Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 18:32   #721
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A do mnie dotarło zamówienie z Lumiere.Dp przetestowania mam same Light Medy - Cool, Neutral,Warm i Beige.A z wykończeniówki Sheer Flawless i Pearlfection Powder.Tralala ale się cieszę!Rano ze łzami w oczach wydrapałam resztkę Bare z opakowania a tu taka niespodzianka!


Edit:Light Medium Warm za ciemny dla mnie , delikatnie , ale jednak.Najlepiej w testach wypadł Light Medium Beige jak na razie.
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-03-13 o 19:03
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:05   #722
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Sunkissed Beige to Fairly light w wersji na lato, kiedy cera nabiera delikatnej opalenizny... jesli chcesz probke, to podaj adres na PW
Meow tez mnie interesuja.. ale nie mam pojecia jak z tym paypalem..przekierowywuje automatycznie? Czy zleca sie przelew osobno?
Dzięki , ale raczej nie skorzystam. Jestem już właściwie zdecydowana co do kolorów, a poza tym mam tyle próbek, głównie Meow, że każdego ranka jest dylemat. Nie będę się dołować kolejną opcją i męczyć TŻa pytaniami typu: Na której połowie twarzy jest lepszy kolor? A krycie? A błysk? A gdzie mniej wchodzi w zmarszczki? A który odcień jest chłodniejszy? Oboje już po prostu odpadamy.

A pędzle EDM fajne , sama mam flat top i ten ukośny do różu.

Jeśli chodzi o płatność w Meow to jestem ciemna, płacę kartą do transakcji internetowych i na Paypalu za bardzo się nie znam ale wydaje mi się, że przekierowuje. Gdybyś miała jakieś problemy chętnie odstąpię ci część moich próbek, w Meow znalazłam już kolor, więc właściwie nie są mi już potrzebne. Jakby co, skrobnij na PW. Mam kolory: Siamese, Himalayan, Sphynx, Chausie i Mau, w wersji Sleek (jasna, 01) oraz Frisky (ciemniejsza, 02), wszystkie w formule Pampered Puss.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:55   #723
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny która mi wysłała próbki Meow? Także cienie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 23:07   #724
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Znalazlam kilka przydatnych fotek

Podklady Meow, reszta EDM

Zrodlo: MUA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00d414315c8c3c7f00d09e6b8b0cbe2b.jpg (114,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 656245.jpeg (83,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 656246.jpeg (81,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 656244.jpeg (65,6 KB, 24 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:43   #725
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny a co sadzicie o podkladach mineralnych Loreal?warto je kupic cz tak na prawde to sa kosmetyki pseudo-mineralne?z gory dziekuje za pomoc
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:54   #726
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez jamajka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o podkladach mineralnych Loreal?warto je kupic cz tak na prawde to sa kosmetyki pseudo-mineralne?z gory dziekuje za pomoc
Agh, net mi siada i zjadło mi odpowiedź
Zbiorę myśli jeszcze raz. Sądząc po składzie, to jest to podkład pseudomineralny.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Wrażeń z użytkowania Ci nie opiszę, bo nie miałam go i nie chcę mieć. Nie po to decyduję się na podkład mineralny, żeby pakować na paszczę talk, silikon (dimethicone) czy wosk, nawet jeśli to carnauba. Tego mam aż nadto w normalnych, płynnych podkładach. Podkłady mineralne, które tu testujemy, mają bardzo proste składy, zawierają zazwyczaj tylko tlenki tytanu, żelaza i cynku (titanium, iron & zinc oxides/dioxides) plus jakiś przeciwutleniacz czy nawilżacz, jak wit.e (tocopherol) czy skwalan.

