Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 21:35   #3841
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo ciekawa jestem jak Ci wyjdzie a kiedy robisz?
wlasnie chcialam kliknac dokarmic pieska a tu taka mila wiadomosc ze wszystkie nakarmione
jutro

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
heh masakra czego Ci ludzie nie wymyślą

Agatka no może i pójdę,ale teraz bardziej myślę nad otwarciem swojego biznesu z TŻtem więc różnie to się może potoczyć .... te studia to i tak mój skończył Finanse i Rachunkowość i rozwozi części samochodowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:39   #3842
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:46   #3843
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyjdzie Spokojnie, bedzie dodrze, myślę że bedziesz zadowolona
Czyli juz za 6 dni Wspólne odliczanie
No chyba zacznę się modlić

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
Pokaż
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:07   #3844
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
No wlasnie pokaz
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:15   #3845
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
Ale jak - sama obcielas?

Princeska po prawie praca w zawodzie się znajdzie na pewno
Przemysl to sobie, biznes biznesem, ale jak się marzy o jakimś kierunku to nie ma co, trzeba spełniać te marzenia.
Trzeba patrzeć perspektywicznie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jutro
Jutro farbujesz? Poczekaj do 20tego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:22   #3846
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tak, sama obciełam jest asymetryczna na prawą stronę, teraz wyprostowałam to mi zachodzi na oczy chyba jeszcze ciachne albo i nie, bo za krótko bedzie wygląda mniej wiecej jak taka, co miałam kiedy i foto pokazywałam jutro wstawie bo mam teraz baterie rozładowana
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:25   #3847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: nowy kolor a odrosty.

Cytat:
Napisane przez libresse12 Pokaż wiadomość
Hej mam taki problem, otóż mój naturalny kolor to taki miodowo - jasny blond. Przefarbowałam go sobie rok temy na jaśniejszy lecz zaraz chciałam powrócić do starego. teraz, kiedy ścierpiałam odrosty do połowy głowy stwierdzam że moje włosy odrastają ciemniejsze ! Nie podoba mi sie to i chciałabym je rozjaśnić. I tu pytanie, drogie wizażanki w jaki sposób to zrobić aby ukryć odrosty ?Oczywiscie tamta farba nie whcodzi w gre, miesiąc zmywałam kurczakową żółć. Zależy mi na tym kolorku http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-22443-big.jpg.
Liczę na waszą życzliwość
Piszesz ze TAMTA FARBA nie wchodzi w grę-czyli jaka?

Musisz wkleić zdjęcie swoich włosów.

Rozumiem że bierzesz pod uwagę farbowanie, a nie naturalne metody, bo jeśli jest różnica w odcieniach i tonach tylko farba da rade.

Wklej zdjęcie

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak, sama obciełam jest asymetryczna na prawą stronę, teraz wyprostowałam to mi zachodzi na oczy chyba jeszcze ciachne albo i nie, bo za krótko bedzie wygląda mniej wiecej jak taka, co miałam kiedy i foto pokazywałam jutro wstawie bo mam teraz baterie rozładowana
Ja nie wiem jak można samemu wlosy obciąć Podziwiam Cię
Wstaw koniecznie zdjęcia.
A czym robisz te refleksy, jaką farbą?
Na 20 się umowiłaś?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 22:42   #3848
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
Pochwal się koniecznie


Z tymi studiami to jest różnie, nie zawsze jest tak, że to co się chce robić mając te 18 lat robi się zawsze, najważniejsze to robić to co się lubi
Ja sama jak szłam na mój kierunek (komunikacja społeczna) to wszyscy się dziwili co mnie podkusiło, no ale ja zawsze chciałam być dziennikarką, nie poszłam na czyste dziennikarstwo bo chciałam mieć też inne możliwości. No ale znajomi stwierdzili że to kierunek stworzony dla mnie.
Jak byłam na I roku znalazłam pracę, w której pracuję do dzisiaj. Jestem z niej zadowolona, bo mam dobrą pensję, pracuje 8h od poniedziałku do piątku, niczym się nie przejmuję, mam wyrozumiałego i ludzkiego szefa. I teraz jak kończę studia (no jak uda mi się napisać tą magisterkę) to już nie myślę o dziennikarstwie, przynajmniej nie zawodowym, gdzie muszę ciągle być praktycznie w pracy i pisać albo redagować, zawsze mogę sobie napisać jakiś artykuł, ale nie chce być od tego uzależniona. Teraz widzę że bardziej przydatnym kierunkiem dla mnie w obecnej sytuacji i chyba zawsze jest księgowość więc od października zmierzam się z dwoma kierunkami
A kiedyś gdzieś czytałam, ze 80% ludzi zmienia przynajmniej 5 razy w życiu swój zawód wyuczony

