Blakną mi włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 23:21   #1
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Question

Blakną mi włosy?


Moje Drogie, ja to zawsze mam paskudne i dziwne problemy. Mianowicie niedawno zauważyłam, że włosy mi wyblakły na końcówkach. Mam naturalnie brązowe włosy, nigdy z nimi nie eksperymentowałam (nie farbowałam, nie robiłam trwałej, prostowałam może trzy razy w życiu - ale to i tak jakieś kilka miesięcy temu), nie są one w jakiejś zniewalającej kondycji, ale ogólnie dbam o nie (olejek rycynowy, nafta oczyszczona, szampony nawilżające, henna treatment wax, doliva - rzecz jasna nie naraz wszystko, tylko zamiennie, albo okresami )

i moje końcówki są w kolorze jasnego blondu, albo wręcz białe!
okropnie to wygląda i nie mogę się zdecydować, czy obciąć te końcówki - a wcale nie są zniszczone! tylko po prostu straciły kolor! - czy zafarbować.

dlaczego tak się może dziać?
od słońca raczej nie, bo same wiecie ile słoneczko nam świeciło ostatnimi czasy.

jestem w szoku

aa! i jeszcze jedno:
w wieku 18 lat chyba nie można mówić o siwieniu ;] zwłaszcza, że mam usposobienie, które baaardzo łagodnie reaguje na wszelki stres.
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:44   #2
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Blakną mi włosy?

wydaje mi sie ,ze koncowki zrobily sie biale dlatego ,ze sa poprostu przesuszone. musisz troszke pokarmu im zaaplikowac... jakies balsamy , jedwab itd... napewno to pomoze - ale jesli nie to pozostanie Ci tylko obciac je
jesli chodzi o siwienie w tym wieku to mysle ,ze jest to mozliwe... poszukaj troszke na forum bo kiedys dziewczyna tez zwracala sie z takim problemem... siwe wlosy nie pojawiaja sie tylko przez stres... moze to byc takze zwiazane z genami...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.