Kosmetyki naturalne - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 13:28   #3781
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Na podskórne wulkany (które kiedyś mi wyskakiwały przez zaburzenia gospodarki hormonalnej i picie mleka!) to u mnie działa tylko CZAS ;].
U mnie podobnie. Ale mozna jednak przyspieszyc wchlanianie tych zmian peelingiem migdalowym. Tanie i skuteczne, ale troche upierdliwe przez luszczenie sie skory przez kilka dni.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:56   #3782
Gorfanka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czesc dziewczyny,
czytalyscie moze o Babydream? tu macie linka

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok...la_dzieci.html

Dolaczajac sie do dyskusji na temat naturalnego szamponu - ja tez jeszcze nie znalazlam takiego, ktory by mi odpowiadal. Jestem jednak przyzwyczajona do pieniacych sie szamponow. Co ciekawe moje wlosy nie sprawialy mi wcale problemow, gdy uzywalam tych chemicznych, a zaczely wypadac garsciami po tym jak zaczelam uzywac tych na bazie naturalnych skladnikow. Wlosy wypadaly tak strasznie jak nigdy w moim zyciu. Zastanawiam sie, czy tak wlasnie mialo wygladac ich oczyszczanie z chemikaliow?
Od kilku tygodni uzywam Avalon Organics z biotyna B-complex, ktory ma chyba za sto skladnikow i jest zaprzeczeniem teorii, ze im jest ich mniej, tym lepiej W dodatku zawiera sodium coco glucoside, ktory jest uwazany za niezbyt przyjazny, no ale pieni sie odpowiednia, a moje wlosy po nim wygladaja znacznie lepiej i widze, ze ich wypadanie sie zmniejsza.
Gorfanka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 13:39   #3783
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki naturalne

Przeglądając allegro w poszukiwaniu mydła aleppo natknęłam się na sprzedawców, którzy w swojej ofercie posiadają inne "arabskie cudowności kosmetyczne", m.in. kremy do twarzy. Ciekawa jestem, czy któraś z Was stosowała już takie kremy i jakie ma wrażenia. Wklejam poniżej składy dwóch przykładowych produktów (podpowiedzcie czy warto coś takiego kupić)
Krem arganowo-różany: oliwa z oliwek, olej laurowy, olejek z róży damasceńskiej, olej arganowy, olej z czarnuszki, olej sezamowy, woda różana, woda destylowana, benzyl alcohol, salicylic acid, glicerine, sorbic acid
Krem na noc: oliwa z oliwek, olej laurowy, olej z czarnuszki, olej ze słodkich migdałowy, olej kokosowy, olej arganowy (10%) wosk pszczeli, woda destylowana, olej z rącznika
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 18:11   #3784
Gorfanka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy ktoras z Was uzywa jeszcze mydla Aleppo z 40% laurier?
Mydlo ma super dobre opinie na wizazu i zastanawiam sie czy je kupic, jedynie co mnie powstrzymuje to brak informacji na stronie producenta o odczynie PH.
Gdzies w necie znalazlam info (nie wiadomo czy prawdziwe?), ze mydlo to ma PH 8,7 czyli jest niezbyt neutralne dla skory. Hmm, co sadzicie?
Gorfanka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:57   #3785
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki NATURALNE(organiczne, nie testowane na zwierzętach, wegańskie itd.)

Hm... reklama? Zgłosiłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 10:37   #3786
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kosmetyki naturalne

oPo malutku zaczynam dołączać do grona miłośniczek naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała.Natknęłam się ostatnio na bardzo ciekawą stronę w USA:
essentialwholesale.com

Co prawda w wiekszości sprzedają hurtowo, ale te gotowe produkty z samych naturalnych składników wyglądają strasznie kusząco.Po analizie składów poszczególnych kosmetyków jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona- wszystko na bazie naturalnych maseł roślinnych z samymi naturalnymi,wspaniałymi substancjami czynnymi.Konserwanty również wydają się być najlepsze z możliwych. Co sądzicie o tych produktach? Moze któraś z dziewczyn z doświadczeniem w temacie biochemii kosmetycznej wypowie się na temat tych składów?

