoKoNaŁy pomysł.

kapsułka Dermogal na co byś ją nie nałożyła i tak zapcha.
Olej arganowy może niektóre osoby zapychać.

Galaretki z Orientany to taki rodzaj żelo-maseczek do stosowania na noc zamiast kremu...ja sobie nakładam grubszą warstwę solo,lub mieszam z kilkoma kroplami olejku,jak czuje przesuszenie skóry. recenzje na KWC
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-24 o 13:51
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:36   #33
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

[QUOTE=dark01;39428030][QUOTE=Aredhel125;39427613]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość

Dziękuję Ci bardzo. Krem Apis już dodałam do przechowalni na dozie, a reszta na moją listę.
Czy kremy z serii Optima i te z żurawiną to są ze sklepu pszczelarskiego Medos?
A ta galaretka to co to jest dokładniej?
Serum hialuronowe, masz na myśli żel? Planowałam go kupić i wymieszać z oliwką Babydream bo na razie tylko na to mnie stać. W przyszłości marzy mi się olejek arganowy

A czy te kremy, które podałaś to są w stanie naprawdę dobrze nawilżyć, zatrzymać wodę w skórze i nie zapchać? Bo u mnie zazwyczaj jest tak, że krem, który jest intensywnie nawilżający to ma zapychacze, które go dyskwalifikują jak parafinę, czy trigliceryde, które go dyskwalifikują. Albo jeśli nie zapychają to sobie nie radzą - dla przykładu: Krem intensywnie nawilżający z Evy Natury Herbal Garden maksymalnie wysuszył mi twarz i w dodatku uczulał, chyba od nadmiaru ekstraktów ziołowych, w każdym razie nie sprawdził się. Mam Allerco, który jest delikatny i dla alergików, ale gdy nałożyłam go z rana bezpośrednio na kapsułkę Dermogal A+E, która była nałożona na noc, to znowu dostałam uczulenia. Jednak solo jak na razie testuję i jest ok.
...
Mam od długiego czsu identyczny problem co i Ty....wiadomo,że zapychanie to sprawa indywidualna,ale apis nie ma niczego w sobie co może byc potencjalnym zapychaczem...jedne z niewielu kremów,które nie robią mi krzywdy,zapychanie i uczulanie to dla mnie podstawowe kryterium,mam z tym OGROMNY problem.Ja sobie kupuję kremiki na stronie producenta http://www.apiscosmetics.pl/sklep/

Wybór żelu hialuronowego + oliwka Babydream <najlepeij seria dla Mam> to DoSoKoNaŁy pomysł.

kapsułka Dermogal na co byś ją nie nałożyła i tak zapcha.
Olej arganowy może niektóre osoby zapychać.

Galaretki z Orientany to taki rodzaj żelo-maseczek do stosowania na noc zamiast kremu...ja sobie nakładam grubszą warstwę solo,lub mieszam z kilkoma kroplami olejku,jak czuje przesuszenie skóry. recenzje na KWC
Dermogalu nie mam zamiaru stosować codziennie, ale w celu odżywienia, nawilżenia i ukojenia.
A jeszcze nie napisałaś mi, czy ta seria Optima pochodzi ze sklepu pszczelarskiego, o którym pisałam niżej?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:47   #34
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

...
Optima to seria z Apisa,i kupuje ja na stronie producenta.
Wiem w jakim celu ją stosujesz ale vit E jest megazapychająca,nawet w większym steżeniu w kosmetyku.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:41   #35
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Witam Was Mam pytanko. Co pawda mam 22 lata ale pomyslalam ze napisze tutaj Mam sucha cere na policzkach od roku. Niedawno bylam w szpitalu i mi zeszlo ale po powrocie do domu znowu porobily mi sie takie suche czerwone plamki. Na chwile obecna wygladaja dobrze bo mam masc (co prawda do nosa) z antybiotykiem. Smarowalam buzie miejscowo raz dziennie ta mascia i kremem NIVEA po kilku dniach i jest o niebo lepiej ale nie wiem jak mam sobie z tym radzic bo to jest juz meczace.
I jeszcze jedno. Wkolo oczu mam zmarszczki i pod oczami tez mniejsze i jedna taka wieeelka. Okropnie to wyglada jak sie troche mocniej usmiechne. Zastanawiam sie nad jakims kremen przeciwzmarszczkowym albo chociaz podkladzie wypelniajacym zmarszczki (czy cos takiego) ale nie wiem.. bo wiem ze jestem jeszcze mloda. Czesto smaruje te okolice zmarszczek mascia ochronna z wit. A bo jest ona baardzo tlusta ale chcialabym je jakos zmniejszyc o ile da rade.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ;**

