Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 20:27   #2281
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Mam lawendowy Fix+ i polecam, jak dla mnie zapach super, a najbardziej z moich zakupów spodobał mi się koloryzujący lawendowy balsam do ust, taki satynowy beżoróż. Daje dyskretny kolor, pachnie miętowo-lawendowo i jest pyszna!
A pielęgnuje usta, zmiękcza je i daje uczucie komfortu?





Dziewczyny, czy któraś macała i wie czy warto sie skusić na pielęgnację Cham Pale, a dokładniej na Complete Comfort Creme ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:22   #2282
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kurczę, dawno nie kupowałam u nas a teraz jeszcze były podwyżki... Z 80zł? 85 za taki pojedynczy róż.

Co do korektorów i podkładu nie pomogę bom mineralna (a skoro Ty masz problem z dobraniem tradycyjnego podkładu to może spróbuj z minerałami - wybór kolorów i faktur taki że )

A w Sephorze to wiem że Fred Ferrugio był w takiej formie... Sam wkład to prawda - dość nieporęczny ale zawsze jeszcze można pewnie jakieś tańsze paletki magnetyczne kupić i wsadzić tam

Używam w tym momencie EDM, ale to też kompletnie nie spełnia zadania krycia, chociaż przyznaję, że z dotychczasowych podkładów najbardziej przypadł mi do gustu, a kolor to w ogóle rewelacja! Tylko no niestety nie jest to kryjące, a też skórki potrafi podkreślić, a ja ciągle mam jakieś strupki itp. od rozdrapywania (próbuję z tym walczyć :P), a druga rzecz, która mi za bardzo nie pasuje to fakt, że nieważne jak mało go nałożę i tak u góry nosa, między brwiami i czasem na czole widać taką właśnie warstwę tego podkładu, no koszmar.
A korektora narazie nie używam, może najwyższy czas to zmienić :P. A że się nasłuchałam tyle dobrego o MACu to postanowiłam spróbować .

Edit: A ten róż na długo starcza? Polecacie ogólnie?
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:30
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:31   #2283
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Witam .
Czy są wśród Was jakieś bladolice fanki MACa?
Ciągle szukam dobrego podkładu i korektora i wiecznie słyszę o MACowych mineral skinfinish i korektorze (chyba chodzi o studio sculpt concealer).

Mam BARDZO jasną cerę w ciepłym odcieniu, czy znajdzie się coś dla mnie?

Posiadam Studio Fix w odcieniu NW15. Co do koloru ciężko mi się wypowiedzieć czy jest odpowiedni, czasem wydaje mi się, że jest za ciemny albo za różowawy , ale nie to mi w nim przeszkadza najbardziej. Najbardziej przeszkadza mi, że jak go nałożę to widzę taką warstwę tego podkładu, podkreśla wszelkie skórki itp., a nic kompletnie nie kryje. Jedyne co mu trzeba przyznać, to że matuje :P. Jestem wielką fanką naturalnego wyglądu dlatego chciałam podkład, który będzie kryjący, ale lekki, żeby nie było efektu 'tapety'. Możeci mi coś doradzić?

I jeszcze mam pytanie, chciałam kupić sobie róż, ale na liście z pierwszego posta widzę, że jest paletka i wkład do różu osobno. I za taki zestaw trzeba zapłacić 118zł. Czy nie da się kupić po prostu jednego różu w jakimś opakowaniu? Może głupie pytanie, ale poza jedną szminką (o zgrozo, też w złym dla mnie kolorze) i tym studio fixem nic nie kupowałam w macu . Co ciekawe i tak mam bardzo dobre zdanie o tej firmie :P.

