Clinique - kolorówka cz. II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 16:41   #1771
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

wlasnie sie czaje na biotherm. a magica mialas tak zeby porownac z biothermem czy tylko testowalas? chodzi mi glownie o krycie i czy rozswietla?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:55   #1772
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a możesz?
Dlugosc calej kasetki to 8cm. Od srodkowej strony jednego zawiasu do srodkowej strony drugiego jest 7cm (i tyle mniej wiecej wynosi dlugosc samego rozu)
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:42   #1773
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziewczyny pomóżcie!
Chcę kupić podkład i koniecznie clinique bo jakoś najbardziej ufam tej firmie miałam już Supermoisture, Superbalanced a teraz mam soft finish. Niestety pierwszy był bardzo delikatny i nie krył wszystkiego, drugi z kolei był za ciemny (03) a to najjaśniejszy jaki można w drogerii kupić i strasznie suche skórki mi podkreślał. Soft finish za to świetnie się wchłania, trudno aplikuje ale to raczej przez mój brak wprawy tyle tylko że kolor 02 wpada w róż a ja mam ciepły odcień cery.

I jeszcze jedno czy któraś z Was ma może eyelinery klinikaw kremie? Jestem ciekawa jak się sprawują, ile trzymają i gdzie mogę kupić

i jeszcze coś :P Wiecie może czy z strony clinique z uk można zamawiać kosmetyki do polski?

Dzięki za odpowiedz

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-06-17 o 22:48
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 23:20   #1774
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Jeśli chodzi o Superbalanced-najaśniejszy jest odcień 01 i dziwię się,że jeszcze nigdy go nie widziałaś Naprawdę śliczny kolorek

Widzę,że przerobiłaś podkłady dla cery suchej (oprócz Repairwear Makeup SPF 15)... Jaki efekt chciałabyś uzyskać i jaki dokładnie masz typ skóry? Skórę suchą czy mieszaną w stronę suchej?

Jeśli chodzi o eyelinery w kremie-one są już wycofywane ze sprzedaży...

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-18 o 20:02
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:28   #1775
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Milka ma racje...wyprobowalas juz prawie wszystkie podklady do suchej cery. Sama widzisz ze nie bardzo CI podpasowaly i ciagle szukasz czegos innego...3 niezupelnie udane (czyli takie od ktorych oczekiwalas wiecej) to duzo. Moze warto jednak poszukac czegos z innej firmy? Ja polecam givenchy photo perfexion-nie wiem czy bedzie dobry dla Ciebie bo ma krycie srednie-podobne do supermoisture ale jest od niego lepszy. Bardzo fajne sa tez podklady estee lauder double wear tylko ze do suchej cery raczej sie nie nadaja (mi np wysuszyl troche cere) A na truskawie patrzylas?:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/clinique/
Jest tez tan eyliner w sloiczku
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...neId=5951#5951
Aha...nie radze sie sugerowac kolorami podkladow na tych kwadracikach. Nic bardziej mylnego.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Milka moze bedziesz wiedziala...bo mi sie podoba podklad supermoisture ale najjasnieszy to 4 i jest tylko (chyba) w salonie clinique, ale niestety jest dla mnie za rozowy. Nigdzie indziej nie widzialam. Widzialam inne odcienie np na allegro byl 64-czy on jest w sprzeadazy? Albo czy jest w sprzedazy jakis jasny odcien wpadacjacy bardziej w zolc albo bez? Zamowilabym sobie przez internet ale boje sie odcieni...

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-06-18 o 09:38
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:35   #1776
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
wlasnie sie czaje na biotherm. a magica mialas tak zeby porownac z biothermem czy tylko testowalas? chodzi mi glownie o krycie i czy rozswietla?
Miałam pełnowymiarowe tubki Magica (najpierw 02- po przetestowaniu próbki, potem kupiłam 01). Trudno je porównać, gdyż miały całkiem inne odcienie, a wtedy efekt już jest inny. Napewno Biotherm jest gęściejszy, przez co troszkę bardziej tłusty. Sądzę, że jeśli wtedy znalazłabym odpowiedni odcien Magica, to nie szukałabym chyba dalej. Niestety 01 musiałam przyciemniać brązującym pudrem, przez co właśnie znikał efekt tego leciutkiego rozświetlenia... Nabyłam teraz kamuflaż jeszcze (oby poradził coś!- jeszcze nie testowałam, jutro to zrobię), będę go nakładać w miejsca, gdzie korektor sobie nie poradził z przykryciem. Próbowałam też stosować minerały, ale jakoś niebardzo to wyszło. Może gdybym zmieszała z kremem, byłoby mocniejsze krycie. Nie mniej jednak czułam jakby lekkie wysuszenie, wolę "zwykłe" korektory w kremie. Zapewne przy mniejszych cieniach spisują się swietnie.

