Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 18:01   #721
Jaga21
Przyczajenie
 
Avatar Jaga21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmm, myślę że raczej ciężko będzie Tobie pokryć włosy rozjaśniane jakąkolwiek farbą, ponieważ taki jest już urok włosów, które wcześniej przeszły taki zabieg. Farby nawet jak pokryją rozjaśnione włosy to znacznie szybciej się wypłukują niż z włosów o naturalnym kolorze

No, ale może spróbuj jakichś farb profesjonalnych np. Wella Koleston? ja sama mam zamiar sobie pofarbować włosy ta farbą. Chciałam najpierw to zrobić Majiblondem, ale wole paletę kolorów Welli i zdecydowałam się na kolor 10/38
Sama mam rozjasniane włosy, tzn. gęsto zrobione jasne pasemka, ale myślę że nie wyjdzie to najgorzej
Pozdrawiam i powodzenia
__________________
"Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami."
Paulo Coelho, Piąta góra

Jaga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:45   #722
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;10811719]Palette Permanent Natural Colors Czyste Blondy,odcień 219,popielaty blond [/quote]
bardzo jasny
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:30   #723
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a co powiecie o natural&easy jasny srebrzystyt blond (522) .Macie moze fotki tego koloru ?... Ciekawa jestem efektu
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 00:03   #724
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Cytat:
Napisane przez fisch1 Pokaż wiadomość
Cześć, liczę, że ktoś mi wreszcie coś poradzi - od lat robię balejaż, tzn. fryzjer mi robi, jakimś takim rozjaśniaczem (takim fioletowym, który podobno włosy pozostawia martwe...). Ale ze względu na koszty chciałabym sama farbować w domu - bo i taniej, i szybciej, i lepiej dla moich cienkich włosów.... Kupiłam farbę Loreala Hollywood, którą tu wszyscy chwalą, nałożyłam i - odrosty wyszły, lekko złociste, ale ok, natomiast moje białe pasemka są w niezmienionym kolorze! Poradźcie mi, jaka farba - odcień blond, ale nie sztuczny super jasny - pokryje te rozjaśniane włosy. Przed końcem ferii muszę coś z tym zrobić
Takie włosy nie mają pigmentu, dlatego kolor nie ma czego się chwycić. Fryzjer przeprowadza wtedy zabieg prepigmentacji włosa, czyli najpierw wprowadza barwnik do włosów a dopiero po wprowadzeniu barwnika farbuje włosy odpowiednim odcieniem.

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a co powiecie o natural&easy jasny srebrzystyt blond (522) .Macie moze fotki tego koloru ?... Ciekawa jestem efektu
Miałam, mnie wyszedł jak na jego opakowaniu. Na opakowaniu ten blond nie podobał mi się, liczyłam, że wyjdzie taki jak na próbniku, niestety wyszedł w 100% jak na jego opakowaniu.
Popatrz sobie na wcześniejsze stronki tego wątku-barylator umieściła zdjęcie jak wyszedł jej ten kolorek.
Męczyłam się z tym kolorkiem jakieś 3-4 tygodnie i zafarbowałam je ponownie na jasny popielaty blond. Jak dla mnie ten kolor był zbyt sztuczny. Nie podobał mi się.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-06 o 10:29 Powód: Post pod postem...
goldange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 08:02   #725
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Miałam, mnie wyszedł jak na jego opakowaniu. Na opakowaniu ten blond nie podobał mi się, liczyłam, że wyjdzie taki jak na próbniku, niestety wyszedł w 100% jak na jego opakowaniu.
Popatrz sobie na wcześniejsze stronki tego wątku-barylator umieściła zdjęcie jak wyszedł jej ten kolorek.
Męczyłam się z tym kolorkiem jakieś 3-4 tygodnie i zafarbowałam je ponownie na jasny popielaty blond. Jak dla mnie ten kolor był zbyt sztuczny. Nie podobał mi się.


