Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 21:14   #1621
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Agga407 - [/B]Kochana, a jak uzyskałaś ten popielaty blond ? Poszłam za Twoją radą i od dziś myję moje niestety jeszcze rudawo - brązowo - blond włosy szamponem przeciwłupieżowym a potem zwykłym...nie wiem tylko jak u Ciebie ale u mnie po umyciu samym przeciwłupieżowym na głowie robi się coś w rodzaju waty Dopiero szampon do włosów suchych i kilo odżywki + jedwab do włosów suszonych suszarką przywraca im miękkość...czy ten przeciwłupieżowy nie zniszczył Ci za bardzo farbowanych włosów ?
Veida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 13:26   #1622
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

tzn na jasnopopielaty blond mialam miec zrobione karmelowe refleksy ,ale wyszły za ciemne i wygladaly jak czarne( barbie).Mylam je szamponem przeciwłupiezowym ,a po dokładnyn opłukaniu -szamponem matrix sleek look i nakładałam odzywke loreal absolut repair (+ampulka loral raz na mies)
.po przeciwłupiezowym włosy były suche ,ale reszta wszystko naprawiała.Po tygodniu pasemka były brązowe a pook 3-4 karmelowe
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:20   #1623
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

hej no ale nim po prostu spryskuje sie wlosy?? nie wyjda jakies glupie plamy czy cos?? nie wiem boje sie troche bo w sumie zawsze mialam profesjonalnie robione wlosy nigdy sama nic nie kombinowalam ale jesli ma pomoc-zaraz po niego biegne


edit: i to bylo do veida
__________________
_________________________

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

_________________________
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 17:34   #1624
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

widze ze dawno nikt tu nie zagladal mam pytanko czy na odrosty ktore byly najpierw lekko rozjasniane, potem farbowane na platyne ale farba nie zlapala, a potem jeszcze na to orzechowy braz to w ogole czy ten rozjasniacz cos da?? bo teraz farba sie troche wyplukala i jest taki rudy kolor a na glowie tak w ogole mam balejaz...
__________________
_________________________

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

_________________________
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 17:52   #1625
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Spróbować możesz, ale ja bym się chyba bała stosować go na farbowane włosy..
Ja też właśnie się przymierzam do rozjaśniacza w sprayu, ale postawię chyba na Schwarzkopf - Got2b So Blonde, bo raczej nie ufam tanim kosmetykom (Joanna kosztuję ok. 7zł, a Got2b ok. 40zł)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 10:59   #1626
kastun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
GG do kastun
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziewczyny potrzebuje waszej rady!!! Przeczytałam wątek i wiem ze odradzaja stosowania tego rozjasniacza w sprayu na wlosy farbowane na czarno jednak chcialabym sprobowac, poniewaz jestem w pelni swiadoma ze moze wyjsc kolor rudy, jednak nie wyglada on tak strasznie bo mam takie rude przeswity juz, bo dawno wlosow nie farbowalam i czarna farba sama zlazi powoliiiii. mam juz duzo swoich odrostow jednak to co zostalo po czarnej farbie jest naprawde bardzo czarne, a chcialabym sie przefarbowac na braz i powoli wacac do naturalnego(sredni braz), Więc czy jesli potraktuje tym rozjasniaczem pojedyncze pasma i wyjdzie kolor marchewkowy to czy bede mogla po tym rozjasniaczu zafarbowac wlosy na braz?? i czy to wogole wyjdzie i bedzie dobrze wygladac?? Błagam o rade
kastun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 11:29   #1627
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

jesli potraktujesz rojasniaczem czarne farbowane wlosy to mozesz miec wlosy w ciapki po prostu.. trudno stwierdzic co z tego wydzie, nie jest jednak pewna czy warto ryzykowac.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 11:48   #1628
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Rozjaśniacza Palette jednak nie wycofali dziś kupiłam w drogerii...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:18   #1629
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Help!!!
moje naturalne włosy są koloru ciemnego blondu ale mam na włoskach farbę goldwell - ciemny chłodny brąz i odrost ok 15cm
i ufarbowałam je sobie na ciemny trójwymiarowy fiolet z Loreal Feria kolor ładniutki ale te moje ciemne
czy da się to rozjaśnić aby wszystkie włosy były jednego koloru
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 17:43   #1630
HEGA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Pomoc w sprwie czarnych włosów!

