Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 23:57   #3631
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny a gdzie najlepiej kupić kosmetyki Weledy?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 08:26   #3632
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No właśnie nie jest ok, bo nie da się sfinalizować zakupów, sklep się wywraca za każdym p... razem. Mam tak odkąd pamiętam i tylko u nich
a może to znowu nie jest coś z ustawieniami u Ciebie? bo ja robiłam u nich zakupy z wielu różnych komputerów i nigdy nie miałam żadnych problemów a kupuje tam od paru lat. wymieniałam, zwracałam soczewki, wszystko super załatwione.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 08:52   #3633
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Garnier ma naturalne serie, jedną z Ecocert, nazywa się bio aktiv, a druga bi-o, mają chyba wszystko, dezodoranty przeróżniaste, w sprayu, kulce, męskie, damskie, pielęgnację twarzy, ciała, włosów i ani jeden kosmetyk nie jest dostępny w Polsce. Koszmarna rzeczywistość Wystarczy wpisać w google Garnier bio i wejść w fotki

Mam mieszane uczucia do takich linii wielkich koncernów. Z jednej strony fajnie, że widzą potrzebę produkcji naturalnych kosmetyków. To znaczy, że rynek się zmienia. A korpo muszą nadążać. Z drugiej zaś wspierając koncerny nie pozwalamy się rozwijać mniejszym markom, a pieniądze ze sprzedaży Garnier i tak wrzuca do jednego worka Bo to nie chęć polepszenia czegoś czy troska o nasze zdrowie nimi kieruje, a tylko zwykła potrzeba zysku.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 09:06   #3634
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Przyszło zbiorcze zamówienie z Pszczelej Dolinki Jak mi pachnie w biurze

Dostałam gratis sierpniowa nowość: muffinkę konwaliową
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 09:24   #3635
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, polecicie jakiś dobry i z przystępnymi cenami sklep z soczewkami kontaktowymi?
Jak nosiłam soczewki to u okulisty kupowałam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 09:31   #3636
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak nosiłam soczewki to u okulisty kupowałam
mi szkoda kasy żeby przepłacać w salonie
oczywiście - okulista dobiera, a najlepiej optometrysta, ale nie widziałam potrzeby żeby przepłacać, skoro online mam duuuuużo taniej.

kupowałyście coś w zielonym klubie?
http://zielonyklub.pl/
zamówienie robiłam 10 lipca, tego samego dnia płaciłam, milczą jak zaklęci pisałam maila, wysyłałam scan przelewu - mają mnie w tylnej części ciała, nawet na maila nie odpisali.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 09:47   #3637
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi szkoda kasy żeby przepłacać w salonie
oczywiście - okulista dobiera, a najlepiej optometrysta, ale nie widziałam potrzeby żeby przepłacać, skoro online mam duuuuużo taniej.

kupowałyście coś w zielonym klubie?
http://zielonyklub.pl/
zamówienie robiłam 10 lipca, tego samego dnia płaciłam, milczą jak zaklęci pisałam maila, wysyłałam scan przelewu - mają mnie w tylnej części ciała, nawet na maila nie odpisali.
Ja kupowałam tam kiedyś m.in. owoce w proszku , ale to było daaawno temu i wszystko było ok
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 09:59   #3638
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52087410]Ja kupowałam tam kiedyś m.in. owoce w proszku , ale to było daaawno temu i wszystko było ok [/QUOTE]
mieli jakis urlop chyba, ale urlop skończył się w niedzielę. wpłaty powinni juz poksięgować, a ja mam ciągle status "oczekuje na przelew".... w innych sklepach zdecydowanie szybciej to przebiega no i na maila odpisują...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 10:04   #3639
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi szkoda kasy żeby przepłacać w salonie
oczywiście - okulista dobiera, a najlepiej optometrysta, ale nie widziałam potrzeby żeby przepłacać, skoro online mam duuuuużo taniej.

kupowałyście coś w zielonym klubie?
http://zielonyklub.pl/
zamówienie robiłam 10 lipca, tego samego dnia płaciłam, milczą jak zaklęci pisałam maila, wysyłałam scan przelewu - mają mnie w tylnej części ciała, nawet na maila nie odpisali.
Krótko chodziłam w soczewkach, miałam takie okresy chodzenia i znów niechodzenia, w sumie ze 3 lata może chodziłam? Nigdy nawet nie sprawdzałam po ile w necie chodzą, od 2 lat w ogóle soczewki w oku nie miałam Wolę okulary.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 10:10   #3640
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam o tym OMO pisac, ale przy nadrabianiu zauwazylam, ze sie same polapalyscie, ze o OCM chodzi
Ale zanim się człowiek połapie...