No to trochę się rozwiodłam z tymi moimi spostrzeżeniami

Idę spać bo udało mi się napisać ten korpus pracy i padam ze zmęczenia

Do jutra
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:42   #3849
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Dziekuje kochana
no juz nie wiem co mam myslec. Czy to wlosy ktore byly talko mocno wycieniowane. A tak w ogole to jestem zla na siebie ze dalam tak pocieniowac wlosy. No nic bede probowac ratowac to co mozma jeszcze uratowac. A tu nie widzialam tej bialej maski tylko czerwona i zolta. Musze popatrzec i cos znesc. Jutro wyruszam na zakupy.
kochana pociesze Cie, ze moje od jakiegos tygodnia (odkad byli naprawic mi kaloryfery bo prawie nie grzaly :/) tez sa jakies dziwne.. przesuszone troche jakby Dlatego naprawde nie martw sie, nikomu ta pogoda nie sluzy jak widac

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wreszcie się udało No ja też mam praktycznie non stop kaloryfer włączony i to na fula - szczególnie jak głowę myję bo nie lubię zimna :/ i z suszarką też nie mogę się rozstać - miałam kupić tą z chłodnym nawiewem, ale nie mogę się pzrełamać
takie klopoty na Wizazu przez ten konkurs z aniolkami

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie obciełam sobie grzywkę !! miałam już do brody ale tak mnie kusiło i kusiło, jak byłam podciąć koncowki to grzywki nie ruszyłysmy a dziś nastapił ten dzien
ho ho pokaz jutro koniecznie mnie tez strasznie kusi, ale taka na prosto no nie wiem sama musze to przemyslec, moze w nowym roku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Piszesz ze TAMTA FARBA nie wchodzi w grę-czyli jaka?

Musisz wkleić zdjęcie swoich włosów.

Rozumiem że bierzesz pod uwagę farbowanie, a nie naturalne metody, bo jeśli jest różnica w odcieniach i tonach tylko farba da rade.

Wklej zdjęcie

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



Ja nie wiem jak można samemu wlosy obciąć Podziwiam Cię
Wstaw koniecznie zdjęcia.
A czym robisz te refleksy, jaką farbą?
Na 20 się umowiłaś?
ja sama sobie koncowki podcinam od niedawna przynajmniej zawsze zadowolona jestem, bo nikt mi za duzy nie przyciacha
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:12   #3850
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak, sama obciełam jest asymetryczna na prawą stronę, teraz wyprostowałam to mi zachodzi na oczy chyba jeszcze ciachne albo i nie, bo za krótko bedzie wygląda mniej wiecej jak taka, co miałam kiedy i foto pokazywałam jutro wstawie bo mam teraz baterie rozładowana
Znaczy musisz mieć dobrą rękę do tego
Ja jak podcinałam swoją grzywkę to sterczałam przed lustrem chyba z godzinę i poprawiałam poprawki i tak w kółko dopóki nie byłam do końca zadowolona z efektu