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2013-01-07 o 10:38
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:10   #3787
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez majaanowa01 Pokaż wiadomość
.
jak dla mnie spam,inne posty to samo, zglaszam
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:48   #3788
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Na podskórne wulkany (które kiedyś mi wyskakiwały przez zaburzenia gospodarki hormonalnej i picie mleka!) to u mnie działa tylko CZAS ;].
U mnie pomagała maść ichtiolowa (dostępna w aptekach), smarowałam w ciągu dnia i po kilku godzinach zmniejszały się a na drugi dzień często znikały.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 14:04   #3789
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Gorfanka79 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was uzywa jeszcze mydla Aleppo z 40% laurier?
Mydlo ma super dobre opinie na wizazu i zastanawiam sie czy je kupic, jedynie co mnie powstrzymuje to brak informacji na stronie producenta o odczynie PH.
Gdzies w necie znalazlam info (nie wiadomo czy prawdziwe?), ze mydlo to ma PH 8,7 czyli jest niezbyt neutralne dla skory. Hmm, co sadzicie?
Skończyło mi się mydełko, byłam zadowolona, na święta dostałam mydło czarne, które obecnie stosuję
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:26   #3790
dorota28B
Przyczajenie
 
Avatar dorota28B
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja używam ALEPIA Mydło Alep Excellence jest najlepsze z tych które miałam.
Cena też jest ok.
dorota28B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:48   #3791
ola_fashion
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ktoś zna taką firmę VEDARA? Mają w swojej ofercie ręcznie robione kosmetyki ze złotem i kawiorem. Szukam jakiś info o nich.
ola_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 09:44   #3792
SpaKosmetyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

0

Edytowane przez SpaKosmetyki
Czas edycji: 2013-01-30 o 21:52
SpaKosmetyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:45   #3793
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Reklama na wizażu jest płatna a kosmetyki The Secret Soap store poza produktami gabinetowymi z ecocertem nie są naturalne i nie kwalifikują się na ten wątek.
Proszę się najpierw zorientować co państwo sprzedają
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:06   #3794
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny mam pytanie,
jestem miłośniczką ruskich kosmetyków od dawna, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kwestią przestrzegania w Rosji pewnych norm i zasad. Myślicie, że wszystkie składy kosmetyków są prawdziwe? Analizując je, ma się wrażenie że naprawdę to organiczne cuda - składy po prostu boskie.. Ale uwzględniając rosyjską politykę, myślicie, że wszystko jest zgodne z prawdą?
Zastanawiam się np. ile np. w takim balsamie Babuszki Agafii ekstraktów ziołowych, bo pomimo że są wypisane na górze w składzie, to skład się rozpoczyna od "woda z ekstraktami z 17 ziół: (...)", ale pytanie - ile tych ekstraktów w wodzie jest naprawdę? Zastanawiałyście się nad tym?

Pomimo że kosmetyki te kocham - zarówno działanie, jak i zapachy - to zastanawiam się, ile w tym moim zachwycie jest autosugestii..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:06   #3795
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,
jestem miłośniczką ruskich kosmetyków od dawna, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kwestią przestrzegania w Rosji pewnych norm i zasad. Myślicie, że wszystkie składy kosmetyków są prawdziwe? Analizując je, ma się wrażenie że naprawdę to organiczne cuda - składy po prostu boskie.. Ale uwzględniając rosyjską politykę, myślicie, że wszystko jest zgodne z prawdą?
Zastanawiam się np. ile np. w takim balsamie Babuszki Agafii ekstraktów ziołowych, bo pomimo że są wypisane na górze w składzie, to skład się rozpoczyna od "woda z ekstraktami z 17 ziół: (...)", ale pytanie - ile tych ekstraktów w wodzie jest naprawdę? Zastanawiałyście się nad tym?

