Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 06:22   #4261
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

moim zdaniem można spokojnie używać farby po otwarciu ,oczywiście nie mieszajac jej uprzednio z utleniaczem,przecież w salonach fryzjerskich mają mnóstwo napoczętych tubek, nie raz widziała jak moja fryzjerka miesza dwa kolory wyciskając farbę z wczesniej już otwartych tubek, a kolor zawsze wychodzi ok
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:29   #4262
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
moim zdaniem można spokojnie używać farby po otwarciu ,oczywiście nie mieszajac jej uprzednio z utleniaczem,przecież w salonach fryzjerskich mają mnóstwo napoczętych tubek, nie raz widziała jak moja fryzjerka miesza dwa kolory wyciskając farbę z wczesniej już otwartych tubek, a kolor zawsze wychodzi ok
zgadza się jak najbardziej, w salonach fryzjerskich, zawsze tak jest.

Majessa możesz bez problemu, ale właśnie warunkiem jest to, aby nie mieszać wszystkiego.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:25   #4263
Luana86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pozbyłam się już koloru brownie. Intensywane mycie włosów szmponem przeciwłupieżowym przyniosło efekty i czerwony koszmar zniknął
Nałożyłam MROŹNĄ CZEKOLDE i smac mi sie chce, bo tak jak przy BROWNIE dziekowalam skrycie producentom, ze casting sie wymywa, tak teraz chcialabym żeby ten kolor pozostał ze mną na zawsze
Luana86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:53   #4264
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luana86 Pokaż wiadomość
Pozbyłam się już koloru brownie. Intensywane mycie włosów szmponem przeciwłupieżowym przyniosło efekty i czerwony koszmar zniknął
Nałożyłam MROŹNĄ CZEKOLDE i smac mi sie chce, bo tak jak przy BROWNIE dziekowalam skrycie producentom, ze casting sie wymywa, tak teraz chcialabym żeby ten kolor pozostał ze mną na zawsze
możesz wrzucić zdjęcie? jaki uzyskałaś odcień?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:44   #4265
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja robilam miodowy karmel... i efekt byl za***is** ale tylko przez 1 dzien.. tzn teraz tez nie ma zle ale ta farba sie tasz szybko wymywa;/....i teraz juz widac po 3 myciu roznice miedzy odrostem ktory mialam a reszta wlosow.....
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:04   #4266
Eeee_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej mam pytanie czy jak pofarbuje włosy castingiem w kolorze Burszczyn to wyjdzie mi podobny kolor ? http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg
Eeee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:25   #4267
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eeee_ Pokaż wiadomość
hej mam pytanie czy jak pofarbuje włosy castingiem w kolorze Burszczyn to wyjdzie mi podobny kolor ? http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg
Nie. Też kupiłam BURSZTYN mając nadzieję, że będę miała taki kolor jak Asch. Jednak była tylko jasna, rudawa poświata. Farbuj tym Bursztynem jeśli masz jasne włosy, inaczej się nie opłaca.. Przynajmniej na moich włosach
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 08:04   #4268
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luana86 Pokaż wiadomość
Pozbyłam się już koloru brownie. Intensywane mycie włosów szmponem przeciwłupieżowym przyniosło efekty i czerwony koszmar zniknął
Nałożyłam MROŹNĄ CZEKOLDE i smac mi sie chce, bo tak jak przy BROWNIE dziekowalam skrycie producentom, ze casting sie wymywa, tak teraz chcialabym żeby ten kolor pozostał ze mną na zawsze
Haha,wiem co czujesz ja tez szorowałam włosy po ciemnym blondzie -wylazły czarne końcówki, a po mroźnej czekoladzie efekt był w końcu zadowalający-na reszcie brąz,ładny z fajnymi refleksami...ale to juz tylko wspomnienie bo zmyła sie po 2 tygodniach i teraz mam richese..
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 09:12   #4269
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pomysł, może założymy oddzielny wątek dla każdego odcienia ? Lub przynajmniej blondy/brazy/czernie itp, zeby kazdy mogl znalezc to co go interesuje, no np ja jestem blondynka i irytuje mnie wertowanie 5 stron o brazach, zeby w koncu znalezc cos dla siebie. Mysle, ze wszyscy byliby zadowoleni, kazdy temat trafialby do odpowiedniej grupy docelowej Pozdrawiam
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 09:21   #4270
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja robilam miodowy karmel... i efekt byl za***is** ale tylko przez 1 dzien.. tzn teraz tez nie ma zle ale ta farba sie tasz szybko wymywa;/....i teraz juz widac po 3 myciu roznice miedzy odrostem ktory mialam a reszta wlosow.....
Na jaki kolor wyjściowy kładłaś miodowy karmel ?
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 10:03   #4271
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorotka9009 Pokaż wiadomość
Mam pomysł, może założymy oddzielny wątek dla każdego odcienia ? Lub przynajmniej blondy/brazy/czernie itp, zeby kazdy mogl znalezc to co go interesuje, no np ja jestem blondynka i irytuje mnie wertowanie 5 stron o brazach, zeby w koncu znalezc cos dla siebie. Mysle, ze wszyscy byliby zadowoleni, kazdy temat trafialby do odpowiedniej grupy docelowej Pozdrawiam
na górze wątku po prawej masz opcję - przeszukaj wątek, wpisujesz blond i pokazuje Ci odpowiedzi dotyczące jedynie blond odcieni
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 10:25   #4272
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorotka9009 Pokaż wiadomość
kiedy wejdą te nowe blondy, bo czekam z niecierpliwością