Edytowane przez Nati000222
Czas edycji: 2013-02-24 o 19:42
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:47   #36
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez Nati000222 Pokaż wiadomość
Witam Was Mam pytanko. Co pawda mam 22 lata ale pomyslalam ze napisze tutaj Mam sucha cere na policzkach od roku. Niedawno bylam w szpitalu i mi zeszlo ale po powrocie do domu znowu porobily mi sie takie suche czerwone plamki. Na chwile obecna wygladaja dobrze bo mam masc (co prawda do nosa) z antybiotykiem. Smarowalam buzie miejscowo raz dziennie ta mascia i kremem NIVEA po kilku dniach i jest o niebo lepiej ale nie wiem jak mam sobie z tym radzic bo to jest juz meczace.
I jeszcze jedno. Wkolo oczu mam zmarszczki i pod oczami tez mniejsze i jedna taka wieeelka. Okropnie to wyglada jak sie troche mocniej usmiechne. Zastanawiam sie nad jakims kremen przeciwzmarszczkowym albo chociaz podkladzie wypelniajacym zmarszczki (czy cos takiego) ale nie wiem.. bo wiem ze jestem jeszcze mloda. Czesto smaruje te okolice zmarszczek mascia ochronna z wit. A bo jest ona baardzo tlusta ale chcialabym je jakos zmniejszyc o ile da rade.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ;**
...
skoro jesteś młoda to te zmarszczki pewnie z odwodnienia/wysuszenia... przede wszystkim wywal Nivea... jeżeli możesz kup sobie ten krem...mozesz go nakładac i na buzie i delikatnie w okolice powiek
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
Pos spód zwłaszcza na policzki krem Bepanthen,oba do kupienia w aptece.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:55   #37
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Dziekuje, postaram sie go kupic niedlugo jak dam rade
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 08:47   #38
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale na powstałe zmarszczki nie ma już ratunku. Możesz tylko opóźnić powstawanie następnych. Ze swojej strony mogę polecić krem anti- age na dzień z Bandi. Jest bardzo lekki, przeciwzmarszczkowy i nie zapycha absolutnie!
Wiem, że powstałych zmarszczek nie da się usunąć za pomocą kremu, ale można je zniwelować żeby były mniej widoczne, dlatego pytam czy polecacie jakiś dobry sprawdzony krem...
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:43   #39
SYISCosmetics
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

W wieku 25 lat skóra zaczyna się starzeć, powinnaś używać kosmetyków które w składzie mają kwas hialuronowy, wit. A i E, filtry przeciwsłoneczne, nie powinno się opalać i palić papierosów, należy zawsze zmywać makijaż przed snem. Ale nie stosuj zbyt mocnych kosmetyków aby nie rozleniwić skóry - by wciąż sama produkowała kwas hialuronowy, kolagen i aby sama mogła się regenerować: )


Cytat:
Napisane przez Roxi88 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór,
Chciałabym uzyskać poradę odnośnie pielęgnacji cery. Mam tłustą cerę ze skłonnością do trądziku i niedawno skończyłam 25 lat, zastanawiam się jak prawidłowo pielęgnować skórę. Aktualnie stosuję następujące metody:
-rano używam kremu SVR Lysalpha active,
- wieczorem oczyszczam skórę metodą OCM (olejowe oczyszczanie skóry), później stosuję tonik przygotowany z przegotowanej wody i octu jabłkowego (5 ml octu na 100 ml wody), najczęściej używam do twarzy kremu Babydream, Wund- und Schutzcreme (Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń) - tu mam pierwsze pytanie: czy mogę go stosować także pod oczy czy może jest za ciężki do pielęgnacji tak wrażliwej skóry?
- ostatnio do pielęgnacji wieczornej włączyłam także kwas hialuronowy o potrójnym stężeniu a po jego aplikacji smaruję skórę olejkiem arganowym - czy w moim wieku mogę już stosować taką pielęgnację?
Będę wdzięczna za każdą poradę i komentarz odnośnie mojej pielęgnacji.
Pozdrawiam
SYISCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:39   #40
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Optima to seria z Apisa,i kupuje ja na stronie producenta.
Wiem w jakim celu ją stosujesz ale vit E jest megazapychająca,nawet w większym steżeniu w kosmetyku.
Mam nadzieje, że jak będę używała raz na jakiś czas to nic się nie stanie. Pryszcze i tak mam, a przynajmniej trochę odżywię moją łuszczącą się i zmęczoną skórę.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:29   #41
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez SYISCosmetics Pokaż wiadomość
W wieku 25 lat skóra zaczyna się starzeć, powinnaś używać kosmetyków które w składzie mają kwas hialuronowy, wit. A i E, filtry przeciwsłoneczne, nie powinno się opalać i palić papierosów, należy zawsze zmywać makijaż przed snem. Ale nie stosuj zbyt mocnych kosmetyków aby nie rozleniwić skóry - by wciąż sama produkowała kwas hialuronowy, kolagen i aby sama mogła się regenerować: )
U mnie chyba niestety to starzenie się skóry następuje troszkę wcześniej, bo w wieku 23 lat. Stosuję tonik z kwasami owocowymi AHA oraz nowo zakupiony krem z kwasem hialuronowym .. ? Czy mogę je stosować codziennie, żeby tak jak mówisz nie przyzwyczaić i nie rozleniwic skóry ?
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 12:46   #42
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: moja pielęgnacja cery 25 lat - prośba o ocenę czy prawidłowa

Cytat:
Napisane przez intimone Pokaż wiadomość
U mnie chyba niestety to starzenie się skóry następuje troszkę wcześniej, bo w wieku 23 lat. Stosuję tonik z kwasami owocowymi AHA oraz nowo zakupiony krem z kwasem hialuronowym .. ? Czy mogę je stosować codziennie, żeby tak jak mówisz nie przyzwyczaić i nie rozleniwic skóry ?
....
wtrące się...możesz stosowac tylko w ciepłe miesiące obowiązkowo filtr na buzie zwłaszcza przy kwasach <a najlepiej cały rok,bo to jest prawdziwą prewencja antystarzeniową-nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna>
co do rozleniwiania skóry to nie jest tak...ona sobie zaabsorbuje to czego jej potrzeba z kosmetyku w danym momencie,reszty nie ruszy...jak przestaniesz jej dostarczac składników,wróci do poprzedniego poziomu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-27 o 12:49
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.