Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 17:50   #4081
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Hej

Nie było mnie przez dwa dni, ale jakoś ostatnio nie mam do niczego pary
Wyszłam wczoraj z domu, przeszłam się kilka km na dworzec i wsiadłam do pierwszego pociągu jaki był, kupiłam bilet do jakiegoś małego miasteczka (konduktor był zdziwiony jak go poprosiłam o doradzenie trasy) i cały dzień sobie po nim sama łaziłam. Paradoksalnie odprężyło mnie to, chociaż jednocześnie wściekałam się, że znów nie mam z kim takich rzeczy robić...

Dziękuję za wszystkie komplementy dotyczące paznokci w grochy

Kasiuleńko - do cieniowania jest stepik na moim blogi, zerknij tam sobie na czym polegają te przejścia, o których mówią Ci dziewczyny

Baba z miasta - tak jak radzą dziewczyny, wymocz sobie porządnie ręce w wodzie z olejkiem, potem odsuń i wytnij skórki. Przy wycieraniu rąk zawsze podsuwaj je ręcznikiem. To Ci wydłuży płytki. Zadbaj też o odżywienie paznokci, wyrosną szybciej i dłuższe.

vivinn - nie martw się, ja też mam krótkie pazurki, teraz już wręcz sporo zapuszczone małe jest piękne (chociaż i tak zazdroszczę frame i spółce)

Eh, brakuje mi dobrego nastroju.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 17:56   #4082
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

_Nikki_
No tak, moze na tej rece jakos to wyglada, ale najgorsze jest to, ze musialam spilowac centymetr [!!!] i to tak naprawde o to chodzi
Oj tam, proszę nie narzekać
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz się wygłupię, ale... jak mam odsunąć skórki? Chodzi o odsunięcie ich drewnianym patyczkiem? Ale jak? W stronę palca czy na zewn? Rozumiem, ze chodzi Wam o skórki naokoło paznokcia, z każdej jego strony, prawda? Gdybym miała paznokcie dłuższe o 2 mm skakałabym z radości..
Tak, do dołu drewnianym patyczkiem Mają potencjał, da się dużo zrobić

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Boże kochany, ale mnie rozłożyło totalnie, dwa miesiące w domu siedziałam i akurat teraz się rozchorowałam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 17:58   #4083
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010436.jpg (37,0 KB, 79 załadowań)
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:19   #4084
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Babo z miasta, wybacz prymitywizm mojego obrazka, ale zaznaczyłam Ci o które skórki chodzi i w jakim kierunku je odsunąć



Orli - faajne takie... rolling stones!

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2011-09-04 o 18:20
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:31   #4085
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Fram, Twoja plytka

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
piekne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja, na Twoim miejscu, porządnie odsunęłabym skórki. To co będzie odstawało, po odsuwaniu, delikatnie wytnij. Rzeczywiście masz krótką płytkę i wiadomo, że nie będzie taka jaką prezentuję Fram powyżej (taaak, ja też jej zazdroszczę), ale odsunięcie skórek doda jej na pewno 1-2mm, a w przypadku paznokci to wcale nie jest mało
A co do kształtu, hmm, może taki "uśmiechnięty" kwadrat, jaki masz na kciuku? Całkiem nieźle wygląda



Już pisałam wyżej, ale napiszę raz jeszcze: masz cuuudowną płytkę W ogóle większość z Was ma świetne podłużne płytki i smukłe palce, chyba się stąd wypiszę

A na potwierdzenie moich słów...
...Pomalowałam paznokcie po ponad miesięcznej przerwie, po bujaniu się z odżywkami, łamaniem i rozdwajaniem. Niemniej jednak chyba (tfu, tfu!, żeby nie zapeszać) wychodzę na paznokciową prostą.
Mani w głowie prezentował się dużo lepiej, a wyszło, jak zwykle Aparat wcale nie chciał złapać kolorów i w gruncie rzeczy jeden z moich ulubionych lakierów (którym bardzo rzadko maluję paznokcie) wyszedł niczym perłowa kupa, a przecież to piękny zielono-niebieski kolor z mnóstwem szklanych złotych drobinek! Na serdecznym i kciuku żywa, ciemna zieleń i... złota nitka, zdaje się, że w ogóle nie potrzebna.
A teraz najgorsze: jako, że większość lakierów kupowałam marząc o wiośnie i lecie, nie mam praktycznie żadnych kolorów na jesień. Oczywiście wcale nie przejmuje się tym, co "pasuje" do danej pory roku, ale lubię mieć lakier dopasowany do nastroju, a nastrój akurat bardzo dopasował mi się do pięknej jesieni, a lakierów brak!
Ale pojechałam z narzekaniem