wiem wiem ale myslalam,ze moze ktos jeszcze pomoze A jaki mialas kolor wyjsciowy,tzn zanim pomalowalas tym 522 ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 13:53   #726
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Dziękujemy za zdjęcie, dla mnie to przestroga przed czymś takim...
To nie blond a coś białego.
Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
bardzo jasny
Wyszedł taki,bo z natury jestem blondynką,a ta farba ma w sobie jeszcze rozjaśniacz.. Mi akurat chodziło o taki efekt choć wydaje mi się,że w rzeczywistości kolor jest trochę ciemniejszy.Moja mama też używa tej farby(jest naturalną szatynką)i efekt jest zupełnie inny.. To zależy od naturalnego koloru włosów dołączam jeszcze jedno zdjęcie,na tym już kolor wydaje się zupełnie inny,mimo,że tą samą farbą uzyskany.
Pozdrawiam
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:58   #727
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
wiem wiem ale myslalam,ze moze ktos jeszcze pomoze A jaki mialas kolor wyjsciowy,tzn zanim pomalowalas tym 522 ?
Ufarbowałam nim tylko odrosty. Naturalne mam jasny blond.
Jeszcze w atku o blonynkach całego forum, bodajże Lara (ma jeszcze dopisany jakiś nr do swojego nicka) umieszczała jak wyszedł jej ten kolor.
Koleżankom bardzo podobał się ten kolor na mojej głowie (sama strefa odrostowa) mnie nie.

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2009-02-05 o 16:00 Powód: dopisek
goldange jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 22:01   #728
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mój obecny kolor włosów po lewej, a taki jak bym chciała uzyskać po prawej
Podpowiedzcie czy da się coś takiego zrobic jakąś dobrą farbka? Jśli tak to jaką?Czy tylko dekoloryzacja u fryzjera? Zależy mi żeby jak najmniej zniszczyć włosy bo obecnie je zapuszczam...
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:45
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 23:44   #729
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Mój obecny kolor włosów po lewej, a taki jak bym chciała uzyskać po prawej
Podpowiedzcie czy da się coś takiego zrobic jakąś dobrą farbka? Jśli tak to jaką?Czy tylko dekoloryzacja u fryzjera? Zależy mi żeby jak najmniej zniszczyć włosy bo obecnie je zapuszczam...
Farbą osiągniesz to, co pokazałaś na drugim miejscu.
Czy pierwsza fotka to twoje naturalne??
Mnie o wiele bardziej podobają się twój kolor niż ten, który tu umieściłaś.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 00:06   #730
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To nie jest mój naturalny kolor... tak wyglądały moje włosy na świeżutko po koloryzacji i refleksach robionych u fryzjera (bardzo mi się podobało ). Teraz to juz sie troszke "sprało"
W sumie to niedobrze ze wstawiłam tamtą fotkę. Wstawiam jeszcze najnowszą, z przed kilku dni. Nadal uważasz ze mój obecny kolor jest ładniejszy? Może niepotrzebnie kombinuję ale tak jakoś zachciało mi się jaśniejszych...
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:45
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:44   #731
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;10835486]Wyszedł taki,bo z natury jestem blondynką,a ta farba ma w sobie jeszcze rozjaśniacz.. Mi akurat chodziło o taki efekt choć wydaje mi się,że w rzeczywistości kolor jest trochę ciemniejszy.Moja mama też używa tej farby(jest naturalną szatynką)i efekt jest zupełnie inny.. To zależy od naturalnego koloru włosów dołączam jeszcze jedno zdjęcie,na tym już kolor wydaje się zupełnie inny,mimo,że tą samą farbą uzyskany.
Pozdrawiam [/quote]