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia do takich linii wielkich koncernów. Z jednej strony fajnie, że widzą potrzebę produkcji naturalnych kosmetyków. To znaczy, że rynek się zmienia. A korpo muszą nadążać. Z drugiej zaś wspierając koncerny nie pozwalamy się rozwijać mniejszym markom, a pieniądze ze sprzedaży Garnier i tak wrzuca do jednego worka Bo to nie chęć polepszenia czegoś czy troska o nasze zdrowie nimi kieruje, a tylko zwykła potrzeba zysku.
Co racja to racja, ale to tylko jedna strona medalu, druga jest taka, że kupując kosmetyk dajemy producentowi sygnał, iż jest potrzeba ograniczania sztucznej chemii w produkcji, że ona nie służy ludziom po prostu. Poza tym koncern ma możliwość wyprodukować taniej, chociaż niewątpliwie atmosfera małych manufaktur, ręcznego robienia ma większy urok.

Spotkałam się z nowym terminem: PARAFINABENY
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-07-15 o 10:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 10:36   #3641
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Krótko chodziłam w soczewkach, miałam takie okresy chodzenia i znów niechodzenia, w sumie ze 3 lata może chodziłam? Nigdy nawet nie sprawdzałam po ile w necie chodzą, od 2 lat w ogóle soczewki w oku nie miałam Wolę okulary.
mi okulary zjadł pies
a ja nie przepadam za okularami. parują, przesuwają się, brudzą się szkła i nic nie widac przeszkadzają w zasypianiu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 10:46   #3642
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi okulary zjadł pies
a ja nie przepadam za okularami. parują, przesuwają się, brudzą się szkła i nic nie widac przeszkadzają w zasypianiu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 11:01   #3643
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej dziewczyny. Dawno się nie wypowiadałam, ale staram się na bieżąco śledzić, co piszecie.
Ja na chwilę obecną zachwycam się mydłem Alaffia pineapple&coconut (chociaż w ogóle nie czuję w nim takiego zapachu ), bo jest mega delikatne i w ogóle nie czuję potrzeby używania balsamu. Kolejnymi perełkami są szampony Organic Surge, bo odkąd ich używam w końcu nie swędzi mnie skóra głowy (a swędziała mocno, zawsze się głupio czułam w pracy, jak co chwilę się drapałam. )
No i jeszcze masełko do ust z Pszczelej Dolinki, rewelacja. Dobrze nawilża i jest pyszne w smaku. Nie ma dla mnie nic gorszego niż balasmy do ust, które mają paskudny smak...

Edytowane przez 3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Czas edycji: 2015-07-15 o 11:11
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 11:20   #3644
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam o tym OMO pisac, ale przy nadrabianiu zauwazylam, ze sie same polapalyscie, ze o OCM chodzi
od siebie moge tylko dodac, ze u mnie to funkcjonowalo, ale nie jakies kombinowanie mieszankami, a tylko lekkie oleje, np. jojoba na czysto. troche z tym jednak zachodu i z dzieckiem nie mam na to czasu, wiec ide teraz na latwizne - myje twarz myjadlem dzieciecym weleda calendula

chyba poczytam i cos podpatrze z weledy od ciebie ja jestem juz przy drugiej tubce migdalowego nawilzajacego kremu. stosuje na noc, aktualnie zamiennie z szalwia Martiny. na dzien mam tonujacy living nature. migdal weledy lepiej nawilza, a jest leciutki. szalwia dziala inaczej zupelnie, nawet trudno te smarowidla porownac jak bym miala wybierac, to welede. ale ze nie musze, to chetnie stosuje zamiennie i mysle, ze dobrze sie to wszystko w takim komplecie sprawdza.