Na pierwszym zdjęciu golaski (Mamo! jak one są krótkie! i skórki wysuszone, ale wcale teraz nie mam do nich siły.):
przepraszam za okreslenie, ale one sa slodkie takie rowniusienkie, precyzja, podziwiam!



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Babo z miasta, wybacz prymitywizm mojego obrazka, ale zaznaczyłam Ci o które skórki chodzi i w jakim kierunku je odsunąć



Orli - faajne takie... rolling stones!
chyba ten post mowi wszystko, dobra robota

kupilam dzis trzy lakiery, w tym piekna fuksje (2zdjecie) i znowu mam dylemat na jaki pomalowac, na jakis z nowosci czy hello holo z essence, ehh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10724.jpg (50,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10726.jpg (45,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10727.jpg (45,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10728.jpg (54,4 KB, 19 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 19:36   #4086
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo Hm... Jesli mam oceniac same przejscia to nie jest zle Ale lepiej wg mnie wyglada, gdy to cieniowanie jest od ciemnego do jasnego (albo na odwrot) bo tak to takie pasy wyszly, taka jakby zeberka wrecz
dobra dobra

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kasiuleńko - do cieniowania jest stepik na moim blogi, zerknij tam sobie na czym polegają te przejścia, o których mówią Ci dziewczyny
już patrzę
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki


---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

loli "przeleciałam" twój blog masz go chyba od niedawna

ja swoje pierwsze "białe końcówki" robiłam tak jak ty tylko nie wymywałam tego pędzlem aaaa... patyczkami do uszu teraz robię to odręcznie czego dowodem są zdjęcia już tutaj dodane
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 19:38   #4087
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Orli - pazury super i zdobienie tez mi sie podoba
cate Odezwala sie ta, co ma mniejsza plytke niz ja


Oh mnie tez jakies chorobsko wzielo i ide sie zaraz w wannie wymoczyc, bo jutro szkola
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 19:39   #4088
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Babo z miasta, wybacz prymitywizm mojego obrazka, ale zaznaczyłam Ci o które skórki chodzi i w jakim kierunku je odsunąć



Orli - faajne takie... rolling stones!

Dzięki serdeczne
Teraz akurat mam pomalowane, ale jak tylko je zmyję biorę się za odsuwanie. Żeby chociaż 2 mm mi się udało odsunąć...
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 19:52   #4089
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
nic dodać nic ująć, piękne ;D

a ja drugi dzień na odżywce, tak łyso ,że aż dziwnie sie czuje;d
jutro trzeba wstac do szkoły wiec niedługo trzeba isc spac ;D
pa
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 20:23   #4090
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Orli - pazury super i zdobienie tez mi sie podoba
cate Odezwala sie ta, co ma mniejsza plytke niz ja


Oh mnie tez jakies chorobsko wzielo i ide sie zaraz w wannie wymoczyc, bo jutro szkola
przeciez nic nie mowie o swojej podziwiam Twoja, milo jest zobaczyc jak ktos ma ladna plytke, tylko tyle, ze Tobie sie moja podoba, to nie znaczy ze nie musze Twojej pochwalic
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 20:45   #4091
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
queencarrot aj tam wady, bruzdy mozna wyrownac specjalna baza i nic nie bedzie widac Ogolnie za ladne, biale koncowki jak najbardziej na plus, pokaz, jak cos na nich zmalujesz
Jakoś sobie radzę Zresztą, przywykłam już do tych dołków.
Zmalowałam, zmalowałam. Efekt poniżej.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Teraz je kuruje zlota Sally Hansen, dzieki ktorej wczesniej udalo mi sie je zapuscic
Kiedy ja takie zapuszczę.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mani w głowie prezentował się dużo lepiej, a wyszło, jak zwykle Aparat wcale nie chciał złapać kolorów i w gruncie rzeczy jeden z moich ulubionych lakierów (którym bardzo rzadko maluję paznokcie) wyszedł niczym perłowa kupa, a przecież to piękny zielono-niebieski kolor z mnóstwem szklanych złotych drobinek! Na serdecznym i kciuku żywa, ciemna zieleń i... złota nitka, zdaje się, że w ogóle nie potrzebna.
A teraz najgorsze: jako, że większość lakierów kupowałam marząc o wiośnie i lecie, nie mam praktycznie żadnych kolorów na jesień. Oczywiście wcale nie przejmuje się tym, co "pasuje" do danej pory roku, ale lubię mieć lakier dopasowany do nastroju, a nastrój akurat bardzo dopasował mi się do pięknej jesieni, a lakierów brak!
Ale pojechałam z narzekaniem