a ja tak napisalam bo mi sie podoba
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 17:14   #732
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć, zgodnie z radą poszłam do fryzjerki, żeby wyrównała czymś mój złocisty odrost i resztę białych, rozjaśnianych. Nałożyła mi farbę beżowy blond Londy - i - o zgrozo - odrosty zrobiły się rude, a reszta taka beżowa. W salonie nie było widać tak bardzo tej rudości, ale w domu się przeraziłam!!!! Kupiłam Casting szampon w kolorze perłowy blond, potrzymałam dłużej niż trzeba i już tak nie straszę, choć jest lekka ruda poświata na tych odrostach. I tu moje pytanie - jak często mogę nakładać ten Casting??? Bo przecież to szampon bez amoniaku i za kilka myć ten mój rudy dalej wyjdzie! A kolejnej farby już nie nałożę.... Czy ktoś z was może mi odpowiedzieć?????? Liczę tylko na was, do żadnego fryzjera już nie pójdę...
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:27   #733
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jezeli casting jest bez amoniaku to mozesz go nalozyc jak tylko zacznie sie zmywac. a swoja droga moze trzeba wlosy zareklamowac...

ja dziewczyny mam takie pytanko: farbowalam wloski paltte Permanent Natural Colors z Aloesem 219 Popielaty Blond , na opakowaniu jest napisane ze rozjasnia 2-4 tony. ja mam ciemny blond naturalne, ale mialam oczywiscie farbowane blondami, w kazdym razie ten popiel wcale mi ich nie rozjasnil...moze to wina farby??uzylam jej dwa razy. i zastanawiam sie teraz nad czyms co chwyci, z tego co pisalyscie garnier 111 jest dobry?rozjasni lepiej niz ten palette?
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:16   #734
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, poradzcie czy warto zmieniać mój obecny kolor na to co pokazałam. Naprawdę ten mój obecny ładniejszy No i jeśli zmienić to czym konkretnie? Jaką farbkę radzicie, jaki odcień? Ja jestem zupełnie zielona w tym temacie...
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:58   #735
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ines a moze jakis odcien natural&easy, ponoc wlosy ladnie po nich wygladaja tak naturalnie jak na zdjeciu ktore dalas.
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:01   #736
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O tych farbach natural&easy czytałam kiepskie opinie, że niszczą włosy chciała bym coś jak najbardziej delikatnego. Poza tym kompletnie nie wiem jaki odcień wybrać żeby z moich obecnych uzyskać taki blond... W sumie to na początek mogło by być nawet tylko tak o dwa, trzy tony jaśniej niż mam. Mogę sobie stopniowo rozjaśniać. Może z Garnier coś jest godnego polecenia?

Edit: czy Waszym zdaniem np. L'oreal Casting perłowy blond pozwoliłby mi uzyskać jaśniejszy niż mam kolorek? Zależy mi żeby zadne pomarańcze i rudości raczej nie wyszły To wg.Was w ogóle dobra farba?http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/data/gfx/p...7/2/2327_1.jpg
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:18
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:12   #737
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ines ja robilam perłowym blondem castinga i niestety kolor nie jest taki ja na próbniku wyszedl dużo ciemniejszy! i na moje za dużoo nim nie osiągniesz na swoich włoskach, może lekką poświte w inym odiceniu, ja nie jestem zadowolona bo wyszedl szaro-bury ciemny i nie podoba mi się!!
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:17   #738
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
O tych farbach natural&easy czytałam kiepskie opinie, że niszczą włosy chciała bym coś jak najbardziej delikatnego. Poza tym kompletnie nie wiem jaki odcień wybrać żeby z moich obecnych uzyskać taki blond... W sumie to na początek mogło by być nawet tylko tak o dwa, trzy tony jaśniej niż mam. Mogę sobie stopniowo rozjaśniać. Może z Garnier coś jest godnego polecenia?