A już najśmieszniejsze jest to, że True Match rzekomo nie zawiera talku - tak podaje producent - a na drugim miejscu w składzie talc jak byk stoi Za głupie nas mają, czy co? Nie kupię, i już. A szkoda, bo są łatwo dostępne.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:52   #727
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Lumiere tez ma talk, ale uwazam, ze to dosc pozadny podklad.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 22:12   #728
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Lumiere tez ma talk, ale uwazam, ze to dosc pozadny podklad.
Naprawdę? To by się w zgadzało - ja nie lubię pudrów z talkiem, jakoś tak niefajnie na mnie wyglądają, i właśnie z testowanych przeze mnie minerałów Lumiere wyglądał najgorzej. W takim razie wiem czemu. A jego składu nie sprawdzałam Uważam, że wszystko trzeba przetestować na własnej skórze, może Tobie albo Jamaice1987 i True Match by pasował. Mnie po prostu denerwuje dezinformacja wprowadzana przez producenta. Po co pisać, że nie ma talku, skoro ma?
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:28   #729
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziekuje,ja z milo chcecia sprobowalabym tych prawdziwych podkladow mineralnych ale niestety nie sa one latwo dostepne.A jakos tak nie chce zamawiac z zagranicznych stron bo potem kupa kasy idzie na przesylke a i z kolorami mam problem bo przeciez strona w necie nie odzwierciedla tak na prawde realnego koloru a wydac kase na cos co bedzie lezalo i sie kurzylo to nie sztuka :P
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:29   #730
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Na stronie Lumiere są składy ich podkładów i ani jeden z nich nie ma talku. Sama jednak nie mam ich podkładów, dlatego nie wiem na 100%, może mają błąd na stronie.

Jamajka próbki najczęciej są bardzo tanie- Lumiere 9$ przesyłka darmowa, EDM ok. 6$, Meow już są droższe ok. 20$. Jest też dużo innych firm, ah no i Polska RHEA, to prawdziwe minerały- też sprzedają próbki.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:03   #731
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Pomylilam talk z mica.

Flawless Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, zinc oxide, iron oxides, boron nitride, silica, magnesium stearate, squalane

Luminesse Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), boron nitride, zinc oxide, avena sativa, titanium dioxide, iron oxide, tocopherol (vitamin e)

http://www.lumierecosmetics.com/inde...id=ingredients
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 12:24   #732
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mozecie mi powiedziec, czy formuła Flawless Feline Meow ma takie same drobinki jak Pampered Puss? Te drobinki sa boskie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:50   #733
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

To Pampered Puss ma drobinki? Chyba ja faktycznie ślepa jestem...
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:12   #734
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość
To Pampered Puss ma drobinki? Chyba ja faktycznie ślepa jestem...

Ma Takie mikroskopijne ...widac w swietle slonecznym
Początkowo tez myslalam ze to wina pedzla, ktorym wczesniej mieszalam w mieszance EDM, ale nie... Pampered Puss ma drobinki rozswietlające... Takie tyci tyci ale ma Szkoda ze po godzine znikaja na twarzy ...
Musze powiedziec ze Meow, dla cer mieszanych jest super... lepsze od EDM

Uzylam na serum antyoksydancyjne z soja i hydromanilem + emulsja avene. Dluzej matują niz EDM , nie wchodza w zmarszczki mimiczne. Na twarzy praktycznie niewidoczne.. efekt bardzo naturalny


Wybralam dla siebie Siamese Frisky 2 Flawless Feline Licze na lepsze krycie i mat
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:28   #735
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ma Takie mikroskopijne ...widac w swietle slonecznym
Początkowo tez myslalam ze to wina pedzla, ktorym wczesniej mieszalam w mieszance EDM, ale nie... Pampered Puss ma drobinki rozswietlające... Takie tyci tyci ale ma Szkoda ze po godzine znikaja na twarzy ...
Musze powiedziec ze Meow, dla cer mieszanych jest super... lepsze od EDM

Uzylam na serum antyoksydancyjne z soja i hydromanilem + emulsja avene. Dluzej matują niz EDM , nie wchodza w zmarszczki mimiczne. Na twarzy praktycznie niewidoczne.. efekt bardzo naturalny


Wybralam dla siebie Siamese Frisky 2 Flawless Feline Licze na lepsze krycie i mat
Dla suchych też jest super Bo na przykład Lumiere pod oczami mnie wysusza, robi mi więcej zmarszczek niż mam.
Czyli próbki dotarły? Na mojej zadupnej poczcie akurat skończyły się koperty bąbelkowe, więc drżałam, czy torebeczkom nic się nie stanie w transporcie.

