Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 10:39   #4381
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
unikaj kontaktu wzrokowego
a jakby tak wziasc pol farbki zmalaksowac na calych wloskach??
to pol by zostalo na kiedys na odrosty

wstawiam fotke wlosow
i zdjecie z moja mysza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14039.jpg (42,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9408ec10b6.jpg (58,6 KB, 68 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:47   #4382
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc dziewczyny

ja wpadam sie przywitac i zaraz lece wysylac kartki swiateczne ..troche sie spoznilam z tym

kotka jak zawsze idealnie bialutko

proste wlosy sa sliczne ale nie dla mnie bo za duzo musialabym prostowac niszczac ich naturalna strukture...
bunny
czyli do ciebie mozna sie pisac na pasemka juz ?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:00   #4383
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a jakby tak wziasc pol farbki zmalaksowac na calych wloskach??
to pol by zostalo na kiedys na odrosty

wstawiam fotke wlosow
i zdjecie z moja mysza
mysza super, i twoje oczyska też
jak zmalaksujesz ja z odrobinką wody na jakieś 10 minut to będzie tak jakbys odświeżyła kolor szamponetką- wlosom nic sie nie stanie. jak masz ochotę to dawaj, i potem fotki prosimy.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

ja wpadam sie przywitac i zaraz lece wysylac kartki swiateczne ..troche sie spoznilam z tym

kotka jak zawsze idealnie bialutko

proste wlosy sa sliczne ale nie dla mnie bo za duzo musialabym prostowac niszczac ich naturalna strukture...
bunny
czyli do ciebie mozna sie pisac na pasemka juz ?
Mozna. Zapraszam.
Jedyne co jeszcze musze uzupełnić to fryzury typu bob czy paź, męskie awangardy i klasyki w stylu dawnych profesorów czy kujonów , trwała ondulacja... i chyba wsio mam jeszcze pól roku.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:12   #4384
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysza super, i twoje oczyska też
jak zmalaksujesz ja z odrobinką wody na jakieś 10 minut to będzie tak jakbys odświeżyła kolor szamponetką- wlosom nic sie nie stanie. jak masz ochotę to dawaj, i potem fotki prosimy.


Mozna. Zapraszam.
Jedyne co jeszcze musze uzupełnić to fryzury typu bob czy paź, męskie awangardy i klasyki w stylu dawnych profesorów czy kujonów , trwała ondulacja... i chyba wsio mam jeszcze pól roku.
ja jestem zainteresowana farbowaniem scieciem grzywki i upieciami