Zeby nie offtopować całkowicie, mam pytanie. Czy odcien "beige shimmer" (pojedynczy, seria soft shimmer), jest podobny do beżowego z podwójnych "sunburst"? Szukałam w zimę tego pojedynczego i niestety nigdzie nie było... Ale jeśli jest podobny do tego z dwójki, to az tak mnie nie zachwycił
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:10   #1777
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Milka ma racje...wyprobowalas juz prawie wszystkie podklady do suchej cery. Sama widzisz ze nie bardzo CI podpasowaly i ciagle szukasz czegos innego...3 niezupelnie udane (czyli takie od ktorych oczekiwalas wiecej) to duzo. Moze warto jednak poszukac czegos z innej firmy? Ja polecam givenchy photo perfexion-nie wiem czy bedzie dobry dla Ciebie bo ma krycie srednie-podobne do supermoisture ale jest od niego lepszy. Bardzo fajne sa tez podklady estee lauder double wear tylko ze do suchej cery raczej sie nie nadaja (mi np wysuszyl troche cere) A na truskawie patrzylas?:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/clinique/
Jest tez tan eyliner w sloiczku
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...neId=5951#5951
Aha...nie radze sie sugerowac kolorami podkladow na tych kwadracikach. Nic bardziej mylnego.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Milka moze bedziesz wiedziala...bo mi sie podoba podklad supermoisture ale najjasnieszy to 4 i jest tylko (chyba) w salonie clinique, ale niestety jest dla mnie za rozowy. Nigdzie indziej nie widzialam. Widzialam inne odcienie np na allegro byl 64-czy on jest w sprzeadazy? Albo czy jest w sprzedazy jakis jasny odcien wpadacjacy bardziej w zolc albo bez? Zamowilabym sobie przez internet ale boje sie odcieni...

Masz rację, 4 to najaśniejszy odcień Koloru nr 64 (upss, pierwsze słyszę) nie ma w sprzedaży w Polsce. Wydaje mi się,że z tego pokładu nie uda się Tobie dobrać odcienia Gdzieś wspominałaś,że masz jasną cerę-dalsze odcienie 06,07 będą już za ciemne. A tak dla porównania-jakiego podkładu teraz używasz?Oblookam jeszcze raz te kolorki, ale raczej nic z tego...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 22:55   #1778
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Teraz sie samoopalam i mam estee lauder double wear light 02. (albo 20-nie pamietam jak sa oznaczone) Wiec taki naturalny kolor. Jesli bedziesz miala chwilke to mozesz obczaic czy jest jakis zblizony A jaki podklad bys polecila? Trafilas na cos super? Pozdrowka
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 06:12   #1779
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Red face Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Masz rację, 4 to najaśniejszy odcień Koloru nr 64 (upss, pierwsze słyszę) nie ma w sprzedaży w Polsce. Wydaje mi się,że z tego pokładu nie uda się Tobie dobrać odcienia Gdzieś wspominałaś,że masz jasną cerę-dalsze odcienie 06,07 będą już za ciemne. A tak dla porównania-jakiego podkładu teraz używasz?Oblookam jeszcze raz te kolorki, ale raczej nic z tego...
Niestety chyba jednak będę musiała zmienić firmę, soft finish jest naprawdę świetny ale niestety to nie mój odcień. Pani w douglasie polecała mi double wear kolor 01 i prawie się skusiłam ale dobrze że asik123456789 napisałaś że wysuszyło Ci cerę bo może znów bym wyrzuciła tylko pieniądze w błoto. Wiem że z moją nie musi tak być ale znając mojego pecha to pewnie tak by było.

Widziałam na truskawce odcień 01 i wydaje mi się że byłby bardziej ok bo nie jest różowy ale wstyd się przyznać ale ja z paypalem i ebayem się nie za dobrze dogadujemy

Ja mam cerę według "komputerka" clinique 1 czyli wychodzi na to że suchą, wrażliwą. Obecnie używam soft finish odcień 02 ale on wpada w róż i wydaję mi się że przez to bardzo go widać. Dzięki za pomoc kochane jesteście!

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-06-19 o 06:30 Powód: bo ja zawsze coś dopisuje
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:01   #1780
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dzięki dziewczyny za pomoc
Allegrowiczka zgodziła się zwrot pieniędzy po odesłaniu produktu. Mam nadzieję, ze zwróci
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 09:26   #1781
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

On nie wysuszyl mi jakos strasznie cery, po prostu byl niekomfortowy w noszeniu i tak ciezko na mnie wygladal. Wole bardziej kremowe podklady.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 13:01   #1782
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Widziałyście tego bambusowego quada ?