Na pierwszym zdjęciu golaski (Mamo! jak one są krótkie! i skórki wysuszone, ale wcale teraz nie mam do nich siły.):
Maaamo, co za maruda! :P Mi się mani podoba. I ten kolor lakieru...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wyszłam wczoraj z domu, przeszłam się kilka km na dworzec i wsiadłam do pierwszego pociągu jaki był, kupiłam bilet do jakiegoś małego miasteczka (konduktor był zdziwiony jak go poprosiłam o doradzenie trasy) i cały dzień sobie po nim sama łaziłam. Paradoksalnie odprężyło mnie to, chociaż jednocześnie wściekałam się, że znów nie mam z kim takich rzeczy robić...
(...)
Eh, brakuje mi dobrego nastroju.
Zawsze chciałam tak "wsiąść do pociągu byle jakiego", kiedy miałam smuty. Raz tylko mu się udało - w tamtym roku, końcem marca, wpakowałam się w pociąg o piatej rano, żeby pojechać przez całą Polskę niemal i zobaczyć morze, za którym strasznie tęskniłam. Pomogło, bardzo pomogło.
Nie masz nastroju? Wpadnij na wino, mam dobre Porto

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
Nadużywam tej emotikony, ale...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
kupilam dzis trzy lakiery, w tym piekna fuksje (2zdjecie) i znowu mam dylemat na jaki pomalowac, na jakis z nowosci czy hello holo z essence, ehh
Mój głos wędruje ku holo

Uff, nadrobiłam
Na dole moja dzisiejsza tfu!rczość. Zakochałam się w tym odcieniu lakieru, tylko - jak zawsze - musiałam zepsuć wzorek.
No i ten mały, biedaczek (tak, nadal przeżywam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI1320.jpg (74,0 KB, 70 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 20:57   #4092
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Kasiu - bloga mam może tydzień

Queen - w zasadzie mam teraz blisko do wrocławia ten "pociąg byle jaki" też docelowo miał we wro wylądować więc nie zapraszaj tak, bo potem płacz będzie:P Ładny ten mazany wzorek nawer jeśli zepsuty to na tyle subtelny, że nie widać
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 21:40   #4093
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

caate Hehe przeciez sobie tylko zartuje Dziekuje za komplementy i mi sie Twoja plytka tez bardzo podoba

queencarrot
Troche wytrwalosci i zapuscisz Moj maluszek u lewej reki wyglada niemal identycznie jak Twoj, wiec mozemy sobie przybic piatke

Ide sie wykapac i spac, dobranoc
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 21:53   #4094
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Queen - w zasadzie mam teraz blisko do wrocławia ten "pociąg byle jaki" też docelowo miał we wro wylądować więc nie zapraszaj tak, bo potem płacz będzie:P Ładny ten mazany wzorek nawer jeśli zepsuty to na tyle subtelny, że nie widać
Jak masz blisko, to ja zapraszam Jeśli nie na winko, to na kawę nawet
Jak tylko wrócę, bo aktualnie dom rodzinny nawiedziłam.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

queencarrot
Troche wytrwalosci i zapuscisz Moj maluszek u lewej reki wyglada niemal identycznie jak Twoj, wiec mozemy sobie przybic piatke
Pozdrów maluszka ode mnie
Nooo, mam nadzieję, ze zapuszczę, bo mnie takie krótkie w kompleksy wprowadzają, jak tu wchodzę i oglądam, jakie wszyscy mają długaśne.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 07:33   #4095
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

vivinn - nie martw się, ja też mam krótkie pazurki, teraz już wręcz sporo zapuszczone małe jest piękne (chociaż i tak zazdroszczę frame i spółce)
DziękiA ciekawe jest to, że ja w swoim otoczeniu, naprawdę rzadko spotykam się z ładną podłużną płytką, a tu nagle taakie zgromadzenie
I mam prośbę: mogłabyś mi podać nr Jumpika ze zdjęcia z bloga "brązy" (nie piszę na blogu, bo... nie mogę nie chce mnie zalogować czy co)?

