NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 13:21   #3811
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Yen ja wcale nie kuszę

moren dziękuję
Kredka Essence jest fajna(to już moja druga, najpierw kupiłam jasnobrązową), długo się trzyma i naprawdę ładnie lśni, choć ta ma dość jasny kolor i nie do każdego makijażu pasuje, ale ładnie rozświetla oko.
Cień Essence jest z kolekcji limitowanej Ibiza Lounge - jest matowy, ale ma brokat i on ładnie błyszczy w świetle/słońcu Na bazie Art Deco trzyma się dobrze i brokat nie odpada na poliki
Błyszczyk Essence - opisałam już wyżej, jest właściwie transparentny i tylko drobinki w nim lśnią; smaku i zapachu nie wyczuwam. Jest wodnisty i szybko się zjada, ale ja go używam w domu i smaruję się przed komputerem
Puder/podkład mineralny L`Oreal to mój hit ostatnio Można go nałożyć jak puder(nakładam dużym pędzlem z Rossmanna) i wtedy matuje długo cerę(mam mieszano-tłustą); albo jak podkład(wcieram go wtedy w twarz tym załączonym do niego pędzlem) i wtedy twarz jest dłuuugo idealnie matowa i gładka, nie znać wyprysków tak bardzo(choć ja i tak wcześniej używam korektora) i chyba faktycznie ten kosmetyk pomaga na cerę, bo wysusza mi syfki
Dobrze się trzyma na filtrze i można robić poprawki nim sprawnie.
Póki co to mój ulubiony podkład i chyba już nie wrócę do podkładów w płynie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:24   #3812
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A co to jest ten 1 brazer z takim slicznym wzorkiem w bambusa?Przepiekne zakupy,naprawde
To oslawiony na wizazu brazowy obiekt pozadania brazer bamboo lancome


http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...ody&vname=name&
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:32   #3813
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
To oslawiony na wizazu brazowy obiekt pozadania brazer bamboo lancome


http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...ody&vname=name&
Noo Na Tru był dostępny za aż 60 pln Nie wiem, czy jeszcze jest...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:33   #3814
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Kochana, zapomniałam cholercia o tych zdjęciach róży co miałam na skórze zrobić, kajam się bardzo Jak wrócę do domu to zaraz się za to zabiorę
A pasiaki to kolejne Physicians Formula (czy jakoś tak ), zakochałam się w nich Mam już dwa pasiaki, zrobię fotę porównawczą i wkleję w odpowiednim wątku
Yen nic sie nie dzieje ja juz zakupilam sobie terracote tak myslalam ze zapomnialas i sie upominac nie chcialam wiec po opisie kupilam i jestem zachwycona tylko jak juz kiedys wspomnialam lecze buzke i jak juz wylecze to bede w pelni cieszyc sie terracota
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:37   #3815
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Yen nic sie nie dzieje ja juz zakupilam sobie terracote tak myslalam ze zapomnialas i sie upominac nie chcialam wiec po opisie kupilam i jestem zachwycona tylko jak juz kiedys wspomnialam lecze buzke i jak juz wylecze to bede w pelni cieszyc sie terracota
Uff, kamień z serca Ale się cieszę, że Ci się podoba - miałabym wyrzuty sumienia jakbyś to za bubel i kasę w błoto wyrzuconą uznała
To się pochwal jaki numerek sobie kupiłaś, może fotka jakaś czy cuś
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:41   #3816
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Uff, kamień z serca Ale się cieszę, że Ci się podoba - miałabym wyrzuty sumienia jakbyś to za bubel i kasę w błoto wyrzuconą uznała
To się pochwal jaki numerek sobie kupiłaś, może fotka jakaś czy cuś
ja sie pytalam wtedy o ten ciemniejszy(ten z zielonym czyli jasniejszy mialam juz wczesniej tylko przy mojej buzce opalonej srednio bylo widac kolor na polikach) tj. chyba 102(jestem w pracy wiec nie mam jak spr.),a zdjecia to chcialam kiedys zebrac caly zbior i wstawic tylko czasu nie mam, a poza tym mam chlam nie aparat a nie bede pozniej zwalac winy na aparat za kiepskie zdjecia jak to ostatnio sie zrobilo modne na MM szczegolnie u jednej wizazanki
Postaram sie moze kiedys w tygodniu to ogarnac choc bedzie ciezko(duzo rzeczy jest w roznych miejscach w domu bo siostra kosmetyczka tez uzywa wiec lataja po domu)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:53   #3817
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
ja sie pytalam wtedy o ten ciemniejszy(ten z zielonym czyli jasniejszy mialam juz wczesniej tylko przy mojej buzce opalonej srednio bylo widac kolor na polikach) tj. chyba 102(jestem w pracy wiec nie mam jak spr.),a zdjecia to chcialam kiedys zebrac caly zbior i wstawic tylko czasu nie mam, a poza tym mam chlam nie aparat a nie bede pozniej zwalac winy na aparat za kiepskie zdjecia jak to ostatnio sie zrobilo modne na MM szczegolnie u jednej wizazanki
Postaram sie moze kiedys w tygodniu to ogarnac choc bedzie ciezko(duzo rzeczy jest w roznych miejscach w domu bo siostra kosmetyczka tez uzywa wiec lataja po domu)
Zbierz zbierz, chętnie popodziwiam Twoje zbiory A aparat... no cóż... czasami nie liczy się długość różdzki, ale umiejętność czarowania
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 13:58   #3818
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zbierz zbierz, chętnie popodziwiam Twoje zbiory A aparat... no cóż... czasami nie liczy się długość różdzki, ale umiejętność czarowania
Postaram sie, a co do czarowania to napisz to w watku Ilony moze w koncu taka magiczna mowa do niej dotrze
koniec offa
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:04   #3819
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Postaram sie, a co do czarowania to napisz to w watku Ilony moze w koncu taka magiczna mowa do niej dotrze
koniec offa
Noooom...
No to czekam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:21   #3820
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

