Listopadowo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 09:06   #91
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Listopadowo

Nie zaglądałam kilka dni i przegapiłam dodanie przez Ciebie makijaży. Ale na szczęście czekały na mnie na pierwszej stronie Super i w takiej ilości. Normalnie skarbnica pomysłów.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:16   #92
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Listopadowo

Aha, dodam, że i ja uważam Cię za bezkonkurencyjną, Aga
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:17   #93
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Listopadowo

Jak uzyskałaś taki efekt w "Wieczorowym" ? efekt mieniących się cieni? Te filoety i śliwki Iglota tak sięmienią czy to inny cień ?

Wszystkie makijaże są REWELACYJNE ! BRAWO !

Na wszystkich wyglądasz tak młodziutko ! Niektóre są łał "z pazurkiem". Cudownie. Na pewno będą inspiracją i dla mnie i dla innych Wizażanek. Według mnie to najlepsza prezentacja zbiorcza jaką do tej pory "namalowałaś" Zdjęcia są swietne, doskonale się prezentujesz, odważna z Ciebie dziewczyna Ja uwielbiam takie makijaże ale nie maluję się tak zbyt często bo nie niestety nie są na codzień (te z pazurkiem). Na jakieś imprezy owszem.

Mam 18lat i w styczniu mam studniówkę i zastanawiałam się jak się umalować. To też od stroju zależy ale narobiłaś mi smaku na ten Wieczorowy. Potrafiłabym go wykonać (nie tak jak Ty ale na pewno byłoby też nieźle, trochę już umiem)..

Czekamy na Twoje kolejne makijaże! Być może na grudzień przygotujesz też coś macniejszego, już niedługo stylwester.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:40   #94
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Żółto-zielony

TWARZ- dermacol 213 jako korektor, podkład Cream Avonu, sypki puder APC nr 2, ziemia egipska, róż Vipery, rozświetlacz H&M

OCZY- biały Cantare, jasny beż 15 IB, zielenie i żółty z paletki Inglota, czarny cień, czarna i zielona kredka, czarny tusz

USTA- bazarkowa szminka w kolorze zgasznego różu , złocisty błyszczyk Wibo
Ten podoba mi sie najbardziej, jest taki wesoły. Wszystkie są piękne, ale ten jest super kiedy za oknem mróz.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:02   #95
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Listopadowo

Aguś Cudowie prezentujesz się w tych makijażach - w każdym iinaczej
Uwielbiam oglądac Twoje propozycje, poniewż są dla mnie bardzo inspirujące.
Największe wrażenie zrobiły na mnie:
*zielona fantazja
*brąz z odrobiną sliwki
*the plum secret
*mocno
*czarne oczy
*żółto - zielony - ten makijaż jest mistrzowski. Nie lubię takiej kolorystyki i uważam takie połączenia za bardzo odważne i niecodzienne, ale tak wykonałaś ten makijaż, że nie mogę oderwać od niego wzroku
*wieczorowo
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:35   #96
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Listopadowo

Moimi faworytami są śliwkowy i wieczorowy przepiękne
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 16:21   #97
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez sonia30 Pokaż wiadomość
No wreszcie!!!!!!!! Nie powiem ale przyczyniłam sie troszkę aby w końcu autorka upublikowała swoje dzieła.
Po prostu dzieła sztuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Moim zdaniem nie jedna zawodowa wizażystka mogłaby sie od Cebie wiele nauczyć,i nie ukrywam że ja osobiście wzoruje się tutaj na wizażu tylko na Twoich makijażach nie obrażając nikogo jesteś bez konkurencyjna
Soniu serdecznie dziękuję za entuzjazm i tyle miłych słów. Jednak nie uważam bym była tu najlepsza może po prostu moja technika trafia do Ciebie, ale jest też na MM cała masa uzdolnionych dziewcząt

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
matko jakie śliczne makijaże bardzo podoba mi się ciemna zielen i wszystkie ciemne sliczne
serdecznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Nie zaglądałam kilka dni i przegapiłam dodanie przez Ciebie makijaży. Ale na szczęście czekały na mnie na pierwszej stronie Super i w takiej ilości. Normalnie skarbnica pomysłów.
Perelko dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Aha, dodam, że i ja uważam Cię za bezkonkurencyjną, Aga
dziękuję Chinko droga

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Jak uzyskałaś taki efekt w "Wieczorowym" ? efekt mieniących się cieni? Te filoety i śliwki Iglota tak sięmienią czy to inny cień ?

