Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 18:54   #2851
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w życiu bym nie poznała że to ona!
Ja to dopiero teraz się kapnęłam o kogo chodzi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:58   #2852
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwal sie co kupilas?
bluzeczki, kurteczkę, płaszczyk ale fotek na razie nie zrobię jutro obiecuję że wkleję
jeszcze brakuje mi butów i torebki nowej do kolekcji ale nic mnie nie urzekło

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No co Ty Przecie wstęp i zakończenie w pracy dyplomowej pisze się na końcu
jeszcze nie pisalam takiej pracy za rok
ale mówię o takich zwykłych pracach jakiś pisemnych co trzeba było w szkole czy an studiach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:59   #2853
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no raczej mam ciemniejsze
ana jakim poziomie masz naturalki?? wklejałam dziś swój odrost - masz jaśniejszy od moich?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
popatrzcie jak sie wypłukuje kolor, oczywiscie nie sa jakies tam jasne, ale w porównaniu do tego, co było, to lepiej, oj lepiej. Przebijają juz jasniejsz epasemka. Mysle, ze po rozjasnianiu beda całkiem zadowalajace. Zdjecie nienajlepszej jakosic, cos mi kamerka chyba sie psuje,bo nie moge jej dobrze ustawic.
moim zdaniem zaczyna się robić coraz fajniej, po farbce powinno być najs

Snow - świetna kurteczka!
Agatau - podtrzymuję piękny kolorek, a w ogóle to zawsze mi się podoba jak ktoś ma blond włosy i brązowe oczy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiem wiem.
u ciebie jest w miare naturalnie i niewidocznie, bo masz naturalnie jasne wlosy i w twoim przypadku te pasemka maja status refleksow.
przy ciemnych wlosach juz tak swietnie nie jest...
no dokładnie, przy moich włosach od razu wyglądałam, jakby był odrost, po 2 tygodniach już było średnio, a potem to tylko wzrastał dramatyzm

kropelkaa przepiękne te Twoje włoski co do farby to niestety nie umiem doradzić...

Cytat:
Napisane przez Brydzia222 Pokaż wiadomość
no i zamieszczam fotkę mojego koszmaru.
Rozjaśnianie było 5-ego dziś 23 więc moze już moge coś z tym zrobić? Dziewczyny doradzcie bo załamka totalna
Co zrobić?tylko fryzjer?

A na zdj kolorki które mi się podobają
hej hej nie jest wcale tak źle wygląd przyzwoicie na pewno coś się da zrobić, Yattamanka dobrze radziła, że popiel pomoże

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25909038] Ale sama grzywka wygląda zachęcająco, chociaż może nie aż taka gruba i gęsta z czubka głowy. A propos zobaczcie co znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=W66eyeM3H0Y ciekawy sposób (chyba dziś złapię za nożyczki)[/QUOTE]

świetne wideo i będzie mnie kusić, bo jutro prawdopodobnie i tak chwytam za nożyczki obciachać sobie końcówki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
uzyj tej z wellatonu i loreala resztki.
a na przyszlosc to wstyd nie miec szamponu i maski/odzywki do wlosow farb. farbujac je regularnie!
maske moge polecic czerwonego loreala- robi piekne pasemka a wlosy czesza sie jak marzenie.
szampon kazdy musi indywidualnie dobrac...
Bunny BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ za dzisiejsze porady! właśnie mi schną włoski i jak na razie wszystko wskazuje na to, że wyszło dobrze, jak wyschną wkleję fotki a ta czerwona loreala to profesjonalna czy po prostu sklepowa do włosów farbowanych jest??