dobra ide zrzynac jakies zyczenia z neta bo nie mam pomyslu na te pocztowki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:20   #4385
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kurczę, Kotka one ci tak zaje&*^% wychodzą że aż sama mam ochotę na powrót do białego blondu Ale to wciąż ryzyko bo przecież ja mam ciemniejszy odrost niż ty i mi tak fajnie nie wyjdzie... A już tyle mordęgi było z c12, kolor prawie równy- w świetle dziennym lekko widac róznicę przy brudnych wlosach i znów to przechodzić i kombinować
To chyba ponad moje nerwy i siły.
Ale masz piękny kolor- mój numer jeden i najulubieńszy
bunny nie wiedziałam ze tak bardzo ci sie podoba moj kolor jestem bardzo zadowolona z tej farby nie wychodzą żade rudosci itp.... ale wczoraj mnie trochę piekła a co do twoich włosków to najbardziej podobały mi się po skandynawskim! takie bielutkie! a jaki ty masz poziom swoich naturalków?? mi któras z dziewczyn pisala ze mam 6 lub 6 i pul... bo ja sie na tym nie znam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:38   #4386
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny nie wiedziałam ze tak bardzo ci sie podoba moj kolor jestem bardzo zadowolona z tej farby nie wychodzą żade rudosci itp.... ale wczoraj mnie trochę piekła a co do twoich włosków to najbardziej podobały mi się po skandynawskim! takie bielutkie! a jaki ty masz poziom swoich naturalków?? mi któras z dziewczyn pisala ze mam 6 lub 6 i pul... bo ja sie na tym nie znam
No widzisz a ja mam ciężko rozjaśniające się 5 i u mnie twoja farba wyjdzie na odroscie rudo lub beżowo- bo tak też mialam z popielatym blondem palette z wodą 12%. Po prostu sam popiel mi odrostu nie pociągnie- będzie on ciepły. Ja muszę mieć kolor mroźny zeby od razu odrost był taki jak reszta czyli zimny.
Nie chcę już kombinować, bo widzę różnice w kondycji wlosów po c12 a skandynawskim. Jak wyrwę włosa i go oglądam to tam gdzie skandynawski to wlos o połowę cieńszy- tak bardzo go wytrawilo rozjaśniaczem. przy długich wlosach niestety bardzo to widać.
tak myśle że wlosy zaczęły mi tak szybko rosnąć odkąd zmieniłam farbę- w wakacje- to też może mieć związek.
Powoli przyzwycziłam sie już do tego c12 w lustrze- już mnie tak nie denerwuje i nie razi, najbardziej go lubię po farbowaniu jak ma te niebieskie pasma Wtedy jest śliczny taki lodowaty.
Także zostanę przy c12 na jakiś czas, myśle minimum rok a później może znów pokombinuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:48   #4387
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
WOW ale fajnie wyszlo. Kurcze dlaczego ja przed rokiem nie wiedzialam ze mozna zamieniac wode pewnie tez bym przetestowala. Ale naprawde swietnie to wychodzi. A czy wiesz moze jaki jest Twoj poziom naturali albo masz moze jakies foto z porzadnym odrostem aby mozna bylo luknac. Bardzo mi sie podoba. Gratuleje.
Dziękuje naprawdę
a tu parę zdjęć moich odrostów (stare zdjęcia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01069.jpg (52,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01073.jpg (64,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost 17.11.2010.jpg (39,7 KB, 23 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 11:53   #4388
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No widzisz a ja mam ciężko rozjaśniające się 5 i u mnie twoja farba wyjdzie na odroscie rudo lub beżowo- bo tak też mialam z popielatym blondem palette z wodą 12%. Po prostu sam popiel mi odrostu nie pociągnie- będzie on ciepły. Ja muszę mieć kolor mroźny zeby od razu odrost był taki jak reszta czyli zimny.
Nie chcę już kombinować, bo widzę różnice w kondycji wlosów po c12 a skandynawskim. Jak wyrwę włosa i go oglądam to tam gdzie skandynawski to wlos o połowę cieńszy- tak bardzo go wytrawilo rozjaśniaczem. przy długich wlosach niestety bardzo to widać.
tak myśle że wlosy zaczęły mi tak szybko rosnąć odkąd zmieniłam farbę- w wakacje- to też może mieć związek.
Powoli przyzwycziłam sie już do tego c12 w lustrze- już mnie tak nie denerwuje i nie razi, najbardziej go lubię po farbowaniu jak ma te niebieskie pasma Wtedy jest śliczny taki lodowaty.
Także zostanę przy c12 na jakiś czas, myśle minimum rok a później może znów pokombinuje.
nom rozjaśniacz trawi wlosy... ja tez z niego zrezygnowałam.... i ciesze sie a mam nadzieje ze utleniacz 12% tak włosów nie zniszczy ... chociaż wczoraj troche mi ich wypadlo a po farbowaniu masz super te wlosy i juz niedługo ci sie zrównają zdrowie włosków jest bardzo ważne!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:57   #4389
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki w piękny zimowy poranek . Wczoraj Agatauu88 napisała,że raczej mogę dodać ten aktywator z Palette 100 do 219. Z tego co wcześniej pisała Yattamanka to ten aktywator własnie rozjaśnia bardziej włoski aż do 6 tonów. Wiem,że jest też możliwość zmieszania kolorów, z tego co czytałam na wizażu to można mieszać farby ale tej samej firmy i te dwuskładnikowe (sub. barwiąca i utleniacz) , ale jak to wtedy mieszać - podstawowego koloru i trochę tego drugiego czy pół na pół i jak z utleniaczem wtedy , tylko z jednej farby , czy jak są różne to zmieszać ? Sama się już zakręciłam . Zastanawiam się już nad zmieszaniem tych 219 i 100 , czy lepiej już dodać ten aktywator do 219, zgłupiałam .
Witam Was dziewczynki

