Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 14:21   #31
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich zainteresowanych Od 28 marca od godz.9 00 rozpoczyna sie kurs przedmalzenski na Podkarczowce Jest to kurs 2 dniowy
Anie wiecie jak to jest z tymi kursami - czy one tracą ważność? Bo planujemy ślub na 2010, więc nei wiem czy jest sens robić teraz kurs czy poczekac do nowego roku, z drugiej strony było by już jedno z głowy.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:25   #32
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Anie wiecie jak to jest z tymi kursami - czy one tracą ważność? Bo planujemy ślub na 2010, więc nei wiem czy jest sens robić teraz kurs czy poczekac do nowego roku, z drugiej strony było by już jedno z głowy.
nie do mnie pytanie co prawda, ale że wiem, to odpowiem Taki kurs nie ma terminu ważności, możecie go spokojnie zrobić teraz i mieć to już z głowy
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:35   #33
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Anie wiecie jak to jest z tymi kursami - czy one tracą ważność? Bo planujemy ślub na 2010, więc nei wiem czy jest sens robić teraz kurs czy poczekac do nowego roku, z drugiej strony było by już jedno z głowy.
my właśnie robimy juz teraz w Katedrze a slubujemy w 2010r,żeby właśnie mieć już to z głowy i już o tym później nie myśleć. Tylko jeszcze tą nieszczęsną poradnie trzeba gdzieś zaliczyć
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:19   #34
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja już kupiłam sukienke:jupi :
Niestety nie wolno mi było zrobić zdjęć, ze względu na moją chudość najbardziej pasował mi krój princesy, pani ze sklepu nazwała ją calineczką tylko wyobraźcie sobie calineczkę która ma w butach 180 cm

Rozpoczełam poszukiwania zaproszeń ale proszę was o podanie sprawdzonych linków lub nazw firm na allegro bo mam pewne obawy. Z góry dzięki.

P.S. Super sprawa z tą księgą życzeń Napewno skorzystam, dzięki
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:06   #35
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
A ja już kupiłam sukienke:jupi :
Niestety nie wolno mi było zrobić zdjęć, ze względu na moją chudość najbardziej pasował mi krój princesy, pani ze sklepu nazwała ją calineczką tylko wyobraźcie sobie calineczkę która ma w butach 180 cm

Rozpoczełam poszukiwania zaproszeń ale proszę was o podanie sprawdzonych linków lub nazw firm na allegro bo mam pewne obawy. Z góry dzięki.

P.S. Super sprawa z tą księgą życzeń Napewno skorzystam, dzięki
Justynka pokaż jaką masz tą sukieneczkę (zdjęcie katalogowe albo coś w tym stylu) w zasadzie swoją już mam, ale nadal uwielbiam je oglądać
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:07   #36
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Wszytskiego naj naj naj

Dziewczyny mam pytanie, jak sie nazywa taka hurtownia na Rolnej 2? I gdzie miesci się Danda, trzeba mieć nip?
sorki że ci nie odpisałam
No już trzecia cześć normalnie pamiętam jeszcze pierwszą a tu już trzecia normalnie nowe Pm-emki dają czadu, tak trzymać dziewczyny
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:32   #37
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich zainteresowanych Od 28 marca od godz.9 00 rozpoczyna sie kurs przedmalzenski na Podkarczowce Jest to kurs 2 dniowy
Taki kurs by nas interesował czyli sobota-niedziela ten kurs? Napisz prosze cos wiecej...godziny, cena itd
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 18:37   #38
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

W ostatnich postach drugiej części wątku któraś z wizażanek pytała o cukiernię Dorotka na Wspólnej.
tak, ja miałam stamtąd ciasta i trot - polecam, były wyśmienite. W ubiegłym tygodniu koleżanka z pracy miała imieniny i przyniosła ciasta z Dorotki - mhmmm.....ciasto się samo w buzi rozpływało
Jak masz wesele w lecie to koniecznie zamów z Dorotki ciasto o nazwie 'Biedronka" z galaretką i owocami - u nas goście pochłonęli je migiem i polecam jeszcze bardzo bardzo p"rzysmak świętokrzyski"
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:25   #39
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
A ja już kupiłam sukienke:jupi :
Niestety nie wolno mi było zrobić zdjęć, ze względu na moją chudość najbardziej pasował mi krój princesy, pani ze sklepu nazwała ją calineczką tylko wyobraźcie sobie calineczkę która ma w butach 180 cm

Rozpoczełam poszukiwania zaproszeń ale proszę was o podanie sprawdzonych linków lub nazw firm na allegro bo mam pewne obawy. Z góry dzięki.