Mam ogromny problem. Farbnęłam sobe włoski na granatową czerń. Terez mam odrosty. Straszne. Mam jasna cerę z lekko różowymi policzkami, ciemną oprawę oczu i niebieskie oczy. z natury jestem ciemna szatynką i teraz mam RUDE odrosty Poradżcie co mam zrobić czeby pozbyć sie tego czarnego koloru, jakiś sposób.
HEGA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 18:19   #1631
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: Pomoc w sprwie czarnych włosów!

Moja koleżnanka kiedys miała ten sam problem co ty i poszla do fryzjera na ściąganie koloru czy coś w tym stylu ale nie mam pojecia ile zapłaciła.Chyba coś kolo 100.Później miała takie brązoworude że tak to określe ale naprawde bardzo ładnie wyglądała z tym że jej taki kolor włosów ogólnie pasuje do karnacji itd.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 21:25   #1632
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Pomoc w sprwie czarnych włosów!

jednynie mozesz rozjasniac je stopniowo uzywajac rozjasniacza lub dekoloryzatora... pozniej mozesz na to nalozyc jakis jasny odcien brazu, uzywaj szamponów przeciwłupieżowych - one trochę wypłukują kolor... sama wychodziłam z czarnego koloru... wiec zycze Ci wytrwalości..... ja juz te odcienie omijam szerokim łukiem... coś strasznego... pozdrawiam
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:42   #1633
Princess Of Heaven
Przyczajenie
 
Avatar Princess Of Heaven
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Angry Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Pomocy miałam blond pasemka na całej głowie, oplaiłam się trochę no i zamarzył mi się ciemny kolor włosów... Pofarbowałam sobie dół włosów na brąz ale oczywiscie wyszedł czarny (farba palette) nie było tak źle ale miałam dośc blondu więc zrobiłam sobie ciemne pasemka i teraz moje wosy wyglądają jak czarne są ochydne (dodam że farbowałam wczoraj) chciałabym zejśc do brązu (jestem naturalną szatynką) z miedzianymi pasemkami. Tylko jak? Zdecydować się na dekoloryzajcę? Czy wtedy moje włosy nie odbarwią się na jakiś bliżej nieokreślony ryży kolor? Pomóżcie, nie chce straszyć trupią urodą
Princess Of Heaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 08:49   #1634
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Princess Of Heaven Pokaż wiadomość
Pomocy miałam blond pasemka na całej głowie, oplaiłam się trochę no i zamarzył mi się ciemny kolor włosów... Pofarbowałam sobie dół włosów na brąz ale oczywiscie wyszedł czarny (farba palette) nie było tak źle ale miałam dośc blondu więc zrobiłam sobie ciemne pasemka i teraz moje wosy wyglądają jak czarne są ochydne (dodam że farbowałam wczoraj) chciałabym zejśc do brązu (jestem naturalną szatynką) z miedzianymi pasemkami. Tylko jak? Zdecydować się na dekoloryzajcę? Czy wtedy moje włosy nie odbarwią się na jakiś bliżej nieokreślony ryży kolor? Pomóżcie, nie chce straszyć trupią urodą
Witaj
Jeśli masz cierpliwość to polecam uzbroić się w szampon przeciwłupieżowy z apteki i myć nim codziennie włosy,powinny się sprać
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 09:19   #1635
Princess Of Heaven
Przyczajenie
 
Avatar Princess Of Heaven
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Myje włosy takim szamponem zauważyłam że wyszedł troche niebieskawy połysk, więc farbowanie cz dekoloryzajca nie wchodzi w gre? Czy może trzeba odczekać określony czas po farbowaniu i dopiero wtedy można się zabrać za takie 'drastyczne' działania?
Princess Of Heaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 09:03   #1636
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dekoloryzacja wchodzi w grę,zawszemożna uzyc dekoloryzatora...jednak może warto się wstrzymac dla dobra włosów i zobaczyć jak szybko się będzie wymywała ta farba...jeśli nie...wtedy dekoloryzacja/Przynajmniej ja bym tak zrobiła
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 09:10   #1637
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Princess Of Heaven Pokaż wiadomość
Pomocy miałam blond pasemka na całej głowie, oplaiłam się trochę no i zamarzył mi się ciemny kolor włosów... Pofarbowałam sobie dół włosów na brąz ale oczywiscie wyszedł czarny (farba palette) nie było tak źle ale miałam dośc blondu więc zrobiłam sobie ciemne pasemka i teraz moje wosy wyglądają jak czarne są ochydne (dodam że farbowałam wczoraj) chciałabym zejśc do brązu (jestem naturalną szatynką) z miedzianymi pasemkami. Tylko jak? Zdecydować się na dekoloryzajcę? Czy wtedy moje włosy nie odbarwią się na jakiś bliżej nieokreślony ryży kolor? Pomóżcie, nie chce straszyć trupią urodą