Błagam Was , pleaseeeee ustosunkujcie się proszę do tego co napisałam . Bo mi też marzy sie jednolity kolor ,a fajnie by było wiedzieć na przyszłość . Tak jak jeszcze pisała Yattamanka w tej 100 jest woda 9 % a w 219 12% i jeszcze jakbym przełożyła ten aktywator to chyba za dużo :/ , czy ja muszę też wodę 9 dać??

Kotka jestem pod wielkim wrażeniem włosków, extra pokrycie i kolorek , super Ci wychodzi ta 111
__________________
EmEj
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:58   #4390
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziękuje naprawdę
a tu parę zdjęć moich odrostów (stare zdjęcia)
Dziekuje kotka. Tak zdecydowanie to poziom 6 a nawwt 6 i pol
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:01   #4391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom rozjaśniacz trawi wlosy... ja tez z niego zrezygnowałam.... i ciesze sie a mam nadzieje ze utleniacz 12% tak włosów nie zniszczy ... chociaż wczoraj troche mi ich wypadlo a po farbowaniu masz super te wlosy i juz niedługo ci sie zrównają zdrowie włosków jest bardzo ważne!
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 12:04   #4392
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Kotka jestem pod wielkim wrażeniem włosków, extra pokrycie i kolorek , super Ci wychodzi ta 111


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziekuje kotka. Tak zdecydowanie to poziom 6 a nawwt 6 i pol
no to teraz wiem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:08   #4393
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka & Princesska SUPER Wam wloski powychodzily!Ja juz nie moge patrzec na te moje rudosci.Ide zaraz zrobie test na jednym pasemku rozjasniaczem>Ciekawe jak wyjdzie a to tak z ciekawosci,cy mi te rudawe reflekry zejda potem dodam fotke jakas Nawet sniadania jeszcze nie jadlam,bo mi sie odechcialo jak rano spojzalam dokladnie na moje wlosy
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:18   #4394
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc dziewczynki!
dawno mnie nie bylo ale niestety jestem chora i musze chodzic do pracy, masakra jakas. Z nosa mi leci ciurkiem, glowa boli, wczoraj w koncu wzielam anyybiotyk bo juz nie dawalam rady. Dzisiaj jest ciut lepiej ale niewiele.
Co do moich wlosow to niestety znowu mi zrudzialy te , przy odroscie- te swiezo zafarbowane. a farbowalam rowno 2 tyg. temu i mylam wlosy juz co 2 dni. Nie wiem co z ta farba;( Fakt, ze nie uzywalam szamponu do farbowanych bo chcialam zuzyc ten co mam (isana med). ale to chyba wina farby- tak jak mowila Bunny, ze profesjonale sie tak szybko wyplukuja.
Bunny a jak sadzisz, w ktora drogeryjna farbke moglabym celowac zeby uzyskac podobny efekt jak po matrixie 11A? moze powinnam tak jak kotka robic ze podmienic wode 9% na 12%?? ale ja se boje ze ta woda bedzie na moje wlosy za mocna, bo mam bardzo cienkie wlosy z natury i wolalabym pozostac przy 9%..
ale tez nie chce farbowac co 3 tyg. tylko dlatego ze kolor jest ruadwy. farbuje co miesiac- rowno co 4 tyg.
Moze moglabym zrobic jakas szamponetka dla ozdywienia koloru? zeby to rudawe troche zniwelowac?
Bunny poradzisz cos?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:25   #4395
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wstawiam wam fotki miesięcznego odrostu-poziom 5 i spranego przez miesiąc c12. Kolor się nic nie zmienił tylko niebieskie sie zmyło.
Włosy tłuste, 4 dniowe żeby było widać różnicę w kolorze. jak są umyte to różnicy prawie nie ma.
Naprawdę taka tragedia?