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
przepraszam za okreslenie, ale one sa slodkie takie rowniusienkie, precyzja, podziwiam!
Ojej, dziękuję, miło mi
Z nowości najbardziej podoba mi się ten ciemniejszy odcień, ale jestem też bardzo ciekawa niebieskiego drobnego brokatu

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaamo, co za maruda! :P Mi się mani podoba. I ten kolor lakieru...
(...)
Na dole moja dzisiejsza tfu!rczość. Zakochałam się w tym odcieniu lakieru, tylko - jak zawsze - musiałam zepsuć wzorek.
No i ten mały, biedaczek (tak, nadal przeżywam )
Dzięki Wiem, że marudzę, ale mam usprawiedliwienie - to nadchodząca jesień Twoja tfu!rczość bardzo mi się podoba i paznokcie też, a maluszek wcale bardzo się nie wyróżnia, ale rozumiem Twoje odczucia względem niego - ja tyż nie mogę przeboleć nierówności, teraz nawet denerwuje mnie ta odstająca nitka...

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jak równo wypiłowane! super
Dzięki

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
vivinn Mi tam sie Twoje podobaja i ten kolor musi swietnie wygladac na zywo, widac, ze ma potencjal Te zlote niteczki fajnie sie prezentuja, wiec nie narzekaj
Dobrze mamo, już nie narzekam! Dzięki, miło mi, że się podobają

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio jakoś mniej na wizażu siedzę.
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
Świetne! Pomysłowe, ale zdaje się, że proste w wykonaniu (czyli coś dla mnie).
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 08:04   #4096
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
spróbuje następnym razem popracować nad tym przejściem chyba ze zrobię tak na cały paznokieć jasny róż ten co jest na zdjęciu środkowym kolorem potem ciut wyżej dam 2 warstwę tego samego koloru a na sam brzeg dam ten najciemniejszy


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Podczytuję Was już od jakiegoś czasu. I miałabym do Was malutką prośbę. Otóż mam brzydkie paznokcie. Nie podoba mi się ich kształt, długość ... a raczej brak długości Nie podoba mi się to, że są z natury takie krótkie
Zawsze nadawałam im taki kształt jak na zdjęciach, ale zwykle są dłuższe. Mozecie mi podpowiedzieć jaki kształt powinnam im nadawać?
vivinn wszystko dobrze napisała
co do kształtu - może być kwadrat jak na maluszku, albo zaokrąglone trochę w typie kciuka - byle był wszystkie paznokcie takie same i pomalowane ładnie lakierem i będą się super prezentować

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Tak wygladaja po skroceniu, to prawa reka. Tych u lewej wstyd pokazywac, szczegolnie tego poturbowanego maluszka az do krwi
Teraz je kuruje zlota Sally Hansen, dzieki ktorej wczesniej udalo mi sie je zapuscic
i tak są przecudne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A na potwierdzenie moich słów...
...Pomalowałam paznokcie po ponad miesięcznej przerwie, po bujaniu się z odżywkami, łamaniem i rozdwajaniem. Niemniej jednak chyba (tfu, tfu!, żeby nie zapeszać) wychodzę na paznokciową prostą.
mi się mani podoba a lakier ten niebieskawy chyba mam

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
mam inne ale nie nałożyłam na nich utwardzacza le chce zebyscie oceniły te pzrejscia

1.bez bezbarwnego
2. z bezbarwnym
tak jak frame pisala, ja też wolę od jasnego do ciemnego

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

kupilam dzis trzy lakiery, w tym piekna fuksje (2zdjecie) i znowu mam dylemat na jaki pomalowac, na jakis z nowosci czy hello holo z essence, ehh
fajne kolory

