Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 22:54   #4081
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

haha..
tancerka to wszystko hormony..
ja mam nadzieje, zepo ciazy czy cos tam mi sie wszystko ustabilizuje, a me horomony przestana tak wariowac..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:07   #4082
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

azura - na prawde nie wszystkie ja znam dosc sporo Twoich i swoich rowiesniczek moze nie z duzymi problemi ale do idealnej cery im daleko
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:29   #4083
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

że i starsze panie buszują po wizażu można sie przekonać zaglądając do wątku 'sześćdziesiątki z plusem' wiec kto wie może zostaniemy tu na zawsze byleby już nie na tym wątku... zmarszczki, cienka bibułkowata skora a my nadal będziemy maltretować twarze/dekolty/ramiona i przed wnukami ukrywać ślady po masakrze lol

a po ciąży nie zawsze sie normuje
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:32   #4084
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pach! srodek brody, mala kumulacja, pooooszedl! teraz dopiero mam cos.. musi zniknac! :/ a juz tyle tygodni sie trzymalam...
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:57   #4085
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ehhh nieciekawy poranek.. jutro kolokwium.. sińce pod oczami.. nałożyłam wczoraj acne derm na noc i miałam rano taką wysuszoną buzię że wszystkie przebarwienia mi wyszły na wierzch zamiast zniknąć.. buzia jakaś taka szara i w kropki.. wchłonęła podwójną porcję humektanu mimo że jej codziennie maseczki robię odżywcze na zmianę z nawilżającymi.. a teraz jeszcze sesja.. niewesoło... musiałam się zamalować podkładem bo to nie szło tak iść do ludzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:42   #4086
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie też jakoś nieciekawie. Muszę ograniczyć jakiekolwiek ciśnięcie i wychodzenie na słońce, bo po ostatnich wyczynach zostały mi przebarwienia. W sumie twarz jest dużo gładsza, ale teraz będę się bawić z tymi głupimi plamkami.

Ja wrócę po zajęciach do domu to zapodam sobie maseczkę z Humektanu. Może coś pomoże...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:15   #4087
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tydzień przed okresem miałam straszny wysyp na buzi okresu jak nie mam tak jeszcze nie mam (u mnie to normalne bo mam zaburzenia hormonalne) a buzia wygląda całkiem nieźle chyba zrobie sobie dziś peeling a potem jakaś maseczka by się przydała. Stosowała któraś z was maseczke Under 20 Summer Skin - poprawiajaca koloryt cery? Polecam strone http://www.stylistka.pl/kosmetykopedia/kategoria/maseczki/41 są tam opisane maseczki (jest ich naprawde sporo)
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 11:49   #4088
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
że i starsze panie buszują po wizażu można sie przekonać zaglądając do wątku 'sześćdziesiątki z plusem' wiec kto wie może zostaniemy tu na zawsze byleby już nie na tym wątku... zmarszczki, cienka bibułkowata skora a my nadal będziemy maltretować twarze/dekolty/ramiona i przed wnukami ukrywać ślady po masakrze lol
Toś mnie rozbawiła coś w tym jest. Gdy inne dziewczyny będą liczyć zmarszczki, ja będę szukać krost
Może to wesołe nie jest, ale jakoś tak mi humor poprawiło
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:56   #4089
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nigdy nie zaglądałam do tego wątku, ąż tu w tamtym tygodniu zajrzałam. I czytam sobie jak sobie radzicie z powstrzymywaniem. Wiele z was używa Humektanu, żebym tu nie weszła nie dowiedziałabym się że coś takiego istnieje. I właśnie napaliłam się na niego. Czegoś takiego potrzebuje, ale co stego jak u mnie w 3 aptekach go nie znalazłam, jedynie na zamówienie sprowadzą. Zobacze jeszcze w jednej w mojej okolicy. Czy wy też mieliście problemy z jego dostaniem?

Edytowane przez anna1112
Czas edycji: 2008-06-03 o 12:03 Powód: dopis
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:01   #4090
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gdyby jeszcze Humektan miał wysoki filt byłoby rewelacyjnie !!!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:18   #4091
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
ale co stego jak u mnie w 3 aptekach go nie znalazłam, jedynie na zamówienie sprowadzą. Zobacze jeszcze w jednej w mojej okolicy. Czy wy też mieliście problemy z jego dostaniem?
tak, u mnie tez jest na zamowienie - ale co to za problem? zamawiasz i masz go tego samego dnia po poludniu lub nastepnego dnia rano

zamownienie jest prostsze niz szukanie po okolicznych aptekach
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 12:52   #4092
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dokładnie! humektan trzeba zamowić w aptece ale w ciągu jednej doby na pewno ci go sprowadzą- jeden dzień wytrzymasz