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Pochwal się koniecznie


Z tymi studiami to jest różnie, nie zawsze jest tak, że to co się chce robić mając te 18 lat robi się zawsze, najważniejsze to robić to co się lubi
Ja sama jak szłam na mój kierunek (komunikacja społeczna) to wszyscy się dziwili co mnie podkusiło, no ale ja zawsze chciałam być dziennikarką, nie poszłam na czyste dziennikarstwo bo chciałam mieć też inne możliwości. No ale znajomi stwierdzili że to kierunek stworzony dla mnie.
Jak byłam na I roku znalazłam pracę, w której pracuję do dzisiaj. Jestem z niej zadowolona, bo mam dobrą pensję, pracuje 8h od poniedziałku do piątku, niczym się nie przejmuję, mam wyrozumiałego i ludzkiego szefa. I teraz jak kończę studia (no jak uda mi się napisać tą magisterkę) to już nie myślę o dziennikarstwie, przynajmniej nie zawodowym, gdzie muszę ciągle być praktycznie w pracy i pisać albo redagować, zawsze mogę sobie napisać jakiś artykuł, ale nie chce być od tego uzależniona. Teraz widzę że bardziej przydatnym kierunkiem dla mnie w obecnej sytuacji i chyba zawsze jest księgowość więc od października zmierzam się z dwoma kierunkami
A kiedyś gdzieś czytałam, ze 80% ludzi zmienia przynajmniej 5 razy w życiu swój zawód wyuczony
Też to kiedyś słyszałam. No i dodatkowo mało kto pracuje w zawodzie niestety :/
Też chciałam się zająć księgowością, nawet praktyki pod tym kierunkiem odbyłam, ale pracę wcale nie jest łatwo znaleźć. Często jak już coś jest ciekawego to trzeba znać biegle jakiś dziwny język - np nederlandzki Albo dwa języki niemiecki i angielski (oba biegle). Teraz jest taki "wyścig szczurów".. masakra..


Dobranoc blondaski
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:39   #3851
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam Was w nowym dniu
Otoz widze ze nie tylko u mnie pojawily sie problemy z wysuszonymi i sterczacymi wlosami.
Snoww
Tak to straszne co to teraz sie dzieje ja musze powiedziec ze nigdy nie mialam takich problemow. Pierwszy raz doswiadczam tego i dlatego wpadlam w taka panike. Tak samo jak sa mi obce rozdwajajace sie koncowki. Nigdy jeszcze nie widzialam u siebie tego. No musimy to przetrwac.
Yatta
Ja mam taka suszarke z chlodnym nawiewem ale teraz w zimie to i tak jak juz susze to najpierw letni nawiew a na koncu jak juz sa prawie suche zaczynam z chlodnym. W zimie to tak nie przyjemnie jeszcze bardziej sie ochladzac.

No dziewczyny przywitalam sie z wami teraz ide na sniadamko i lece na zakupy. Milego dnia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-15 o 07:46
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 07:48   #3852
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale jak - sama obcielas?

Princeska po prawie praca w zawodzie się znajdzie na pewno
Przemysl to sobie, biznes biznesem, ale jak się marzy o jakimś kierunku to nie ma co, trzeba spełniać te marzenia.
Trzeba patrzeć perspektywicznie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------



Jutro farbujesz? Poczekaj do 20tego
ja też zawsze sama podcinam włosy

Agatko,a co do studiów to kto wie być może pójdę na to Prawo,na studia można iść zawsze,ale też trzeba mieć na to pieniążki,a u mnie w mieśćie średnie zarobki to ok.1200 zł a np. w centrach handlowych,gdzie te biedne dziewczyny pracują nawet w niedziele od 10-20 to juz wogole i one zarabiaja 950 zł,dla mnie to jest przegiecie ....
a tak to musialabym isc zaocznie wiec dochodza dojazdy,noclegi,oplaty za uczelnie ... zobaczymy co będzie

muszę najpierw znalezc dobra prace/otworzyc cos swojego zatrudnić ludzi i ksztalcic sie dalej
czas pokaze
a może coś się uda w tym fryzjerstwie? Jest tyle roznych mozliwosci
ja jestem pozytywnie nastawiona do życia i cały czas wyznaczam sobie nowe cele

A farbuję dziś,bo pozniej nie bedzie mial mnie kto pofarbowac, oczywiscie wstawie fotki

Wstawac blondyny,a ja zmykam na Angielski i farbkować się, buźki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:05   #3853
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was w nowym dniu
Otoz widze ze nie tylko u mnie pojawily sie problemy z wysuszonymi i sterczacymi wlosami.
Snoww
Tak to straszne co to teraz sie dzieje ja musze powiedziec ze nigdy nie mialam takich problemow. Pierwszy raz doswiadczam tego i dlatego wpadlam w taka panike. Tak samo jak sa mi obce rozdwajajace sie koncowki. Nigdy jeszcze nie widzialam u siebie tego. No musimy to przetrwac.
Yatta
Ja mam taka suszarke z chlodnym nawiewem ale teraz w zimie to i tak jak juz susze to najpierw letni nawiew a na koncu jak juz sa prawie suche zaczynam z chlodnym. W zimie to tak nie przyjemnie jeszcze bardziej sie ochladzac.