Wszystkie makijaże są REWELACYJNE ! BRAWO !

Na wszystkich wyglądasz tak młodziutko ! Niektóre są łał "z pazurkiem". Cudownie. Na pewno będą inspiracją i dla mnie i dla innych Wizażanek. Według mnie to najlepsza prezentacja zbiorcza jaką do tej pory "namalowałaś" Zdjęcia są swietne, doskonale się prezentujesz, odważna z Ciebie dziewczyna Ja uwielbiam takie makijaże ale nie maluję się tak zbyt często bo nie niestety nie są na codzień (te z pazurkiem). Na jakieś imprezy owszem.

Mam 18lat i w styczniu mam studniówkę i zastanawiałam się jak się umalować. To też od stroju zależy ale narobiłaś mi smaku na ten Wieczorowy. Potrafiłabym go wykonać (nie tak jak Ty ale na pewno byłoby też nieźle, trochę już umiem)..

Czekamy na Twoje kolejne makijaże! Być może na grudzień przygotujesz też coś macniejszego, już niedługo stylwester.
Finezjo kochana efekt mieniących się cieni to głównie zasługa drobinkowego sypkiego cienia w kolorze czerni stalowej mieniącej się nr 33 Italian Beauty. Wygląda na drobniutki brokat ale to sypki cień, znakomity do makijaży wieczorowych
Sylwester... na pewno zacznę w wolnej chwili przymierzać się do mocnych wieczorowych propozycji, zwłaszcza że sama jeszcze nie mam pomysłu na makijaż sylwestrowy a bawię się na sali
Dziękuję serdecznie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ten podoba mi sie najbardziej, jest taki wesoły. Wszystkie są piękne, ale ten jest super kiedy za oknem mróz.
pięknie Ci dziękuję Zuziu

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aguś Cudowie prezentujesz się w tych makijażach - w każdym iinaczej
Uwielbiam oglądac Twoje propozycje, poniewż są dla mnie bardzo inspirujące.
Największe wrażenie zrobiły na mnie:
*zielona fantazja
*brąz z odrobiną sliwki
*the plum secret
*mocno
*czarne oczy
*żółto - zielony - ten makijaż jest mistrzowski. Nie lubię takiej kolorystyki i uważam takie połączenia za bardzo odważne i niecodzienne, ale tak wykonałaś ten makijaż, że nie mogę oderwać od niego wzroku
*wieczorowo
Maju, kochana jesteś dzięki
Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Moimi faworytami są śliwkowy i wieczorowy przepiękne
dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 08:34   #98
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Listopadowo

Aguniu Ty jesteś stworzona do śliwkowania, gdziekolwiek fiolecik sie nie pojawi Twoje oczy nabieraja blasku. Wszystkie makijaże śliczne, ale te z udziałem śliwki najmniamniusiejsze
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:59   #99
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Listopadowo

Agabil.... jestes niesamowita. Tylko dlaczego nie pracujesz jako wizazystka i nie mieszkasz blisko Zabrza? Dalabym wiele za jeden z takich makijazy. Sa po prostu rewelacyjne.
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 14:45   #100
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Listopadowo

Aga (nie pogniewasz się jeśli będę Ci mówiła per ty ) jest niesamowita. Cieniowania są genialne. Makijaże wyglądają na profesjonalne. Nie wiem czy to talent czy praktyka. Pewnie i to i to

Czasami cienie wyciągniete są na skronie co nie wszystkim pasuje (inny kształt oka, brwi itp) ale wygladają swietnie. Powtórzę się - "Listopadowa kolekcja" Agi jest według mnie najlepszą jej prezentacją

Mam pytanko ?
Tworząc makijaże malujesz się a potem je zmywasz (o Boże nieee! oddawaj mi je wtedy ) czy malujesz się normalnie np. gdy masz w planie wyjście i robisz zdjecia,potem wychodzisz ?