YenneferD ślicznie dziękujeza załącznik równieżmam te same cienie których użyłaś w tym makijażu i dlatego zapytałam,bo ja jak je nakładam to kolor jest bardzo mały intensywny.Ale wyczytałam,że na baze pod cienie je kładziesz.Ja nie posiadam takiej jeszcze i może dlatego,albo poprostu nie umiem
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 15:50   #3821
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
YenneferD ślicznie dziękujeza załącznik równieżmam te same cienie których użyłaś w tym makijażu i dlatego zapytałam,bo ja jak je nakładam to kolor jest bardzo mały intensywny.Ale wyczytałam,że na baze pod cienie je kładziesz.Ja nie posiadam takiej jeszcze i może dlatego,albo poprostu nie umiem
Nie ma za co Baza niewątpliwie poprawia ich jakość, jak zresztą prawie wszystkich cieni, warto w jakąś zainwestować A próbowałaś użyć ich na mokro? - to tez może wzmocnić nasycenie koloru
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 17:49   #3822
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
I jeszcze...

Aha, zdjęcia są robione bez flesza w słńcu i z fleszem przy żarówce.


YenneferD cóż mogę powiedzieć CUDA po prostu!
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:37   #3823
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

To teraz czas na mnie. Wprawdzie nie ma się czym chwalić, bo moje zbiorki są maleńkie, ale i tak ostatnio się nieco powiększyły . Oto co mam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (68,4 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000535.jpg (71,6 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000536.jpg (50,8 KB, 246 załadowań)
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:42   #3824
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Puder/podkład mineralny L`Oreal to mój hit ostatnio Można go nałożyć jak puder(nakładam dużym pędzlem z Rossmanna) i wtedy matuje długo cerę(mam mieszano-tłustą); albo jak podkład(wcieram go wtedy w twarz tym załączonym do niego pędzlem) i wtedy twarz jest dłuuugo idealnie matowa i gładka, nie znać wyprysków tak bardzo(choć ja i tak wcześniej używam korektora) i chyba faktycznie ten kosmetyk pomaga na cerę, bo wysusza mi syfki
Dobrze się trzyma na filtrze i można robić poprawki nim sprawnie.
Póki co to mój ulubiony podkład i chyba już nie wrócę do podkładów w płynie.
ooo tak właśnie chodze ostatnio i myśle czy by sie nie zainteresować jakimś podkładem mineralnym rozważam właśnie L'oreala albo revlona chyba i isadora ma w swojej ofercie coś takiego i mam zagwozdke....skoro piszesz że długo się trzyma hmmm teraz to dopiero się nie będę mogła zdecydować i naprawde jest fajniejszy od płynnych bo nie moge sobie wyobrazić odstawienia płynnego fluidu boję się że ten mineralny będzie widoczyn yna twarzy i mało kryjący ale Twoja opinia jest abaardzo kusząca
Czarna Ines a jak się sprawuje ten pasiaczek inglota? mogłabyś napisać czy ma drobink iczy jest on brązujący czy bardziej rozświetlajacy?