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kate zainwestuj w lepsza odzywke do wlosow po takim rozjasnianiu
no wiem wiem już mnie Bunny poskramiała... na swoją obronę mam to, że mam zamówione z allegro i kallos latte i dolce anti-age i olej kokosowy, ale są w drodze do mych skromnych progów

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
już zrobione

nie chcę zapeszać, ale chyba wyszło fajnie
farbka sama w sobie-świetna, przyjemna w nakładaniu itd
trzymałam na odrostach 30 min i potem malaksowałam z wodą całość ok 3 min

na ile światło łazienkowe mówi prawde to odrost wziął super, jest jasny i nawet mokry nie jest żółty ale taki mrozny jakby, dobrze, że dałam wiecej popielu

jutro wstawie od rana fotki to się okaże
jestem bardzo ciekawa robiłyśmy w podobnym czasie

czekoladowoo - w życiu bym jej nie poznała! swoją drogą tęsknię już za wampirkami... eh

Dziewczyny, pamiętam, że dyskutowałyście jakiś czas temu o suplementach wzmacniających włosy - pamięta któraś z Was, w którym to było wątku??
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:05   #2854
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Bunny BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ za dzisiejsze porady! właśnie mi schną włoski i jak na razie wszystko wskazuje na to, że wyszło dobrze, jak wyschną wkleję fotki a ta czerwona loreala to profesjonalna czy po prostu sklepowa do włosów farbowanych jest??

czekoladowoo - w życiu bym jej nie poznała! swoją drogą tęsknię już za wampirkami... eh
Do kwietnia niedaleko już Wytrzymasz

A co do włosków to -- pokażesz? Czy też każesz nam czekać do jutra?
Co my byśmy bez tej naszej Bunny zrobiły

Lady - będziesz wiedziała na przysżłość

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:11
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:10   #2855
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Do kwietnia niedaleko już Wytrzymasz

A co do włosków to -- pokażesz? Czy też każesz nam czekać do jutra?
no wiem wiem pewnie koło 9.04 będzie można obejrzeć...

pokażę włoski, ale mam wciąż bardzo mokre, jak podeschną wrzucę fotę - ale to pewnie koło 22-giej lub 23-ciej bo mi wolno schną... także zobaczą dziś tylko najwytrwalsze blondaski poza tym mąż mówi, że wygląda ok, ale ja czekam na efekt na sucho żeby mieć pewność
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:19
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:11   #2856
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Nakładasz farbę na odrosty i pod koniec farbowania zwilżasz głowę wodą masujesz jak szampon i zostawiasz na kilka minut a potem spłukujesz..

Dziewczyny czytajcie wątki.. ja wiem, że jest ich dużo, ale ta akurat informacja jest powtarzana tak często, że normalnie nie wiem czy sie nie powtarzam słowo w słowo :/
Sorry, ale piszecie tak dużo że musiałabym parę dni czytać aby dojść do tego fragmentu o który akurat pytam
I dziękuję za odpowiedzi
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:13   #2857
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Do kwietnia niedaleko już Wytrzymasz

A co do włosków to -- pokażesz? Czy też każesz nam czekać do jutra?
Co my byśmy bez tej naszej Bunny zrobiły

Lady - będziesz wiedziała na przysżłość
mam jeszcze czas pracę na maturę napisałam w one day i 18stkę zgarnęłam
a teraz ona fruwa tu i tam z rąk do rąk

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:16
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:15   #2858
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta jak odrastają? No jak normalne rzęsy Metoda 1:1 polega na tym że przykleja sie na klej sztuczną rzęse do naturalnej. Więc kiedy rośnie naturalna rzęsa, ta sztuczna rośnie razem z nią, a jak rośnie no to to miejsce gdzie jest klej jest coraz dalej od powieki. Znacie to uczucie kiedy np jakiś paproch wam sie do rzęs przyczepi? Wkurza nie? No i tak jest z tym klejem, po prostu macie np 2 mm od powieki taką kuleczke mikro z kleju. Tak samo wypadanie - jak wypada naturalna, wypada i sztuczna. A z wypadaniem jest różnie, bo rzęsy mają swoje fazy wzrostu i moze byc tak ze po 2 dniach wam np 10 rzęs odpadnie bo nadszedł czas wypadnięcia tych naturalnych.