P.S. Super sprawa z tą księgą życzeń Napewno skorzystam, dzięki
http://www.zaproszenia-slubne.com/
możesz śmiało zamawiać. ja byłam zachwycona. do tego sami sobie tekst ułożliśmy więc już wogóle luksus
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:39   #40
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej co do Dorotki też wam polecam.... bardzo często kupuję u nich ciasta i z każdym razem odkrywam coś nowego a "Przysmak Świętokrzyski" jest moim ulubionym ciastem
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:17   #41
Ola86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylindia
Wiadomości: 48
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Anie wiecie jak to jest z tymi kursami - czy one tracą ważność? Bo planujemy ślub na 2010, więc nei wiem czy jest sens robić teraz kurs czy poczekac do nowego roku, z drugiej strony było by już jedno z głowy.
Kurs jest bezterminowy
Ola86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 21:09   #42
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dzięki za informacje na temat kursów...
Co prawda nie rozumiem za bardzo ich sensu, jeszcze parę lat temu wystarczyło zaświadczenie ze szkoły średniej, nagle cuś się pozmieniało., ale chyba nic nie poradzimy
No ale trudno, nie wzieło się ślubu po maturze, to teraz trzeba sie wziąźć za kurs i miec świety spokój.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:15   #43
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziewczyny prosze o rade która kiecka ładniejsza
http://www.galasuknieslubne.pl/ssweet09.html

model ganya czy gigi juz sama niewiem....chodzi mi o cos w tym stylu z koronki z trenem...cieżki wybór...
dzis robilam turnaee po jędrzejowie z góry polecam chyba z 10 salonów znalazłyśmy i co najwazniejsze ceny nizsze niz w Ck..
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:17   #44
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A trochę z innej beczki, czy któraś z Was widziała może czy to na ślubie, czy na necie wiązankę z samych tulipanów. Strasznie mi sie te kwaitki podobaja i szukam po necie zdjęć dużych bukietów z samych tulipanów, takich z długimi prostymi łodygami. Widzaiałm kiedys taki bukiet z samych białych tulipanów w tv i był przepiękny ale teraz szukam i nic. Może macie adresy jakiś internetowych albumów z dużą ilością bukietów.

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

Z góry dzieki za podpowiedzi.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:19   #45
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
A trochę z innej beczki, czy któraś z Was widziała może czy to na ślubie, czy na necie wiązankę z samych tulipanów. Strasznie mi sie te kwaitki podobaja i szukam po necie zdjęć dużych bukietów z samych tulipanów, takich z długimi prostymi łodygami. Widzaiałm kiedys taki bukiet z samych białych tulipanów w tv i był przepiękny ale teraz szukam i nic. Może macie adresy jakiś internetowych albumów z dużą ilością bukietów.

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

Z góry dzieki za podpowiedzi.
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...bne/index.html

może tu cos znajdziesz

fryzury tez sa i makijaze takze mozesz luknąć a nóż widelec coś znajdziesz dla siebie :0

Edytowane przez malenstwo21
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:21
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:26   #46
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o rade która kiecka ładniejsza
http://www.galasuknieslubne.pl/ssweet09.html

model ganya czy gigi juz sama niewiem....chodzi mi o cos w tym stylu z koronki z trenem...cieżki wybór...
dzis robilam turnaee po jędrzejowie z góry polecam chyba z 10 salonów znalazłyśmy i co najwazniejsze ceny nizsze niz w Ck..