A czym kochana nakładasz cienie ? Aplikatorkiem dołączonym do poszczególnych cieni czy np. puszkiem ? Słyszałam że te najtrudniejsze cieniowania lepiej wychodzą przy pomocy np. małego kłębuszka waty. Hm?

Już wypatruję grudniowych makijaży Nie mogę się doszekać !!!
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:12   #101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Aguniu Ty jesteś stworzona do śliwkowania, gdziekolwiek fiolecik sie nie pojawi Twoje oczy nabieraja blasku. Wszystkie makijaże śliczne, ale te z udziałem śliwki najmniamniusiejsze
Madziu kochana dziękuję Ci serdecznie za miłe słowa. Cieszę się że też zauważyłaś śliwki mam do nich słabość

Cytat:
Napisane przez timiri Pokaż wiadomość
Agabil.... jestes niesamowita. Tylko dlaczego nie pracujesz jako wizazystka i nie mieszkasz blisko Zabrza? Dalabym wiele za jeden z takich makijazy. Sa po prostu rewelacyjne.
Timiri, dziękuję szkoda że mieszkasz tak daleko, chętnie bym Cię umalowała

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Aga (nie pogniewasz się jeśli będę Ci mówiła per ty ) jest niesamowita. Cieniowania są genialne. Makijaże wyglądają na profesjonalne. Nie wiem czy to talent czy praktyka. Pewnie i to i to

Czasami cienie wyciągniete są na skronie co nie wszystkim pasuje (inny kształt oka, brwi itp) ale wygladają swietnie. Powtórzę się - "Listopadowa kolekcja" Agi jest według mnie najlepszą jej prezentacją

Mam pytanko ?
Tworząc makijaże malujesz się a potem je zmywasz (o Boże nieee! oddawaj mi je wtedy ) czy malujesz się normalnie np. gdy masz w planie wyjście i robisz zdjecia,potem wychodzisz ?

A czym kochana nakładasz cienie ? Aplikatorkiem dołączonym do poszczególnych cieni czy np. puszkiem ? Słyszałam że te najtrudniejsze cieniowania lepiej wychodzą przy pomocy np. małego kłębuszka waty. Hm?

Już wypatruję grudniowych makijaży Nie mogę się doszekać !!!
Finezjo dziękuję pięknie za obszerny komentarz.
Z tymi makijażami jest różnie, czasami po prostu fotografuję make-up przed jakimś wyjściem, czasami zaś maluję się i zaraz zmywam.
Generalnie używam pędzli z naturalnego włosia, zwłaszcza do rozcierania i cieniowania. Aplikatorkami nakładam cienie na powiekę wtedy gdy chcę by kolor był mocny i nasycony. Watą nie próbowałam kiedyś dawno temu nakładałam za jej pomocą puder lub róż ale cienei nigdy.
Grudzień... póki co jeszcze nic nie robię na jego konto na pewno postaram sie o różne propozycje sylwestrowe czy ogólnie karnawałowe. Ale nie zapomnę o zwykłych dziennych makijażach.

pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 16:23   #102
kona
Raczkowanie
 
Avatar kona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 65
Dot.: Listopadowo

The plum secret jednym slowem za***iste, slicznie podkreslilas teczowke...
kona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:47   #103
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Listopadowo

moi faworyci- with the wind , śliwka i granat , plum secret , żółto-zielony- cudeńko i wieczorowo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 23:09   #104
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Listopadowo

Aga, co otwieram kolejny makijaż i już mam pisać, że ten najładniejszy, to kolejny zrzuca mnie z krzesła! Nie mogłabyś choć raz zrobić czegoś, co nie spowodowałoby, że moja szczęka ląduje na blacie biurka?
Byłam ostatnio na próbnym makijażu ślubnym u pewnej wizażystki (co za porażka tej pani...) i powiem Ci szczerze, że zaczynam się poważnie zastanawiać nad porwaniem Cię do Krakowa.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 17:46   #105
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Listopadowo

O jeju... Prześliczne.. Jak ja bym tak chciała..
O nie.. I te "Czarne oczy" .. Poezja..
Bardzo się cieszę, że jest taka uzdolniona osóbka wśród nas. Widzę, że z makijażem na sylwestra problemu nie będzie. A zawsze był z tym wielki problem.. Super.. Dzięki za wszystko..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:43   #106
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez kona Pokaż wiadomość
The plum secret jednym slowem za***iste, slicznie podkreslilas teczowke...
dziękuję