No dziewczyny przywitalam sie z wami teraz ide na sniadamko i lece na zakupy. Milego dnia.

wiecie co, odnośnie gorszego stanu włosów w czasie zimy to czytałam, że warto odstawić diete bezsilikonową i normalnie używać szamponów i odżywek z silikonami, żeby je w ten zabezpieczyc i chronić.

Adzi-ja Ci polecam szampon wygładzający Isany z olejkiem z babassu do kompletu z odżywką-naprawdę działają cuda ja mam gładsze włosy niż np latem(choc wtedy robiłam balejaż także może to było przyczyna)

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też zawsze sama podcinam włosy

Agatko,a co do studiów to kto wie być może pójdę na to Prawo,na studia można iść zawsze,ale też trzeba mieć na to pieniążki,a u mnie w mieśćie średnie zarobki to ok.1200 zł a np. w centrach handlowych,gdzie te biedne dziewczyny pracują nawet w niedziele od 10-20 to juz wogole i one zarabiaja 950 zł,dla mnie to jest przegiecie ....
a tak to musialabym isc zaocznie wiec dochodza dojazdy,noclegi,oplaty za uczelnie ... zobaczymy co będzie

muszę najpierw znalezc dobra prace/otworzyc cos swojego zatrudnić ludzi i ksztalcic sie dalej
czas pokaze
a może coś się uda w tym fryzjerstwie? Jest tyle roznych mozliwosci
ja jestem pozytywnie nastawiona do życia i cały czas wyznaczam sobie nowe cele

A farbuję dziś,bo pozniej nie bedzie mial mnie kto pofarbowac, oczywiscie wstawie fotki

Wstawac blondyny,a ja zmykam na Angielski i farbkować się, buźki

w przypadku studiowania Prawa liczy się tryb, także pójscia na zaoczne bym raczej nie polecała, bo potem pracodawca patrzy i mniej przychylnie się skłania ku zaocznym( chyba, że odrazu otworzysz swoją kancelarię to wiadomo )
Poza tym na zaocznym prawie to jak porównywałam jest naprawdę duuużo mniej materiału, wykładowcy mniej wymagający, generalnie mało co się robi dlatego byś musiała się dużo sama uczyć w domu, bo oceny ocenami, ale wszystko się okaże na egzaminie na aplikację

studia wieczorowe są dobrym rozwiązaniem jak ktoś chce pracować, bo też jest mniej materiału niż na dziennych, ale jednak coś się robi, codziennie jestes na zajeciach wiec siłą rzeczy zmusza Cie to do nauki. A znam osoby które są na wieczorowych i jednocześnie pracują w kancelariach. A zarobki są bardzo dobre jak na studentów, np kumpela w kancelarii komorniczej wyciąga 1700 zł ale to nic w porownaniu ze znajomym, który od 2 lat jest asystenten mecenasa i ma koło 4-5 tys. To jest dopiero robota. Dobre pieniadze i dobre doświadczenie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:20   #3854
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Ja nie wiem jak można samemu wlosy obciąć Podziwiam Cię
Wstaw koniecznie zdjęcia.
A czym robisz te refleksy, jaką farbą?
Na 20 się umowiłaś?
da się biore nożyczki i ciaaaach ale już się nauczyłam, że grzywkę to się obcina na sucho, bo wtedy włosy już są ułożone i wiadomo co i jak a nie jak w przypadku mokrych, potem się wysuszy, włosy się podniosą i...zoonk

Refleksy robię (to jest chyba szampon) Hi-Richesse ale nie wiem jakie kolory jeszcze