Aaaa użyłam Scandica kokosowego Jestem zachwycona! To jest jedna z nielicznych masek po których nie musze użyć odżywki bez spłukiwania żeby włoski palcami po myciu rozczesać. Same sie rozplątują No i ten zapach! Cudo Naprawde polecam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:15   #2859
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta ja znowu w sprawie pracy
no bo tak robię tabelkę wg własnego projektu, ale wpisuję tam tekst, który znalazłam w jakiejś książce, tylko no po prostu zrobiłam sobie z tego piękną tabelkę, żeby mieć już 3
to w źródłach piszę opracowanie własne czy podaję przypis normalnie? tzn autora i całą resztę?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:22   #2860
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zdjęcia są
Ale wyszły d.powato-bo pogoda taka sobie, słońca nie ma a niebo jaskrawe więc mruże oczy. Kolor wiadomo że w słońcu pewnie wyglada inaczej ale na tych zdjęciach i tak cokolwiek widać
Więc jeśli ktoś jest zainteresowany kolorem w świetle dzienny zapraszam do albumu
Ślicznie wyglądasz Agatko
Bardzo Ci pasuje ten kolor


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wgrałam zdj kurtki do albumu z włosami żeby tu nie śmiecić teraz uciekam z psem na spacer i do sklepu później zobaczyć jeszcze jedną kurteczkę PS przepraszam za brudne lustro
Nono, jaka laska Ślicznie Ci leży


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja dziewczynki juz po wizycie z małym i na szczęście wszystko jest ok.
i co się dowiedziałam że to jest wrodzone w życiu płodowym nie weszło na miejsce i dlatego się teraz cofnęło mam nadzieje że drugiego synka to niespotka ale tez miał z tym problem jak był malusi.
To całe szczęście, że z maluszkiem wszystko dobrze


Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
1- moje naturalne
2, 3 - w świetle dziennym
4- w świetle sztucznym
Jakie długaśneeeee


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Enchanted cholerka nie zacytowałas mi się..
Jakbyś chciała bym Ci taką symulację zrobiła to nie ma problemu
Jak służysz pomocą, to jasne, że będę chciała
ale najpierw muszę jakieś sensowne zdjęcie zrobic


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
w końcu zdecydowałam się na Alfaparf Evolution of the Color
wziełam kolor 9,1 i 9NB - chyba pomieszam na palecie 9NB wygląda ślicznie tak mega naturalnie, ale boję się, że zbyt złotawy mógłby wyjsc, wiec 9,1 powinno zgasić i wyjść pomiędzy
wodę wziełam 9% choć kobity mi wciskały 6
zaraz będę cudować
O, kolejna profesjonalka idzie na próbę
Pokaż później co tam wycudowałaś


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jutro wstawie od rana fotki to się okaże
Dziś nam oka nie dasz nacieszyc?


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wróciłam z zakupów
Kolejna...
Dziewczyny, ta wiosna robi z nas zakupoholiczki

Lady pochwal się co pokupowałaś


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w życiu bym nie poznała że to ona!
Ja też nie
ale całkiem nieźle jej było w tamtym kolorze..


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa użyłam Scandica kokosowego Jestem zachwycona! To jest jedna z nielicznych masek po których nie musze użyć odżywki bez spłukiwania żeby włoski palcami po myciu rozczesać. Same sie rozplątują No i ten zapach! Cudo Naprawde polecam.
Czułam, że Ci przypasuje
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:27   #2861
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz Agatko
Bardzo Ci pasuje ten kolor




Nono, jaka laska Ślicznie Ci leży




To całe szczęście, że z maluszkiem wszystko dobrze




Jakie długaśneeeee




Jak służysz pomocą, to jasne, że będę chciała
ale najpierw muszę jakieś sensowne zdjęcie zrobic




O, kolejna profesjonalka idzie na próbę
Pokaż później co tam wycudowałaś




Dziś nam oka nie dasz nacieszyc?




Kolejna...
Dziewczyny, ta wiosna robi z nas zakupoholiczki

Lady pochwal się co pokupowałaś




Ja też nie
ale całkiem nieźle jej było w tamtym kolorze..




Czułam, że Ci przypasuje
oj jestem zakupoholiczką i to nie tylko wiosną jak siedzę w domu to kupuję na all ale chciałam nowe ciuszki na weekend mieć więc w obawie że nie dojdą wybrałam się dziś jeszcze do galerii nie jestem na lapku swoim ale postaram się jutro obfotografować co nieco z dzisiejszych łowów

fakt nie było źle

co to za zmiana avka?