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
moi faworyci- with the wind , śliwka i granat , plum secret , żółto-zielony- cudeńko i wieczorowo
Dzięki Aguś
Cytat:
Napisane przez Fritillaria Pokaż wiadomość
Aga, co otwieram kolejny makijaż i już mam pisać, że ten najładniejszy, to kolejny zrzuca mnie z krzesła! Nie mogłabyś choć raz zrobić czegoś, co nie spowodowałoby, że moja szczęka ląduje na blacie biurka?
Byłam ostatnio na próbnym makijażu ślubnym u pewnej wizażystki (co za porażka tej pani...) i powiem Ci szczerze, że zaczynam się poważnie zastanawiać nad porwaniem Cię do Krakowa.
Kraków piękne miasto, szkoda że tak daleko
Pięknie Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
O jeju... Prześliczne.. Jak ja bym tak chciała..
O nie.. I te "Czarne oczy" .. Poezja..
Bardzo się cieszę, że jest taka uzdolniona osóbka wśród nas. Widzę, że z makijażem na sylwestra problemu nie będzie. A zawsze był z tym wielki problem.. Super.. Dzięki za wszystko..
dziękuję serdecznie postaram się nie zawieść oczekiwań z makijażami Sylwestrowymi.

Dziewczyny, przepraszam że tak mnie mało i rzadko cokolwiek napiszę ale nie mogę nie mam czasu, brak też ochoty. Taki okres w życiu że wiele rzeczy jest znacznie bardziej ważnych i absorbujących.

pozdrawiam Was gorąco i dziękuję za wyrozumiałość
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:28   #107
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadowo

pięknie, uwielbiam Twoje makijaże są idealne - ps. tylko jeśli mogłabym coś zarzucić - chyba jako pierwsza - troche usta według mnie za mocno obrysowujesz i zwężasz przez to takie mam wrazenie, zrób jesli mozesz makijaz bez malowania ust moze tylko jakis błyszczyk bezbarwny chciałabym zobaczyc, ale nawet ze z umalowanymi ustami(ja tego nie lubie Tobie i tak pasuje) jest przepięknie !!!!
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:30   #108
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez herezja Pokaż wiadomość
pięknie, uwielbiam Twoje makijaże są idealne - ps. tylko jeśli mogłabym coś zarzucić - chyba jako pierwsza - troche usta według mnie za mocno obrysowujesz i zwężasz przez to takie mam wrazenie, zrób jesli mozesz makijaz bez malowania ust moze tylko jakis błyszczyk bezbarwny chciałabym zobaczyc, ale nawet ze z umalowanymi ustami(ja tego nie lubie Tobie i tak pasuje) jest przepięknie !!!!
dziękuję za miłe słowa Herezjo
Ust nigdy nie obrysowuję konturówką mam po prostu takie usta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 09:50   #109
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Listopadowo

Bardzo się cieszę, że znowu pokazałaś nam swoje makijaże i to aż tyle...
Jak zwykle wszystkie są śliczne i każdy ma inny charakter. W każdym wyglądasz inaczej.
Mnie osobiście najbardziej urzekły:
*brąz z odrobiną śliwki
*czarne oczy
*wieczorowo
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 11:37   #110
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Listopadowo

Ojejku jak tego dużo
Zaczynam.
The stillness- Bardzo mi się podoba, lubię takie jasne makijaże z delikatnym ciemnym akcentem.
Zielona Fantazja- powaliło mnie, kolor jest niesamowicie intensywny.
With the wind- delikatnie, ale uroczo.
Błysk na oku- piękny kolorek i świetne cieniowanie.
Brąz z odrobiną śliwki- bardzo ładnie.
Śliwka i granat- ślicznie, powiedz skąd czerpiesz pomysły na takie połączenia kolorów?
The plum secret- Twoja tęczówka w tym kolorze jest powalająca, podoba mi sie strasznie.
Mocno- bywało mocniej podoba mi się bardzo.
Żółto-zielony- cudny.
W czerwonym sweterku- delikatnie, ale kreska dodaje pazura.
Brąz z różem i fioletem- świetnie.
Czarne oczy- uwielbiam takie makijaże, ten mi się baaardzo podoba.
Zielonkawo- piękna ta zieleń, podoba mi się.
Wieczorowo- to się nazywa mocny makijaż, rewelacja.