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Pochwal się koniecznie


Z tymi studiami to jest różnie, nie zawsze jest tak, że to co się chce robić mając te 18 lat robi się zawsze, najważniejsze to robić to co się lubi
Ja sama jak szłam na mój kierunek (komunikacja społeczna) to wszyscy się dziwili co mnie podkusiło, no ale ja zawsze chciałam być dziennikarką, nie poszłam na czyste dziennikarstwo bo chciałam mieć też inne możliwości. No ale znajomi stwierdzili że to kierunek stworzony dla mnie.
Jak byłam na I roku znalazłam pracę, w której pracuję do dzisiaj. Jestem z niej zadowolona, bo mam dobrą pensję, pracuje 8h od poniedziałku do piątku, niczym się nie przejmuję, mam wyrozumiałego i ludzkiego szefa. I teraz jak kończę studia (no jak uda mi się napisać tą magisterkę) to już nie myślę o dziennikarstwie, przynajmniej nie zawodowym, gdzie muszę ciągle być praktycznie w pracy i pisać albo redagować, zawsze mogę sobie napisać jakiś artykuł, ale nie chce być od tego uzależniona. Teraz widzę że bardziej przydatnym kierunkiem dla mnie w obecnej sytuacji i chyba zawsze jest księgowość więc od października zmierzam się z dwoma kierunkami
A kiedyś gdzieś czytałam, ze 80% ludzi zmienia przynajmniej 5 razy w życiu swój zawód wyuczony

No to trochę się rozwiodłam z tymi moimi spostrzeżeniami

Idę spać bo udało mi się napisać ten korpus pracy i padam ze zmęczenia

Do jutra
oo to u Ciebie jest oddzielnie komunikacja społeczna? u mnie na uni jest taki kierunek 'dziennikarstwo i komunikacja społeczna '
ja podobnie jak Ty, też chciałabym być dziennikarką ale jako młodsza dziewczynka, potem w LO od samego początku wiedziałam, że chce isć na prawo.. profil mojej klasy był prawniczy, dzieki temu już wtedy mielismy 'wycieczki' do sądów, na rozprawy, do TK..strasznie mnie to fascynowało
stresowałam się maturą bardzo, czy się dostanę..a teraz z perspektywy czasu widze, że każdy egzamin to gorzej niż matura także człowiek się przyzwyczaja

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-15 o 08:22
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:25   #3855
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny, zrobiłam próbe na pasemku tym lorealem 8.3 i nic nie złapało. Nic kompletnie. Ono się wcale nie wyróznia. Robiłam wczoraj wieczorem a dzis rano to juz w ogole nie mogłam tego pasma odnaleźć.

Wkurzyłam sie i trzymam na głowie sprawdzony juz migdał. Moze idealnie nie bedzie, ale przynajmniej na jakis czas pociepli kolor w ogolnym odbiorze. Te pojedyncze szare pasma doprowadzaja mnie do obłedu.

Zaraz po myciu nie jest tak źle, ale na drugi dzien to całosc jets zwyczajnie jasnoszara.

bunny, po nowym roku musze cos z tym z robic, bo zwariuje ale to juz bedzimey w styczniu/lutym myslec. W najgorszym wypadku zrobie kapiel rozjasniająca i połoze cos ciepłego.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:39   #3856
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc blondaski
pije kawe i czytam o czym pisaliscie znow poznym wieczorkiem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:42   #3857
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princeska tak trzymac, na studia nigdy nie jest za pózno

infatuated
a na kiedy sie umowilas na refleksy?

Moj TZ tez mowi że wieczorowe i zaoczne nie umywają się do dziennych, że on ma 100razy więcej materiału i egzaminatorzy o wiele bardziej ich cisną
I ze potem pracodawca patrzy na to jaki tryb skonczysz, czy dzienny czy zaoczny.

mysia to pochwal się jak Ci wyszło. Trzymam kciuki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:56   #3858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ile razy mozna plukac wlosy octem jablkowym?Po kazdym myciu. Czy to za czesto ? Pomoc jak sie zakwasza wlosy to sa bardziej gladkie bo lusli sie podomykaja ?
Wie ktos czy co mycie to nie za czesto i czy po tej plokance juz nie polewam wloda?

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



No dlatego jutro zasowam na zakupy po maske no i moze jakis szampon wezme ,zobacze jeszcze. A co do masek drogeryjnych to jakie sa jeszcze dobre? Znacie jakies.
Dobra jest jeszcze niebieska herbal essences.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobiłam próbe na pasemku tym lorealem 8.3 i nic nie złapało. Nic kompletnie. Ono się wcale nie wyróznia. Robiłam wczoraj wieczorem a dzis rano to juz w ogole nie mogłam tego pasma odnaleźć.