Fajnie, że tak szybko znalazłaś kolor, ja męczyłam się z wyborem ze 2 tygodnie
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:39   #736
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
a co sądzicie o tym pudrze? firma jadwiga saipan.ma w składzie glinki.
postaram się wkleić linka chociaż za bardzo nie umiem.PUDER cera tłusta i trądzikowa @ LECZY TRADZIK @ (numer 328760373)

PUDER cera tłusta i trądzikowa @ LECZY TRADZIK @ (numer 328760373)
kurka nie umiem wkleić linka

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-31 o 12:54 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:53   #737
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość
Dla suchych też jest super Bo na przykład Lumiere pod oczami mnie wysusza, robi mi więcej zmarszczek niż mam.
Czyli próbki dotarły? Na mojej zadupnej poczcie akurat skończyły się koperty bąbelkowe, więc drżałam, czy torebeczkom nic się nie stanie w transporcie.

Fajnie, że tak szybko znalazłaś kolor, ja męczyłam się z wyborem ze 2 tygodnie
Zrobilam kilka porownan do EDM i podkladu Revlon ktorego okazyjnie uzywam.
Meow podaje na stronce odpowiedniki do Bare Esentuals, naleze do kategorii Fairly Light - tutaj tez pasuje Fairly Light EDM.. jest i Siamese Dopisac mozna by było jeszcze Sunkised Fair EDM.
Pozostałe podklady okazaly sie byc za jasne, albo za ciemnie.

Probki dotarły całe nie potrzebuja kopert z babelkami Wyslalam Ci tez PW od razu po odbiorze..
Bardzo dziekuje


Czekam jeszcze na pedzle EDM, po swietach powinne byc, o ile paczka nie zostanie skradzona Do 3 razy sztuka...
EDM w zasadzie przegrały... staje sie fanką Meow

Zrobie fotki jak juz wszystko przyleci
Btw. Meow ma znow promocje - 5%


Gajowniczko, link nie działa - " nie znaleziono pliku"
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 01:44   #738
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Gosiala dziekuje za przesylke, mineralki dotarly cale i zdrowe Jutro bede miec pedzel, wiec zamierzam testowac i dzielic sie zdjeciami
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:34   #739
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przejrzałam kilka stron i sie zaczęłam plątać..

Moje krótkie, proste pytanie. Mam w planach zakup filtra 50 z Avene do suchej wrażliwej cery i jakiegoś mineralnego pudru. Myślicie, że ten z L'Oreala byłby w porządku? Czy celować bardziej w kosmetyki Lumiere, EDM czy Monave?
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 09:21   #740
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Po tygodniowych testach Lumiere muszę stwierdzić , że są świetne! Najbardziej przypadł mi do gustu kolor Light Med Cool w wersji Flawless.Akurat mi coś odbiło i zaczęłam maltretować twarz Atredermem i muszę stwierdzić , że świetnie poprzyklejał mi suche skórki do twarzy.No po prostu cudo...za to po Lucidity EL mogłam dokładnie obejrzeć , gdzie te skórki mi odstają....A poza tym , ten zapach Lumiere jakoś tak dobrze mi się kojarzy....Ale za to korektor - totalna porażka!Zółte g......Ja jednak jestem jakiś dziwny typ - pudry muszą być różowawe,nie mogę używać róży bo wyglądam jak chora , tylko brązerów , a w lecie opalam się od razu na brązowo.To ja w końcu co jestem - Miss Piggy czy jakaś inna nacja...

