Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 09:44   #481
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: jaki makijaż? brązowe oczy / jasny blond

dzięki a apropo brwi to napisałam w pierwszym poście ;-) proszę czytać ze zrozumieniem.

apropo szminek to uwielbiam właśnie takie blade usta, mój naturalny kolor ust mi się bardzo nie podoba..
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 10:47   #482
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: jaki makijaż? brązowe oczy / jasny blond

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Od zawsze zastanawiam się jakimi kolorami powinnam się malować, ale zachowawczo maluje, góra/dół czarna kreska i tusz,blada szminka..
Ale chciałabym się spytać jak mogłabym się jeszcze malować..
Dodam że zwykle ubieram się w kolorach biały/czarny/czerwony/niebieski.
Jestem naturalną szatynką ale od kilku lat farbuje na bardzo jasny blond.

ps. brwi mam teraz o wiele grubsze i ciemniejsze, to zdjęcie z poprzednich wakacji
ps2. mam 21 lat
Widzę po zdjęciu że jesteś do mnie podobna. Taki sam kolor oczu(też mam ciemny brąz), moje usta też są blade tylko ja mam naturalne włosy obecnie taki średnio-ciemny blond popielaty i ciemną oprawę oczu(ciemny brąz prawie czerń) i jakiś czas temu z rok ,2 lata temu czytałam różne artykuły "jak się malować".
W prawie wszystkich było napisane że do brązowych oczu to każdy kolor pasuje Teoretycznie pewno tak..bo eksperymentowałam chyba z każdym kolorem.Wg mnie jak coś jest "do wszystkiego to jest do niczego". Ja tam lubię mieć jasność:w tym i w tym ci ładnie.
Cukierkowo się nie maluj (tzn w jasny róż czy wrzos) ładne to kolorki nie powiem ale widzę po sobie że nasze oczy w nich NIKNĄ.stają się mało wyraźne.
Ja właściwie maluję się tak jak ty:czarna kredka(ew. eyeliner czarny) +tusz+blada szminka no...i jak mi się chce to dokładam brązowe cienie. Brąz do brązu-wiele osób by zaprzeczyło.Ja jednak twierdzę,żę ładnie to wygląda i bardzo naturalnie.Właśnie tak na co dzień /zachowawczo. Na imprezki i sylwka maluję zawsze szaro-srebrno-czarne smoky. Bo przy szarościach nasze oko najbardziej "nabiera koloru i wyrazistości" (to moja opinia).
Niby do brązu powinny najbardziej pasować niebieskości i granat (czyt. w gazecie) ale tego bym Ci nie polecała bo (tu moja osobista sugestia) wiele z tych niebieskich cieni wygląda na powiece jak ruska baba z bazaru,nic tylko czerwone placki na polikach porobić i chustkę na głowę założyć.
Ładnie nam w oliwkach.

A szminki bym nie tylała( tak jak koleżanki) jak lubisz blade to takie stosuj . Za to mogę Ci polecić 2 blade co ja osobiście lubię: Miss Sporty Perfect color o nazwie Strip tease(taki nude) i Bell Glam&Sexy nr 45(w sztyfcie troszkę cukierkowy róż) ale na ustach daje efekt rozbielenia bardzo ładnie.


Nie wiem czy Ci pomogłam bo z tymi brązowymi oczami to jest problem.Teoretycznie w każdym kolorze ładnie,ja jednak polecam szarości i brązy
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 12:23   #483
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: jaki makijaż? brązowe oczy / jasny blond

Sweet_Jelly wielkie dzięki, bardzo mi pomogłaś
dokładnie, te niebieskie koszmarnie wyglądają, jak miałam swoje naturalne brązowe włosy to jeszcze jako tako można było przeżyć ale teraz przy jasnym blondzie to dosłownie tak jak mówisz "ruska baba z bazaru"

ja mam właśnie taki problem że nawet jak się mocno pomaluje to na zdjęciu widać tylko ledwo ledwo..

ja szminki używam yves saint laurent rouge pure shine
tak wygląda na moich ustach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ustka.jpg (5,4 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2011-06-12 o 12:26
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 14:18   #484
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: jaki makijaż? brązowe oczy / jasny blond

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
dzięki a apropo brwi to napisałam w pierwszym poście ;-) proszę czytać ze zrozumieniem.

apropo szminek to uwielbiam właśnie takie blade usta, mój naturalny kolor ust mi się bardzo nie podoba..
Przeczytałam ze zrozumieniem, ale nie doczytałam P.S., bo myślałam że to dopisek nieistotny dla Twojej sprawy.