Wkurzyłam sie i trzymam na głowie sprawdzony juz migdał. Moze idealnie nie bedzie, ale przynajmniej na jakis czas pociepli kolor w ogolnym odbiorze. Te pojedyncze szare pasma doprowadzaja mnie do obłedu.

Zaraz po myciu nie jest tak źle, ale na drugi dzien to całosc jets zwyczajnie jasnoszara.

bunny, po nowym roku musze cos z tym z robic, bo zwariuje ale to juz bedzimey w styczniu/lutym myslec. W najgorszym wypadku zrobie kapiel rozjasniająca i połoze cos ciepłego.
Tak podejrzewałam że może być... raz że loreal a dwa ten poziom 8... myśle że 9 byłoby lekko widać.
Powodzenia z szamponikiem.
W nowym roku pomyslimy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:58   #3859
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, nie zgodze się z Tobą. Ja musiałam studiowac zaocznie filologie polska- 2 ostatnie lata. Wszystko musiałam przygotowywac sama- calutki materiał, niewiele nam wykładano. Mielismy wiec material dla dziennych do opanowania plus tresic ktore dodatkowo smai opracowywalismy. Było cięzko, bo od pon do piatku studiowałam dziennie kosmetologie a w wekendy filologie, a wieczorami jeszcze pracowałam. Kazda wolna chwile spedzałam w uniwersyteckiej bibliotece przepisujac wazne teksty, bo nie wolno było tego wynosic, tzreba było opracowac na miejscu. A wykłądowcy traktowali nas tak samo, zdawalismy razem z dziennymi, ten sam materiał. Nawet bardziej nas cisnieto, bo zaoczni, to pewnie nieprzygotowani. Moja praca magisterska zostałą włączona jako element programu nauczania uniwersyteckiego, wiec nie wydaje mi sie, bym jakos szczegolnie od dziennych odstawała

włosy mam teraz w odzywce, ale po spłukaniu te szare pasemka juz nie było szare tylko bezowe normalnie juz sie ciesze
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 08:59   #3860
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To farbujesz tak jak ja A czym farbujesz?
farbuje garnier nutrisse 111 sachara blond i zamieniam utleniacz 9% na utleniacz 12% w tych proporcjach co jest
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:01   #3861
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, mnie juz nic do loreala nie przekona wywaliłam kase na x champaigne, który na pasmie wyszedł brazoworudy i to pasmo do dzis jets w tym kolorze - 2 miesiace Excellka 10 minutowa tez jest do kitu. Dobrze, ze chociaz maja fajne odzyweczki w tych farbach, to mi one zostana. Reszta do kosza.

bardzo Ci dziękuje za cierpliwosc, pomecze Cię za jakis czas

A teraz powinno byc lepiej. Zaraz zmywam i susze włoski, to pokaze co i jak.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:03   #3862
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, nie zgodze się z Tobą. Ja musiałam studiowac zaocznie filologie polska- 2 ostatnie lata. Wszystko musiałam przygotowywac sama- calutki materiał, niewiele nam wykładano. Mielismy wiec material dla dziennych do opanowania plus tresic ktore dodatkowo smai opracowywalismy. Było cięzko, bo od pon do piatku studiowałam dziennie kosmetologie a w wekendy filologie, a wieczorami jeszcze pracowałam. Kazda wolna chwile spedzałam w uniwersyteckiej bibliotece przepisujac wazne teksty, bo nie wolno było tego wynosic, tzreba było opracowac na miejscu. A wykłądowcy traktowali nas tak samo, zdawalismy razem z dziennymi, ten sam materiał. Nawet bardziej nas cisnieto, bo zaoczni, to pewnie nieprzygotowani. Moja praca magisterska zostałą włączona jako element programu nauczania uniwersyteckiego, wiec nie wydaje mi sie, bym jakos szczegolnie od dziennych odstawała

włosy mam teraz w odzywce, ale po spłukaniu te szare pasemka juz nie było szare tylko bezowe normalnie juz sie ciesze
mysiu ale ja mówię TYLKO o prawie, na prawie tak jest.
Co do innych kierunków kompletnie sie nie orientuję