Edit: czy Waszym zdaniem np. L'oreal Casting perłowy blond pozwoliłby mi uzyskać jaśniejszy niż mam kolorek? Zależy mi żeby zadne pomarańcze i rudości raczej nie wyszły To wg.Was w ogóle dobra farba?http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/data/gfx/p...7/2/2327_1.jpg
ja osobiście castinga nie polecam, robilam 2 razy taki jasny jakis perlowy blond, ale ani nie wychodzil zbyt ladny kolor, to jeszcze zniszczyl mi okropnie wloski
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:19   #739
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A pomożecie coś wybrać jakąś dobrą firmę i ładny odcień żeby choć troszkę rozjaśnił moje włosy (2-3 tony)? Mam ochotę na zmianę
A może Garnier, Belle Color Złoty blond? Czy może muszę coś zdecydowanie jaśniejszego wybrać żeby zdziałać coś na moich włosach?
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:45
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 23:04   #740
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
O tych farbach natural&easy czytałam kiepskie opinie, że niszczą włosy chciała bym coś jak najbardziej delikatnego. Poza tym kompletnie nie wiem jaki odcień wybrać żeby z moich obecnych uzyskać taki blond... W sumie to na początek mogło by być nawet tylko tak o dwa, trzy tony jaśniej niż mam. Mogę sobie stopniowo rozjaśniać. Może z Garnier coś jest godnego polecenia?

Edit: czy Waszym zdaniem np. L'oreal Casting perłowy blond pozwoliłby mi uzyskać jaśniejszy niż mam kolorek? Zależy mi żeby zadne pomarańcze i rudości raczej nie wyszły To wg.Was w ogóle dobra farba?http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/data/gfx/p...7/2/2327_1.jpg
Ja miałam casting, ale ten świetlisty blond. Kolor wyszedł jjak na próbniku. Nic nie niszczy.
Farby Natural%Easy wysuszają włosy-robiłam nim raz tylko odrost.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:22   #741
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Ja miałam casting, ale ten świetlisty blond. Kolor wyszedł jjak na próbniku. Nic nie niszczy.
A jaki kolor dla mnie ew. byś polecała z casting żeby rozjaśnić włosy o 2-3 tony?
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 03:58   #742
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez LauraDi Pokaż wiadomość
jezeli casting jest bez amoniaku to mozesz go nalozyc jak tylko zacznie sie zmywac. a swoja droga moze trzeba wlosy zareklamowac...

ja dziewczyny mam takie pytanko: farbowalam wloski paltte Permanent Natural Colors z Aloesem 219 Popielaty Blond , na opakowaniu jest napisane ze rozjasnia 2-4 tony. ja mam ciemny blond naturalne, ale mialam oczywiscie farbowane blondami, w kazdym razie ten popiel wcale mi ich nie rozjasnil...moze to wina farby??uzylam jej dwa razy. i zastanawiam sie teraz nad czyms co chwyci, z tego co pisalyscie garnier 111 jest dobry?rozjasni lepiej niz ten palette?
ja na poprzedniej stronie dodałam zdjęcie moich włosów,które farbowałam właśnie tą farbą.. u mnie był efekt zadowalający ;p tzn. włosy rozjaśniły mi się tak,jak powinny,są praktycznie białe.Po jakimś czasie kolor robi się trochę ciemniejszy,wiadomo odrosty itp. Ja mam naturalny ciemny blond.. co prawda na początku sobie rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem,więc może i Ty spróbuj ;] a dopiero później farbą a może to zależy od włosów i Twoje akurat ciężko przyswajają farbę.. mojej mamie żadna farba nie chciała rozjaśnić włosów,zawsze na końcu był 'efekt kurczaka' ;] a po tej farbie ma ładne jasne włosy ;p
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:23   #743
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

LauraDi, dzięki za radę, ale reklamować na pewno nie będę, bo jeszcze te "specjalistki" zaproponują mi jakiś gorszy wariant tej rudości.... Więc myślisz że można nałożyć kolejny casting jak tylko zacznie się wypłukiwać???? Nawet za tydzień???? Ten casting jest bez amoniaku, ma same pozytywne opinie na forum (odnośnie niszczenia włosów, bo o kolorach piszą różnie...), ale ma jakiś krem utleniający w składzie. Sama już nie wiem, nie chcę, żeby mi w końcu włosy wypadły..... Może johnw57 coś mi poradzi?
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:18   #744
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze farby BLOND

