Jak utrzymać loki? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 16:39   #1
Pieszczoch96
Przyczajenie
 
Avatar Pieszczoch96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
GG do Pieszczoch96

Jak utrzymać loki? POMOCY!


Hej, mam problem z moimi nieokiełznanymi włosami. Zaraz po umyciu są śliczne, ładnie się kręcą i błyszczą, ale im dłużej tym gorzej. Po paru godzinach po lokach zostają jedynie lekkie fale. Próbowałam jakoś na to zaradzić, używałam balsamu z Nivei ale tylko je obciążył i jeszcze szybciej się rozprostowały. Co robić ;__;
Pieszczoch96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 00:05   #2
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Jak utrzymać loki? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Pieszczoch96 Pokaż wiadomość
Hej, mam problem z moimi nieokiełznanymi włosami. Zaraz po umyciu są śliczne, ładnie się kręcą i błyszczą, ale im dłużej tym gorzej. Po paru godzinach po lokach zostają jedynie lekkie fale. Próbowałam jakoś na to zaradzić, używałam balsamu z Nivei ale tylko je obciążył i jeszcze szybciej się rozprostowały. Co robić ;__;

Może włosiska są za bardzo obciążone silikonami, mogą być źle przycięte przez co mogą od ciężąru się prostować, albo pielęgnaja lub/i stylizacja są źle dobrane. Opisz CO dokładnie robisz z włoskami. A najlepiej zajrzyj na wątek pięlęgnacyjny kręconych, dziewczyny zawsze fajnie doradzają
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 00:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.