Pochwal się koniecznie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
farbuje garnier nutrisse 111 sachara blond i zamieniam utleniacz 9% na utleniacz 12% w tych proporcjach co jest
Czyli tak jak ostatnio, to pewnie to co ostatnio wyszło ciemiej albo mniej Ci się podobało teraz się zrówna Lepiej chyba farbować cały czas jedną farbą.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, mnie juz nic do loreala nie przekona wywaliłam kase na x champaigne, który na pasmie wyszedł brazoworudy i to pasmo do dzis jets w tym kolorze - 2 miesiace Excellka 10 minutowa tez jest do kitu. Dobrze, ze chociaz maja fajne odzyweczki w tych farbach, to mi one zostana. Reszta do kosza.

bardzo Ci dziękuje za cierpliwosc, pomecze Cię za jakis czas

A teraz powinno byc lepiej. Zaraz zmywam i susze włoski, to pokaze co i jak.
Przegapiłam cos chyba, stosowałaś mysia Excelke?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:08   #3863
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, nic nie przegapiłaś słonce robiłam wczoraj wieczorem na pasemku na próbe i nic nie złapało: excel 10 min odcien 8.3
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:23   #3864
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobiłam próbe na pasemku tym lorealem 8.3 i nic nie złapało. Nic kompletnie. Ono się wcale nie wyróznia. Robiłam wczoraj wieczorem a dzis rano to juz w ogole nie mogłam tego pasma odnaleźć.

Wkurzyłam sie i trzymam na głowie sprawdzony juz migdał. Moze idealnie nie bedzie, ale przynajmniej na jakis czas pociepli kolor w ogolnym odbiorze. Te pojedyncze szare pasma doprowadzaja mnie do obłedu.

Zaraz po myciu nie jest tak źle, ale na drugi dzien to całosc jets zwyczajnie jasnoszara.

bunny, po nowym roku musze cos z tym z robic, bo zwariuje ale to juz bedzimey w styczniu/lutym myslec. W najgorszym wypadku zrobie kapiel rozjasniająca i połoze cos ciepłego.
Mysia a ja myślałam, ze wczoraj podjęłaś decyzję, że zostawiasz tak do przyszłego roku a tu dzisiaj wchodzę a ty już jesteś na etapie zmywania odżywki No koniecznie pochwal się nam jak ci wyszło, ale tak jak piszesz, że juz jesteś zadowolona to mam przeczucie, że będzie bardzo fajnie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:23   #3865
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tez sie rozgladam za drogeryjna odzywcza maskai niewiadomo co wybrac bunny moze cos bys polecila ????

mysia pokaz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:25   #3866
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, nic nie przegapiłaś słonce robiłam wczoraj wieczorem na pasemku na próbe i nic nie złapało: excel 10 min odcien 8.3
To ten Shwarzkoph musi być strasznie trwały jak nic go nie łapie
Ale jak piszesz ze dziś jest już dobrze to super

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez sie rozgladam za drogeryjna odzywcza maskai niewiadomo co wybrac bunny moze cos bys polecila ????

mysia pokaz
A jak na KWC maski drogeryjne?
Ktoras stoi wysoko?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:27   #3867
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, nie zgodze się z Tobą. Ja musiałam studiowac zaocznie filologie polska- 2 ostatnie lata. Wszystko musiałam przygotowywac sama- calutki materiał, niewiele nam wykładano. Mielismy wiec material dla dziennych do opanowania plus tresic ktore dodatkowo smai opracowywalismy. Było cięzko, bo od pon do piatku studiowałam dziennie kosmetologie a w wekendy filologie, a wieczorami jeszcze pracowałam. Kazda wolna chwile spedzałam w uniwersyteckiej bibliotece przepisujac wazne teksty, bo nie wolno było tego wynosic, tzreba było opracowac na miejscu. A wykłądowcy traktowali nas tak samo, zdawalismy razem z dziennymi, ten sam materiał. Nawet bardziej nas cisnieto, bo zaoczni, to pewnie nieprzygotowani. Moja praca magisterska zostałą włączona jako element programu nauczania uniwersyteckiego, wiec nie wydaje mi sie, bym jakos szczegolnie od dziennych odstawała