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Na dole moja dzisiejsza tfu!rczość. Zakochałam się w tym odcieniu lakieru, tylko - jak zawsze - musiałam zepsuć wzorek.
No i ten mały, biedaczek (tak, nadal przeżywam )
a mi się bardzo podoba - kolor, no i wzorek dla mnie nie jest zepsuty
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 10:34   #4097
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

uhuhu ile spamu orli narobila mi smaka na bluberry by kobo i matte plum ale cholernie drogie te lakiery, a takie piekne...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 10:53   #4098
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
uhuhu ile spamu orli narobila mi smaka na bluberry by kobo i matte plum ale cholernie drogie te lakiery, a takie piekne...
Kobo drogie? 15zł to nie tak dużo
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 11:29   #4099
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

dzieki dziewczyny

jednak zachowalam kolejnosc i na koniec testuje nowosci. dzis hello holo z essence, 4 waaarstwy, masakra 2h od mani minelo a ja rak nie moge umyc, bo mi sie zadziorki robia. wiem, ze rece mam cale w tym topie, ale zmywacz nie chce doszorowac i cala sie swiece juz nigdy wiecej solo.

wzorek mialbyc na wszystkich, ale stracilam cierpliwosc zbyt szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10729.jpg (60,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10730.jpg (46,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10738.jpg (36,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10743.jpg (27,1 KB, 22 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-05 o 11:34
caate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 13:26   #4100
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kobo drogie? 15zł to nie tak dużo
Na moje oszczędności to troche dużo, tym bardziej że nie pracuję, ale ciężko żeby 15 latka pracowała
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

jednak zachowalam kolejnosc i na koniec testuje nowosci. dzis hello holo z essence, 4 waaarstwy, masakra 2h od mani minelo a ja rak nie moge umyc, bo mi sie zadziorki robia. wiem, ze rece mam cale w tym topie, ale zmywacz nie chce doszorowac i cala sie swiece juz nigdy wiecej solo.

wzorek mialbyc na wszystkich, ale stracilam cierpliwosc zbyt szybko
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:56   #4101
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przy okazji, przed Państwem moje paznokcie, bez lakieru, bez czegokolwiek na nich (...)
Eeee tammm. bardzo ładne pazurki. Zapuścisz troszkę i będzie gitara
A teraz pytanie stricte paznokciowe Ta cudowna rudość w avie to Twoja prawda? Przewy*bisty kolor

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wrzucam swoje, dobrze zrobilam skracając je do tego kształtu?
Mi się zawsze podobał kształt Twoich paznokci, więc teraz też jest OK
No i flejksy

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
O Karola chyba znów masz długieee pazurki ooo doczytałam że wskazujący się złamał dziad jeden dawno nic na wątku swym nie wstawialaś
No troche odrozły ale ze względu na krótszy obecnie wskazujący- resztę też trochę spiłowałam. I pomalowałam przed pracą więc wieczorem wrzucę coś do siebie. Nic nadzwyczajnego ale biorąc pod uwagę, że od daaaawna chodziłam juz tylko w jednokolorowych to jest to wydarzenie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Tak wygladaja po skroceniu, to prawa reka.
Nienawidzę Cię za długośc płytki!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na serdecznym i kciuku żywa, ciemna zieleń i... złota nitka, zdaje się, że w ogóle nie potrzebna
Ale równo wypiłowane
Kolory extra! I te złote niteczki świetne

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
1.bez bezbarwnego
2. z bezbarwnym
Dla mnie wystarczy że jest różowo

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ale wrzucam Wam moje dzisiejsze pazurki
Orli skąd bierzesz pomysły na mani? Może byś mi poradziła jak swą wenę natchnąć czasem przy malowaniu
Świetne zdobienie!!!!

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wzorek mialbyc na wszystkich, ale stracilam cierpliwosc zbyt szybko
Chcesz mnie zabić????