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...ms/clinique_uk

I jeszcze bambusowy maczek:

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...ms/clinique_uk

Godne rozważenia
A może któraś z dziewczyn mieszkających w UK widziała te cuda na żywo w Debenhamsie ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:13   #1783
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

sine, na watku o nowosciach makijazowych chocolatka wypowiadala sie o tej kolekcji:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=134
i
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=138
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:17   #1784
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
sine, na watku o nowosciach makijazowych chocolatka wypowiadala sie o tej kolekcji:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=134
i
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=138
oo dzięki
No i teraz jestem nimi jeszcze bardziej zainteresowana...kocham cienie Cliniqua, są absolutnie the best A ta paletka to moje kolory jak diabli
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:19   #1785
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

ja tez lubie klinikowe cienie, doe-eyed to moja best ever paletka te nowosci przejrzalam tak jendym okiem, musze sie dokladnie zdjeciom przygladnac kusi tez maczek, ale ja sie chyba z maczkow wyleczylam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:55   #1786
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Ja się wyleczyłam z Peony, ale Amarylisa kocham miłością gorącą i trwałą.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:08   #1787
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
oo dzięki
No i teraz jestem nimi jeszcze bardziej zainteresowana...kocham cienie Cliniqua, są absolutnie the best A ta paletka to moje kolory jak diabli
Sineiro, dorzucilam w tamtym watku jeszcze jeden link z lepszym zdjeciem cieni i kilkoma zdaniami na temat calej kolekcji.
Czuje, ze quad bedzie Twoj (i moj tez...).

Cytat:
Napisane przez milka894
Jeśli chodzi o eyelinery w kremie-one są już wycofywane ze sprzedaży...
Eyelinery w sloiczku sa wycofywane? To pewna wiadomosc?

Edytowane przez chocolatka
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:17
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:28   #1788
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Sineiro, dorzucilam w tamtym watku jeszcze jeden link z lepszym zdjeciem cieni i kilkoma zdaniami na temat calej kolekcji.
Czuje, ze quad bedzie Twoj (i moj tez...).
O, to lecę oglądać. Dzięki za cynk Trafiłaś na podatny grunt, kusicielko
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:37   #1789
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Sineiro, dorzucilam w tamtym watku jeszcze jeden link z lepszym zdjeciem cieni i kilkoma zdaniami na temat calej kolekcji.
Czuje, ze quad bedzie Twoj (i moj tez...).


Eyelinery w sloiczku sa wycofywane? To pewna wiadomosc?




Double Wear dla suchej skóry?
Double Wear Light jeszcze przejdzie, ale ten klasyczny? Naprawdę ktoś Tobie go polecił dla suchej skóry? Może nalegałaś na jakieś niesamowite krycie? Słyszałam,że niektórzy stosują go jako korektor

Co do podkładu dla Ciebie asik, dopiero dzisiaj przeczytałam czego używałaś, to jutro się jeszcze pokręcę Jednak kedyś pisałaś,że podkłady Clinique Ci nie leżą- a z innych firm z czego byłaś zadowolona?


Właśnie zerknęłam na allegro- nareszcie wycofano ze sprzedaży przeterminowaną szachownicę z bezczelnym zdjęciem kodu, który wskazywał na datę produkcji:2005 r.

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:51
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 22:50   #1790
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

wszystkie szachownice sa przeterminowane bo to sa sezonowki. Byly produkowane kiedys i do teraz niektorzy maja. Ja sama kupilam niedawno moja i wszysto jest jak nalezy. Nie ma zadnych problemow.
Co do podkladow to nie leza mi w clinique glownie odcienie. Kilka razy mazialam sie roznymi probkami ale jakos nie moge sie przekonac a nawet nie pamietam jakie to byly podklady. Jedyny ktory mi sie podoba to wlasnie supermoisture ale odcienie do d.....
Jestem obecnie zadowolna z tego EL DW light. Ale tylko latem kiedy jest cieplo lepiej matuje. Oczywiscie dobrze wyglada tylko na bardzo nawilzonej skorze ale odkad mam kremy clinique nie mam z tym problemow
Jak zrobi sie chlodniej to kupie givenchy photo perfexion. ODcien bardzo ladny 05, aksamitna konsystencja, nie matuje i nie tlusci a jednak skora wyglada tak ladnie i swiezo Tylko ze boje sie ze na lato za malo matuje.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:51   #1791
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
wszystkie szachownice sa przeterminowane bo to sa sezonowki. Byly produkowane kiedys i do teraz niektorzy maja. Ja sama kupilam niedawno moja i wszysto jest jak nalezy. Nie ma zadnych problemow.
Co do podkladow to nie leza mi w clinique glownie odcienie. Kilka razy mazialam sie roznymi probkami ale jakos nie moge sie przekonac a nawet nie pamietam jakie to byly podklady. Jedyny ktory mi sie podoba to wlasnie supermoisture ale odcienie do d.....
Jestem obecnie zadowolna z tego EL DW light. Ale tylko latem kiedy jest cieplo lepiej matuje. Oczywiscie dobrze wyglada tylko na bardzo nawilzonej skorze ale odkad mam kremy clinique nie mam z tym problemow
Jak zrobi sie chlodniej to kupie givenchy photo perfexion. ODcien bardzo ladny 05, aksamitna konsystencja, nie matuje i nie tlusci a jednak skora wyglada tak ladnie i swiezo Tylko ze boje sie ze na lato za malo matuje.

