Tecnocasa opinie o pracodawcy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 11:32   #1
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222

Tecnocasa opinie o pracodawcy


Pracował tam ktoś może? Jakie oferują zarobki i warunki zatrudnienia. Jaka jest atmosfera w pracy czy mocno cisną na wynik?
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:33   #2
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Mój facet tam pracował. Zarobki były naprawdę dobre. Trudno mi powiedzieć na jakim konkretnie poziomie, bo zależało to od miesiąca, ale były to kwoty powyżej średniej krajowej.

Na start przyjmują jako konsultanta od nieruchomości, później awansujesz. Docelowo można dostać własne biuro (po kilku latach pracy).
Nie przypominam sobie aby narzekał na tą pracę. Nie pracuje już tam, bo przenieśliśmy się do wawy.
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 14:50   #3
elennna
Raczkowanie
 
Avatar elennna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Jeżeli się zdecydujesz to na początku czeka Cię szkolenie które podzielone jest 3 etapy (rozłożone w czasie na w sumie 2 lata). Ma cię przygotować na początku do pracy i na stanowisko kierownicze (czego Ci życzę, bo zarobki są tam zdecydowanie wyższe).
Prawdopodobnie przyjmą cię na stanowisko konsultanta, bo u nich nie ma opcji aby na start załapać się na kierownika (trzeba się jednak trochę wykazać, ale nie jest to niemożliwe).
Zarobki są ok, dużo wyższe niż kiedyś. Rynek nieruchomości w Krakowie należy do żyjących, zarobienie dobrych pieniędzy na prowizjach nie powinno stanowić większego problemu.
elennna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:25   #4
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Moja znajoma tam pracuje. Jakiś czas temu awansowała na kierownika. Obowiązków ma więcej, ale kasa też dużo większe. Nie chciała się pochwalić, ale kilka tys zł na pewno.
Jeżdżą 2x w roku na wycieczki za graniczne więc chyba im się dobrze powodzi. A niech im się powodzi
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:58   #5
Aneczka_Banys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 16
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Hej, trafiłem na ten wątek ponieważ szukam opini na temat pracodawcy "tecnocasa". Chcę spróbować wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną. Ktoś mi coś doradzi? Czegoś powinnam się obawiać? Może jakoś specjalnie przygotować?
__________________
<ciach reklama>
Aneczka_Banys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 08:40   #6
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Masz przecież powyżej kilka wypowiedzi w tej sprawie. Sama też o tym pisałam.
Rodzaj umowy do wyboru. Zarobki to podstawa (z tego co pamiętam, to około 1750-1800 brutto) + prowizja. Przy czym prowizja to przy dobrej sprzedaży wielokrotność podstawy.
Tecnocasa to sieć biur nieruchomości (franchising) głównie w Krakowie. Tutaj nie ma się czego obawiać, tylko dobrze się przygotować do rozmowy. Stres jest złym doradcą.
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 09:03   #7
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Pracując jako agent nieruchomości masz podstawę i prowizję. Przy czym z jednej sprzedaży masz więcej prowizji niż podstawy. Szczególnie w Krakowie, gdzie ceny mieszkań to jakiś kosmos. Pracuj sumiennie, nie nawijaj klientom makaronu na uszy, bądź profesjonalna, a klienci sami do Ciebie wrócą, polecą innym. Dobry jest model podstawa (etat najniższa krajowa) i własna działalność gospodarcza. Wtedy przez pierwsze 2 lata masz niski zus, niskie koszta - można dużo zarobić. Ważną kwestią jest to, że nie każdy nadaje się do takiej pracy. Trzeba to lubić. Jeżeli ktoś idzie w tą branże, bo widzi dużą i łatwą kasę, to daleko nie zajedzie. Ważne, aby myśleć, być kompetentnym, mieć dużą wiedzę i powiększającą się grupę dobrze obsłużonych, zadowolonych klientów.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 14:07   #8
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Dokładnie stres jest zdecydowanie złym doradcą. Akurat w czasie studiów mój TŻ pracował w tecnocasa i jeśli chodzi o zarobki to tak jak pisał ktoś wyżej systemy prowizyjne, ale idzie bardzo dobrze na tej prowizji wyjść. Co do atmosfery to facet zawsze sobie chwalił.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:34   #9
miotkAgata
Przyczajenie
 
Avatar miotkAgata
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

A jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną w Tecnocasa to jakie pytania zadają? No a potem jak wygląda kwestia szkoleń, urlopów itp.? Kiedyś czytałam, że nie ma u nich problemu z urlopami, a szkolenia są w zasadzie od początku zatrudnienia i bardzo ułatwiają dalszą pracę, ale chciałabym się upewnić czy Wy też macie takie opinie??
miotkAgata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 20:48   #10
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Powiem Ci tak jak poznałam faceta to on już tam pracował, ale jak kiedyś z nim rozmawiałam jak się tam dostał to mówił, że normalna rozmowa. Pytania typu dlaczego, czy masz jakieś doświadczenie, co chcesz osiągnąć. Najważniejsze, że dają szanse ludziom młodym bez doświadczenia bo to jest problem. Szkolenia facet miał regularnie i co dziwne - chwalił sobie je więc widocznie coś wnosiły. Z urlopami nie było problemu, czasami wymyślaliśmy jakiś wyjazd na przestrzeni tygodnia i urlop zawsze dostawał. Także myślę, że pod tym względem się nie powinno nic zmienić. Podobno zmienił się właściciel i jest dużo lepiej niż było.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 17:13   #11
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Do mnie właśnie na Olxie napisał nowy właściciel o to, żebym wysłała CV. ;-)
Jak wygląda praca w tej firmie? ;-)
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 20:16   #12
kmichalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Wyżej masz opisane co i jak, od siebie mogę jedynie dodać, że jak polubisz taka pracę to Twoi klienci od razu to zauważą i dobrze na tym wyjdziesz. Trzeba mieć zapał do pracy, umieć dogadać się z ludźmi. Jeżeli właśnie taka jesteś to praca dla Ciebie, w Krakowie rynek nieruchomości tętni więc na brak pracy nie powinnaś narzekać. Jeżeli nie masz doświadczenia to wszystkiego nauczysz się na obowiązkowych szkoleniach które bardzo przydają się w późniejszej pracy
kmichalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 06:05   #13
tamrysi
Raczkowanie
 
Avatar tamrysi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 98
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

Na początku zanim ogarniesz rynek, zdobędziesz klientów, rekomendacje, doświadczenie pewnie minie trochę czasu, ale później będzie już z górki. W pracy agenta nieruchomości ważne są też nienaganna prezencja, maniery, kompetencja. Ważna też jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów, podejście do klienta. Te wszystkie cechy sprawią, że będzie Ci dużo łatwiej.
W zasadzie to jeżeli człowiek jest ambitny, czuje się na siłach, potrafi dążyć do realizacji swoich celów, przekonywać i sprzedawać - to w tej branży może dużo zarobić. A Tecnocasa to dobre miejsce, bo stwarza ku temu warunki, możliwości.
Powodzenia!
tamrysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 19:39   #14
ksikora2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Tecnocasa opinie o pracodawcy

A posiadasz doświadczenie w handlu nieruchomościami? Jeżeli tak, to nie masz się czego obawiać i praca w Tecnocasa da Ci dużo satysfakcji. Jeśli chodzi o wyniki w pracy to oczywiście masz udział w prowizji i im więcej będziesz pracować tym lepiej na tym wyjdziesz. Podsumowując to praca dla ambitnych i kreatywnych osób, które lubią pracę z ludźmi. Jeśli masz te cechy to polecam
ksikora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 20:39:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.