wiecie co dziewczyny rano jak się obudziłam to miałam brzydka buzię ale już po godzinie jej sie polepszyło.. gdzieś czytałam że skóra potrzebuje chyba pół godziny czy godzinę o poranku zeby sie obudzić i zacząć normalnie się zachowywac. w ogóle nie tylko skóra ale cały nasz organizm potrzebuje tej godzinki. tylko jak tu wstawac godzinke wcześniej żeby nasza buzia raczyła dojść do siebie hehehe

nie wiem jak tu zrobić żeby w nocy buzi sie dobrze spało tak jak mi chyba dopiero po sesji jej będzie dobrze

a ja właśnie wróciłam do domu nałożyłam acne derm i tak siedzę na wizazu zamiast się uczyc... postanowiłam że do piątku używam acne dermu 2 razy dziennie a potem sie przestawie na ten antybiotyk co mi go siostra wykupiła na receptę. i mam nadzieje że juz będzie dobrze...

ale sie dzis napaliłam na solarium... normalnie siedziałam na zajęciach i patrzyłam jakie koleżanki z grupy są zjarane po solarium ale takie ładne czekoladowe.. jednak postanowiłam wziąć 3 oddechy i się opanować bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.. owszem buzia mi sie troszkę poprawi ale za to pojawia się nowe przebarwienia.. a przebarwienia gorzej usuwać niż leczyć jakąś krostke... no i mi się udało w dodatku zawsze to zaoszczędzone 10zł i mogę sobie za to kupić kilka maseczek do twarzy
a co do tej maseczki o której pisałyście poprawiającej koloryt cery to widziałam ją w sklepie ale przeczytalam opinie wizazanek i mnie już tak nie pociąga...
wolę żelową maseczkę którą poleciła Laity

dziewcyzny dziś chcę zrobić pielęgnacyja nawałnicę dla buzi tzn dużo nawilżania i odzywiania, i kupiłam dużo owoców wieć będzie dziś urodowy dzień tylko że nałożyłam acne derm i nie wiem ile trzebaby z nim siedziec zanim go zmyję i nałoże kolejną warstwę czegos jak juz z nim siedzę to niech chociaz zdąży zadziałac 3 godziny starczą??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:08   #4093
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jestem z siebie dumna. znowu nie cisne humektan jest boski, ale fakt, fajnie jakby mial jeszcze wysoki filtr spieklam sie. na w-fie.. twarz mam hm w dziwnym odcieniu, wiec nawilzam nawilzam i jeszcez raz nawilzam
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:50   #4094
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny rano jak się obudziłam to miałam brzydka buzię ale już po godzinie jej sie polepszyło.. gdzieś czytałam że skóra potrzebuje chyba pół godziny czy godzinę o poranku zeby sie obudzić i zacząć normalnie się zachowywac. w ogóle nie tylko skóra ale cały nasz organizm potrzebuje tej godzinki. tylko jak tu wstawac godzinke wcześniej żeby nasza buzia raczyła dojść do siebie hehehe

nie wiem jak tu zrobić żeby w nocy buzi sie dobrze spało tak jak mi chyba dopiero po sesji jej będzie dobrze

a ja właśnie wróciłam do domu nałożyłam acne derm i tak siedzę na wizazu zamiast się uczyc... postanowiłam że do piątku używam acne dermu 2 razy dziennie a potem sie przestawie na ten antybiotyk co mi go siostra wykupiła na receptę. i mam nadzieje że juz będzie dobrze...

ale sie dzis napaliłam na solarium... normalnie siedziałam na zajęciach i patrzyłam jakie koleżanki z grupy są zjarane po solarium ale takie ładne czekoladowe.. jednak postanowiłam wziąć 3 oddechy i się opanować bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.. owszem buzia mi sie troszkę poprawi ale za to pojawia się nowe przebarwienia.. a przebarwienia gorzej usuwać niż leczyć jakąś krostke... no i mi się udało w dodatku zawsze to zaoszczędzone 10zł i mogę sobie za to kupić kilka maseczek do twarzy
a co do tej maseczki o której pisałyście poprawiającej koloryt cery to widziałam ją w sklepie ale przeczytalam opinie wizazanek i mnie już tak nie pociąga...
wolę żelową maseczkę którą poleciła Laity

dziewcyzny dziś chcę zrobić pielęgnacyja nawałnicę dla buzi tzn dużo nawilżania i odzywiania, i kupiłam dużo owoców wieć będzie dziś urodowy dzień tylko że nałożyłam acne derm i nie wiem ile trzebaby z nim siedziec zanim go zmyję i nałoże kolejną warstwę czegos jak juz z nim siedzę to niech chociaz zdąży zadziałac 3 godziny starczą??
Co do acne dermu to się nie wypowiem bo nie wiem.