Hej,
A czy możesz podać mniej więcej jakie to są ceny? Zamierzam szyć sukienkę (bo odrobinę taniej), ale zanim się zdecyduję na 100% wolałabym, poszukać czegoś w salonach, bo zawsze lepiej wiedzieć, jak dokładnie suknia będzie wyglądała.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:32   #47
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o rade która kiecka ładniejsza
http://www.galasuknieslubne.pl/ssweet09.html

model ganya czy gigi juz sama niewiem....chodzi mi o cos w tym stylu z koronki z trenem...cieżki wybór...
dzis robilam turnaee po jędrzejowie z góry polecam chyba z 10 salonów znalazłyśmy i co najwazniejsze ceny nizsze niz w Ck..

Oby dwie sa śliczne - ganya - ma w sobie cos przejmująco dziewczęcego, gigi jest zdecydowanie bardziej wytworna. Chyba musiałabym Cie zobaczyć w obydwu, zeby zdecydować, bo każdemu ładnie w czym innym i w czym innym sie dobrze czuje.
Dla mnie te sukienki róznią sie charakterem - jedna to taka delikatna dziewczyna, druga jest trochę taka wytworna dama, troche ksieżniczka, nie wiem jaki styl i charakter jest bliższy twemu sercu, bo tym sie chyba najlepiej kierować.
Wydaje mi się, że przy wyborze sukni slubnej, czy wogóle wieczorwej trzeba zachować odrobinę sowjego codziennego stylu, bo ubranie sportsmenki w niesamowicie wytworna i duza suknie, moze być dla niej nie tylko nie wygodne ale i kompletnie nie pasowac do osobowosci, kobieta która na codzien chodzi ubrana bardzo elegancko i wytwornie nie będzie miała z tym problemu.
Stroje wieczorowe wymagaja generalnie innej postawy i innego chodu niz na codzień, wiec trzeba wybierać taka w której sie odnajdziemy, bo inaczej zamiast pięknie wygladac możemy sie przebrać za kogos kim nie jesteśmy, a to już sztucznie moze wygladać.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:36   #48
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

Z góry dzieki za podpowiedzi.
znalazłam takie fryzurki, nie wiem czy je już widziałaś

http://ikf.com.pl/dredy-warkoczyki/fryzura110499.htm

http://ikf.com.pl/dredy-warkoczyki/fryzura127138.htm

http://ikf.com.pl/dredy-warkoczyki/fryzura48286.htm

http://ikf.com.pl/dredy-warkoczyki/fryzura42038.htm
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:37
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:39   #49
Aklime25
Raczkowanie
 
Avatar Aklime25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Co do bukietu z tulipanów to moja znajoma miała taki
http://i42.tinypic.com/96ffxy.jpg
Buziaki
Aklime25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 21:42   #50
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Hej,
A czy możesz podać mniej więcej jakie to są ceny? Zamierzam szyć sukienkę (bo odrobinę taniej), ale zanim się zdecyduję na 100% wolałabym, poszukać czegoś w salonach, bo zawsze lepiej wiedzieć, jak dokładnie suknia będzie wyglądała.
ceny kształtuja sie od okolo 1500 zl do 2000 tys mozna ladna kupic sukienke ja ogladajac kiecki mam porównanie cenowe bo takie same lub podobne widzialam w kilku salonach powiem ze w jedrzejowie np moj model ganya byl o prawie 300 zl tansza wiec po co przeplacac
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:43   #51
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziękuje Wam wszytskim o opinie o Dototce - jestem już przekonana co do wyboru. Własnie, jak kształtują się ceny sukien w Jędrzejowie?
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:45   #52
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