Możemy mieć podobny typ cery, migdała jeszcze nie miałam z Weledy do twarzy, jedynie żel myjący, obecnie wspomagam się tym kremem z cynkiem Weledy - Calendula Babycreme, bardzo ładnie koi cerę. O kurczak, Weleda może być jeszcze lepsza od Martiny, to mnie zaskoczyłaś.


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia do takich linii wielkich koncernów. Z jednej strony fajnie, że widzą potrzebę produkcji naturalnych kosmetyków. To znaczy, że rynek się zmienia. A korpo muszą nadążać. Z drugiej zaś wspierając koncerny nie pozwalamy się rozwijać mniejszym markom, a pieniądze ze sprzedaży Garnier i tak wrzuca do jednego worka Bo to nie chęć polepszenia czegoś czy troska o nasze zdrowie nimi kieruje, a tylko zwykła potrzeba zysku.

Kiedyś Timotei wypuściło fajne odżywki Organic, niestety szybko zniknęły a byłabym w stanie zaplacić więcej za taką odżywkę, niż inną drogeryjną. Czyżby za mało nas jeszcze było, aby producentom opłacało się produkować na dłuższą metę te kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Krótko chodziłam w soczewkach, miałam takie okresy chodzenia i znów niechodzenia, w sumie ze 3 lata może chodziłam? Nigdy nawet nie sprawdzałam po ile w necie chodzą, od 2 lat w ogóle soczewki w oku nie miałam Wolę okulary.

Ja nawet nie wyborażam sobie wsadzić coś do oka, nawet mi tusz przeszkadza ekologiczny na rzęsach.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale zanim się człowiek połapie...



Co racja to racja, ale to tylko jedna strona medalu, druga jest taka, że kupując kosmetyk dajemy producentowi sygnał, iż jest potrzeba ograniczania sztucznej chemii w produkcji, że ona nie służy ludziom po prostu. Poza tym koncern ma możliwość wyprodukować taniej, chociaż niewątpliwie atmosfera małych manufaktur, ręcznego robienia ma większy urok.

Spotkałam się z nowym terminem: PARAFINABENY

Jak mi się wydaje, że sztuczna chemia kosmetyczna dobrze się miewa i mieć będzie, przynajmniej w Pl.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi okulary zjadł pies
a ja nie przepadam za okularami. parują, przesuwają się, brudzą się szkła i nic nie widac przeszkadzają w zasypianiu

Uwielbiam okulary, są jak drugi makijaż, albo pierwszy, gdy nie chce mi się malować, co częste u mnie. Zasłaniają oczy. Dodają powagi.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 11:58   #3645
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Losek, dokładnie tak samo myślę, okulary są jak makijaż Noszę duże, ciężkie, grube, czarne oprawki. Do tego ładniej mi w okularach, są dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Ich wady są przyjemniejsze niż wady soczewek Jedynie co to brakuje mi okularów przeciwsłonecznych latem (mam światłowstręt), nie wiem czy sobie na kolejne lato szkieł przyciemnianych nie kupić.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:08   #3646
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Kretka666 , ja sobie zamówiłam w tym roku przeciwsłoneczne z korekcją wzroku, genialna sprawa, i wcale nie drogo wyszło.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:14   #3647
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Kretka666 , ja sobie zamówiłam w tym roku przeciwsłoneczne z korekcją wzroku, genialna sprawa, i wcale nie drogo wyszło.
Super opcja W każdym optyku takie coś można zamówić? Na każdą wadę?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:28   #3648
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52088151][/QUOTE]

no co, naprawdę przeszkadzają w spaniu próbowałas?

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość



Ja nawet nie wyborażam sobie wsadzić coś do oka, nawet mi tusz przeszkadza ekologiczny na rzęsach.