Edytowane przez dojna komarzyca
Czas edycji: 2008-07-30 o 18:44 Powód: dopisek
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:43   #3825
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Czarna_Ines może i mały (czyt. wystarczający) ale piękny chętnie bym go przygarnęła
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:46   #3826
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
Czarna_Ines może i mały (czyt. wystarczający) ale piękny chętnie bym go przygarnęła
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
Czarna Ines a jak się sprawuje ten pasiaczek inglota? mogłabyś napisać czy ma drobink iczy jest on brązujący czy bardziej rozświetlajacy?
Komarzyco, inglot ma drobinki, jednak są one mikroskopijne, przy tej ilości, którą ja nakładam na twarz nie rzucają się w oczy ( a na tym mi głównie zależy, więc jestem zadowolona:. Jeśli chodzi o efekt brązera, to kolor, który ja mam (82) nie daje takiego efektu, natomiast bardzo ładnie ożywia buzię. Jednak są też ciemniejsze, więc jeżeli na tym Ci zależy, wydaje mi się, że da się coś dobrać .

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2008-08-01 o 20:30 Powód: post pod postem
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:02   #3827
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dziewczyny zarówno aktualizacje i całe zbiory świetne bez wyjątku
Czarna Ines jakie to kolory i nr błyszczyków Lancome,Dior i chyba Chanel-mogłabyś krótko opisać kolor i efekt?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:10   #3828
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
To teraz czas na mnie. Wprawdzie nie ma się czym chwalić, bo moje zbiorki są maleńkie, ale i tak ostatnio się nieco powiększyły . Oto co mam:
piekny zbior, mozesz mi cos powiedziec o podkladzie isa dora? jak sie sprawuje?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:22   #3829
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
To teraz czas na mnie. Wprawdzie nie ma się czym chwalić, bo moje zbiorki są maleńkie, ale i tak ostatnio się nieco powiększyły . Oto co mam:

bardzo fajny zbior
Mogłabys wyrazic swoja opinie o kompakcie velvet touch Miałam podklad z tej serii i bardzo sobie go chwale
Hydralight tez mam tez fajny szczegolnie na upały

Baza sephorowska to baza pod makijaz czy pod cienie?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 19:23   #3830
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Komarzyco, inglot ma drobinki, jednak są one mikroskopijne, przy tej ilości, którą ja nakładam na twarz nie rzucają się w oczy ( a na tym mi głównie zależy, więc jestem zadowolona:. Jeśli chodzi o efekt brązera, to kolor, który ja mam (82) nie daje takiego efektu, natomiast bardzo ładnie ożywia buzię. Jednak są też ciemniejsze, więc jeżeli na tym Ci zależy, wydaje mi się, że da się coś dobrać .
dziękuję za informacje
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:26   #3831
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zarówno aktualizacje i całe zbiory świetne bez wyjątku
Czarna Ines jakie to kolory i nr błyszczyków Lancome,Dior i chyba Chanel-mogłabyś krótko opisać kolor i efekt?
Zacznijmy od Diora (mojego absolutnego faworyta, któremu jestem wierna od ładnych paru lat )
Dior - nr 157, daje na ustach efekt opalizujący, ma mikrodrobinki, jeśli chodzi o kolor to taki zgaszony róż przełamany łososiowym (zakręciłam);
Lancome - nr 330, bez drobinek, raczej nie nadaje koloru, jedynie delikatnie rozjaśnia naturalny kolor, lubię ;
Chanel - nr 83, ma mikrodrobinki, ten już nadaje ustom taki różowy kolorek, też nieco opalizujący.
Jeśli chodzi o trwałość, to chyba najtrwalszy jest Chanel. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, jeśli są pytania - proszę zadawać .

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
piekny zbior, mozesz mi cos powiedziec o podkladzie isa dora? jak sie sprawuje?
Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, szczerze mówiąc wracam do niego po każdym podkładowym "skoku w bok" . Jest bardzo lekki, bardzo ładnie stapia się ze skórą, nie spływając z buzi. Myślę, że z trwałością jest bardzo dobrze. Jednak jest to podkład idealny w momentach, kiedy nie ma się niemiłych niespodzianek na twarzy .

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2008-08-01 o 20:31 Powód: post pod postem
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:36   #3832
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
To teraz czas na mnie. Wprawdzie nie ma się czym chwalić, bo moje zbiorki są maleńkie, ale i tak ostatnio się nieco powiększyły . Oto co mam:
Łii jaki tam mały Konkrety same i to mi się podoba
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:37   #3833
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
bardzo fajny zbior
Mogłabys wyrazic swoja opinie o kompakcie velvet touch Miałam podklad z tej serii i bardzo sobie go chwale
Hydralight tez mam tez fajny szczegolnie na upały

Baza sephorowska to baza pod makijaz czy pod cienie?
Puderek jest dość przyjemny, buzia jest po nim gładka. Wydaje mi się, że jest bardzo podobny w działaniu do podkładu, tzn. jest taki delikatny. Kolor, który ja mam jest raczej transarentny, więc nadaje się np. do poprawiania makijażu w ciągu dnia.
Jeśli chodzi o bazę sephory to baza pod makijaż .