Jeszcze dopiszę, że mi się wydaje, że granat ładnie by eksponował Twoją urodę. Jeżeli boisz się cieni, to może wypróbujesz np. kredkę w odcieniu granatu?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 06:27   #485
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: jaki makijaż? brązowe oczy / jasny blond

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly wielkie dzięki, bardzo mi pomogłaś
dokładnie, te niebieskie koszmarnie wyglądają, jak miałam swoje naturalne brązowe włosy to jeszcze jako tako można było przeżyć ale teraz przy jasnym blondzie to dosłownie tak jak mówisz "ruska baba z bazaru"

ja mam właśnie taki problem że nawet jak się mocno pomaluje to na zdjęciu widać tylko ledwo ledwo..

ja szminki używam yves saint laurent rouge pure shine
tak wygląda na moich ustach
śliczna , muszę na nią bliżej spojrzeć

A co do malowania to sama widzisz. Najlepiej będzie nam w szarości, brązach i ew. ciemna oliwka czy ciemny fiolet.


ja za to noszę okulary, co przekreśla cały sens malowania bo bezwzględu na to jak mocno się umaluję to i tak kolor widać słabo a że mam jakieś cieniowanie czy smoky to już w ogóle nic. No mogę się umalować jak do cyrku i nikt tego nie zauważy.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:43   #486
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Jakich kolorów powinno się używać,aby wydobyć zielone ''podtony'' z piwnych oczu?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:35   #487
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Piwne oczy. Lepsza będzie czarna czy brązowa konturówka?

(mam jasna karnację
włosy ciemny blond lub jasny brąz
brwi ciemno brązowe)
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 16:44   #488
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Piwne oczy. Lepsza będzie czarna czy brązowa konturówka?

wydaje mi sie że brązowawa będzie lepsza, bądź taka w odcieniu khaki/ oliwkowa.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:42   #489
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Piwne oczy. Lepsza będzie czarna czy brązowa konturówka?

Granatowa lub oliwkowa najlepiej podbije kolor. A jeśli wybierać między czarną a brązową, to każda, w zależności od reszty makijażu.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:50   #490
Humbelina93
Przyczajenie
 
Avatar Humbelina93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jakich kolorów powinno się używać,aby wydobyć zielone ''podtony'' z piwnych oczu?

też chętnie się dowiem
Humbelina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:28   #491
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Humbelina93 Pokaż wiadomość
też chętnie się dowiem
Czegoś o czerwonym bądź rdzawym tonie, bo to one według koła kolorów podbijają zieleń, u mnie działa np Inglot 405 wydobywa lekkie tony zielone, o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia. Albo mam zwidy
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 12:49   #492
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Duuuże ciemno brązowe oczy

Witam serdecznie.
Chciałabym przejść małą metamorfozę. Mam plan zacząć ją od innego makijażu.
Jestem szczęśliwą posiadaczką dużych ciemno brązowych oczu, które zawsze podkreślam czarną kredką do oczu i tuszem do rzęs. Oczy wydają się być jeszcze większe, co bardzo mi odpowiada.
Jednak chciałabym uzyskać poradę, na temat tego jaki makijaż mogłabym wykonać, aby wyglądać bardziej seksownie, kobieco i uwodzicielsko, oraz inna propozycję na dni, kiedy chciałabym wyglądać słodko, niewinnie i romantycznie. Czekam na odpowiedź pozdrawiam
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:09   #493
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Duuuże ciemno brązowe oczy