c12 sprany 002.jpgc12 sprany 003.jpgc12 sprany 007.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:26   #4396
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
bunny a ten kolor tak bardzo sie różni??? daj jakś fotkę???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:28   #4397
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
a mozna zobaczyc jak wyglada twoj tyl wloskow zeby zobaczyc czy sa zniszczone czy nie? to ze jest ich pelno to nie powod do scinania moich tez pelno ale lysa nie jestem wlosy wypadaja bo musza w jakiejs liczbie wypadnac i juz wazne zeby koncowki byly zdrowe
nie przejmuj sie zazdrosnicami sama ma 5 i gada na kogosu mnie juz by poleciala z pracy za takie szczekanie bylo trzeba jej sie odgryzc jakos
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:30   #4398
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!
dawno mnie nie bylo ale niestety jestem chora i musze chodzic do pracy, masakra jakas. Z nosa mi leci ciurkiem, glowa boli, wczoraj w koncu wzielam anyybiotyk bo juz nie dawalam rady. Dzisiaj jest ciut lepiej ale niewiele.
Co do moich wlosow to niestety znowu mi zrudzialy te , przy odroscie- te swiezo zafarbowane. a farbowalam rowno 2 tyg. temu i mylam wlosy juz co 2 dni. Nie wiem co z ta farba;( Fakt, ze nie uzywalam szamponu do farbowanych bo chcialam zuzyc ten co mam (isana med). ale to chyba wina farby- tak jak mowila Bunny, ze profesjonale sie tak szybko wyplukuja.
Bunny a jak sadzisz, w ktora drogeryjna farbke moglabym celowac zeby uzyskac podobny efekt jak po matrixie 11A? moze powinnam tak jak kotka robic ze podmienic wode 9% na 12%?? ale ja se boje ze ta woda bedzie na moje wlosy za mocna, bo mam bardzo cienkie wlosy z natury i wolalabym pozostac przy 9%..
ale tez nie chce farbowac co 3 tyg. tylko dlatego ze kolor jest ruadwy. farbuje co miesiac- rowno co 4 tyg.
Moze moglabym zrobic jakas szamponetka dla ozdywienia koloru? zeby to rudawe troche zniwelowac?
Bunny poradzisz cos?
Kochaneczka bardzo podobny kolor da ci palette 219 seria naturals popielaty blond- prawie identyczny. i nie rudzieje.
Tylko on ma wodę 12% więc jak chcesz 9% to trzeba będzie lekko rozcieńczyć.
szamponetki sa raczej bez sensu w twoim przypadku bo nigdy nie wiadomo co ci z nich wyjdzie i czy spierze sie nim zechcesz zrobić odrost.
A ja uprzedzalam odnośnie farb profesjonalnych
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:35   #4399
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

buuny wczoraj wstawialam swoj tyl wlosow niewiem czy widzialas ale odrost juz mam tez spory nawet wlasnie z tylu widac a miesiac temu farbowalam takze jeszcze poczekam miesiac i lece na odrosty https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4332
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 12:36   #4400
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny
No nie ma sie co oszukiwac roznice troszke widac ale jak wiadomo zalaczylas fotki nie ze swierzymi wlosami. Ja jak mam wlosy dwu dniowe to juz sa tak ciemne ze kazdy sie pyta czy farbowalam. To normalne.
A co to ciecia no to kochala zrob tak jak Ci serducho podpowiada. Jesli lubisz sie w dlugich to zostaw i nie sugeruj sie jakimis pustymi kurami ze szkoly.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:53   #4401
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada widziałam twoje włoski są śliczne tylko odrost mnie razi.
Ale tak to piękności- na ulicy sie takich nie spotka.