Witam mialam podobną sytuację. Dekoloryzowałam włosy i połozylam jeden kolor blond, bardzo jasny.
Wygladałam troche blado więc wymyśliłam sobie kilka troszke ciemniejszych pasemek w kolorze ciemnego blondu, też jestem szatynką więc coś sblizonego do mojego naturalnego koloru. Pasemka robilam w bardzo dobrym salonie i uwaga... wyszly dokladnie tak jak u ciebie czarne ! Poniewaz bylo ich tylko kilka pod grzywka i przy buzi nie bylo tragedi, ale po prawie dwóch miesiacach kolor ani troche sie nie wypłukał. Moja fryzjerka zdjęła go i polozyla mi średni blond, dopiero wtedy wyszło to co chciałam.

Polecam więc wizyte w dobrym salonie, dogadanie sie z fryzjerką przede wszystkim, wypytaj czy wyjdzie ci dokladnie to co chcesz. Ja trafilam na taką która powiedziała że nie gwarantuje czy jak zdejmie mi kolor to te jaśniejsze nie wyjdą RUDE Nie zdecydowałam sie na jej usługi hih

A i jeszcze jedno Boniulka ma racje, odczekaj jakiś czas i zaobserwuj jak Farba bedzie zachowywała sie na Twoich wlosach i dopiero podejmij decyzje o dekoloryzacji.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:16   #1638
nati193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Question Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

witam,
w piątek byłam na dekoloryzacji.Miałam włosy koloru ciemny brąz- prawie czarne, nie wiem dlaczego ale postanowiłam zmienić ten ciemny kolor. Chciałam mieć kolor orzechowy brąz- szczególnie zaznaczyłam że nie chcę brązu z odcieniem rudego. No i niestety..... Zamiast ładnego brązu mam rude włosy:/Kolor nie wyszedł taki jak powinien. Oczywiście zamierzam przefarbować włosy na ten orzechowy brąz, ale teraz obawiam się, że nie pokryje tego rudego. Nie wiem co mam robić, ile powinnam odczekać zanim znowu pomęcze włosy farbowaniem? Dziewczyny ratujcie!
nati193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:44   #1639
nati193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

a o to zdjęcia mojego obecnego koloru. Na pierwszym zdjęciu zdjęcie robione z lampą, czyli tak wyglądam jak wychodzę na słońce.A pozostałę zdjecia bez lampyJednak zdjecia nie oddają tej rudości. Myślicie, że orzechowy brąz pokryje ten kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,0 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,6 KB, 46 załadowań)
nati193 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 12:14   #1640
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

widzę, że większość z was jest obeznana w tym temacie... mam wiec pytanie:
moje wlosy sa koloru mysi blond, pofarbowalam je farba garnier color naturals jasny zloty braz, to bylo 3 miesiace temu, teraz farba juz sie sprala i mam takie rudawe wlosy, chce przejsc do blondu, dosyc jasnego. Czy to znaczy, ze musze je najpierw potraktowac dekoloryzatorem, czy moge od razu klasc farbe? Nie chce miec zoltych wlosow...
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 13:37   #1641
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
widzę, że większość z was jest obeznana w tym temacie... mam wiec pytanie:
moje wlosy sa koloru mysi blond, pofarbowalam je farba garnier color naturals jasny zloty braz, to bylo 3 miesiace temu, teraz farba juz sie sprala i mam takie rudawe wlosy, chce przejsc do blondu, dosyc jasnego. Czy to znaczy, ze musze je najpierw potraktowac dekoloryzatorem, czy moge od razu klasc farbe? Nie chce miec zoltych wlosow...
Cięzko mi stwierdzic jak wyglada Twoj "mysi blond", ja jestem szatynka i aby uzyskać ładny blons (mam baardzo jasny) bez żółtych refleksów oczywiście dekoloryzowałam wlosy, podobnie robie z odrostem jeśli zdarzy mi sie przytrzymać większy. Na maly odrost (do 1 cm) kładłam samą farbe ale w efekcie włosy były o ton ciemniejsze.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 13:43   #1642
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez nati193 Pokaż wiadomość
a o to zdjęcia mojego obecnego koloru. Na pierwszym zdjęciu zdjęcie robione z lampą, czyli tak wyglądam jak wychodzę na słońce.A pozostałę zdjecia bez lampyJednak zdjecia nie oddają tej rudości. Myślicie, że orzechowy brąz pokryje ten kolor?
Aaa... ja nie wiem dlaczego chciałabyś zmienić. Fryzurka wygląda bosko. Kolor też.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:59   #1643
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