makijaz zalezy nie tylko od tego czy ktos ma duze czy male oczy, ale od calej twarzy, koloru skory, wlosow, ukladu oczu itp wiec najlepsze byloby tutaj zdjecie.
Proponuje tez udac sie na forum gdzie dziewczyny prezentuja swoje makijaze i probowac samej cos wymyslic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:09   #494
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Czegoś o czerwonym bądź rdzawym tonie, bo to one według koła kolorów podbijają zieleń, u mnie działa np Inglot 405 wydobywa lekkie tony zielone, o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia. Albo mam zwidy
Hm... ale ja jestem chyba kolorystycznym latem na przykład- mam jasną, zaróżowioną cerę, brązowe oczy właśnie zielonymi plamkami, używam w cieniach bieli, szarości, róży, fioletów, czyli kolorów w chłodnych barwach. W czerwonym i rdzawym wyglądałabym źle Co dla chłodnych typów?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:55   #495
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Czyli najlepiej iść włąśnie w fiolet, który też powinien podkreślać zielone tony. Każdy kolor ma z resztą różne warianty, ciepłe i zimne, jest fiolet, fiolet z tonami niebieskimi, fiolet z tonami czerwonymi. Tu masz link do koła kolorów, naprostrza zasada jest taka: jeśli chcesz podkreślić dany kolor najlepiej użyć takiego, który jest naprzeciw niego w kole kolorów.

http://www.rewaj.com/wp-content/uplo...olor-wheel.gif
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:18   #496
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Fajne,dzięki
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:01   #497
Ania5518
Przyczajenie
 
Avatar Ania5518
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

ja tez niewiem . i z checia sie dowiem .

Edytowane przez Ania5518
Czas edycji: 2011-10-27 o 12:04
Ania5518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:41   #498
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Ja również jestem posiadaczką brązowych oczu,nawet ciemnobrązowych. Do tego dużych, nie osadzonych za głęboko , z długimi podkęconymi gęstymi i ciemnymi rzęsami (choć nie mam czarnej oprawy). Opis oczu marzenie?? Otóż nie! Notorycznie nie wiem jak je malować jakimi technikami, jakimi kolorami...A jakkolwiek bym je nie umalowała i tak wydaje się to "ordynarne, zbyt teatralne ,mocne" mimo że nie mam nastu lat.
Gdybym jeszcze miała ciemniejszą karnację jak moja mama i ciemne włosy to pół biedy. Ale ja oszukuję się sama całe życie że wyglądam inaczej niż wyglądam.A tak naprawdę mam bladą cerę jasną, średni blond, brązową oprawę oczu, piegi ciepły brąz,nie opalam się, a moja buzia często jest "czerwieniejąca" co oznacza że wyglądam jakbym akurat była z podrażnieniem na buzi.....mówiono mi że jesienią
Kiedyś,będąc podlotkiem, namiętnie malowałam oczy liliowym/wrzosowym cieniem i takim w kolorze bladego różu i byłam zadowolona. Potem przyszła kolej na szarości (wciąż maluję szare smokey na imprezy) a potem na brązy. Które choć neutralne/bezpieczne. Najczęściej były brązy choć w gazetach i programach odradzali do brązowych oczu brąz a proponowali niebieskie tony

A już nie umiem wrócić do fioletów..mam wrażenie że wyglądam jak z podbitym okiem. Dostałam ostatnio niebieskie cienie od mamy i czuje się w nich jak umarlak, tak samo w bladym zimnym różu.
Podobają mi się ostatnio beże,róże złamane łososiem, brzoskwinie etc. Dobrze mi w złotym khaki..
A teraz na oku mam cienie Astora te nowe w odcieniu SAHARA GOLD . I mój ostatni nabytek Sensique Velvet touch nr122 piękny łososiowo-brzoskwiniowy cień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ASTOR_Sahara_Gold.jpg (9,0 KB, 14 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2011-11-03 o 08:54
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:13   #499
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Re: Makijaz