Tulipanna - uff misja skonczona, teraz tylko zrobie podliczenie i reszte kasy Wam pooddaje , bo obydwie żeście zaszalały....Ale muszę mieć czas..
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:58   #741
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Po tygodniowych testach Lumiere muszę stwierdzić , że są świetne! Najbardziej przypadł mi do gustu kolor Light Med Cool w wersji Flawless.Akurat mi coś odbiło i zaczęłam maltretować twarz Atredermem i muszę stwierdzić , że świetnie poprzyklejał mi suche skórki do twarzy.No po prostu cudo...za to po Lucidity EL mogłam dokładnie obejrzeć , gdzie te skórki mi odstają....A poza tym , ten zapach Lumiere jakoś tak dobrze mi się kojarzy....Ale za to korektor - totalna porażka!Zółte g......Ja jednak jestem jakiś dziwny typ - pudry muszą być różowawe,nie mogę używać róży bo wyglądam jak chora , tylko brązerów , a w lecie opalam się od razu na brązowo.To ja w końcu co jestem - Miss Piggy czy jakaś inna nacja...

Tulipanna - uff misja skonczona, teraz tylko zrobie podliczenie i reszte kasy Wam pooddaje , bo obydwie żeście zaszalały....Ale muszę mieć czas..
Nawet sie nie wyglupiaj Nie przyjmuje zadnych zwrotow...Odesle Ci spowrotem

Ja testy zaczynam zaraz...biegne pod prysznic Szkoda, ze potwierdzilas moje obawy na temat korektora, bo tez po ujrzeniu go zaczelam piszczec, ze za ciemny i wyglada jak g... Szkoda, ze nie maja w ofercie zielonego korektora, bo wlasnie taki jest mi potrzebny.

O zgrozo!!! jestem po testach! Light medium warm jest dla mnie gdzies o 2 tony za ciemny!!! wygladam jak po balsamie brazujacym! Jestem w szczerym szoku. W tak szczerym, ze zastanowie sie jeszcze czy ich nie bede odsprzedawac...bo moze zostawie sobie i jak bladosc mi sie znudzi bede uzywac w zestawie z balsamami brazujacymi..ale bedzie ciezko - TZ uslyszal o moich brazujacych planach i bardzo stanowczo zaprotestowal Ale jaja, a nie uwazalam sie za totalna bladolica. Nie liczac odcienia Lumiere ladnie na mnie leza. nie widze roznicy miedzy tym jak wygladaja one a jak wygladaly Meow Zobaczymy jak beda wygladac za pare godzin.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-03-23 o 13:13
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:34   #742
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Padło na Lumiere, będę zamawiać próbki. Dziewczyny, jak wygląda z płaceniem? Przy odbiorze, czy jakimiś przelewami? Zielona jestem w przesyłkach zagranicznych.

Tylko, że mam dylemat. Zależy mi na zmatowieniu twarzy po filtrze, niekoniecznie zakrywaniu wszystkiego. Myślicie, że puder wykańczający wystarczy? Czy brać podkłady?

Jeszcze jedno Czym się różnie wersja Luminesse od Cashmere? Mam suchą i wrażliwą cerę.. Czym one się różnią do wersji Flawless? Ta jest przeznaczona do suchej cery, tamte są uniwersalne
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:12   #743
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nawet sie nie wyglupiaj Nie przyjmuje zadnych zwrotow...Odesle Ci spowrotem

Ja testy zaczynam zaraz...biegne pod prysznic Szkoda, ze potwierdzilas moje obawy na temat korektora, bo tez po ujrzeniu go zaczelam piszczec, ze za ciemny i wyglada jak g... Szkoda, ze nie maja w ofercie zielonego korektora, bo wlasnie taki jest mi potrzebny.

O zgrozo!!! jestem po testach! Light medium warm jest dla mnie gdzies o 2 tony za ciemny!!! wygladam jak po balsamie brazujacym! Jestem w szczerym szoku. W tak szczerym, ze zastanowie sie jeszcze czy ich nie bede odsprzedawac...bo moze zostawie sobie i jak bladosc mi sie znudzi bede uzywac w zestawie z balsamami brazujacymi..ale bedzie ciezko - TZ uslyszal o moich brazujacych planach i bardzo stanowczo zaprotestowal Ale jaja, a nie uwazalam sie za totalna bladolica. Nie liczac odcienia Lumiere ladnie na mnie leza. nie widze roznicy miedzy tym jak wygladaja one a jak wygladaly Meow Zobaczymy jak beda wygladac za pare godzin.
A co Ty Gosiala chcesz nam zwracać??? Ja tez odeślę!!!