Uwielbiam okulary, są jak drugi makijaż, albo pierwszy, gdy nie chce mi się malować, co częste u mnie. Zasłaniają oczy. Dodają powagi.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Losek, dokładnie tak samo myślę, okulary są jak makijaż Noszę duże, ciężkie, grube, czarne oprawki. Do tego ładniej mi w okularach, są dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Ich wady są przyjemniejsze niż wady soczewek Jedynie co to brakuje mi okularów przeciwsłonecznych latem (mam światłowstręt), nie wiem czy sobie na kolejne lato szkieł przyciemnianych nie kupić.
Wiecie to jest kwestia upodobań i zapotrzebowań - mnie okulary przede wszystkim wkurzają sprawą drugoplanowa jest więc dla mnie to, jak się w nich prezentuję, chociaż wiele osób wali mi wtedy komplementy
Ja tam żadnych wad noszenia soczewek nie zaobserwowałam dotychczas a noszę od 10 lat. No może tylko to, że trzeba pilnować, żeby zawsze mieć jakieś w zapasie


Archiwalna witaj
Fajne rzeczy używasz to i służą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:44   #3649
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Anula, ja za to widziałam dużo wad noszenia soczewek, jak pisałaś - kwestia upodobań A zasnąć w okularach (np. na fotelu) mi się zdarzało, żaden problem A przy okazji łatwiej w chwilę zdjąć okulary niż soczewki - po okulary sięgam ręką i kładę je byle gdzie, mogę nawet rzucić na podłogę, soczewki trzeba wsadzić do opakowanka z płynem
Pamiętam jak kiedyś kumplowi soczewka na wyjeździe wypadła. Kuniec wycieczki był.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 12:57   #3650
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Anula, ja za to widziałam dużo wad noszenia soczewek, jak pisałaś - kwestia upodobań A zasnąć w okularach (np. na fotelu) mi się zdarzało, żaden problem A przy okazji łatwiej w chwilę zdjąć okulary niż soczewki - po okulary sięgam ręką i kładę je byle gdzie, mogę nawet rzucić na podłogę, soczewki trzeba wsadzić do opakowanka z płynem
Pamiętam jak kiedyś kumplowi soczewka na wyjeździe wypadła. Kuniec wycieczki był.
eeeeee tam.
ja zdejmuję soczewki raz w miesiącu, jak wymieniam
ale są gusta i gusta
najwazniejsze, że każdy ma wybór
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:03   #3651
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eeeeee tam.
ja zdejmuję soczewki raz w miesiącu, jak wymieniam
ale są gusta i gusta
najwazniejsze, że każdy ma wybór
Nie poszłabym spać w soczewkach Raz zasnęłam na godzinę i nie wyjęłam, całe wyschły, przesunęły się i przykleiły do oczu. Do tego często trę oczy - soczewki w tym bardzo przeszkadzają. Przesuwały się, czasem szczypały oczy, jak coś wpadło do oka to bolało jak cholera. Nie widziałam w nich nic komfortowego, poza tym, że można było okulary przeciwsłoneczne założyć i dlatego właśnie nosiłam je latem. A teraz zrobię przeciwsłoneczne korekcyjne
Dokładnie, dobrze, że jest wybór
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:07   #3652
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a może to znowu nie jest coś z ustawieniami u Ciebie? bo ja robiłam u nich zakupy z wielu różnych komputerów i nigdy nie miałam żadnych problemów a kupuje tam od paru lat. wymieniałam, zwracałam soczewki, wszystko super załatwione.
Aniu, proszę Cię, już dawno ustaliłyśmy, że to co się działo na Twoim blogasku było winą blogspota i jego wtyczek. Poprawili to i teraz wszystko śmiga.

Sklep Optiva dostał cały zrzut z problemem i zero zainteresowania tematem, pomocy, czy czegokolwiek. Wywalało mnie za każdym razem, gdy próbowałam sfinalizować transakcję. Jak czytam w sieci, nie tylko ja mam takie problemy. Dlatego Optivie dziękuję, nigdy więcej.