moim zdaniem ekperymentowanie z cieniami to teraz podstawa więc maluj się na kolorowo z lekkim kontarastem co do koloru twoich oczu
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 15:35   #500
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Ja również jestem posiadaczką brązowych oczu,nawet ciemnobrązowych. Do tego dużych, nie osadzonych za głęboko , z długimi podkęconymi gęstymi i ciemnymi rzęsami (choć nie mam czarnej oprawy). Opis oczu marzenie?? Otóż nie! Notorycznie nie wiem jak je malować jakimi technikami, jakimi kolorami...A jakkolwiek bym je nie umalowała i tak wydaje się to "ordynarne, zbyt teatralne ,mocne" mimo że nie mam nastu lat.
Gdybym jeszcze miała ciemniejszą karnację jak moja mama i ciemne włosy to pół biedy. Ale ja oszukuję się sama całe życie że wyglądam inaczej niż wyglądam.A tak naprawdę mam bladą cerę jasną, średni blond, brązową oprawę oczu, piegi ciepły brąz,nie opalam się, a moja buzia często jest "czerwieniejąca" co oznacza że wyglądam jakbym akurat była z podrażnieniem na buzi.....mówiono mi że jesienią
Kiedyś,będąc podlotkiem, namiętnie malowałam oczy liliowym/wrzosowym cieniem i takim w kolorze bladego różu i byłam zadowolona. Potem przyszła kolej na szarości (wciąż maluję szare smokey na imprezy) a potem na brązy. Które choć neutralne/bezpieczne. Najczęściej były brązy choć w gazetach i programach odradzali do brązowych oczu brąz a proponowali niebieskie tony

A już nie umiem wrócić do fioletów..mam wrażenie że wyglądam jak z podbitym okiem. Dostałam ostatnio niebieskie cienie od mamy i czuje się w nich jak umarlak, tak samo w bladym zimnym różu.
Podobają mi się ostatnio beże,róże złamane łososiem, brzoskwinie etc. Dobrze mi w złotym khaki..
A teraz na oku mam cienie Astora te nowe w odcieniu SAHARA GOLD . I mój ostatni nabytek Sensique Velvet touch nr122 piękny łososiowo-brzoskwiniowy cień
Siostro! Pójdź w me ramiona!!

Choć ja z kolorami w makijażu akurat szaleje, również z fioletami, granatami i turkusem. Jeśli nie czujesz się pewnie w tych kolorach przełamuj je złotem, brzoskwinią i brązem.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 09:41   #501
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

byłam ostatnio u kosmetyczki w najdroższym salonie w naszym mieście i kosmetyczka patrząc na moją karnację orzekła że jestem jednak wiosną nie jesienią i zaproponowała m.in. zielenie oraz kolor ciepłego fioletu/ciepłej śliwki do oczu .

Jak na razie testuje jasną zieleń jabłuszka,bell/satin eyes nr151 i ładnie to wygląda.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:11   #502
ambrotyp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Jaki makijaż polecacie przy piwnych, okrągłych, dosyć dużych oczach. Fiolety i róże raczej odpadają, gdyż mam "sine" podkówki pod oczami.Brązowych włosach. Cera ani ciemna, ani jasna z zaróżowionymi policzkami (rozszerzone naczynka). Przy odrobinę okrągłej twarzy.
Dodam jeszcze, że chodzi mi o makijaż co dzienny.