Chyba rzeczywiście coś w tym jest bo ja też zauważyłam, że zaraz po umyciu buzia jest często taka sobie, a już po jakimś czasie nabiera ładniejszego kolorytu, a przebarwienia są mniej widoczne itd.

Cieszę się, że komuś podpasiła 'moja' maseczka Ja póki co nakładam ją zamiennie z Humektanem bo od tego słońca zbytnio wysuszyła mi się skóra.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:51   #4095
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a probowal ktos moze http://emolienty.pl/index.php?ps=hydrosun ?

z tej samej firmy co humektan
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:44   #4096
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie próbowałam bo myślałam że one zawierają coraz więcej jakiś tłustych rzeczy.. tzn na opakowaniu jest taka narysowana skala i na niej poumieszczane w kolejności jakieś emolienty i ja bym się bała dla mojej buzi jakiegoś innego.. nie chce zepsuc czegoś co jest dobre

a ja dziś kwaszę i nawilżam buzię na zmianę- po przyjściu na ponad 3 godziny nałożyłam acne derm, potem nawilżająco kojącą maseczkę lirene a teraz nałożyłam próbkę effaclaru K.. mam nadzieje że nie przesadzę z kwasami bo to dopiero by było... też mam zamiar potrzymac effaclar na buzi jakieś 3 godziny a potem humektan... ale chyba juz nie będę nakładała acne dermu na noc bo się boję że mi zeżrą skórę te kwasy jak myślicie? czy zastosować dziś taką terapię szokową?? dodam że buzia ma bardzo ładny koloryt po mojej nasilonej akcji pielęgnacyjnej jej komu by się chciało tak co chwile nakładać coś nowego na twarz hehehe no a nam się chce
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:57   #4097
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tyle, ze na tej skali z opakowania nie ma hydeasunu akurat
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:58   #4098
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

swoja droga moja skora ma sie najlepiej jak najmniej na nia nakladam i jak najmniej ruszam

wiec ja tylko wieczorem i rano cos z nia robie, a w dzien daje jej spokoj
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:02   #4099
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
swoja droga moja skora ma sie najlepiej jak najmniej na nia nakladam i jak najmniej ruszam

wiec ja tylko wieczorem i rano cos z nia robie, a w dzien daje jej spokoj
ja podobnie
mam wrażenie, że im więcej przy niej robie, tym bardziej wariuje :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 17:02   #4100
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka212 jestem pod wielkim wrażeniem mi się w te upalne dni nic nie chce robić poza porannym umyciem buzi i nałożeniem kremu. A ten effaclar K Ci odpowiada ? Bo ja obecnie używam krem (tylko rano jak nie wychodze z domu) Effeclar nawilżająco - matujący i nie widze po nim żadnej róznicy tzn. przez pierwsze 3 - 4 godzinki nie świeci mi się ryjek ale wągry i krostki jak miałam tak mam nadal.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:15   #4101
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja szczerze mówiąc miałam kiedys calą tubkę effaclaru k i był miły ale jakiś spektakularnych efektów nie widzialam poza miłą buzia o poranku.. teraz mam akurat próbkę więc postanowiłam ją zużyć niech nie leży na darmo w szafce ale więcej już raczej tego kremu nie kupię gdyż wolę mocniejsze jak acne derm- bardziej konkretny jest

wiesz tu nie ma co podziwiac bo ja to robię bo mi się nie chce uczyc to wole siedziec w łazience... trzeba mnie pokrzyczec ze się nie ucze a nie chwalic
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:29   #4102
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

aaaale się za wami stęskniłam siedze przy kompie w miejskiej czytelni rewelacja, mój komputer chyba zdechł na amen i go nie mogą odratować (całe szczęście jest jeszcze na gwarancji) jak was troche poczytałam to mi się humor polepszył a te linki z youtuba są świetne,jak tylko będe miała okazje to wyśle Tżtowi i znajomym

