Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 21:42   #1711
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam Sunkissed prasowany, drobinki w normie, nie nablyszczaja bardzo, mozna sie maziac do woli, bez efektu bombki
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:52   #1712
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ooo... to fajnie... I nazwa taka ładna. Nie chciałabym tylko świecić czołowo, dlatego mam nadzieję, że ten blask jest subtelny.
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:14   #1713
nia.r
Raczkowanie
 
Avatar nia.r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 78
GG do nia.r
Talking Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę
nia.r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:37   #1714
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

witam
chcialam abyście mi poleciły jakąś bazę brązującą pod makijaż.Tzn. ja chcę ją stosowac samą -bez podkładu-tylko jakis puder.
myslałam o tej YSL, Teint Parfait - Oil Free
chodzi mi o to,zeby baza lub jakis krem tonujący matowił, wyrownywał koloryt i dość długo utrzymywal sie na skorze
czy taki produkt istnieje?
aha a co sądzicie o wycofanej ze sprzedazy bazie chanel?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:42   #1715
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

witam
polecam Balsam brazujacy Garnier Skora Musnieta Sloncem , nadaje opalenizne po 4 dniach nie zostawia plam na ciele rowniez mozecie go stosowac do twarzy
wiem ze jest w 3 tonacjach skory
jest naparwde bardzo dobry uzywam Go od roku i jestm bardzo zadowolona dodatkowa nawilza skore
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:01   #1716
SnOoPkA89
Przyczajenie
 
Avatar SnOoPkA89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Witam Chciałam zapytać czy któraś z pań korzystała z najjaśniejszego odcienia podkladu revlonu colorstay sama mam 2 -sand beige i wydaje mi sie za ciemna i robie wszystko przy kazdym nakładaniu by ją troche rozjaśnic ,wachałam sie między tymi dwoma ale bałam się ze przy jedynce skóra bd miala szarawy odcień,z gory dzieki za odp
__________________
"Prawdziwa miłość może spotkać Cię tylko jeden i ostatni w życiu raz..."
SnOoPkA89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 08:33   #1717
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
witam
chcialam abyście mi poleciły jakąś bazę brązującą pod makijaż.Tzn. ja chcę ją stosowac samą -bez podkładu-tylko jakis puder.
myslałam o tej YSL, Teint Parfait - Oil Free
chodzi mi o to,zeby baza lub jakis krem tonujący matowił, wyrownywał koloryt i dość długo utrzymywal sie na skorze
czy taki produkt istnieje?
aha a co sądzicie o wycofanej ze sprzedazy bazie chanel?
Mogę polecić krem tonujący Estee Lauder - brązuje cerę, lekko ją rozświetla, ale nie w taki "tłusty" sposób (mam cerę mieszaną i kiedy stosuję ten krem, tylko oprószam twarz sypkim pudrem i mat utrzymuje się naprawdę długo).

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 08:56   #1718
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

kurcze ja się trochę boję,że ona bedzie dla mnie za jasna. ja potrzebuję czegos brązującego a z tego co pamietam to ona ma jakis taki rożowawy kolorek
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:10   #1719
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Witam , chcę kupić pierwszy w życiu brązer.Mam jasną karnacje . Co polecacie na dobry początek?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 11:07   #1720
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Tak na dobry początek to przeczytaj wnikliwie ten wątek, a na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 11:09   #1721
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Właśnie przeczytałam i teraz dopiero nie wiemKusza mnie brązujące pryzmy . Tylko jaki kolor?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 22:41   #1722
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Polecam raczej Lavertu 03, na pryzmach się nie znam
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:24   #1723
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

podbije troche watek bo sie gdzies daleko zapodzial
Dziewczyny posiadajace lub te ktore posiadaly puder brazujacy mac'a: czy macie porownanie z ziemia egipska lub pudrem brazujacym nouba?
Ktory wypada lepiej?I dlaczego?
Jesli ktoras miala to prosze o porownanie
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:42   #1724
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Hej
Mam pytanie o puder Lancome Star Bronzer Bamboo. Przejrzalam KWC i ten watek przez wyszukiwarke - podobno ten puder jest jasniejszy od Clinique Sunkissed, to prawda? Czy jest tez moze mniej "cieply". Jak z trwaloscia tego pudru, dobrze sie trzyma skory i ogolnie jak wrazenia?
Wybaczcie, ze mecze ale mam jeszcze jedno pytanie, czy ktos probowal uzywac pudrow brazujacych na cale cialo? Nie tylko na twarz, szyje i dekolt ale rowniez ramiona, rece, moze nawet nogi? Ciekawa jestem czy taki puder sie trzyma na skorze, nie sciera, czy nie brudzi ubran? Z gory dzieki za odzew
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:49   #1725
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Vril, jesli szukasz czegos jasniejszego niz Sunkissed Clinque to zerknij na brazer YSL Nr 1. Margaretka ostatnio go nabyla i chwalila, wlasnie za jasny odcien.

Ja jako, ze nie cierpie smrodu samoopalacza traktowalam w zeszle wakacje wszystkie odsloniete czesci ciala brazerem w kulkach NU SKIN. Jest srednio jasny, na twarz zrobil sie dla mnie za ciemy, a na reszte ciala byl jak znalazl. Tylko trzeba zaopatrzyc sie w duzy pedzel lub miekki puszek i przeznaczyc na to troche czasu, a efekty beda zadawalajace.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:00   #1726
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
proszę nie kusić
Reese i mnie ten wątek kusi coraz bardziej
Wolę bladośc ale z wiosną nabieram chęci na lekką opaleniznę zastanawiam sie nad bronzerem Clinique, Diorem albo Lavertu. I myślę mocno
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:44   #1727
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Reese i mnie ten wątek kusi coraz bardziej
Wolę bladośc ale z wiosną nabieram chęci na lekką opaleniznę zastanawiam sie nad bronzerem Clinique, Diorem albo Lavertu. I myślę mocno
Mnie kusi Dior healthy look i jestem prawie ostatecznie zdecydowana.
Ale zastanawia mnie jeszcze YSL Więc podumam jeszcze troszkę.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:15   #1728
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A moja koleżanka ma ten bronzer:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...body-face.html
i jest nim zachwycona. Zresztą, opinie na KWC też to potwierdzają.