Edytowane przez ambrotyp
Czas edycji: 2012-03-06 o 11:13
ambrotyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:54   #503
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ambrotyp Pokaż wiadomość
Jaki makijaż polecacie przy piwnych, okrągłych, dosyć dużych oczach. Fiolety i róże raczej odpadają, gdyż mam "sine" podkówki pod oczami.Brązowych włosach. Cera ani ciemna, ani jasna z zaróżowionymi policzkami (rozszerzone naczynka). Przy odrobinę okrągłej twarzy.
Dodam jeszcze, że chodzi mi o makijaż co dzienny.
Brązy, beże, złoto, miedź, zieleń khaki
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:33   #504
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

Mam prosbe czy moglybyscie doradzic jaki kolor-odcien cienia do oczu i kredki wydobedzie-UWYDATNI -oczy piwne?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:43   #505
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

Ja mam oczy w kolorze piwnym i pasuje mi tak naprawdę każdy kolor cieni
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:55   #506
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

Do piwnych każdy kolor pasuje - osobiście uważam, że najgorzej z niebieskim, chyba,ze to głęboki granat.
Zasadniczo: tonami zielonymi, beżowymi wydobędziesz ich brąz,
a brązem, fioletem, złotem - zieleń. Reszta kolorów pośrednio.
Takie są moje osobiste spostrzeżenia na moich osobistych piwnych tęczówkach

Wpisz w Grafice Google frazę 'hazel eyes' i Ci wyszuka wiele propozycji.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:56   #507
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

wydaje mi się, że piwne świetnie będą wyglądać z mocnym kolorem np. zielonym albo różowym
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:37   #508
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

Fiolet!
Na moich piwnych oczach sprawdza się perfekcyjnie

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2012-04-15 o 21:39
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 23:42   #509
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jaki KOLOR cienia do powiek WYDOBEDZIE oczy piwne?

Mam piwne oczy i najlepiej współgra z nimi fiolet, łosoś, beże i odcienie brązu. Ale ja też lubię stawiać na kontrast i wtedy sięgam po kobaltowe cienie. Zieleń też pasuje, zwłaszcza taka zgniłkowata połączona z brązem. Przy naszym kolorze oczu jest sporo możliwości. Zależy, jaki chcesz uzyskać efekt. Jeśli w miarę naturalny, postawiłabym na fiolet, o ile nie masz poważnych problemów z sińcami pod oczami.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:28   #510
newelka
Raczkowanie
 
Avatar newelka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 187
Jak malować oczy piwne? (brązowo-zielone, brązowo-niebieskie, brązowo-szare)

Stop! Spokojnie! Sprawdziłam jest tutaj dużo wątków o oczach brązowych i jasnobrązowych, a ja pytam... o oczy piwne, dokładnie w definicji piwnych a NIE koloru piwa (znaczy: oczy różnokolorowe na bazie brązu, czyli brązowo-zielone, brązowo-niebieskie, brązowo-szare).

Sama posiadam oczy brązowo-szarawe (brązowe bliżej źrenicy, szarawe bliżej obwódki) z wyraźną czarną obwódką. Jak malować takie oczy, skoro kolorystyka brązu i szarości niemal się wyklucza? Szare cienie gaszą moje oczy, mimo że powinny brąz podkreślać. W liliowym mi niedobrze i wyglądam na chorą, chociaż ślicznie podbija szarość w oczach. Jedyny kolor z którego jestem w zasadzie na obecny moment zadowolona to złoto-miedziany, który kładę na całą ruchomą powiekę i cieniuję odrobinę w kąciku granatem. Taki makijaż mnie ożywia i nie wygląda na intensywny. Brązów w makijażu unikam, w nich moje oczy wyglądają na zwyczajnie brązowe a ja chcę podkreślić kolor mojej tęczówki.

Jakie kolory mogłybyście mi zaproponować do makijażu dziennego? Mam jasnobrązowe włosy i zdrowy odcień cery, jestem raczej typem chłodnym chociaż ostatnio zażółcam się przez uwielbienie do soku marchwiowego

Oraz, by temat był bardziej uniwersalny - jak mogą malować się dziewczyny z oczyma zielono-brązowymi, niebiesko-brązowymi i najbardziej problematyczny typ, szaro-brązy?

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
"Pozwól, aby twoje pożywienie było twoim lekiem, a twój lek pożywieniem" (Hipokrates)
W zdrowym ciele zdrowy duch!



Edytowane przez newelka
Czas edycji: 2012-11-29 o 09:29 Powód: uściślenie tematu
newelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 11:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.