Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 06:48   #301
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Błagam pomocy pani kosmetyczko:-)ps.wąsik

tam jest podanych i opisanych wiele sposobow...
plyny rozjasniajace, plastry, wosk, lasery, i domwe sposoby typu woda utleniona +mydlo
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:51   #302
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Błagam pomocy pani kosmetyczko:-)ps.wąsik

Firma Sally Hansen ma w ofercie produkt do usuwania włosków z twarzy. Jest to krem, który nakłada się na wybrane partie twarzy na parę minut, a następnie się go zmywa. Sposób szybki i bezbolesny. Wystarczy przejść się do perfumerii /drogerii i przyjrzeć preparatom tej firmy.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 06:48   #303
tasamainterlala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Błagam pomocy pani kosmetyczko:-)ps.wąsik

Cytat:
Napisane przez malkol13
tam jest podanych i opisanych wiele sposobow...
plyny rozjasniajace, plastry, wosk, lasery, i domwe sposoby typu woda utleniona +mydlo
woda utleniona + mydlo -jak to sie robi mydlo zwykle? czu moze szare napiszcie i jak to dziala???
tasamainterlala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 06:51   #304
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Błagam pomocy pani kosmetyczko:-)ps.wąsik

bierzesz wate, wacik polewaszutleniona + jakiekolwiek mydlo w kostce, i na zmiane doddajesz wody i mydla az powstanie aka smierdzaca piana, to sie naklada na pyszczek- a czas jaki trzymasz to musisz saama dopasowac ja jak stosowalam bralam na 5 min i zmywa sie ciepla woda, pozniej smaruje tlustym kremem skore
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:06   #305
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
jak skutecznie usunąc wąsik?

Doradzcie mi proszę jak skutecznie usunąc wąsik nad górną wargą? Mam jasny nieduży, ale widoczny wąsik i mnie męczy psychicznie. Myślałam o laserowym usunięciu ale nie wiem jaki jest koszt takiej depilacji i z tego co sie orientuję po zabiegu jest widoczny siniec na górną warga. Czy tak? Może ktos potrafi mi odpowiedziec?
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:46   #306
TARKI501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: jak skutecznie usunąc wąsik?

Ja tez nam taki sam problem!ale ja mam ciemne włosy wic wąski jes troche ciemniejszy! ktos mi kiedys poradził abym stosowała wode utleniona i zeczywiscie pomagła!! tylko ze mi akurat wąski sie rozjasnił a nie wyeliminował ale z tego co wiem to istnieja specjalne kremy!na takie sposoby!trzeba tylko dobrze poszukac(dla mnie niestety za drogie ok 40zł.)Pozdrawiam pa
__________________
I'm no angel, but does that mean that I won't fly...




TARKI501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:06   #307
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
kto stosował rozjaśniacz do włosków(na ciele np. wąsik) Sally Hansen

Witam !!
wiem ze ten watek byl juz poruszany ale chcialabym zapytac ktora z was korzystala z tego rozjasniacza i czy naprawde jest skuteczny no i czy nie "parzy" . Naczytalam sie o nim sporo i zapierzam go kupic ale ze nie kosztuje malo bo 36 zl to najpier robie wywiad i wiem ze moge na was polegac
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 11:33   #308
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: kto stosował rozjaśniacz do włosków(na ciele np. wąsik) Sally Hansen

Hej! ja kupiłam go prawie rok temu i zadowolona jestem. Samo użycie kłopotliwe nie jest, trochę piecze ale potem jest w porządku. Naprawde rozjaśnia włosy, ale trzeba co jakiś czas powtarzać.
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:40   #309
kropkaszkodnik
Raczkowanie
 
Avatar kropkaszkodnik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Unhappy wstyd. wąsik ?

nie wiem czy ktoś odpisze mi, ale jeśli tak to z góry b. dziękuję. *;
Jestem brunetką, a co z tym się tez dość często wiąże mam "troche" widoczny wąsik pod nosem.
Kilku ludzi się ze mnie już naśmiewało że powinnam się golić.
Jest on wsumie tylko wtedy widoczny gdy jestem blada czyli przez zime. :/
wstydzę się siedzieć koło kogoś bo pewnie widzi u mnie te włoski
Mam takie pytanie czy mogłabym go *delikatnie* pofarbować na jasny blond?
czy bedzię to jeszcze b. widoczne? :/
Chciałabym uzywać jakiś plastrów, ale boję się że wtedy włsoki będą jeszcze twardsze i bardziej widzoczne. Prosze pomozcie. normlanie wstydze się.
z góry sorki za błędy.
__________________
..
kropkaszkodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:55   #310
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: wstyd. wąsik ?