do Maleństwo 21

Po dłuższym zastanowieniu to ta druga sukienka - gigi - w sowim krojeu jest bardziej popularna, tj dużo widziałam podobych sukienek, choć tak ma prześliczna koronkę , nie jak kazda, za to ganya jest chyba bardziej oryginalna w kroju ale ciut skromniejsza. aj nie wiem czy Ci cos to pomoze, ale ciezko rzeczywiscie wybrać, bo obie są piekne
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:46   #53
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Oby dwie sa śliczne - ganya - ma w sobie cos przejmująco dziewczęcego, gigi jest zdecydowanie bardziej wytworna. Chyba musiałabym Cie zobaczyć w obydwu, zeby zdecydować, bo każdemu ładnie w czym innym i w czym innym sie dobrze czuje.
Dla mnie te sukienki róznią sie charakterem - jedna to taka delikatna dziewczyna, druga jest trochę taka wytworna dama, troche ksieżniczka, nie wiem jaki styl i charakter jest bliższy twemu sercu, bo tym sie chyba najlepiej kierować.
Wydaje mi się, że przy wyborze sukni slubnej, czy wogóle wieczorwej trzeba zachować odrobinę sowjego codziennego stylu, bo ubranie sportsmenki w niesamowicie wytworna i duza suknie, moze być dla niej nie tylko nie wygodne ale i kompletnie nie pasowac do osobowosci, kobieta która na codzien chodzi ubrana bardzo elegancko i wytwornie nie będzie miała z tym problemu.
Stroje wieczorowe wymagaja generalnie innej postawy i innego chodu niz na codzień, wiec trzeba wybierać taka w której sie odnajdziemy, bo inaczej zamiast pięknie wygladac możemy sie przebrać za kogos kim nie jesteśmy, a to już sztucznie moze wygladać.
właśnie chodzi o to ze ja mam dziewczeca urode i w ganya gdy pzrymierzylam poczulam sie jak ksiezniczka naprawde na zywo przepieknie wyglada tlko ze z drugiej strony wygladalam jak taka malutka dziewczynka...zreszta malutka jestem 160cm wzrostu do tego 43 kg wiec taki model mnie wydłuża .... ale za to gigi jest bardziej kobieca dodaje mi powagi tez sie pieknie prezentuje...ech...


a w jednym salonie byly promocje od 800 zl zalezy co sie komu podoba ale ogolnie polecam wycieczke bo przynajmniej mi sie wydaje ze sie oplaca tym bardziej ze bylam w kilku miejscach oprócz kielc i jednynie jeszce ladne kiecki sa w busku ale wiekszosc z nich to modele gali które w jedrzejowie tez sa i jak mowie sa tansze...

Edytowane przez malenstwo21
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:49
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:47   #54
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Aklime25 Pokaż wiadomość
Co do bukietu z tulipanów to moja znajoma miała taki
http://i42.tinypic.com/96ffxy.jpg
Buziaki

Dzięki za podpowiedz, bardzo ładny bukiet, choć mi sie wiekszy marzy, nie wiem tylko jak z trwałością tulipanów, bo rózne bardzo są opinie...ale włsasnie mam w pokoju duży bukiet tulipanów, zobacze ile wytrzymaja dni, hihi.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:55   #55
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Jeszcze kilka fryzurek z warkoczem

http://www.polki.pl/uroda_wlosy_gale...8&cmc_id=27446

hmmm widzę że linki wycina, nic, może jutro je wytnę i wrzucę, bo mam jeszcze kilka

__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 22:05   #56
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
właśnie chodzi o to ze ja mam dziewczeca urode i w ganya gdy pzrymierzylam poczulam sie jak ksiezniczka naprawde na zywo przepieknie wyglada tlko ze z drugiej strony wygladalam jak taka malutka dziewczynka...zreszta malutka jestem 160cm wzrostu do tego 43 kg wiec taki model mnie wydłuża .... ale za to gigi jest bardziej kobieca dodaje mi powagi tez sie pieknie prezentuje...ech...


a w jednym salonie byly promocje od 800 zl zalezy co sie komu podoba ale ogolnie polecam wycieczke bo przynajmniej mi sie wydaje ze sie oplaca tym bardziej ze bylam w kilku miejscach oprócz kielc i jednynie jeszce ladne kiecki sa w busku ale wiekszosc z nich to modele gali które w jedrzejowie tez sa i jak mowie sa tansze...
oj ciezki wybór masz, ale ja jak tak dłuzej aptrze na te sukienki to sie mozniej uśmiecham do gigi, cudna ma koronkę i powinna cie ciut poszerzyć, ale pozytwywnym znaczeniu, aj zdrugiej strony ganya z tymi ramiaczkami mozę zatuszować chudziutkie ramionka, ale nie wiem jakie masz, ale gigi z ta koronką hmm...