Czas na recenzję. Spośród wszystkich testowanych przez mnie mineralow Lumiere sa ZDECYDOWANIE najlepsze i najbliższe mym marzeniom o podkładach zdrowych dla mojej skłonnej do niespodzianek buźki i jednocześnie wyglądajacych naturalnie. Nie cierpię tej podkreślającej strukture skóry skorupki, która WSZYSTKIE bez wyjatku testowane dotąd minerały w mniejszym lub wiekszym stopniu tworzyły na mym licu.
Mam 2 formuly Veena Velvet i Cashmere obydwie w kolorze light warm. W wersji Cashmere kolor ten jest o ułamek cienia ciemniejszy. Veene Velvet testowałam tylko jeden dzien i podobała mi się, tylko, ze wydawałam sie sobie o pól tonu za żólta (choc idealnie kolor zlewał sie z moja szyją). Ale i tak bylam zadowolona. Kolejnego dnia spróbowałam Cashmere i nie mogę juz odłożyć. To jest to czego szukałam! Po trzykroć tak! Kryje duzo mocniej niż Meow Pampered Puss ale jest prawie niewidoczny, nie posiada tych mikroskopijnych drobinek, które posiadaly wszytskie mineralne podklady jakich próbowalam, nie podkresla kurzych łapek, nie wysusza , podobam sie sobie pierwszy raz od kiedy odstawiłam płynne podkłady))))))))))))))) ) Szczerze mowiąc wcale nie musiałabym "buffować" się, bo jak rozloże normalnym pedzlem to tez wygladaja dobrze. No ale zakupiony przeze mnie pedzelek jest tak cudny, że musze sobie nim pomiziac twarz.
Zakupiłam też dwa pudry wykonczeniowe, w tym jedwabny w wersji sheer. W koncu wiem co oznacza efekt photoshopu po uzyciu minerałów, puderek tworzy na mojej twarzy jakby woalkę. Co prawda żaluje chyba ,ze nie posłuchałam mądrzejszych i nie kupiłam odcienia beżowego (nie pamietam nazwy), bo jak dam wiecej tego puderku to troszke mnie on rozjasnia.
NIe jestem tylko zadowolona z koloru korektora polecanego do zakupionych przeze mnie podkladów. A szkoda, bo pachnie mi jakims skladnikiem, który kojarzy mi sie z czyms co doskonale kiedys mi podleczyło cerę.
Zastanawiam się tylko nad kolorem beige jeszcze.
W kazym razie chce zamówic najwieksze opakowania podkladów w wersji cashmere, pudru jedwabnego, myślę i o rózu. tak więc NA PEWNO za pare tygodni bede zamawiać .
Gosiala i tulipanna- mnie sie nasz wspólny interes opłacił)))))

A z Meow otrzymałam odpowiedź, że niestety nie udalo im sie ustalic co sie stało z przesylka i ewentualnie moga WYJĄTKOWO jesczze raz przesłac moje zamowienie jeslu zaplace za przesykę. Wkurzyłam się i nie chodzi o kasę...Zastanawiam się czy jednak nie naciskac o zwrot pieniędzy.... Jak myślicie?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:59   #744
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
A co Ty Gosiala chcesz nam zwracać??? Ja tez odeślę!!!