Ze względu na ograniczone fundusze chcę kupić póki co: podkład, korektor i róż.
Na pewno jak uda mi się zdobyć trochę dodatkowej gotówki to chciałabym jakąś transparentną pomadkę - z których więc mam wybierać?
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za przydługi post.
Ja akurat problemu z kryciem przy Studio Fixie nie miałam ale też NW15 był dla mnie za ciemny więc go mieszałam ze Strobe Liquid i nie tylko miał odpowiedni kolor ale też się o wiele łatwiej rozprowadzał. Jeśli chesz coś lżejszego to może Select? Piszesz że jest NW jest za różowy - jeśli mocno za różowy to może powinnaś mieć NC15? Jak NC15 to możesz spróbować Pro Longwear (bo Pro Longwear w kolorze NW15 nie występuje) - świetnie się rozprowadza, dobrze kryje i jest bardzo trwały.

I przetestowałam dzisiaj Rose Ole jako róż i Kamil jak zawsze miał rację - bardzo naturalny, delikatny, błyszczący róż.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:36   #2284
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Nocturnelle jest aż tak kiepskie? Chciałam go zamówić, ale mogę jeszcze chyba to zmienić... Jaki inny cień mogły byście zaproponować na początek stąd? Używam raczej fioletów, brązów i czasem zieleni. Nie mam jakiś konkretnych potrzeb co do cieni, raczej nie chciała bym nic do rozświetlania, ani nie potrzebuje matów.
Myślałam o czymś co mogła bym używać do codziennych makijaży, a ja raczej z tych co preferują nudne i mało szalone kolory.
jaki masz kolor oczu?
ja ze swoich zbiorów polecam Shale i Patinę jako takie na całą powiekę
co do konturu to jednak wolę kredki - tu polecam m.in.Technakohl Earthline, z cieni jako kreskę lubię czasem Greensmoke
do rozświetlania raczej lepiej mieć z jeden cień, np Ricepaper lub widzę, że Nylon jest dostępny. Ja uzywałam Grand Entrance lub ostatnio z lenistwa Touche Eclat YSL (pod oko, na skrzydełka nosa jako korektor, w kąciku i pod brew jako rozświetlacz)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:06   #2285
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Róż normalny w pudełeczku kosztował przed podwyżką 87zł.Nie wiem niestety ile teraz kosztuje.
Mam jeden kremowy i jeden klasyczny róż i muszę przyznać,że bardziej jestem zadowolona z tego w kremie.Jest bardziej trwały i przyjemniejszy w obsłudze,mimo że nie jestem zazwyczaj fanką róży w tej formie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:31   #2286
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja akurat problemu z kryciem przy Studio Fixie nie miałam ale też NW15 był dla mnie za ciemny więc go mieszałam ze Strobe Liquid i nie tylko miał odpowiedni kolor ale też się o wiele łatwiej rozprowadzał. Jeśli chesz coś lżejszego to może Select? Piszesz że jest NW jest za różowy - jeśli mocno za różowy to może powinnaś mieć NC15? Jak NC15 to możesz spróbować Pro Longwear (bo Pro Longwear w kolorze NW15 nie występuje) - świetnie się rozprowadza, dobrze kryje i jest bardzo trwały.

I przetestowałam dzisiaj Rose Ole jako róż i Kamil jak zawsze miał rację - bardzo naturalny, delikatny, błyszczący róż.
Oj, zdecydowanie mam ciepły odcień cery, więc na pewno nie NC. Ale dzięki za rady rozejrzę się za tymi, o których mówisz .

A ja ostatnio szukałam wszędzie różu w kremie i nie mogłam znaleźć! Już się nie mogę doczekać aż 'napadnę' na MACa .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:47   #2287
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oj, zdecydowanie mam ciepły odcień cery, więc na pewno nie NC. Ale dzięki za rady rozejrzę się za tymi, o których mówisz .

A ja ostatnio szukałam wszędzie różu w kremie i nie mogłam znaleźć! Już się nie mogę doczekać aż 'napadnę' na MACa .
No właśnie odwrotnie - jak masz ciepły odcień to NC. W którejś części wrzucałam opis skrótów ale nawet na stronie MACa jak sobie zrobisz Foundation Finder to dla ciepłych, oliwkowych tonów Ci wyjdzie NC. NC są bardziej żółtawe a NW różowe.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:49
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 23:07   #2288
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[QUOTE=Corii;24232270]A pielęgnuje usta, zmiękcza je i daje uczucie komfortu?