Dzisiaj byłam u niej i przetestowałam go. I mnie oczarował.

Na Tru kosztuje 91 zł.

Chyba wsiąkłam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:59   #1729
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mnie kusi Dior healthy look i jestem prawie ostatecznie zdecydowana.
Ale zastanawia mnie jeszcze YSL Więc podumam jeszcze troszkę.
Ja mam właśnie tego diora w najjaśniejszym kolorze 010 z Tru i jestem b.zadowolonaMa dokładnie taki herbatnikowy kolor jakiego szukałamAle i tak chcę jeszcze CliniqueSzkoda tylko,że jak już się zdecydowałam to koloru sunkissed na Tru już niet

O mamuniu!na Tru jest ten bambusowy?Ja go chcę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 08:51   #1730
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

teraz mam zagwozdkę- ten Lancome, Clinique czy Lavertu ech
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:55   #1731
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Contax dzieki
W weekend zamkne sie w pokoju i wypudruje klinikiem kulasy, zobacze co z tego wyjdzie. Samoopalaczom powiedzialam stanowcze "NIE" ale juz sie boje na te spojrzenia w lecie, wiec kombinuje. Z bambusa zrezygnowalam jak zobaczylam ten szal na watku truskawkowym
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:01   #1732
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax dzieki
W weekend zamkne sie w pokoju i wypudruje klinikiem kulasy, zobacze co z tego wyjdzie. Samoopalaczom powiedzialam stanowcze "NIE" ale juz sie boje na te spojrzenia w lecie, wiec kombinuje. Z bambusa zrezygnowalam jak zobaczylam ten szal na watku truskawkowym
A dlaczego
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:56   #1733
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Agabil, może jestem jedną z niewielu osób NIEzadowoloną z Lavert ale stanowczo odradzam. Mam kolor 03, tak zachwalany na wizażu i jest nienaturalny, tzn. jak ktoś ma trochę chłodną karnację, to on żółci, a nie brązuje, dziwnie to wygląda. Jakość taka sobie, jakiś taki osypujący jest przy nabieraniu pędzlem, poza tym używałam go kilka dni pod rząd i zdążył mnie pozapychać. W porównaniu do ziemi egipskiej bi-kor'u, Lavertu to bubel, egipska jest lepsza zarówno pod względem koloru (zawsze przecież można mniej nałożyć), jak i jakości, więc ja Lavertu odradzam.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:02   #1734
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Reese, po prostu ucieklam, nie chcialam sie zarazic, juz i tak niezly ze mnie truskawkowy Klakier (klik do koszyka, klik...)
Jestem z siebie dumna - mam na stanie jeden brazer (Clinique Sunkissed) i probke brazujacych mineralow
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:12   #1735
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

rozumiem. Ja nie uniknęłam zarazy, ale też nie mam odpowiedniego brązera więc klik
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:14   #1736
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No dobra, masz rozgrzeszenie i tytul niepelnego Klakiera - strzez sie promocji
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:49   #1737
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Agabil, może jestem jedną z niewielu osób NIEzadowoloną z Lavert ale stanowczo odradzam. Mam kolor 03, tak zachwalany na wizażu i jest nienaturalny, tzn. jak ktoś ma trochę chłodną karnację, to on żółci, a nie brązuje, dziwnie to wygląda. Jakość taka sobie, jakiś taki osypujący jest przy nabieraniu pędzlem, poza tym używałam go kilka dni pod rząd i zdążył mnie pozapychać. W porównaniu do ziemi egipskiej bi-kor'u, Lavertu to bubel, egipska jest lepsza zarówno pod względem koloru (zawsze przecież można mniej nałożyć), jak i jakości, więc ja Lavertu odradzam.
mam Bi-Kor ale dla mnie ma w sobie za dużo pomarańczy, czerwonego barwnika używam jej w zasadzie tylko latem gdy jestem opalona ale i tak twarz odcina się od naturalnej opalenizny reszty ciała która jest oliwkowo-żółta
Wolę właśnie coś z żółcią. Ale wybrałam jednak Lancome
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:57   #1738
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
teraz mam zagwozdkę- ten Lancome, Clinique czy Lavertu ech
Też się zastanawiam nad Clinique i Lancome, ale ponieważ Lancome jest podobno porównywalny do Clinique, to chyba poczekam aż na Tru pojawi się Clinique- jakby nie patrzeć jest troszkę tańszy.

I dobrze by było jakby ktos już wykupił te bambusy żeby nie kusiły...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 14:05   #1739
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad Clinique i Lancome, ale ponieważ Lancome jest podobno porównywalny do Clinique, to chyba poczekam aż na Tru pojawi się Clinique- jakby nie patrzeć jest troszkę tańszy.

I dobrze by było jakby ktos już wykupił te bambusy żeby nie kusiły...
ja wybrałam Lancome jest znacznie większy i nie ma tylu drobinek co Clinique
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:46   #1740
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ababil, koniecznie poinformuj nas czy to chłodny brązerek i czy jesteś zadowolona, plisss....
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.