DeadlySilence dziekuje za odpowiedz. Tobie super rozjasnil palette wloski, ale mowisz ze dalas jeszcze rozjasniacz?hmm kupilam belle color 111 zobaczymy czy to zadziala ale cos czuje ze nie bedzie efektu jakiego sie spodziewam buu


fisch1 tak mi sie wydaje jezeli jest bez amoniaku to tak bardzo nie ingeruje we wslosy aczkolwiek ja nigdy jej nie uzywalam i nie moge Ci tego zapewnic.
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:28   #745
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez fisch1 Pokaż wiadomość
LauraDi, dzięki za radę, ale reklamować na pewno nie będę, bo jeszcze te "specjalistki" zaproponują mi jakiś gorszy wariant tej rudości.... Więc myślisz że można nałożyć kolejny casting jak tylko zacznie się wypłukiwać???? Nawet za tydzień???? Ten casting jest bez amoniaku, ma same pozytywne opinie na forum (odnośnie niszczenia włosów, bo o kolorach piszą różnie...), ale ma jakiś krem utleniający w składzie. Sama już nie wiem, nie chcę, żeby mi w końcu włosy wypadły..... Może johnw57 coś mi poradzi?
Nikt Ci nie zapewni, że na 100% nic się stanie. To, że szampon nie zawiera amoniaku nie znaczy, że jest bezinwazyjny. Ja np. mam delikatne włosy i kiedyś po farbowaniu szamponem Casting miałam zupełne siano. To zależy od włosów. Na grubych i mocnych nic nie powinno się stać, ale jeśli chodzi o cienkie i delikatne to radzę uważać. Różnie to bywa z tymi koloryzującymi specyfikami
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:03   #746
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Help help jak zmienic kolor z takiego na chlodny? Farbowalam odcieniem rozjasniajacym bardzo bardzo jasny blond popielaty ,a wyszedl taki Okropnie sie czuje w tym odcieniu i dlaczego wyszedl zolty a nie chlodny?? Mialam wczesniej odrost okolo 5cm naturalny sredni blond +jasne pasemka +reszta wlosow blond farbowany .Trzymalam farbe okolo 35min.Kompletnie zle wygladam w taakim odcieniu ehh .

1 i 2 fotka w swietle dziennym 3 wieczorkiem przy lampie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (42,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,8 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,3 KB, 181 załadowań)

Edytowane przez tisane7
Czas edycji: 2009-02-07 o 22:05
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:06   #747
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chcialabym uzyskac taki blondzik ,to chyba ,ktorejs z dziewczyn piszacych tu wczesniej ,bardzo mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasisa1.jpg (15,7 KB, 278 załadowań)
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:43   #748
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze farby BLOND

uzylam tej garniera 111 i dal fajniejszy efekt niz palette 219 ale tez nie rozjasnil super wloskow

tisane możne spróbuj teraz takiej farby ton w ton zeby juz nie rozjasniac a nadac popielay kolor. poszukaj na kwc zdaje sie ze joanna ma takie farby i tak jak dziewczyny wczesniej mowily casting
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:25   #749
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmm ,a jakby sie zdecydowac na farbe w popielatym odcieniu?(wellaton lub joanna) Wieksze prawdopodobienstwo jest ze popiel chwyci dzieki farbie czy szamponie koloryzujacym?
tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:01   #750
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Przyszłam po radę
Niedługo będę sobie zamawiać farbę koleston welli w kolorze ciemny zimny blond. Moje włosy są koloru średni blond z rudymi refleksami a odrosty raczej w kolorze farby lub nawet jaśniejsze (średni/ciemny blond).
W takim wypadku jaki mam zamówić utleniacz i czy wogóle on będzie potrzebny?
Podbijam pytanko, bardzo zależy mi na odpowiedzi
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.