Możesz smarować włoski wodą utlenionę - to je na pewno rozjaśni, ale lepszym sposobem jest pozbycie się ich. Można to zrobić plastrami np u kosmetyczki. To koszt paru zł, utrzymuje się całkiem długo (w zależności od tego jak szybko odrastają ci włosy), pare sekund i po kłopocie. Po wosku wąsik powinien odrosnąć słabszy i jaśniejszy. W domu możesz spróbować kremu do depilacji. Efekt podobny.

Odrasta ciemniejszy i mocniejszy tylko po maszynce - nigdy tego nie próbuj. Nie dość, że bardzo podrażnia to jeszcze wygląda to z czasem coraz gorzej.

Polecam też archiwum forum.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 20:02   #311
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: wstyd. wąsik ?

Takich watków bylo już kilka:
Po pierwsze- głowa do góry nie jestes sama
Po drugie- jesli wąski jest gęsty nie polecam rozjasniania ( choć sa do tego specjalne preparaty Sally Hanson) bo może wyjśc efekt biłałgo wąsika równie widocznego jak ciemny.
Niektóre dziewczyny stosują przecieranie wodą utlenioną-rozjasnia a po jakims czasie wykrusza włoski.
Możesz chodzic na depilację do komstyczki-zabieg trzeba co jakiś czas powtarzac ( jest to kwestia indywidualna, czy włosy będa odrastac szybciej czy wolniej)
Sa jeszcze plastry wosku ( wosk) np firmy Tanita. Jestem zwolenniczką tej metody , choc wiele dziewczyn jej nie poleca. Ale zabieg przeprowadzasz w domu i kiedy chcesz.Prawda jest taka , ze trzeba z tym dojśc do wprawy by nie było krost i podraznień: trzeba dobrze zmyć wosk ( kilkakrotnie za pomoca załączonych sciereczek nasącznych olejkiem oraz ciepłej wody, a po aplikacji nie stosowac żadnego kremiku , żeby nie zatkac porów-bo wtedy krostki będa na bank) Ja stosują te metode od półtorej roku, jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych problemów z wąsikiem.
ps ja zawsze przeprowadzam zabieg wieczorem , przed spaniem, rano nie ma juz zadnego zaczerwienienia. Jesli okaże się, że skóra nieco się złuszczyla , czy wysuszyła wystarczy , że pod maikjaz uzywjesz odrobiny kremu, ale mnie się to zdarzyło tylko za pierwszym razem.Po depilacji może zostac jakiś pojedynczy włosek , wtedy wyrwiesz go z łatwościa pensetą ( i bez bólu bo skóra będzie w " szoku" , więc nic nie poczujesz).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 20:26   #312
kropkaszkodnik
Raczkowanie
 
Avatar kropkaszkodnik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: wstyd. wąsik ?

jejku bardzo wam dziękuję za te rady *;
chciałam powiedzieć, że mój wąsik nie jest wielki.
Poprostu jest bardziej widoczny przy kącikach ust.
włoski są tam dłuzsze. :/
ok mi by pasowała bardzo ta woda utleniona, ale czy ona mi nie [wybieli] rozjaśni skory?
bo z tego co wiem to na np. włosach to rozjaśnia :/ jak się na głowie do rany przyłoży wacik z wodą utlenioną. :/

plastry tez sa ciekawe, a jakie polecacie i w jakiej one są cenie?

*;
__________________
..
kropkaszkodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 20:47   #313
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: wstyd. wąsik ?

Wiesz ja usuwam sama za pomoca wosku.Sa nawet specjalne plastry do twarzy.Na poczatku troche boli a potem skora sie przyzwyczaja i nie boli juz.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:49   #314
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: wstyd. wąsik ?

Penseta i do roboty!
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 23:06   #315
bluestone
Raczkowanie
 
Avatar bluestone
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: wstyd. wąsik ?

GOLIĆ NIE!!!!!! włoski odrosną mocniejsze !!!!! polecam Ci specjalny wosk do pozbywania się owłosienia z twarzy włoski odrastają ale bardzo długo i duuuuuuuuużo słabsze wiem bo wypróbowałam
bluestone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:06   #316
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: wstyd. wąsik ?

Cytat:
Napisane przez rumiana
Penseta i do roboty!
moglabys sie pozbyc peseta wloski te najbardziej widoczne i ciemne (te z kacikow ust) i wtedy moglabys zobaczyc czy efekt jest zadowalajacy, moze tylko wystarczy je usunac
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:21   #317
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Talking Dot.: wstyd. wąsik ?