jakie nowe blondy ?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 13:37   #4273
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

poszukuje czegoś w RUDOŚCIACH !
macie jakieś propozycje?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 18:50   #4274
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziś zaopatrzyłam się w MROŹNĄ CZEKOLADĘ. Zamierzam w sobotę się farbnąć .
Mam nadzieję że efekt będzie super.
Wrzucę fotki, chyba że będę załamana efektem
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:47   #4275
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja sie przyzwyczailam do excell 10 i bardzo lubie go
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 07:59   #4276
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ponawiam pytanie, wiecei czy juz nowe blondy zagościły w naszych polskich sklepach? Chyba dam Castingowi ostatnią szansę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:16   #4277
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, wiecei czy juz nowe blondy zagościły w naszych polskich sklepach? Chyba dam Castingowi ostatnią szansę
Zadzwon na Infolinie L'oreal 0801 10 55 01 lub 22-6760100, albo napisz na serwis.konsumencki@pl.lor eal.com
Oni udziela ci odpowiedzi.

Nie wiem dlaczego mail wyglada jakby byla spacja miedzy "lor" a "eal", powinno byc bez spacji

Edytowane przez Vesuvio
Czas edycji: 2010-06-17 o 08:18
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:00   #4278
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez daisy1712 Pokaż wiadomość
Na jaki kolor wyjściowy kładłaś miodowy karmel ?
kładłam na jasny zloty braz garnier 100% color;] a w rzeczywistosci mialam taki sredni braz z polyskiem rudoczerwonego blasku hehehe ogolnie to taki srednio-rudy braz;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 10:41   #4279
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Zadzwon na Infolinie L'oreal 0801 10 55 01 lub 22-6760100, albo napisz na serwis.konsumencki@pl.lor eal.com
Oni udziela ci odpowiedzi.