Z moją buzią raczej ok, ostatnio wogóle sie nie maluje tylko wczoraj mi cos wyskoczyło na nosie i jest spuchnięty, ale juz czuje ,że schodzi i powinno być coraz lepiej... ogólnie odżyłam mam już wakacje i tylko czekam na wyniki matur wrrr
Tancerko raz dwa do nauki
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:56   #4103
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zaglądałam do tego wątku, ąż tu w tamtym tygodniu zajrzałam. I czytam sobie jak sobie radzicie z powstrzymywaniem. Wiele z was używa Humektanu, żebym tu nie weszła nie dowiedziałabym się że coś takiego istnieje. I właśnie napaliłam się na niego. Czegoś takiego potrzebuje, ale co stego jak u mnie w 3 aptekach go nie znalazłam, jedynie na zamówienie sprowadzą. Zobacze jeszcze w jednej w mojej okolicy. Czy wy też mieliście problemy z jego dostaniem?
Aniu, możesz zajrzeć na http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteki/. Z tego co widziałam na stronie apteki "Dbam o zdrowie" mają w ofercie Humektan. Wystarczy popatrzeć na spisie, gdzie jest najbliższa apteka Możesz pójść osobiście do apteki lub zamówić przez Internet i później odebrać w aptece. Chociaż ja kupowałam w innej, farmaceutka pierwszy raz w życiu słyszała nazwę "Humektan", ale okazało się ze może zamówić z hurtowni. Także trzeba pytać po aptekach i tyle. Jeśli mówią że nie ma, to niech przynajmniej zadzwonią do hurtowni i popytają. Spróbuj poprosić w swojej aptece.
Pozdrawiam
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:57   #4104
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
a probowal ktos moze http://emolienty.pl/index.php?ps=hydrosun ?

z tej samej firmy co humektan
Eee, wolę Humektan. Ten Hydrosun ma trójglicerydy
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:33   #4105
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj ja tez jutro kupuje humektan. Miałam wytrzymać aż skoncze mój krem nawilżający ale tak cały czas o nim piszecie, ze nie dam rady

tancerka od czegoś takiego skora mi powariowała
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:36   #4106
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ile ten humektan kosztuje ? stosujecie go na noc czy na dzień ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:41   #4107
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
ile ten humektan kosztuje ?
9.43 za 30g w aptekach dbam o zdrowie mam nadzieje, ze taka cena obowiązuje również a aptece a nie tylko przez net
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:51   #4108
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Angry Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Powinni zakazać takich retuszy.
Z tego co wiem to większość gwiazd podpisując umowy na wykorzystanie wizerunku zaznacza, że zdjęcia MUSZĄ być poprawiane. Wszelkie niedoskonałości na zdjęciach to niewywiązanie się z umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=AFwFOH6h4lo może to was też zainteresuje

Kiedyś miałam też kompleksy z powodu pięknych zdjęć modelek w gazetach. Dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że to jest tylko pozorne piękno. Chociaż sama zajmuję się grafiką od 4 lat i wiem na czym to wszystko polega to i tak poddałam się tej manipulacji.
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:38   #4109
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez monialisa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to większość gwiazd podpisując umowy na wykorzystanie wizerunku zaznacza, że zdjęcia MUSZĄ być poprawiane. Wszelkie niedoskonałości na zdjęciach to niewywiązanie się z umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=AFwFOH6h4lo może to was też zainteresuje

Kiedyś miałam też kompleksy z powodu pięknych zdjęć modelek w gazetach. Dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że to jest tylko pozorne piękno. Chociaż sama zajmuję się grafiką od 4 lat i wiem na czym to wszystko polega to i tak poddałam się tej manipulacji.

Filmik ...WOW ...powinni zakazać ulepszania itd.potem nastalatkom i nie tylko bije ze są ząbi itd że nie maja krztałtów itd a nikt nie jest idealny,kazdy powinnien sie cieszyc tym co ma ..(szkoda ze ja sie nie umiem tak cieszyć tym co mam)Niby nie wygladamnajgorzej choc staram sie dbać o siebie to nic nie wychodzi i tu Mnie szlak trafia...bo kupuje różne specyfiki odzywiam sie zdrowo ale ni wiem sama co jest nie taktroche bez sensu gadam (chyba miałąm zły dzien)..Ok bede cicho BUziaczki Laseczki
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 20:13   #4110
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez monialisa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to większość gwiazd podpisując umowy na wykorzystanie wizerunku zaznacza, że zdjęcia MUSZĄ być poprawiane. Wszelkie niedoskonałości na zdjęciach to niewywiązanie się z umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=AFwFOH6h4lo może to was też zainteresuje

Kiedyś miałam też kompleksy z powodu pięknych zdjęć modelek w gazetach. Dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że to jest tylko pozorne piękno. Chociaż sama zajmuję się grafiką od 4 lat i wiem na czym to wszystko polega to i tak poddałam się tej manipulacji.
Widziałam wczoraj ten filmik. Aż się wierzyć nie chce...

Ja zostaję przy Humektanie jednak. Te trójglicerydy skutecznie mnie zniechęciły.

Tancerka chyba nam się wzięła do nauki bo coś jej nie widać Ja też powinnam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.