Szkła.com - do tej pory robiłam tam zakupy, ale widzę, że strasznie pojechali z cenami. Nie podoba mi się to, różnica aż 20 zł na 1 parze szkieł, to trochę przesada (w porównaniu z innymi sklepami).
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2015-07-15 o 13:10 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:26   #3653
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja do okularów osobiście nic nie mam, ale mam pecha niesamowitego, wszystkie pary jakie miałam, albo zgubiłam, albo na nich usiadłam, albo jeszcze coś i to w miesiąc, max. dwa po zakupie. Dlatego przerzuciłam się na soczewki. Po jakimś czasie z soczewkami dochodzi się już do takiej wprawy, że zdejmowanie i zakładanie trwa sekundę i to bez lusterka. Mycie pojemnika też przebiega błyskawicznie, dla mnie to już rutyna, więc nie widzę minusów żadnych. Na noc zdejmuję, bo jak zapomnę, to moje oczy krótko mówiąc potem są przemęczone i tak też wyglądają.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:27   #3654
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie poszłabym spać w soczewkach Raz zasnęłam na godzinę i nie wyjęłam, całe wyschły, przesunęły się i przykleiły do oczu. Do tego często trę oczy - soczewki w tym bardzo przeszkadzają. Przesuwały się, czasem szczypały oczy, jak coś wpadło do oka to bolało jak cholera. Nie widziałam w nich nic komfortowego, poza tym, że można było okulary przeciwsłoneczne założyć i dlatego właśnie nosiłam je latem. A teraz zrobię przeciwsłoneczne korekcyjne
Dokładnie, dobrze, że jest wybór
ja tez trę oczy często
wiesz, ja naprawdę nie mam żadnych problemów z soczewkami, dlatego je tak lubię.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Aniu, proszę Cię, już dawno ustaliłyśmy, że to co się działo na Twoim blogasku było winą blogspota i jego wtyczek. Poprawili to i teraz wszystko śmiga.

Sklep Optiva dostał cały zrzut z problemem i zero zainteresowania tematem, pomocy, czy czegokolwiek. Wywalało mnie za każdym razem, gdy próbowałam sfinalizować transakcję. Jak czytam w sieci, nie tylko ja mam takie problemy. Dlatego Optivie dziękuję, nigdy więcej.

Szkła.com - do tej pory robiłam tam zakupy, ale widzę, że strasznie pojechali z cenami. Nie podoba mi się to, różnica aż 20 zł na 1 parze szkieł, to trochę przesada (w porównaniu z innymi sklepami).
Natka, nie znam szczegółów Twojej korespondencji ze sklepem. Nie wiem co się działo na Waszej linii.
Nie wiem też nic na temat zmian w blogspocie oprócz tego co Ty mi pisałaś a tak jak pisałam wielu mam anonimowych użytkowników. Ale skoro tak napisałaś to musiało tak być i musieli coś zmienić pewnie dotyczyło to tylko jakiejś grupy użytkowników.
Chciałaś, żeby podać sklep z tanimi soczewkami - podałam . Pisałaś, że masz problemy z zakupami - więc się zdziwiłam, bo ja robiłam zakupy z kilku komputerów, chodzących na różnych systemach i różnych wyszukiwarkach i zawsze było ok. Nic więcej, tylko się zdziwiłam, a że mi się przypomniały Twoje problemy z blogspotem to o tym napisałam.... Nie szukałam w sieci informacji na temat problemów z oprogramowaniem w sklepie, więc nie miałam wiedzy o tym, że dotyczy to wielu osób.
Skoro nie chcą zareagować na problemy klientów to ich stracą.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:29   #3655
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja do okularów osobiście nic nie mam, ale mam pecha niesamowitego, wszystkie pary jakie miałam, albo zgubiłam, albo na nich usiadłam, albo jeszcze coś i to w miesiąc, max. dwa po zakupie. Dlatego przerzuciłam się na soczewki. Po jakimś czasie z soczewkami dochodzi się już do takiej wprawy, że zdejmowanie i zakładanie trwa sekundę i to bez lusterka. Mycie pojemnika też przebiega błyskawicznie, dla mnie to już rutyna, więc nie widzę minusów żadnych. Na noc zdejmuję, bo jak zapomnę, to moje oczy krótko mówiąc potem są przemęczone i tak też wyglądają.

Korah, wyślesz mi na priv namiary na swego sprawdzonego sprzedawcę szkieł z Allegro? Nie mam dobrych wspomnień, bo co któraś para szkieł tam kupiona była trefna
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:33   #3656
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

hmmmmmm....
szukam na stronie zielonego klubu telefonu kontaktowego.... no nie widzę!
czy to nie dziwne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:36   #3657
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, wyślesz mi na priv namiary na swego sprawdzonego sprzedawcę szkieł z Allegro? Nie mam dobrych wspomnień, bo co któraś para szkieł tam kupiona była trefna
Patrzyłam na sprzedawcę, u którego ostatnio kupowałam, ale obecnie nic nie sprzedaje, ale akurat moich soczewek jest dużo na allegro. Wpisz nazwę swoich i wybierz po prostu sprzedawcę z najlepszymi opiniami i takiego, który podaje daty ważności soczewek i gwarantuje paragon. Ja sobie jeszcze zawsze przy liście wyszukanych produktów na górze zaznaczam kolejność od najtańszych
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-07-15 o 13:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:42   #3658
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tez trę oczy często
wiesz, ja naprawdę nie mam żadnych problemów z soczewkami, dlatego je tak lubię.