Nie wiem dlaczego mail wyglada jakby byla spacja miedzy "lor" a "eal", powinno byc bez spacji
Dzwoniłam kilka tygodni temu i pisalam na Wizażu, panie powiedzialy ze czerwiec lipiec beda, obecnie nie bylam długo w Rossmanie i dlatego pytam, może ktoras z Was juz widziala
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 16:31   #4280
Waraises
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam Was dziewczyny! Wraz z początkiem wakacji, który nadejdzie niedługo postanowiłam pofarbować włosy - po raz pierwszy. Nie chcę ogromnej zmiany, ze względu na dość młody wiek, no i przede wszystkim wydaje mi się, że tylko w odcieniach brązu jest mi dobrze (brązowe oczy, karnacja średnia). Na dzień dzisiejszy moje włosy są wręcz "mysie", szare i nijakie, mają "zimny odcień", taki popielaty szary bez wyrazu, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. Chciałabym dodać kolorowi "głębi", blasku, może odrobinę przyciemnić, broń boże czarne/bardzo ciemne brązowe włosy, a wiem, że i takie włosy wychodziły po niektórych Castingach!! Nie chciałabym również, żeby mi kolorek wpadał w czerwień/rudość, ale malutkie refleksy nie byłby tragedią (i chyba są nieuniknione przy ciepłych odcieniach?), ponieważ mi się marzy "ciepły" kolorek. Chciałabym być taką typową "czekoladką", tak jak wspomniałam, nie za ciemny brąz, który wyglądałby jak czarny, oraz nie taki, który podchodziłby mi pod czerwień Wklejam fotkę aktualnego, naturalnego koloru moich włosów (jak widać mają bardzo "mysi" kolor, chłodny) oraz odcieni jakie bym chciała uzyskać po farbowaniu Castingiem. Macie może jakieś swoje propozycje? No i przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć o nazwę odcienia z Castingu, dzięki któremu bym uzyskała zbliżony efekt, o ile taki istnieje.. Myślałam nad Praliną, ale pewnie wyszłaby za ciemna, nad czekoladą, ale dziewczyny piszą że wychodzi "czerwono-ruda", tak samo jak i "brownie", który na opakowaniu wygląda pięknie, a niestety wychodzi rudawo. Hm.. może więc coś z Karmelów? Gdybym była blondynką sprawa byłaby na pewno prostsza bo mogłabym wybrać kolor, taki jaki mi się podoba na opakowaniu i za pewne wyszedł by dość zbliżony, a przy moich średnio-brązowych włosach istnieje bardzo duże ryzyko, że kolor taki jaki wybiorę wyjdzie mi dużo ciemniejszy, niż na opakowaniu, tak? Słyszałam, że powinnam wybrać kolor 2 tony jaśniejszy od tego, który chciałabym uzyskać a kierując się tym, już na prawdę się pogubiłam Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jak na razie jestem nieobeznana w temacie farbowania i nie chciałabym żeby się to skończyło klapą = za ciemny kolor, wpadający w czerń lub czerwień z którym potem nie mogłabym nic zrobić. Czekam na podpowiedzi!
PS. Najbardziej jestem zakochana w kolorze włosów Cheryl Cole i bardzo chciałabym uzyskać przynajmniej zbliżony odcień
Waraises jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:53   #4281
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zmartwiłyście mnie, że nie ma już orzecha laskowego Bo wymyśliłam sobie ostatnio, że na mój wypłukany naturalny brąz z Garniera położę sobie orzech, by mieć jakąś rudość na głowie (zakładając, że w ogóle złapie). Bursztyn się nie sprawdził, włosy wyszły brązowe z leciutkim połyskiem rudego, w sumie po wypłukaniu fajnie wyglądał tylko na zdjęciach. Nie chcę natomiast niszczyć włosów farbami, bo będę miała konkretne odrosty, a po Castingu nigdy nie było ich prawie widać (stosowałam po półrocznych przerwach jasny brąz, caffe latte, bursztyn). Czy macie jakiś pomysł, co zrobić, by na jasnym brązie wyszło mi coś rudego? A może blond da taką poświatę? Bawiłam się trochę rozjaśniaczem Joanny "blond reflex", ale nie bardzo działa.
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:33   #4282
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HolyGrey Pokaż wiadomość
Zmartwiłyście mnie, że nie ma już orzecha laskowego
Na pewno nie ma tego orzecha laskowego juz w sprzedazy? Bo niby w Rossmannie wycofali wiele kolorow, ale jak juz tu zauwazylysmy okazuje sie, ze w wielu innych sklepach np. u mnie w Bomi, w Leclercu jest mnostwo kolorow, nawet te, ktorych dawno juz w innych sklepach nie ma. Moze poszukaj, bo ja tez sie dalam nabrac, ze Karmel jest wycofany, a w Leclercu stoi na polce !
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 18:39   #4283
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczynki jak jest z odcieniem perłowy blond? chodzi mi o nałożenie na t akie włoski jak na foto przyciemni?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:53   #4284
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

lea88
To nie jest tak, ze wycofali. Nie wycofali tych odcieni tylko był mały popyt na ten odcień i nie zamawiają po prostu. Przynajmniej ja u siebie w Dębicy nie widziałam nigdy odcieni Bursztynowego Blondu, czy też Orzech Laskowy. A w sklepach kosmetycznych czy w drogerii jak sprzedają i są palety odcieni to powinni zamawiać wszystko bez względu na wszystko. Ale cóż...
Ale zgadza się jak się człowiek dobrze nie rozejrzy to niestety niczego nie znajdzie.
Nie bez powodu jest to powiedzenie "Szukajcie aż znajdziecie "


---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

ifrit
Wydaje mi się, że wyjdzie Perłowy u Ciebie. A jaki to nie wiem, bo u każdego inaczej wychodzi. Ja cały czas na okrągło robię Bursztynem. Właśnie wczoraj kupiłam sobie Miodowy karmel. Miała któraś z was go może ? )
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:05   #4285
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A jak wychodzi Ci ten Bursztyn? Ja kładłam na jaśniutki brąz, z tego co pamiętam, i wyszedł brąz z poświatą, co nie do końca było tym, czego chciałam..