włosy mam teraz w odzywce, ale po spłukaniu te szare pasemka juz nie było szare tylko bezowe normalnie juz sie ciesze
no to skoro miałaś ten sam materiał i zdawałaś z dziennymi to na Twoim kierunku było inaczej, bo u mnie raz, że są zupełnie inni wykładowcy, przykładowo na dziennych każdy wykładowca ma tytulature prof.zw dr hab. a na zaocznych zwykły doktor i tyle. A dwa, że materiał za zaocznych jest okrojony i to znacznie, dlatego nie możemy zdawać razem. Nawet z wieczorowymi nie mozemy pisac. Poza tym często egzaminy różnią się formą,na zaocznych w zeszłym roku mieli prawo karne pisemne, u nas - ustne, bo profesorowie bardzo zwracają uwagę, żeby prawidłowo formuować myśli jezykiem prawniczym


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, mnie juz nic do loreala nie przekona wywaliłam kase na x champaigne, który na pasmie wyszedł brazoworudy i to pasmo do dzis jets w tym kolorze - 2 miesiace Excellka 10 minutowa tez jest do kitu. Dobrze, ze chociaz maja fajne odzyweczki w tych farbach, to mi one zostana. Reszta do kosza.

bardzo Ci dziękuje za cierpliwosc, pomecze Cię za jakis czas

A teraz powinno byc lepiej. Zaraz zmywam i susze włoski, to pokaze co i jak.

mysia, no co Ty gadasz że excellka jest to kitu jest boska dałaś za ciemny kolor i tyle. Mysle, że powinnaś była dać poziom 10 to wtedy z 8 zrobiłaby się 9.

ale napisałaś ze robiłas 8,3? chyba 8,13 a pamietam jak mówiłas, ze nie chcesz robic excellką, bo ma 1 po przecinku i Ci popiel wybije..

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-15 o 09:31
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:27   #3868
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To ten Shwarzkoph musi być strasznie trwały jak nic go nie łapie
Ale jak piszesz ze dziś jest już dobrze to super

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



A jak na KWC maski drogeryjne?
Ktoras stoi wysoko?
czasami KWC zawodzi ...bo opinie sa rozne i robi mi sieczke w glowie..oczywiscie zajrze zaraz i sie poradze ..ale ogolnie boje sie kupywac drogeryjne maski bo skladowo sa chemiczne i nic specjalnego poza silikonami nie zawieraja...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:33   #3869
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysiu ale ja mówię TYLKO o prawie, na prawie tak jest.
Co do innych kierunków kompletnie sie nie orientuję
Na innych też tak jest wystarczy popytać znajomych. Zresztą na logikę, jak na zaocznych chodzi się co 2 tydzień to wystarczy policzyć ile godzin w tym samym czasie przez 2 tygodnie mają zajęć Ci co chodzą na dziennie - fizycznie nie da rady tego przeskoczyć i w dużo krótszym czasie tą samą wiedzę przekazać

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, nic nie przegapiłaś słonce robiłam wczoraj wieczorem na pasemku na próbe i nic nie złapało: excel 10 min odcien 8.3
I jak ostatecznie kolorek? Wyschły już włoski? Zadowolona?

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mysia, no co Ty gadasz że excellka jest to kitu jest boska dałaś za ciemny kolor i tyle. Mysle, że powinnaś była dać poziom 10 to wtedy z 8 zrobiłaby się 9.

ale napisałaś ze robiłas 8,3? chyba 8,13 a pamietam jak mówiłas, ze nie chcesz robic excellką, bo ma 1 po przecinku i Ci popiel wybije..
Też tak myślę, że tzreba było wziąć wyższy poziom. Zobacz mysia jak Infatuated pięknie wychodzi. Może spróbujesz po nowym roku jeszcze raz jak teraz nie będziesz zadowolona z efektu?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:36   #3870
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli tak jak ostatnio, to pewnie to co ostatnio wyszło ciemiej albo mniej Ci się podobało teraz się zrówna Lepiej chyba farbować cały czas jedną farbą.
mam nadzieje ze w miare farbowań bedzie sie zrównywać bo kolor ten co mam na grzywce dla mnie jest idealny coś jak paris
a co do maski apsolut repair z loreala to nic specialnego... myslalam ze bedzie lepiej, włosy mi się plątały nadal i nie byly tak lejące i śliskie jak po kallosie plancecie... a może za mało nałożyłam??? dałam takie 3 male łyżeczki?? hmmm...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.