Pomimo że kosmetyki te kocham - zarówno działanie, jak i zapachy - to zastanawiam się, ile w tym moim zachwycie jest autosugestii..
a wiesz, że mnie tez takie mysli nachodzą
ogólnie mam taki wewnętrzny kłopot z wiarą nie w prawdziwość podanych przez producenta informacji o składzie, ale z wiarą w składniki same w sobie i ich uprawy ekologiczne (nauczona czarnobylem i taki tam ).
mają tendencje do zatajania i manipulowania tak wieloma informacjami i wydarzeniami, ze moja wiara w prawdomówność o naturalności składników nie jest tak mocna jakbym sobie zyczyła
ale wmawiam sobie, że to prawda i zachwycam się niektórymi ich kosmetykami pomimo to
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:41   #3796
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a wiesz, że mnie tez takie mysli nachodzą
ogólnie mam taki wewnętrzny kłopot z wiarą nie w prawdziwość podanych przez producenta informacji o składzie, ale z wiarą w składniki same w sobie i ich uprawy ekologiczne (nauczona czarnobylem i taki tam ).
mają tendencje do zatajania i manipulowania tak wieloma informacjami i wydarzeniami, ze moja wiara w prawdomówność o naturalności składników nie jest tak mocna jakbym sobie zyczyła
ale wmawiam sobie, że to prawda i zachwycam się niektórymi ich kosmetykami pomimo to
no właśnie... a moje podejrzenia są tym bardziej silne, jak sobie uświadamiam jaka jest cena produkcji np. jednego szamponu, patrząc na stronkę 1Reshenie to cena przy zamówieniu hurtowym wynosi około 4zł za szampon np. Uwzględniając koszty produkcji, zasobów ludzkich, magazynu, opakowania, zastanawiam się ile wart jest sam kosmetyk.... Pewnie by wyszło kilkadziesiąt groszy. A na składzie tyle wyciągów, ekstraktów, olei...
Najbardziej sceptyczny jest mój TŻ który pochodzi z Ukrainy i już przy pierwszych zachwytach mnie wyśmiał, że u nich na wschodzie w nic nie można wierzyć.
No i porównanie z innymi markami typu Phenome - kosmetyki robią w ten sam deseń z nawet 15 krotną przebitką cenową w stosunku do kosmetyków rosyjskich! Wiem oczywiście, że ich ceny są równie podejrzane, ale w drugą stronę. No i człowiek nie wie, w co wierzyć..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:00   #3797
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
no właśnie... a moje podejrzenia są tym bardziej silne, jak sobie uświadamiam jaka jest cena produkcji np. jednego szamponu, patrząc na stronkę 1Reshenie to cena przy zamówieniu hurtowym wynosi około 4zł za szampon np. Uwzględniając koszty produkcji, zasobów ludzkich, magazynu, opakowania, zastanawiam się ile wart jest sam kosmetyk.... Pewnie by wyszło kilkadziesiąt groszy. A na składzie tyle wyciągów, ekstraktów, olei...
Najbardziej sceptyczny jest mój TŻ który pochodzi z Ukrainy i już przy pierwszych zachwytach mnie wyśmiał, że u nich na wschodzie w nic nie można wierzyć.
No i porównanie z innymi markami typu Phenome - kosmetyki robią w ten sam deseń z nawet 15 krotną przebitką cenową w stosunku do kosmetyków rosyjskich! Wiem oczywiście, że ich ceny są równie podejrzane, ale w drugą stronę. No i człowiek nie wie, w co wierzyć..
o to, to, to właśnie
co do ceny to firmy zawyżają (moim zdaniem) ceny kosmetyków naturalnych, bo to jednak pewnego rodzaju nowość i trochę żerują na fakcie, że kosmetyk naturalny jest wciąż uważany za ekskluzywny. Na szczęście zaczyna być pod tym względem nieco lepiej......
no ale napewno nie zawyżają aż tak, żeby faktyczny koszt był porównywalny z rosyjskimi, o których napisałaś coś chyba jest na rzeczy......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-04 o 19:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:44   #3798
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
no właśnie... a moje podejrzenia są tym bardziej silne, jak sobie uświadamiam jaka jest cena produkcji np. jednego szamponu, patrząc na stronkę 1Reshenie to cena przy zamówieniu hurtowym wynosi około 4zł za szampon np. Uwzględniając koszty produkcji, zasobów ludzkich, magazynu, opakowania, zastanawiam się ile wart jest sam kosmetyk.... Pewnie by wyszło kilkadziesiąt groszy. A na składzie tyle wyciągów, ekstraktów, olei...
Najbardziej sceptyczny jest mój TŻ który pochodzi z Ukrainy i już przy pierwszych zachwytach mnie wyśmiał, że u nich na wschodzie w nic nie można wierzyć.
No i porównanie z innymi markami typu Phenome - kosmetyki robią w ten sam deseń z nawet 15 krotną przebitką cenową w stosunku do kosmetyków rosyjskich! Wiem oczywiście, że ich ceny są równie podejrzane, ale w drugą stronę. No i człowiek nie wie, w co wierzyć..
Też mnie to wszystko zastanawia, jednak nie patrzę do końca na cenę, używają wiele własnych surowców, ich ruble mają nieco inną też wartość od naszej złotówki. Generalnie jestem podejrzliwa, ale nie może być aż tak źle, skoro produkty zostały dopuszczone do sprzedaży w Unii, także do aptek, to muszą spełniać normy takie jak każdy inny kosmetyk, tym się łudzę. To są dobre kosmetyki, myślę, że nie zawierają złych substancji, bo już by mi zdążyły zaszkodzić, taką mam skórę, a wręcz przeciwnie działają tak, jak tego oczekuję od poszczególnego składnika. Analizowałam kilkanaście składów i nie widzę nic drogiego, wydaje mi się, że wręcz przeciwnie, to nasze rodzime i zachodnie marki kosmicznie zawyżają ceny swoich produktów, stąd te rozbieżności
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 12:04   #3799
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny,

przeszukalam Forum i nie znalazlam takiej informacji, ale jezeli sie dubluje z pytaniem, to przepraszam.

Mieszkam teraz w Niemczech i poszukuje jakiejs strony, gdzie mozna kupic kometyki naturalne (cos, jak nasz Bioarp, Kalina itp.) lub tez polprodukty (taka niemiecka wersja Biochemii Urody, czy Zrob Sobie Krem).