Wiem,że są przeterminowane, ale chodziło mi o to bezczelne zdjęcie z kodem
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:58   #1792
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Wiem,że są przeterminowane, ale chodziło mi o to bezczelne zdjęcie z kodem
A co jest złego w zdjęciu z kodem ? To chyba nawet porządane widzieć kod produkcji na zdjęciu i wiedzieć na co się decyduje ? Nie ma co liczyć na to, że sprzedawane teraz szachownice będą najświeższej daty, mówiąc oględnie. A umieszczanie na aukcji zdjęcia na którym widać kod produkcji świadczy o uczciwości sprzedawcy. Z doświadczenia wiem też, że pozwala uniknąć lawiny mejli z pytaniem o tenże kod
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 09:52   #1793
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co jest złego w zdjęciu z kodem ? To chyba nawet porządane widzieć kod produkcji na zdjęciu i wiedzieć na co się decyduje ? Nie ma co liczyć na to, że sprzedawane teraz szachownice będą najświeższej daty, mówiąc oględnie. A umieszczanie na aukcji zdjęcia na którym widać kod produkcji świadczy o uczciwości sprzedawcy. Z doświadczenia wiem też, że pozwala uniknąć lawiny mejli z pytaniem o tenże kod

Dokladnie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:48   #1794
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Pisanie o towarze,że jest nowy, świeży i dodanie kodu świadczącego o tym,że jest przeterminowany-Twoim zdaniem to nic dziwnego?

Dobra, koniec tematu
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 17:53   #1795
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Pisanie o towarze,że jest nowy, świeży i dodanie kodu świadczącego o tym,że jest przeterminowany-Twoim zdaniem to nic dziwnego?

Dobra, koniec tematu
Odniosłam się do tych Twoich słów: "właśnie zerknęłam na allegro- nareszcie wycofano ze sprzedaży przeterminowaną szachownicę z bezczelnym zdjęciem kodu, który wskazywał na datę produkcji:2005 r."
i do tych: "Wiem,że są przeterminowane, ale chodziło mi o to bezczelne zdjęcie z kodem"
A z nich nie wynika, że w treści opisu aukcji był tekst o tym, że są świeże Myślałam więc, że nie podoba Ci się to, że ktoś wstawia zdjęcia kodem produkcji a nie brak zbieżności zdjęcia z opisem. Koniec

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-06-20 o 18:00
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:31   #1796
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Mam pytanie do posiadaczek Superbalma Który z nich Rootbeer czy Currant jest bardziej brązowy? Currant wpada w bordo? Ooo i jeszcze Ginger jest Który z nich najlepszy pod względem brązowości?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:38   #1797
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek Superbalma Który z nich Rootbeer czy Currant jest bardziej brązowy? Currant wpada w bordo? Ooo i jeszcze Ginger jest Który z nich najlepszy pod względem brązowości?
Rootbeer jest bardziej brązowy znaczy bardziej Currant w ogóle brązowy nie jest. To taka fioleto-czerwień, na ustach bardziej czerwona

ja bym wybrała Rootbeer, jest najładniejszy, jeżeli chodzi o brązy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:45   #1798
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rootbeer jest bardziej brązowy znaczy bardziej Currant w ogóle brązowy nie jest. To taka fioleto-czerwień, na ustach bardziej czerwona

ja bym wybrała Rootbeer, jest najładniejszy, jeżeli chodzi o brązy
Dziękuję za poradę A Ginger jaki jest?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:46   #1799
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę A Ginger jaki jest?
jak dla mnie bardziej rudy niż brązowy..

tutaj możesz sobie porównać wszystkie 3 kolory rootbeer jest kremowy, dość mocno kryje jak na superbalma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rootbeer.jpg (14,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6f14_1.jpg (14,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9f24_1.jpg (15,0 KB, 13 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 23:20   #1800
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

czy możecie mi poradzić? ostatnio dostałam próbkę podkładu Supermoisturizer i stwierdziłam że jest naprawdę świetny
zastanawiam się nad kupnem wersji pełnowymiarowej tylko że on jest przeznaczony dla skóry suchej a ja mam skurę mieszaną
i zastanawiam się czy po jakimś czasie może mi się od niego cera popsuć
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.