Tak, no właśnie tak - jest odżywczy i nietłusty, wyjątkowo komfortowy, a działa jak Carmex czy inny Burts Bees Jak zaczęłam go dziś używać, to nie mogłam przestać po niego sięgać - bo fajnie się go zjada, ze względu na słodki smak.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:14   #2289
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[QUOTE=najada_naj;24236586]
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A pielęgnuje usta, zmiękcza je i daje uczucie komfortu?

Tak, no właśnie tak - jest odżywczy i nietłusty, wyjątkowo komfortowy, a działa jak Carmex czy inny Burts Bees Jak zaczęłam go dziś używać, to nie mogłam przestać po niego sięgać - bo fajnie się go zjada, ze względu na słodki smak.
Dzięki za info, tos mi zrobiła ochotę na niego bo ja mam w zimę ciągle spierzchnięte usta, że nawet Tisane nie działa, pomyślałam, że może ten z maca balsam pomoże
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:19   #2290
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jednak Paint Poty z CP będą w PL

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oj, zdecydowanie mam ciepły odcień cery, więc na pewno nie NC. Ale dzięki za rady rozejrzę się za tymi, o których mówisz .

A ja ostatnio szukałam wszędzie różu w kremie i nie mogłam znaleźć! Już się nie mogę doczekać aż 'napadnę' na MACa .
NC jest właśnie dla ciepłych typ, są dardziej żółtawe, bez rózowego tonu

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Róż normalny w pudełeczku kosztował przed podwyżką 87zł.Nie wiem niestety ile teraz kosztuje.
Mam jeden kremowy i jeden klasyczny róż i muszę przyznać,że bardziej jestem zadowolona z tego w kremie.Jest bardziej trwały i przyjemniejszy w obsłudze,mimo że nie jestem zazwyczaj fanką róży w tej formie.
P podwyżce kosztuje 90PLN

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
I przetestowałam dzisiaj Rose Ole jako róż i Kamil jak zawsze miał rację - bardzo naturalny, delikatny, błyszczący róż.
Dziękować
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:30   #2291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kamilu, możesz coś powiedzieć o Complete Comfort Creme Warto? Bo nikt tutaj mi nie potrafi udzielić odpowiedzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 23:39   #2292
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No właśnie odwrotnie - jak masz ciepły odcień to NC. W którejś części wrzucałam opis skrótów ale nawet na stronie MACa jak sobie zrobisz Foundation Finder to dla ciepłych, oliwkowych tonów Ci wyjdzie NC. NC są bardziej żółtawe a NW różowe.
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jednak Paint Poty z CP będą w PL



NC jest właśnie dla ciepłych typ, są dardziej żółtawe, bez rózowego tonu



P podwyżce kosztuje 90PLN



Dziękować
To mi namieszałyście. Zawsze mi mówiono, że jako typ urody wiosna mam ciepły odcień cery, włosów itd., więc powinnam używać podkładów w ciepłym odcieniu .
Zgłupiałam . Ale w takim razie może spróbuję z tym NC.

Tylko mnie teraz zastanawia - dlaczego z EDM ciepły odcień jest dla mnie idealny?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:40   #2293
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kamilu, możesz coś powiedzieć o Complete Comfort Creme Warto? Bo nikt tutaj mi nie potrafi udzielić odpowiedzi
mnie średnio podszedł, lubie bardziej treściwe konsystencje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:49   #2294
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Używam w tym momencie EDM, ale to też kompletnie nie spełnia zadania krycia, chociaż przyznaję, że z dotychczasowych podkładów najbardziej przypadł mi do gustu, a kolor to w ogóle rewelacja! Tylko no niestety nie jest to kryjące, a też skórki potrafi podkreślić, a ja ciągle mam jakieś strupki itp. od rozdrapywania (próbuję z tym walczyć :P), a druga rzecz, która mi za bardzo nie pasuje to fakt, że nieważne jak mało go nałożę i tak u góry nosa, między brwiami i czasem na czole widać taką właśnie warstwę tego podkładu, no koszmar.
A korektora narazie nie używam, może najwyższy czas to zmienić :P. A że się nasłuchałam tyle dobrego o MACu to postanowiłam spróbować .