to znaczy, ze jak poloze blond na moj obecny kolor (rudawy) to mi nie chwyci kolor?
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:26   #1644
SKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

mam naturalny kolor wlosow sredni blond...a dluzszego czasu robilam balejaz kawa z mlekiem....ale .....cos mi odbilo i sie pofarbowalam na ciemno....no i mam teraz ciemnym braz z czerwonymi pasemkami....niby zle nie jest ale jakos lepiej sie czulam chyba w tamtych wlosach....pomyslalm o dekoloryzacji tylko nie wiem jak to wyjdzie na moich wlosach zebym ruda nie byla.....napiszcie prosze czy znacie ten srodek i czy jest ok:
dekoloryzator - ściąganie koloru 2x75ml
bezpieczny ściągacz koloru COLOR REMOVER 2 x 75 ml
Profesjonalny produkt w żelu, który całkowicie usuwa barwę zarówno włosów farbowanych kremem koloryzującym jak i szamponem. Przywraca wyjściowy kolor włosów bez naruszania jego struktury.

Produkt dwufazowy do łączenia w stosunku 1:1.
http://www.elgon.pl/images/kategorie...lorremover.jpg
SKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:30   #1645
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

no moze nei do końca mam niby balejazo-refleksy prawie czarne i wudo-orzechowe! narazie jestem w szoku i nie wiem co zrobic. od razu isc do innego fryzjera i rozjasniac jakos i mocno sciac(nawet chce krotka fryzurke) a co za tym idzie zniszczyc wlosy czy sprobowac jakos wytrzymac z tym co mam na glowie przynajmniej miesiac? jedyny plus to to ze wreszcie mam wlosy jasniejsze niz czarne (chociaz farbowalam ciemnym brazem wygladalo jak czarny) teraz juz przy nastepnej wizycie u INNEGO fryzjera powinno byc juz chyba latwiej uzyskac cos jasniejszego zwlaszcza jesli zetne wlosy? po tej dekoloryzacji chyba nie sa jakos zniszczone bardzo, sa miekkie w sumie i lsniace, nie wiem ryzykowac i isc od razu czy poczekac az kolor chociaz troche sie splucze? to nie jest farba ale jakis balsam ktory podobno pielegnuje wlosy ale po dekoloryzacji bedzie sie dosc szybko smywac, dziewczyny przechodzila ktoras z was przez to? co robic?
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:32   #1646
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

aha mialam dekoloryzowane rozjasniaczem 6%, zaplacilam 190 zl. a efekt jest straszny, tzn. mialam tyle zaplacic ale sie nie zgodzilam i zaplacilam duzo mniej przynajmniej tyle
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:25   #1647
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

ja bym na Twoim miejscu złożyła reklamację - niech poprawią albo rzecznik konsumentów zadziała
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:28   #1648
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

zwrocili mi kase i na tym sie skonczylo, oni twierdza ze osiagneli to co cb=hcieli, ale ja pytalam tysiac razy czy nie wyjdzie rudy misjscami tev wlosy sa ladne a miejscami rude, pocieszcie mnie i powiedzcie to nastepnym razem osiagne jasniejszy efekt i ze to w ogole mozliwe
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:02   #1649
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

no wlasnie jak zlikwidowac rudy na koncach,bo rozjasnialam wlosy i podobno na koncach najwiecej farby osiada(tzn.czarnej farby bo wczesniej mialam czarne ).Kladlam na nie rozjasniacz i nic dalej sa rude:/:/.
moge np.uzyc popielatej farby garniera i nalozyc na cala glowe?mam duzo blond pasm i gdzie niegdzie czarne,czy ta farba moze mi zająć te czarne tez???
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:06   #1650
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

mangusta87 ---> Blond farba nie poradzi sobie z czarnymi pasmami, w takim przypadku zadziała jedynie dokoloryzator.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.