Masakra jak cieżko samemu zrobić foto tyłu glowy Ale sie zmordowałam. Wstawiam, sory za jakość ale nie dam rady lepiej sama...
oceniajcie- tragedia czy nie?
Dodam że były tylko umyte 4 dni temu szamponem dzieciecym i na to lekka maska- nic nie dawałam na końce bo sie szykowalam do farbowania.
Końce do ciecia to wiem- bo sama chciałam, zresztą u mnie takie końce sie robią co kilka miesiecy.
Ale widzicie strukturę wlosow- gdyby nie ciężar to byłyby falowane.

dlugie wloski 003.jpgdlugie wloski 004.jpgdlugie wloski 005.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:04   #4402
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada widziałam twoje włoski są śliczne tylko odrost mnie razi.
Ale tak to piękności- na ulicy sie takich nie spotka.

Masakra jak cieżko samemu zrobić foto tyłu glowy Ale sie zmordowałam. Wstawiam, sory za jakość ale nie dam rady lepiej sama...
oceniajcie- tragedia czy nie?
Dodam że były tylko umyte 4 dni temu szamponem dzieciecym i na to lekka maska- nic nie dawałam na końce bo sie szykowalam do farbowania.
Końce do ciecia to wiem- bo sama chciałam, zresztą u mnie takie końce sie robią co kilka miesiecy.
Ale widzicie strukturę wlosow- gdyby nie ciężar to byłyby falowane.

Załącznik 3615852Załącznik 3615853Załącznik 3615854
nom mnie tez razi ten moj odrost ale farbowac co ms zal mi jakos juz sama niewiem moze nie niszcza sie tak poprzez pasemka i moze lepiej robic co ms?

koncowki slabo widac twoje ale wlosy widac po calosci nie sa sianowate nie stercza mniejsze wloski (powiekszylam sobie fotki) ja sobie na koncowki nakladam "jedwabna kuracje mariona" jesli nie widac ze sa rozdwojone to po jaka ciasna ciac jak mowilam tne raz na rok i styka...
wszystko tez zalezy jak wlosy czesto sa rozpuszczone jesli czesto to wiadomo koncowki szybciej sie niszcza ja przewaznie mam zwiazane w warkocza badz zawijasa jakiegos
ja bym nie ciela chyba ze zle sama to widzisz....ale mi sie wydaje ze ktos ci wjechal z tym cieciem na sumienie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:15   #4403
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny! widzę ze rozmowa idzie pełną parą a ja nie mogłam sie doczekać i włosy zrobiłam wczoraj! miałam juz 4 dniowego tłuściocha i odrost 1,5 cm. i wstawiam efekty! oczywiście farba garnier nutrisse 111 i zamieniłam utleniacz z 9% na 12%
jestem bardzo zadowolona oceniajcie...
ladnie wyszlo

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a jakby tak wziasc pol farbki zmalaksowac na calych wloskach??
to pol by zostalo na kiedys na odrosty

wstawiam fotke wlosow
i zdjecie z moja mysza
jasniutkie juz masz wlosy a co Ci sie w nich nie podoba?
moze poczekaj i zrob przed sylwestrem?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wstawiam wam fotki miesięcznego odrostu-poziom 5 i spranego przez miesiąc c12. Kolor się nic nie zmienił tylko niebieskie sie zmyło.
Włosy tłuste, 4 dniowe żeby było widać różnicę w kolorze. jak są umyte to różnicy prawie nie ma.
Naprawdę taka tragedia?

Załącznik 3615818Załącznik 3615819Załącznik 3615820
rzeczywiscie roznica w kolorze jest dosc duza, ale skoro jak sa swieze to nie ma to sie nie przejmuj

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada widziałam twoje włoski są śliczne tylko odrost mnie razi.
Ale tak to piękności- na ulicy sie takich nie spotka.