Ja tez kiedys mialam problem z lekkim wasikiem. Na poczatku prubowalam wode utleniona ale zbyt wiele mi nie rozjasnila. Plastrami sama nie chcialam operowac bo balam sie ze zle to zrobie. A chodzenie do kosmetyczki co chwile na usowanie wloskow woskiem to nie dla mnie.. Ale kiedys uslyszalam o innej metodzie ( nie pamietam kompletnie nazwy zabiegu bo to bylo chyba ze 3 lata temu )... Jest to taki zabieg u kosmetyczki, wyglada to tak: kladziesz sie, dostajesz do trzymania taki metalowy precik, ktory jest polaczony kabelkiem do specjalnej maszyny, po ktorej wlaczeniu przeplywa przez ciebie prad bodajze (totalnie nic sie nie czuje tyle tylko, ze nie mozesz miec problemow z sercem i innych powaznych schorzen o ktore kosmetyczka pyta przed zabiegiem). W trakcie tego przeplywu pradu przez cialo kosmetyczka nanosi na wloski specjalny zel i masuje ci miejsce owlosione innym precikiem tak przez 20 minut (uczucie ciepla w tym miejscu). Nastepnie wylancza maszyne, zmywa zel znad wargi i niechciane owlosienie usowa za pomoca plastrow.. Dzieki zabiegowi nastepne wloski co wyrosna w tym miejscu beda o 25 procent slabsze i mniejsze! Mi odrosly tak po 2,5 tygodnia owiele mniej widoczne! Potem poszlam zrobic zabieg jeszcze raz ( chyba tak po miesiacu) i juz nie mam wogole problemu!!! Koszt jednego zabiegu trzy lata temu byl 200zl. Zbieralam na to chyba ze trzy miesiace i warto bylo! Za drugim razem trafilam akurat na promocje 50 procent ceny. Jak dla mnie jest to najlepsza metoda!
Mam nadzieje ze nigdzie w opisie zabiegu nie pomylilam sie bo to bylo dawno i dobrze wszystkiego juz nie pamietam..
Pozdrawiam serdecznie!
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:26   #318
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: wstyd. wąsik ?

to jest chyba depilacja laserowa wiem o niej i sama musze uzbierac na nia kase i pojde bardzo fajne jest to co napisalas, niestety ostatnio zbyt duzo kasy wydalam na rekrutacje na studia i musze jeszcze troche z tym poczekac ale prawdopodobnie jeszcze w tym albo na poczatku przyszlego roku wybiore sie na ten zabieg
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:46   #319
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Smile Dot.: wstyd. wąsik ?

Wydaje mi sie ze to byla Mikroliza... przytocze text znaleziony na necie:

"Popularną metodą trwałego usuwania owłosienia jest mikroliza. Na wydepilowane miejsce kosmetyczka nakłada skondensowane enzymy, a następnie ultradźwiękowym aparatem masuje ciało. Enzym wnika w głąb skóry i niszczy cebulki. Zabieg należy powtórzyć kilka razy, aż do całkowitego zaniku owłosienia."

...tylko jedna rzecz mi sie tu nie zgadza, bo kosmetyczka na koniec zabiegu mi wloski usunela, a tu w opisie jest ze na poczatku usuwa sie owlosienie.. hmmm.. no niewiem.. ale napewno nie byla to elektroliza bo z tego co wyczytalam to ten zabieg robi sie igla.. wiec napewno to nie bylo to
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 14:16   #320
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Wink Dot.: wstyd. wąsik ?

kochana ja tez milalm taki problem i tyle sie oczytalam,ze hej........ale problem znilknal,poszlam do kosmetyczki,zabieg kosztowal 8 zloytych i wloski z glowy na 2 tygodnie, potem juz wyrastaja slabsze i ciensze,po pierwszej wizycie widze,ze wloski sa slabsze i ciensze,w poniedzialek mam nastepna wizyte, zastanawiam sie tez na plastrami z woskiem veet,sama molabym pokombinowac,i moze sprobuje na brzuchu pozbyc sie malych wlaskow,sa male,ale wole zwby ich nie byloidz do kosmetyczki z przyjaciolka, ulzy ci
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 16:36   #321
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: wstyd. wąsik ?

Tu chyba wosk załatwi sprawe...skoro nie ejst ich tak duzo, to możesz tez jak dziewczyny radzą pesetą wyrwac..ale mysle,że woskiem pójdzie szybciej..
Ja uzywam wosku tego profesjonalnego kosmetycznego, jakoś nie jestem przekonana do gotowych pasków w opakowaniach(jestem kosmetyczką może dlatego )...
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:42   #322
kropkaszkodnik
Raczkowanie
 
Avatar kropkaszkodnik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: wstyd. wąsik ?

dziękuje wam bardzo. *;
chciałabym żyć tak alby nie byc uzależniona od kosmetyczki czy jakiś innych "kioskowych przybirów" : ) , ale chyba już się tak nie da.
ehh fajnie było być dzieckiem z gładziuśką buzią.
pozdrawiam.

fajna jest ta woda utleniona, ale mi chyba nie pomaga. (;
__________________
..
kropkaszkodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:06   #323
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: wstyd. wąsik ?

a co zrobić z włoskami na twarzy w innych miejscach...np..bródka, jestem jasną blondynką i widać je pod słońcem..jak je usunąć?
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:12   #324
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: wstyd. wąsik ?