Może ktoś jednak ma pomysł, jak uzyskać ciemną miedź na jasnym brązie? Strasznie podobają mi się odcienie miedzi, jakie ma Ewa Skibińska, znana powszechnie bardziej jako Teresa z "Pierwszej miłości" czy wiecie, jak coś takiego uzyskać? Oglądałam dziś i szampony i farby w drogerii, ale są same ostre rudości bądź czerwienie
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:21   #4286
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
lea88
To nie jest tak, ze wycofali. Nie wycofali tych odcieni tylko był mały popyt na ten odcień i nie zamawiają po prostu. Przynajmniej ja u siebie w Dębicy nie widziałam nigdy odcieni Bursztynowego Blondu, czy też Orzech Laskowy. A w sklepach kosmetycznych czy w drogerii jak sprzedają i są palety odcieni to powinni zamawiać wszystko bez względu na wszystko. Ale cóż...
Ale zgadza się jak się człowiek dobrze nie rozejrzy to niestety niczego nie znajdzie.
Nie bez powodu jest to powiedzenie "Szukajcie aż znajdziecie "

mi sie wydaje, ze z tym malym popytem to sciema... Pamietam jak kiedys chodzilam za miodami i wiecznie byly wykupione w Rossmannie! A potem co drugi wycofali. Wydaje mi sie, ze maja po prostu maja limitowana powierzchnie na polkach i jak daja nowy towar (pewnie bardziej atrakcyjny, wiecej gratisow itp) to bardziej im sie oplaca wycofac takie, ktore przynosza im mniej korzysci.
Jak juz pisalam wiele razy zauwazylam, ze niektore farby sa w roznich cenach w sklepie (a ta sama marka) w zaleznosci od koloru. tak samo z promocjami- te, ktore mozna dostac wszedzie sa zawsze w promocji, a reszta nie. Podejrzewam, ze producent daje na nie korzystniejsze warunki i promocje serwuje tylko na wybrane odcienie, dlatego sieciowkom nie oplaca sie innych kolorow sprowadzac.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:37   #4287
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HolyGrey Pokaż wiadomość
A jak wychodzi Ci ten Bursztyn? Ja kładłam na jaśniutki brąz, z tego co pamiętam, i wyszedł brąz z poświatą, co nie do końca było tym, czego chciałam..

Może ktoś jednak ma pomysł, jak uzyskać ciemną miedź na jasnym brązie? Strasznie podobają mi się odcienie miedzi, jakie ma Ewa Skibińska, znana powszechnie bardziej jako Teresa z "Pierwszej miłości" czy wiecie, jak coś takiego uzyskać? Oglądałam dziś i szampony i farby w drogerii, ale są same ostre rudości bądź czerwienie
U mnie Bursztyn wychodzi tak jak na opakowaniu.

Efekt po kąpieli rozjaśniającej nie jest do końca uzyskanym efektem mojego cudownego koloru naturalnego (miałam pod kasztan). Ale cóż. Moja wina...Miałam ciemny brąz. Nie kiedy wychodziły mi czarne...Po kąpieli moje włosy są w kolorze spłowiałego rudego...Także na taki rudy nakładam Casting i Bursztyn wychodzi idealnie.
Teraz kupiłam Miodowy karmel i ciekawa jestem jak innym dziewczynom wychodził kolor.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
mi sie wydaje, ze z tym malym popytem to sciema... Pamietam jak kiedys chodzilam za miodami i wiecznie byly wykupione w Rossmannie! A potem co drugi wycofali. Wydaje mi sie, ze maja po prostu maja limitowana powierzchnie na polkach i jak daja nowy towar (pewnie bardziej atrakcyjny, wiecej gratisow itp) to bardziej im sie oplaca wycofac takie, ktore przynosza im mniej korzysci.
Jak juz pisalam wiele razy zauwazylam, ze niektore farby sa w roznich cenach w sklepie (a ta sama marka) w zaleznosci od koloru. tak samo z promocjami- te, ktore mozna dostac wszedzie sa zawsze w promocji, a reszta nie. Podejrzewam, ze producent daje na nie korzystniejsze warunki i promocje serwuje tylko na wybrane odcienie, dlatego sieciowkom nie oplaca sie innych kolorow sprowadzac.
Ale to też bez sensu...skoro mamy całą paletę to się tego trzymajmy i zamawiajmy całą.
No, ale cóż....
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:18   #4288
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny poradźcie mam obecnie włosy w kolorze bardzo jasnego blondu odrost to średni "mysi" blond. Chcę zafarbować włosy castingiem odcieniem brąz albo ciemny brąz otóż nie wiem na która farbę się zdecydować a zależy mi aby włosy miały kolor zbliżony do czarnych
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:52   #4289
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Spróbuj może Praliną ? ))
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:46   #4290
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a które odcienie castinga wyjdą czekoladowe? ale nie czarne, raczej taki dość jasny ciepły czekoladowy brąz - zastanawiam się nad caffe latte
boję się że wyjdą mi czarne

acha i ile trzymacie castinga na głowie i jak? (tj. np. 15 min odrosty i 5 min na całość?)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.