Edit: A ten róż na długo starcza? Polecacie ogólnie?
aaa no to nie wiem za bardzo jak pomóc, mogę tylko podpisać się pod tym, co wcześniej napisano - NC to odcienie dla ciepłych tonów, broń Boże nie sprawiają że cera jest różowa...
róże są moim zdaniem bardzo wydajne, ale ja nie jestem obiektywna bo nie używam jednego, tylko kilku
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:56   #2295
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mnie średnio podszedł, lubie bardziej treściwe konsystencje
Dzięki, czyli średnio treściwy ... no to chyba sobie daruję, bo szukam czegoś, co mi pomoże na przesuszoną ogrzewaniem skórę na czole i nosie ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 00:12   #2296
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aaa no to nie wiem za bardzo jak pomóc, mogę tylko podpisać się pod tym, co wcześniej napisano - NC to odcienie dla ciepłych tonów, broń Boże nie sprawiają że cera jest różowa...
róże są moim zdaniem bardzo wydajne, ale ja nie jestem obiektywna bo nie używam jednego, tylko kilku
Dzięki za wszystkie informacje . Mam nadzieję, że niedługo się Wam pochwalę zakupami .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 04:21   #2297
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki, czyli średnio treściwy ... no to chyba sobie daruję, bo szukam czegoś, co mi pomoże na przesuszoną ogrzewaniem skórę na czole i nosie ...
Corii tu masz recenzję
http://www.beautyicon.pl/nowosci.html
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:11   #2298
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dla wszystkich zainteresowanych terminami przydatności kosmetyków :
http://www.youtube.com/watch?v=ZVhLd7_Z9uw&feature=sub
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:55   #2299
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Pinguś, dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 10:09   #2300
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy robiłyście może zakupu ze strony: http://www.allcosmeticswholesale.com/? Jest tam sporo kosmetyków Mac, ale do zakupów przez internet zawsze mam wątpliwości.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:16   #2301
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy robiłyście może zakupu ze strony: http://www.allcosmeticswholesale.com/? Jest tam sporo kosmetyków Mac, ale do zakupów przez internet zawsze mam wątpliwości.
Robiłam tam zakupy kilka, może nawet kilkanaście razy.
Ani razu nie trafiłam na podróbkę, paczki zawsze do mnie docierały .
Mają czasem fajne limitowanki, więc warto tam pobuszować .

Jedyny problem to to, że chyba ostatnio podnieśli koszty wysyłki - ostatnio wrzuciałm do koszyka rzeczy za 35$ i za Priority Mail International (to jest najtańsza dostępna do PL wysyłka) policzyło mi 22$
Stwierdziłam więc, że aż tak bardzo tych rzeczy nie pragnę ....
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:02   #2302
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
U mnie bardzo, niby w sklepie jak robiłam swatcha na dłoni to też taka była, ale sądziłam, że to może od ciągłego dotykania brudnym palcem przez wiele osób dziennie, ale niestety - to chyba jej urok :/ Wg mnie nadaje się tylko do roztarcia, wykończenia makijażu, a nie jako kolor na całą powiekę :/ Planuję dokupić sobie naked lunch i do naked używaż nocurnelle jako outer v, bo innej wizji nie mam :/
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie jest kiepskie mój jest dobrze napigmentowany czasem zauważyłam, że są takie "pechowe" sztuki chyba...
Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jaki masz kolor oczu?
ja ze swoich zbiorów polecam Shale i Patinę jako takie na całą powiekę
co do konturu to jednak wolę kredki - tu polecam m.in.Technakohl Earthline, z cieni jako kreskę lubię czasem Greensmoke
do rozświetlania raczej lepiej mieć z jeden cień, np Ricepaper lub widzę, że Nylon jest dostępny. Ja uzywałam Grand Entrance lub ostatnio z lenistwa Touche Eclat YSL (pod oko, na skrzydełka nosa jako korektor, w kąciku i pod brew jako rozświetlacz)
Dziękuję.
Jeśli chodzi o kolor oczu to trudno powiedzieć. Nawet w dowodzie mam "nieokreślone". Coś takiego zielono-niebiesko-szaro-brązowego. Jeżeli to coś da to mam bardzo jasną cerę, raczej w chłodnym odcieniu (najlepiej wygląda na mnie Fair Neutral z EDM, ale czekam na próbkę MACa ), włosy w odcieniu średniego/jasnego blondu, raczej ciemne brwi i rzęsy.
Dalej nie mogę się zdecydować co miała bym wziąć... Ostatecznie zastanawiam się nad Nocturnelle, Orb, Dreammaker (ale to chyba bardziej cień używany do rozświetlania, a nic takiego raczej bym nie chciała) i Mulch (ale wygląda na ciemny na swatchach). W sumie nie mam żadnych konkretnych potrzeb jeśli chodzi o cienie, posiadam ilość, która absolutnie mi wystarcza.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:39   #2303
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Aktualne ceny po podwyżce:

paint pot z 72 zł na 74 zł
lakiery z 50 na 65 zł
cienie 4 z 150 zł na 160 zł
róż z 87 zł na 90 zł
podkłady o 10 zl wzwyż

reszta małe zmiany o 2-3 zł

wkłady - bez zmian 49 zł

wiecej informacji nie mogła wyciągnąć

uwaga - kolekcja z cham pale paint pot w czwartek w sklepach
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:48   #2304
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4


lakiery z 50 na 65??? na głowy poupadali???
w ogóle ciekawa jestem, jak długo będą podwyższać, za 20 lat za szminkę MACa będziemy płacić 140zł???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:02   #2305
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Poszłam dziś z mamą na makijaż i obbadałam Chmapale.Generalnie nie jestem oczarowana,bardzo ładne rozświetlacze ale już oczywiście ich nie ma,quad ładny ale tak na prawdę wart grzechu jest tylko różowy kolor "bukiecik".Pain t Potów nadal nie ma.
Poszłam kupić Gagę(kolejna piękna siostra mojej Angel) ale niestety nie było.Kupiłam za to wkład Vex i jestem oczarowana tym kolorem,kusi mnie też Night Divine ale muszę przetestować na oku(na szczęście mama go kupiła).
Bardzo się cieszę,że wkłady nie podrożały.Powinni się zastanowić nad zasadnością podnoszenia cen,Mac i tak jest u nas drogi.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2011-01-08 o 19:05
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:06   #2306
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Nie wiem czy już się przypadkiem nie pojawiło - swatche Peacocky:
http://karlasugar.net/2011/01/mac-peacocky/

A miałam od lutego zacząć odwyk kosmetyczny
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:50   #2307
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już się przypadkiem nie pojawiło - swatche Peacocky:
http://karlasugar.net/2011/01/mac-peacocky/

A miałam od lutego zacząć odwyk kosmetyczny
Ja na pawia nie mogę patrzeć bo im więcej swatchy oglądam tym więcej chce
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:05   #2308
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja na pawia nie mogę patrzeć bo im więcej swatchy oglądam tym więcej chce
Skąd ja to znam
Ja na razie chcę "tylko" 4 cienie i 1 błyszczyk , ale to się pewnie zmieni jak zobaczę kolekcję na żywo...
Paw wchodzi w lutym, tak?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:27   #2309
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A mnie na szczęście nic nie kusi z tej kolekcji, za to zaczyna kusić mnie shimmer brick bobbi brown
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:58   #2310
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam
Ja na razie chcę "tylko" 4 cienie i 1 błyszczyk , ale to się pewnie zmieni jak zobaczę kolekcję na żywo...
Paw wchodzi w lutym, tak?
Tak, w lutym
Ja na razie 1 cień i 2 błyszczyki ale kusza mnie jeszcze 2 cienie i strasznie sobie te błyszczyki na specktrze chwalą więc może mnie jeszcze jakiś jasny skusi... ciekawe tylko z jakimi cenami wyskoczą tym razem
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.