Natka, nie znam szczegółów Twojej korespondencji ze sklepem. Nie wiem co się działo na Waszej linii.
Nie wiem też nic na temat zmian w blogspocie oprócz tego co Ty mi pisałaś a tak jak pisałam wielu mam anonimowych użytkowników. Ale skoro tak napisałaś to musiało tak być i musieli coś zmienić pewnie dotyczyło to tylko jakiejś grupy użytkowników.
Chciałaś, żeby podać sklep z tanimi soczewkami - podałam . Pisałaś, że masz problemy z zakupami - więc się zdziwiłam, bo ja robiłam zakupy z kilku komputerów, chodzących na różnych systemach i różnych wyszukiwarkach i zawsze było ok. Nic więcej, tylko się zdziwiłam, a że mi się przypomniały Twoje problemy z blogspotem to o tym napisałam.... Nie szukałam w sieci informacji na temat problemów z oprogramowaniem w sklepie, więc nie miałam wiedzy o tym, że dotyczy to wielu osób.
Skoro nie chcą zareagować na problemy klientów to ich stracą.
Najwidoczniej nie ma dobrze i tanio. Firefox to chyba żadne cuda, by stwarzał jakiekolwiek problemy, tak samo Macintosh, to chyba w dzisiejszych czasach standard.

99 procent moich zakupów to sieć. Problemy miałam tylko tu. Tym bardziej cieszę się, że Ciebie traktują poważnie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 13:51   #3659
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Najwidoczniej nie ma dobrze i tanio. Firefox to chyba żadne cuda, by stwarzał jakiekolwiek problemy, tak samo Macintosh, to chyba w dzisiejszych czasach standard.

99 procent moich zakupów to sieć. Problemy miałam tylko tu. Tym bardziej cieszę się, że Ciebie traktują poważnie.
mnie traktują poważnie, bo im płacę i nie mam wymagań systemowych łatwo takiego klienta traktować dobrze żaden wyczyn
też mam firefoxa, ale drażni mnie ten ich askcom..... co go usunę to wraca....


Strasznie podobają mi się zapachy kosmetyków ecolab pracuję ostatnio nad sąsiadką i jej zmiana upodobań kosmetycznych i robimy zakupy na lawendowej szafie, bo ceny rosyjskich są przyjemne dla początkującego . Brała od nich kilka kosmetykow ecolab własnie i powiem Wam, że wyglądają i pachną cudnie! Wzięłam sobie i ja szampon i scrub - zobaczymy czy działanie dorasta do wyglądu

__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 14:07   #3660
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mnie traktują poważnie, bo im płacę i nie mam wymagań systemowych łatwo takiego klienta traktować dobrze żaden wyczyn

Mnie nie traktują poważnie, bo nie chcą moich pieniędzy Nie będę płakać z tego powodu. Korzystam z MacBook Pro late 2014 z Yosemite 10.10.4 - nie wydaje mi się, by istniał nowocześniejszy sprzęt. Być może faktycznie sklep Optivia był projektowany przez amatorów i nie przewiduje obsługi klientów innych, niż windowsowi. Ale to jeszcze mogłabym zrozumieć i przeboleć. Jednak kompletne zlanie moich emaili z prośbą o pomoc, to rzecz dla mnie niespotykana. System sprzedażowy mogą sobie mieć z ubiegłego stulecia, ale z podejściem do klienta wypadałoby nadążać.

PS. Właśnie zrobiłam zakupy w swiatsoczewek.com. Szybciutko, konkretnie i dobre ceny. Jak dostanę równie szybko przesyłkę, będę mega zadowolona
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2015-07-15 o 14:44 Powód: bląd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.