Dziękuję za uwagę, proszę kolejną porcję
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 23:28   #111
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Listopadowo

witam,
jak widzicie stawiam na wizażu pierwsze kroki, ale chciałam napisać, że Twoje makijaże są naprawdę cudowne!!! bardzo inspirujące (zważywszy na mój "kryzys trzeciego roku" na studiach ostatnio zastanawiam się czy nie powinnam pójść w kierunku wizażowym....). Napewno będę z niecierpliwością czekała na następne Twoje prace
pozdrawiam z opadniętą z ważenia szczęką

p.s. w zasadzie to nic odkrywczego nie napisałam, ale co tam
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 23:34   #112
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Listopadowo

Aga-co za metamorfozy- w kazdym makijazu wygladasz inaczej
Moj ulubiony-The plum secret i zolto zielony.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 08:11   #113
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Listopadowo

ostatnia seria z prezentowanych jest zdecydowanie najlepsza wedlug mnie
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 09:13   #114
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowo

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że znowu pokazałaś nam swoje makijaże i to aż tyle...
Jak zwykle wszystkie są śliczne i każdy ma inny charakter. W każdym wyglądasz inaczej.
Mnie osobiście najbardziej urzekły:
*brąz z odrobiną śliwki
*czarne oczy
*wieczorowo
dziękuję Virko

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ojejku jak tego dużo
Zaczynam.
The stillness- Bardzo mi się podoba, lubię takie jasne makijaże z delikatnym ciemnym akcentem.
Zielona Fantazja- powaliło mnie, kolor jest niesamowicie intensywny.
With the wind- delikatnie, ale uroczo.
Błysk na oku- piękny kolorek i świetne cieniowanie.
Brąz z odrobiną śliwki- bardzo ładnie.
Śliwka i granat- ślicznie, powiedz skąd czerpiesz pomysły na takie połączenia kolorów?
The plum secret- Twoja tęczówka w tym kolorze jest powalająca, podoba mi sie strasznie.
Mocno- bywało mocniej podoba mi się bardzo.
Żółto-zielony- cudny.
W czerwonym sweterku- delikatnie, ale kreska dodaje pazura.
Brąz z różem i fioletem- świetnie.
Czarne oczy- uwielbiam takie makijaże, ten mi się baaardzo podoba.
Zielonkawo- piękna ta zieleń, podoba mi się.
Wieczorowo- to się nazywa mocny makijaż, rewelacja.

Dziękuję za uwagę, proszę kolejną porcję
Cold kochana jesteś, wielkie dzięki

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
witam,
jak widzicie stawiam na wizażu pierwsze kroki, ale chciałam napisać, że Twoje makijaże są naprawdę cudowne!!! bardzo inspirujące (zważywszy na mój "kryzys trzeciego roku" na studiach ostatnio zastanawiam się czy nie powinnam pójść w kierunku wizażowym....). Napewno będę z niecierpliwością czekała na następne Twoje prace
pozdrawiam z opadniętą z ważenia szczęką

p.s. w zasadzie to nic odkrywczego nie napisałam, ale co tam
Pataszonku, jestem wdzięczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Aga-co za metamorfozy- w kazdym makijazu wygladasz inaczej
Moj ulubiony-The plum secret i zolto zielony.
Elfiku, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
ostatnia seria z prezentowanych jest zdecydowanie najlepsza wedlug mnie
serdecznie dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:17   #115
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Listopadowo

sliczne te makijaze jak zwykle
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:10   #116
oleenka007
Raczkowanie
 
Avatar oleenka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 145
Dot.: Listopadowo

Ago, nie bede sie rozwodzic nad tym jak bardzo podobaja mi sie Twoje makijaze Cudowne, profesjonalne, roznorodne, po prostu brak slow W dodatku nie wiem czy ktos Ci kiedys juz to mowil, że urodą przypominasz wokalistke September
oleenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.