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Dzień dobry
Ale fajnie do Was wrócić
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:43   #4102
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Nikki, Karola

dorobilam na kciuku serducho, jak on sie teraz cudnie mieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10765.jpg (52,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10768.jpg (43,0 KB, 23 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:54   #4103
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Dawno nic nie wrzucałam to macie przedpremierowo :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peacock-franken.jpg (499,8 KB, 60 załadowań)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:13   #4104
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

caate Powiedz kochana, czym robilas te wzorki? Ale musza sie mienic w sloncu ktorego notabene u mnie nie ma

sabbatha urocze bardzo podoba mi sie ten OPI, ktory trzymasz w dloni, mozesz podac nazwe ?
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:26   #4105
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
caate Powiedz kochana, czym robilas te wzorki? Ale musza sie mienic w sloncu ktorego notabene u mnie nie ma

sabbatha urocze bardzo podoba mi sie ten OPI, ktory trzymasz w dloni, mozesz podac nazwe ?
najpierw wykalaczka probowalam, ale na zakretach nie wyrabialam to wzielam ze srebrnego linerka pedzelek i szybkimi ruchami malowalam. chcialabym takie cieniutkie robic musze zakupic lakier do wzorkow z ta metalowa koncowka

Sab, ladne podoba mi sie ten granat
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:32   #4106
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

jednak zachowalam kolejnosc i na koniec testuje nowosci. dzis hello holo z essence, 4 waaarstwy, masakra 2h od mani minelo a ja rak nie moge umyc, bo mi sie zadziorki robia. wiem, ze rece mam cale w tym topie, ale zmywacz nie chce doszorowac i cala sie swiece juz nigdy wiecej solo.

wzorek mialbyc na wszystkich, ale stracilam cierpliwosc zbyt szybko
umieeeram

a na dodatek śmiać mi się chce, bo mam podkładkę pod mysz w takie same wzorki serduszkowo-zawijaskowe była taka brzydka pusta i sobie już dawno temu domalowałam takie cuś

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

[

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
musze zakupic lakier do wzorkow z ta metalowa koncowka
rapitograf? ja tym wzorków nie umiem namalować, ktopki owszem super, może jakieś inne, ale takie linie - zawijaski to nieee...

to już bardziej polecam pisak nail art Essence, chociaz ja miałam felerny i nie posłużył mi długo.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:33   #4107
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

butelka to Parlez-vous OPI?, granat to Essence Underwater

kropki to biały essence, potem właście Parlez-vous OPI?, potem Color Club What A Shock! a na serdecznym jest franken :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:53   #4108
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Eeee tammm. bardzo ładne pazurki. Zapuścisz troszkę i będzie gitara
A teraz pytanie stricte paznokciowe Ta cudowna rudość w avie to Twoja prawda? Przewy*bisty kolor
Niestety, naturalnie rudy mam tylko charakter, włosy starannie od lat trzech farbowane na różne odcienie rudości..

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dorobilam na kciuku serducho, jak on sie teraz cudnie mieni


Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wrzucałam to macie przedpremierowo :P
Ten granat

A mi dzisiaj przyszło jedno z dwóch zamówień ozdóbek na pazurki Wprawdzie jeden rodzaj ozdóbek nie dotarł, za to dotarły trzy, których nie zamawiałam i zastanawiam się, komu nakopać
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:25   #4109
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
umieeeram

a na dodatek śmiać mi się chce, bo mam podkładkę pod mysz w takie same wzorki serduszkowo-zawijaskowe była taka brzydka pusta i sobie już dawno temu domalowałam takie cuś

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

[



rapitograf? ja tym wzorków nie umiem namalować, ktopki owszem super, może jakieś inne, ale takie linie - zawijaski to nieee...

to już bardziej polecam pisak nail art Essence, chociaz ja miałam felerny i nie posłużył mi długo.
jak milo, ze sie podoba

taak, rapitograf, bo ja mam taki biurowy, to myslalam, ze lakierowy tez bedzie ok

my to jakas telepatia jestesmy
podkladka zapewnie ladniej wyglada


a ten pisak to sie nabija jakos lakierem, czy ile tam oni dadza na tyle starcza i do kosza?

queen
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:51   #4110
sylwinka1000
Raczkowanie
 
Avatar sylwinka1000
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

jednak zachowalam kolejnosc i na koniec testuje nowosci. dzis hello holo z essence, 4 waaarstwy, masakra 2h od mani minelo a ja rak nie moge umyc, bo mi sie zadziorki robia. wiem, ze rece mam cale w tym topie, ale zmywacz nie chce doszorowac i cala sie swiece juz nigdy wiecej solo.

wzorek mialbyc na wszystkich, ale stracilam cierpliwosc zbyt szybko
Piękne Kocham ten lakier, ale usuwanie go to jest masakraaa!!!!
sylwinka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.