Czas na recenzję. Spośród wszystkich testowanych przez mnie mineralow Lumiere sa ZDECYDOWANIE najlepsze i najbliższe mym marzeniom o podkładach zdrowych dla mojej skłonnej do niespodzianek buźki i jednocześnie wyglądajacych naturalnie. Nie cierpię tej podkreślającej strukture skóry skorupki, która WSZYSTKIE bez wyjatku testowane dotąd minerały w mniejszym lub wiekszym stopniu tworzyły na mym licu.
Mam 2 formuly Veena Velvet i Cashmere obydwie w kolorze light warm. W wersji Cashmere kolor ten jest o ułamek cienia ciemniejszy. Veene Velvet testowałam tylko jeden dzien i podobała mi się, tylko, ze wydawałam sie sobie o pól tonu za żólta (choc idealnie kolor zlewał sie z moja szyją). Ale i tak bylam zadowolona. Kolejnego dnia spróbowałam Cashmere i nie mogę juz odłożyć. To jest to czego szukałam! Po trzykroć tak! Kryje duzo mocniej niż Meow Pampered Puss ale jest prawie niewidoczny, nie posiada tych mikroskopijnych drobinek, które posiadaly wszytskie mineralne podklady jakich próbowalam, nie podkresla kurzych łapek, nie wysusza , podobam sie sobie pierwszy raz od kiedy odstawiłam płynne podkłady))))))))))))))) ) Szczerze mowiąc wcale nie musiałabym "buffować" się, bo jak rozloże normalnym pedzlem to tez wygladaja dobrze. No ale zakupiony przeze mnie pedzelek jest tak cudny, że musze sobie nim pomiziac twarz.
Zakupiłam też dwa pudry wykonczeniowe, w tym jedwabny w wersji sheer. W koncu wiem co oznacza efekt photoshopu po uzyciu minerałów, puderek tworzy na mojej twarzy jakby woalkę. Co prawda żaluje chyba ,ze nie posłuchałam mądrzejszych i nie kupiłam odcienia beżowego (nie pamietam nazwy), bo jak dam wiecej tego puderku to troszke mnie on rozjasnia.
NIe jestem tylko zadowolona z koloru korektora polecanego do zakupionych przeze mnie podkladów. A szkoda, bo pachnie mi jakims skladnikiem, który kojarzy mi sie z czyms co doskonale kiedys mi podleczyło cerę.
Zastanawiam się tylko nad kolorem beige jeszcze.
W kazym razie chce zamówic najwieksze opakowania podkladów w wersji cashmere, pudru jedwabnego, myślę i o rózu. tak więc NA PEWNO za pare tygodni bede zamawiać .
Gosiala i tulipanna- mnie sie nasz wspólny interes opłacił)))))

A z Meow otrzymałam odpowiedź, że niestety nie udalo im sie ustalic co sie stało z przesylka i ewentualnie moga WYJĄTKOWO jesczze raz przesłac moje zamowienie jeslu zaplace za przesykę. Wkurzyłam się i nie chodzi o kasę...Zastanawiam się czy jednak nie naciskac o zwrot pieniędzy.... Jak myślicie?
Ja sie od razu zapisuje na kolejne zamawianie. Bede uzupelniac zapasy. Po calym dniu jestem zachwycona i postanowilam - UWAGA - ze wzgledu na sliczny odcien podkladu przyciemnic skore Skoro doszlo do tego tzn ze efekt mnie powalil na kolana. Naturalna, gladziutka buzia...Moze troche sie swiece, ale wcale nie bardziej niz po innych podkladach, wiec przymykam na to oko. Jedyne co mi sie nie podoba to roz - za rozowiutki, a ja jestem cieplym typem. Ale moze wymieszam z czyms dziada
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 21:58   #745
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No dobra , oddam Wam przy następnym zamówieniu .Muszę popatrzeć na jakiś kolorek bardziej różowy...Miss Piggy nadchodzi!

Sue za przesyłkę płaciłam Paypalem , można tez chyba bezpośrednio kartą kredytową.Jezeli masz suchą i wrażliwą cere , ja bym radziła brać wersję Flawless , mi ona ładnie matowi filtr , ale dla pewności weż próbkę innej formuły.Puder wykańczający nie jest moim zdaniem konieczny , chociaż ladnie dopełnia makijaż.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:02   #746
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Padło na Lumiere, będę zamawiać próbki. Dziewczyny, jak wygląda z płaceniem? Przy odbiorze, czy jakimiś przelewami? Zielona jestem w przesyłkach zagranicznych.

Tylko, że mam dylemat. Zależy mi na zmatowieniu twarzy po filtrze, niekoniecznie zakrywaniu wszystkiego. Myślicie, że puder wykańczający wystarczy? Czy brać podkłady?