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Łii jaki tam mały Konkrety same i to mi się podoba
Cieszę się, że się spodobało, mimo ilości .

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2008-08-01 o 20:34 Powód: post pod postem
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:42   #3834
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

dziekuję czarna Ines Chyba sie skusze na ten kompakt
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:00   #3835
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

No to mnie Yen zmobilizowała i chyba z godzinę mordowałam zdjęcia(a mam z siostrą patrzyły na mnie jakbym się z choinki urwała ponieważ rozłożyłam się z kosmetykami na balkonie i robiłam zdjęcia), więc za jakość zdjęć z góry porzepraszam. Kolekcja nie tak imponująca jak Wasze ale pokazuję Na pewno brakuje tu paru mazideł do ust(później się odnalazły)
, fixatora i baz pod makijaż i także tuszy i pewnie jakiś cieni, które się po domu gdzieś podziewają

p.s. kolejność może być wymieszana po zawsze mi inaczej załącza niż dodaje załączniki więc nie opisuje co jest gdzie w razie czego pytac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki,tusze.jpg (57,2 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy1.jpg (63,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 2.jpg (50,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 3.jpg (85,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 4.jpg (72,2 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 5.jpg (67,9 KB, 141 załadowań)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:01   #3836
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

dubel
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:02   #3837
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

i c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedzle.jpg (67,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (67,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry.jpg (64,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze 1.jpg (78,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze 2.jpg (100,5 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (81,5 KB, 152 załadowań)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:28   #3838
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
No to mnie Yen zmobilizowała i chyba z godzinę mordowałam zdjęcia(a mam z siostrą patrzyły na mnie jakbym się z choinki urwała ponieważ rozłożyłam się z kosmetykami na balkonie i robiłam zdjęcia), więc za jakość zdjęć z góry porzepraszam. Kolekcja nie tak imponująca jak Wasze ale pokazuję Na pewno brakuje tu paru mazideł do ust(później się odnalazły)
, fixatora i baz pod makijaż i także tuszy i pewnie jakiś cieni, które się po domu gdzieś podziewają

p.s. kolejność może być wymieszana po zawsze mi inaczej załącza niż dodaje załączniki więc nie opisuje co jest gdzie w razie czego pytac
Ha! Fajna kolekcja. Ukradłabym z chęcią sypańce Film (dobre są?) i sypańce Inglota (dobre są?) A paletki Inglota świetne. A co to jest to MACa - puder sypki, kulki?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:42   #3839
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ha! Fajna kolekcja. Ukradłabym z chęcią sypańce Film (dobre są?) i sypańce Inglota (dobre są?) A paletki Inglota świetne. A co to jest to MACa - puder sypki, kulki?
z Mac'a to puder prasowany blot powder, odcien niby najciemniejszy ale raczej wyrownuje koloryt i matuje niz nadaje jakis kolor i buzia jest bardzo gladka taka aksmaitna po opiniach spodziewalam sie dluzszego matu ale przy mojej buzce swiecacejw strefie T i filtrach ktore sa tlusciochami wcale sie nie dziwie ze matowi moze tak do 3-4 godzin(zalezy ktore tez filtry przy Avence dluzej i przy Avonie mineralnym tez,a przy avonie przeciwstarzeniowym juz nie bardzo wlasnie 3-4 godz)
a co do ceini, nt. Inglota sa bardzo podzielone opinie i juz chyba wiem z czego to mzoe wynikac jedne te bardziej satynowe(takie kameleony jak u mnie np. ten ciemny fiolet) trzymaja sie krocej przynajmniej u mnie-bez bazy tylko podklad, natomiast zolty(juz bardziej drobinkowy) ostatnio przetrwal poprawinowe wojaze wiec jest ok, a co do sypancow Film to kolorki maja piekne i prred uprzednim nalozeniem podkladu a pozniej pudru sypkiego czy prasowanego trzymaja sie bardzo dobrze,a kolory bajeczne i ta cena 9 czy 11 ostatnio zlotych placilam (ale niestety tylko na targach takie ceny bo na allegro widzialam drozej, chyba po 15).

Yen ja u Ciebie ukardlabym duzo wiecej ;d
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:57   #3840
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Karolciu, napisz proszę coś na temat tych kuleczek, jaka firma i jak się sprawują .
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.