Też woskiem, albo jak są pojedyncze włoski to pensetą
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:16   #325
BornToRoll
Raczkowanie
 
Avatar BornToRoll
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: wstyd. wąsik ?

miałam ten sam problem, ale jest coś takiego na penseta :P co prawda trochę boli, ale jeśli chcesz wyglądać pięknie, to musisz to jakoś przeżyć woda utleniona według mnie nic nie daje, używałam jej swego czasu, ale to jest chyba sposób dla wyjątkowo cierpliwych ... Widziałam również w sklepie krem Sally Hansen, rozjaśniający włoski na twarzy ... Warto wypróbować ;]
BornToRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:04   #326
llwjla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: wstyd. wąsik ?

Mój problem pojawił się po nagłym wychudzeniu organizmu- stres przedmaturalny.
Tak, ja też korzystałam z tej metody (mam na myśli mikrolizę). Niestety wydałam tylko duużo pieniędzy a efekt był nijaki.
Udałam sie więc do endokrynologa, gdzie zrobiono mi podstawowe badania - okazało się, że wszystko jest OK ale jeśli mi owłosienie bardzo przeszkadza- mogę pobrać przez jakiś czas Diane 35.
Koszmar. Po 2 tygodniach musiałam odstawić tabletki- nogi miałam jak z kamienia.
Korzystałam też z lasera jednak musiałam przerwać kurację- zaczęłam brać Roaccutane.Jednak spok.ój na 2 miesiące miałam.
Słyszałam o takiej metodzie igłowej jak elektrokoagulacja.
Czy ktoś wie gdzie w Warszawie wykonuje się takie zabiegi?
Podobno wymaga sporej precyzji i doświadczenia ze strony kosmetyczki.
Jak na razie stosuję plastry.
llwjla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:30   #327
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: wstyd. wąsik ?

Cytat:
Napisane przez kropkaszkodnik
dziękuje wam bardzo. *;
chciałabym żyć tak alby nie byc uzależniona od kosmetyczki czy jakiś innych "kioskowych przybirów" : ) , ale chyba już się tak nie da.
ehh fajnie było być dzieckiem z gładziuśką buzią.
pozdrawiam.

fajna jest ta woda utleniona, ale mi chyba nie pomaga. (;
Skoro wąsik masz mały, to gwarantuje Ci ze max 5 wizyt na niego poświecisz, potem bedzie malutki i jaśniutki i nie będziesz musiała już nic z nim robić
Ja miałam taki sam problem, mój wasik mógł byc nawet większy niż twój:P bo wogóle jestem owłosiona Kilka razy zrobiłam wosk (mama kosmetyczka) i jest jasniutki i niewidoczny... nawet sie już nie przejmuje ...obecnie jestem jakies 3 tygodnie po ostatnim wosku i wąsika nie widac, jak sie przejedzie palcem to wyczuwalny jest minimalny meszek
W obecnym stanie nie bede już z nim nic robiła bo nie opłaca sie nawet:P

Takze polecam wosk, naprawde , chyba najlepiej wyjdziesz na tym bo te wspominane wyżej metody to jesnak jest bardzo duzy wydatek, bo na jednej kuracji pewnie sie nie zakończy:P
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:45   #328
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: wstyd. wąsik ?

kup sobie rozjaśniacz do włosków na twarzy. u mnie bardzo dobrze się sprawdza.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 08:53   #329
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: wstyd. wąsik ?

Dziewczyny a powiedzcie mi, czy jesli pojde do kosmetyczki to nie zostanie mi po tym slad? Tzn chodzi mi o to, ze jestem opalona na buzi i nie chcialabym, zeby w jakis sposob ta depilacja woskiem nie usunela mi opalenizny
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 09:16   #330
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: wstyd. wąsik ?

Cytat:
Napisane przez gaga87
Dziewczyny a powiedzcie mi, czy jesli pojde do kosmetyczki to nie zostanie mi po tym slad? Tzn chodzi mi o to, ze jestem opalona na buzi i nie chcialabym, zeby w jakis sposob ta depilacja woskiem nie usunela mi opalenizny

Zaraz po depilacji miejsce może być czerwone. Opalenizny na pewno nie usunie
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.