Jeszcze jedno Czym się różnie wersja Luminesse od Cashmere? Mam suchą i wrażliwą cerę.. Czym one się różnią do wersji Flawless? Ta jest przeznaczona do suchej cery, tamte są uniwersalne

UP!
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:26   #747
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja sie od razu zapisuje na kolejne zamawianie. Bede uzupelniac zapasy. Po calym dniu jestem zachwycona i postanowilam - UWAGA - ze wzgledu na sliczny odcien podkladu przyciemnic skore Skoro doszlo do tego tzn ze efekt mnie powalil na kolana. Naturalna, gladziutka buzia...Moze troche sie swiece, ale wcale nie bardziej niz po innych podkladach, wiec przymykam na to oko. Jedyne co mi sie nie podoba to roz - za rozowiutki, a ja jestem cieplym typem. Ale moze wymieszam z czyms dziada
No to dziewczyny tzrymam Was za slowo! ja na pewno bede zamawiać. Tylko co mam robić z tymi Meow- poradzcie, domagac sie zwrotu kasy czy przystac na ich laskawa propozycję. Zlozyłam tam spore zamówienie.

Co do rózu tulipanna to chetnie sie dowiem jaki kolor zamowiłas. Ja tez potrzebuję rózu w cieplym odcieniu BEZ DROBINEK.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:32   #748
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
No to dziewczyny tzrymam Was za slowo! ja na pewno bede zamawiać. Tylko co mam robić z tymi Meow- poradzcie, domagac sie zwrotu kasy czy przystac na ich laskawa propozycję. Zlozyłam tam spore zamówienie.

Co do rózu tulipanna to chetnie sie dowiem jaki kolor zamowiłas. Ja tez potrzebuję rózu w cieplym odcieniu BEZ DROBINEK.
To zalezy, czy chcesz te Meow miec? Bo jak jestes juz zdecydowana na Lumiere, to ja bym sie domagala kasy. Jesli Ci zalezy na tej zaginionej przesylce to zaplacilabym za ponowna.

Ja mam roz w odcieniu Delicate Pink formula: Mineral Blush. Wydaje mi sie, ze jest za zimny i za intensywny, ale byc moze zle go nalozylam. Zrobie drugie podejscie, a pozniej moze zdjecie samego rozu, cobyscie mogly podgladac

Dziewczyny z jaka czestotliwoscia myjecie pedzle i jak to robicie? Mam z sztucznego wlosia - taki sephorowy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:52   #749
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dobra Widać, że moje pytania są co nieco olewane.

Dziewczyny, jak będziecie robiły następne zamówienie, to będę się mogła dołączyć? ale tylko bym brała kilka próbek. Za transport w Polsce bym już sobie sama zapłaciła, bo nie wiem dokładnie jak wygląda płatność do Stanów. Płacicie za pobraniem czy przelewami?
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:02   #750
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Dobra Widać, że moje pytania są co nieco olewane.

Dziewczyny, jak będziecie robiły następne zamówienie, to będę się mogła dołączyć? ale tylko bym brała kilka próbek. Za transport w Polsce bym już sobie sama zapłaciła, bo nie wiem dokładnie jak wygląda płatność do Stanów. Płacicie za pobraniem czy przelewami?
Szczerze mowiac wszystko o co pytalas bylo juz w tym watku pisane, a jesli nie to mozna wyczytac na stronie lumiere. Wpisz lumiere minerals w google i pobuszuj po stronie Placimy przelewem przez Paypal. Ja nie mam nic przeciwko temu, zeby dolaczaly sie kolejne osoby, bo koszt przesylki zmniejszy sie jeszcze bardziej, ale pytaj Gosiali, bo to ona byla na tyle mila, ze zlozyla nasze zbiorowe zamowienie przez swoje konto W razie wspolnego zamawiania: przesylalysmy Gosiali pieniadze w polskich zlotych po przeliczniu dolarow + koszt przesylki z USA + koszt wysylki od Gosiali do nas.


Jesli masz nieskazitelna cere to puder chyba faktycznie wystarczy, jednak podklady troche kryja co sie czasem przydaje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.