Masakra jak cieżko samemu zrobić foto tyłu glowy Ale sie zmordowałam. Wstawiam, sory za jakość ale nie dam rady lepiej sama...
oceniajcie- tragedia czy nie?
Dodam że były tylko umyte 4 dni temu szamponem dzieciecym i na to lekka maska- nic nie dawałam na końce bo sie szykowalam do farbowania.
Końce do ciecia to wiem- bo sama chciałam, zresztą u mnie takie końce sie robią co kilka miesiecy.
Ale widzicie strukturę wlosow- gdyby nie ciężar to byłyby falowane.

Załącznik 3615852Załącznik 3615853Załącznik 3615854
nie ma tragedi, dobrze wygladaja, rzadko sie widuje takie jasne wloski w dobrej kondycji
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:20   #4404
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nom mnie tez razi ten moj odrost ale farbowac co ms zal mi jakos juz sama niewiem moze nie niszcza sie tak poprzez pasemka i moze lepiej robic co ms?

koncowki slabo widac twoje ale wlosy widac po calosci nie sa sianowate nie stercza mniejsze wloski (powiekszylam sobie fotki) ja sobie na koncowki nakladam "jedwabna kuracje mariona" jesli nie widac ze sa rozdwojone to po jaka ciasna ciac jak mowilam tne raz na rok i styka...
wszystko tez zalezy jak wlosy czesto sa rozpuszczone jesli czesto to wiadomo koncowki szybciej sie niszcza ja przewaznie mam zwiazane w warkocza badz zawijasa jakiegos
ja bym nie ciela chyba ze zle sama to widzisz....ale mi sie wydaje ze ktos ci wjechal z tym cieciem na sumienie
Nie no balejaż co miesiąc przesada... Standardowo robi się co 3 miesiące ale są różne techniki i można wybrać taką która zostawia najmniejszy możliwy odrost czyli jodełkową. Robienie balejażu-pasemek co miesiąc to niepotrzebny koszt bo odrostu i tak nigdy do końca ci nie pokryje. jeżeli lubisz się w pasemkach to bym zostawiła jak jest.
Może i racja że te kretynki weszły mi na ambicje Zaczynam widzieć cos czego nie ma.
A wszystko przez to że na praktycznych instruktorka przedstawia mnie jako obraz najgorszego niszczenia włosów, bo każdy jasny blond to zabójstwo dla wlosów. Że moje wlosy są zniszczone, nadają sie do ściecia i w ogole. A zdrowie wlosa najważniejsze, a nie kolor...
mam dość, niech się już ta szkoła kończy.
W takim razie po farbie zdecyduję jeszcze czy ciać końce czy nie. Kilka końcowek jest rozdwojonych hmm... ale jak miałam naturalne długie to też sie rozdwajały ,takie włosy...

cascada i tygryska dziękuję!
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-12-20 o 13:21
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:29   #4405
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny
Popieram dziewczyny. Daj na wstrzymanie. Sa w dobrej formie. Podetnij tylko koncowki i tyle. To im jeszcz lepiej zrobi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:31   #4406
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada widziałam twoje włoski są śliczne tylko odrost mnie razi.
Ale tak to piękności- na ulicy sie takich nie spotka.