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

dzięki za podpowiedzi fryzur, niestey obawiam sie czy w ck ktos robi takie upięcia z warkoczem albo po prostu jakies takie delikatne nad karkiem , a nie mocno skrecone i natapirowane koki, bo tych zwykle najwiecej widze na głowach w miesice, niektóre ładne są ale nie takie mi sie marzą
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 06:14   #57
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Gosi5 pewnie, że w ck zrobią taką fryzurkę..moja znajoma miała coś w stulu pierwszej i wyglądała bardzo ładnie...jeśli chcesz mieć pewność to może zapisz sie na fryzurkę próbną..wtedy będziesz wiedziała czy o taki kształt Ci chodziło oraz czy do twarzy jest ci w tak mocno upiętych włosach (warkocze dobierane niestety nie każdemu pasują - np. mówię tu o sobie )
A co do bukietu z tulipanów to owszem są bardzo ładne jednak ja bałabym się zaryzykować, że kwiaty padną np.po wyjściu z kościoła.Tulipanki z tego słyną, że są nietrwałymi kwiatami.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 07:34   #58
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Witam w kolejnym wątku!
Crazzzyyy a w krórym jubilerze na Sienkiewicza??
Gdy my szukaliśmy obrączek, spodobały nam się w jubilerze na Sienkiewicza z wejściem półokrągłym i dwojgiem drzwi, moja obrączka miała w poprzek obrączki bruzdki które tworzyły kwadraciki, a w nich były brylanciki dookoła obrączki!pani sprzedawczyni powiedziała, że nie muszą być tak dookoła,można wybrać ile się chce!także po zastanowieniu poszliśmy zamówić, ja wybrałam 3 brylanciki!Pani powiedziała, ze można też zamiast brylancików dobrać cyrkonie, w tym czasie inna sie odezwała że nie do tych obrączek albo z brylatami albo bez!:/ zezłosciło mnie i wyszliśmy!na drugi dzień TŻ zamówił bez brylancików!TŻ odbierał obrączki, okazało się że zamiast bez brylancików zrobili z!jeszcze bardziej mnie to rozzłościło gdyby nie fakt że 3 miesiące do slubu nie zostawiłabym tego tak!wczoraj TŻ odebrał je dzwoni i mówi że ma nadzieje ze mi się spodobają- bo coś jest nie tak, ale nie chciał powiedzieć co!przywiózł je i gdy otworzyłąm pudełeczko okazało się że moja obrączka ma 3 brylanciki! powiedział, że gdy zamawiał kazał kobiecie dzwonić do producenta i dało się zrobić z trzema!
Mój spryciula!
my zamawialiśmy zaproszenia z allegro: http://allegro.pl/item566207145_zapr...ubne_nowe.html
Zaproszenia zamówiliśmy w niedziele wczoraj przyszły!
Niestety nie zdołały dotrzeć w czwartek, w piatek jechalismy do Zakopanego chcielismy zaprosić rodzinke przy okazji niestety nie udało sie, takze będziemy wysyłali!
Dziewczynki orientujecie się czy przyjmą w gminie stary akt urodzenia??czy akt urodzenia może pobrać obca osoba?

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2009-03-10 o 07:45
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 07:59   #59
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziewczyny mozecie napisac ile placicie za fotografa i kamerzyste, bo ja wczoraj rozmawialam i foto powiedzial mi 2.000zl za 100zdjec i od rpzygotowean, sesja plenerowa w inny dzien, a kamerzysta 2.500zl, fakt ze ceny sa na 2010 moja siostra na 2009 ma -500zl, napiszcie bo nie wiem czy to nie przesada ?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:12   #60
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie napisac ile placicie za fotografa i kamerzyste, bo ja wczoraj rozmawialam i foto powiedzial mi 2.000zl za 100zdjec i od rpzygotowean, sesja plenerowa w inny dzien, a kamerzysta 2.500zl, fakt ze ceny sa na 2010 moja siostra na 2009 ma -500zl, napiszcie bo nie wiem czy to nie przesada ?
My mamy p.Krzysztofa Bieńka i za filmowanie-pakiet podstawowy 1000zł+fotografowanie 1200zł w tym 150zdjęć, część robionych w dniu ślubu a część po ślubie w dowolnie upatrzonym miejscu!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.