Czy ktoras cos wie na ten temat?
Z gory dzieki!
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 12:40   #3800
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kafeina Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

przeszukalam Forum i nie znalazlam takiej informacji, ale jezeli sie dubluje z pytaniem, to przepraszam.

Mieszkam teraz w Niemczech i poszukuje jakiejs strony, gdzie mozna kupic kometyki naturalne (cos, jak nasz Bioarp, Kalina itp.) lub tez polprodukty (taka niemiecka wersja Biochemii Urody, czy Zrob Sobie Krem).

Czy ktoras cos wie na ten temat?
Z gory dzieki!
Może zapytaj na tym watku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675502&page=5 , jest jedna osoba udzielająca się w nim, Cloche, która jest zorientowana w temacie, powinna odpisać, jeśli to przeczyta lub spróbuj się z nią skontaktować przez pw

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-12 o 12:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:16   #3801
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Kosmetyki naturalne

ten wątek też subskrybuję
półprodukty: www.behawe.de cała masa wszystkiego, fajne rzeczy, szybka wysyłka
z kosmetykami ruskimi to nie masz tutaj raczej szans. ale jest cała masa fajnych firm, bardzo dużo na www.hautbalance.de i stacjonarnie w aptekach, dużych eko-marketach, w co większych drogeriach müller... no i warte uwagi są też kosmetyki alverde (drogeria dm). a wyższa półka to np. tutaj: www.atavio.de albo tutaj: http://amazingy.com/de/
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 10:25   #3802
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah, cloche

Dziekuje Wam, Dziewczyny!

Zaraz 'biegne' poogladac stronki.
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:32   #3803
wsciekaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja, moja mama, moja babcia, a nawet mój tata (chodź mówi,że nie ) używamy kosmetyków naturalnych ze strony http://prostoznatury.com.pl/ .
Na prawdę są genialne!
wsciekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:36   #3804
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Wściekaczko, reklama na forum jest płatna
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:05   #3805
thedzejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej! A co myślicie o
http://www.floslek.pl/11,pokaz_produ...czynkowej.html ?

Żel pod oczy mam i się sprawdza świetnie. Używał ktoś płynu?


---------------------
thedzejdi@blogspot.com- zapraszam!
thedzejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:31   #3806
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez thedzejdi Pokaż wiadomość
Hej! A co myślicie o
http://www.floslek.pl/11,pokaz_produ...czynkowej.html ?

Żel pod oczy mam i się sprawdza świetnie. Używał ktoś płynu?
Skład nie nadaje się na ten wątek, nie jest naturalny.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:41   #3807
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Kobiety, zdaję sobie sprawę, że od rozstępów jest w cholerę wątków ale kto lepiej mi poradzi jak nie Wy.. ?


zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem? Specjalne kremy (tj. Vichy, Pharmaceris, AA - wszystkie te próbowałam) troszkę zmniejszyły wielkość blizn ale teraz myślę nad masażem i jakim olejkiem. Planuję do niego dołożyć oczywiście jakieś półprodukty - koniecznie alantoinę oraz kwas hialuronowy.

I teraz kwestia tego olejku Rescue Oil Osiris...
"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-olejek-na-rozstepy-blizny-16-99zl-i3017275844.html)

Co sądzicie kochane?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 00:54   #3808
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

pokazuje mi błąd pod tym adresem , ale ja używając przez miesiąc gdzieś afrykańskiego mydła http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...tter-soap.html zauważyłm, że spłyciło mi rozstępy. No więc stawiam na "surowe shea"...
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:44   #3809
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kobiety, zdaję sobie sprawę, że od rozstępów jest w cholerę wątków ale kto lepiej mi poradzi jak nie Wy.. ?


zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem? Specjalne kremy (tj. Vichy, Pharmaceris, AA - wszystkie te próbowałam) troszkę zmniejszyły wielkość blizn ale teraz myślę nad masażem i jakim olejkiem. Planuję do niego dołożyć oczywiście jakieś półprodukty - koniecznie alantoinę oraz kwas hialuronowy.

I teraz kwestia tego olejku Rescue Oil Osiris...
"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-o...017275844.html

Co sądzicie kochane?
w linku, który podałaś nie ma pełnego składu INCI czyli po cenie wnioskując może być tak, że jest to parafina z dodatkiem wymienionych olejów ...

poczytaj sobie o oleju z róży
np. http://biolander.com/produkty/produc...osqueta-110ml/

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-28 o 16:49
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:50   #3810
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Kosmetyki naturalne



Nie przeczytałam całego wątku, przyznaję się bez bicia... Ale czy mogłybyście doradzić co jest najlepsze żeby oczyścić buzię? Myślę nad czarnym mydłem albo aleppo, ale przy nim nie wiem, jaki % oleju powinien mieć żeby się dobrze sprawdził... Czy może olejek arganowy? Macie jakieś inne typy?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2013-03-16 o 21:03
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.