Masakra jak cieżko samemu zrobić foto tyłu glowy Ale sie zmordowałam. Wstawiam, sory za jakość ale nie dam rady lepiej sama...
oceniajcie- tragedia czy nie?
Dodam że były tylko umyte 4 dni temu szamponem dzieciecym i na to lekka maska- nic nie dawałam na końce bo sie szykowalam do farbowania.
Końce do ciecia to wiem- bo sama chciałam, zresztą u mnie takie końce sie robią co kilka miesiecy.
Ale widzicie strukturę wlosow- gdyby nie ciężar to byłyby falowane.
masz piękne wlosy dziewczyno te pi** ci z zazdrości to mówią! na bank!!!! ja to chciałabym mieć takie! nie przejmuj sie!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:32   #4407
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie no balejaż co miesiąc przesada... Standardowo robi się co 3 miesiące ale są różne techniki i można wybrać taką która zostawia najmniejszy możliwy odrost czyli jodełkową. Robienie balejażu-pasemek co miesiąc to niepotrzebny koszt bo odrostu i tak nigdy do końca ci nie pokryje. jeżeli lubisz się w pasemkach to bym zostawiła jak jest.
Może i racja że te kretynki weszły mi na ambicje Zaczynam widzieć cos czego nie ma.
A wszystko przez to że na praktycznych instruktorka przedstawia mnie jako obraz najgorszego niszczenia włosów, bo każdy jasny blond to zabójstwo dla wlosów. Że moje wlosy są zniszczone, nadają sie do ściecia i w ogole. A zdrowie wlosa najważniejsze, a nie kolor...
mam dość, niech się już ta szkoła kończy.
W takim razie po farbie zdecyduję jeszcze czy ciać końce czy nie. Kilka końcowek jest rozdwojonych hmm... ale jak miałam naturalne długie to też sie rozdwajały ,takie włosy...

cascada i tygryska dziękuję!
oz k***a co za instruktorka a jakie ona ma wlosy co , takie zdrowe? co za bzdury ona mowi mozna miec naturalne i w strasznym stanie zazwyczaj tak wlasnie jest bo po co dbac wystarczy ze mam naturalne
nie zgadzam sie mozna miec rozjasniane i piekne wlosy a nawet zdrowe bo mozna stosowac dobre w skladniki odzywcze odzywki/maski zabiegi ...i co ze wlos rozjasniany?? wazne ze zdrowo wyglada
strasznie nie lubie zacofania u ludzi..kobiety beda i robily rozjasnianie i nalezy uczyc jak o taki wlos nalezy dbac a nie prawic kazania moraly

zmieniam temat zapominam bo sie zgotowalam...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:46   #4408
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hmmm...ona ma krótkie ściete na chłopczycę z cieniowanym tyłem i dłuższą górą farbowane szamponetkami do 24 myć kolor czekolada
Bo jak farbowac to bez szkody dla wlosa
Najlepsze jest to że sama stwierdziła że ona jako fryzjerka zbyt wiele blondów nie robi a jak już to belejaże i pasemka rozjaśniaczem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:47   #4409
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
Bunny nie ścinaj !!!
Wiele osób dużo by oddało,aby mieć takie długie,śliczne i zadbane włosy !!
A TŻ moze tak mowi,bo zly jest na Ciebie,a jakbyś obciela to by mu brakowalo.... Dlugie czy krotkie,wiadomo,że wlosy wypadaja i i tak bedzie ich wszedzie pelno

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysza super, i twoje oczyska też
jak zmalaksujesz ja z odrobinką wody na jakieś 10 minut to będzie tak jakbys odświeżyła kolor szamponetką- wlosom nic sie nie stanie. jak masz ochotę to dawaj, i potem fotki prosimy.
Jeszcze się zastanowię,ale mnie kusi już,chociaż Majiblondem robiłam w zeszłym tygodniu
heh ale i tak widać już odrost

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jasniutkie juz masz wlosy a co Ci sie w nich nie podoba?
moze poczekaj i zrob przed sylwestrem?
Nie podobają mi się te rude pasma i to,że jak zrobie fioletowym szamponem albo plukanka to te jasne lapie mi na fioletowo,a te rudo-zolte sa takie jak byly przedtem,nic ich nie rusza
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:50   #4410
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziękuję dziewczynki skoro wam sie moje wloski podobaja i mnie też to nic z nimi nie będę robiła. Może końce podetnę 2-3 cm a tak maja spokój. Niech te p*&^ dalej szaleją ze złosci i zazdrosci
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.