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:29
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:27   #2862
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

W końcu usiadłam na pupie Dziękuję Wam wszystkim za koment. o kurtce Te zdjęcia i tak nie oddają uroku jutro zrobię lepsze na bloga a kurteczka zostaje ze mną, nie znalazłam jednak nic bardziej dopasowanego i ładniejszego

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam na abonament ale wiem że jakbym sama miała opłacać rachunki to na pewno bym się na to nie zdecydowała
hihi ja mam na siebie i sama płacę i nawet go nie wykorzystuję do końca bo nie mam do kogo dzwonić

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
popatrzcie jak sie wypłukuje kolor, oczywiscie nie sa jakies tam jasne, ale w porównaniu do tego, co było, to lepiej, oj lepiej. Przebijają juz jasniejsz epasemka. Mysle, ze po rozjasnianiu beda całkiem zadowalajace. Zdjecie nienajlepszej jakosic, cos mi kamerka chyba sie psuje,bo nie moge jej dobrze ustawic.
no jest jaśniej

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja dziewczynki juz po wizycie z małym i na szczęście wszystko jest ok.
i co się dowiedziałam że to jest wrodzone w życiu płodowym nie weszło na miejsce i dlatego się teraz cofnęło mam nadzieje że drugiego synka to niespotka ale tez miał z tym problem jak był malusi.
dobrze, że wszystko ok z synkiem



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A bo różne są leginsy i trzeba szukać.. Ja też pierwsze które sobie kupiłam nie były do końca kryjące
Ale to fakt nawet te które zakrywają w całości i tak jeśli nie zasłania mi tyłka jakaś tunika albo sweter to czuję się goła


Enchanted cholerka nie zacytowałas mi się..
Jakbyś chciała bym Ci taką symulację zrobiła to nie ma problemu


Już wiem.. za dużo wiadomości chciałam zacytować chyba

Snow chyba spróbuję tym matrixem .. jakby mi nie wyszło albo by się wypłukiwało to i tak nie będę zaskoczona Chociaż jeszcze dużo czasu bo przy obecnym kolorze nie widać w ogóle moich odrostów
próbuj

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow super kurtka lubie jak lezy tak dopasowana nawet na rekawkach nie lubie szerokich rzeczy a ta lezy idealnie z jakiego to sklepu bo chyba przeoczylam

a u mnie tak cieplo ze niedlugo cos czuje bede wyciagala odkryte buciki
Z bershki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Snow ile dawałaś za Matrixa w hurtowni? ;> Czy ty go kupowałaś na allegro? Bo sie zastanawiam czy zamówić z allegro czy poszukać u siebie hurtowni innej niż Polwell
I nie wiem czy taniej na allegro nie bedzie, ale tak mysle że jak dolicze przesyłke to wyjdzie na to samo
matrixa kupiłam na all.. ale majirelke już u siebie za 21zł tylko

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
już zrobione

nie chcę zapeszać, ale chyba wyszło fajnie
farbka sama w sobie-świetna, przyjemna w nakładaniu itd
trzymałam na odrostach 30 min i potem malaksowałam z wodą całość ok 3 min

na ile światło łazienkowe mówi prawde to odrost wziął super, jest jasny i nawet mokry nie jest żółty ale taki mrozny jakby, dobrze, że dałam wiecej popielu

jutro wstawie od rana fotki to się okaże
Czekamy na fotki a powiedz mi Ty chodzisz do tej hurtowni Jeanette? Bo tam są dwie na Koszykowej ponoć jedna tańsza.. Tam normalnie lezą sobie wszystkie palety do oglądnięcia czy trzeba się prosić wszystkich firm po kolei?
Ja kupuję w hurtownii na polach mok. ale tam tylko lorealki mają

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Kitkulka i Snowhite mam do Was pytanie. Jak farbujecie odrosty to nakładacie farbę na resztę włosów na parę minut czy wogóle nie kładziecie na resztę farby? Macie tak ładnie równomiernie zrobiony blond, że wygląda jak naturals
ja tylko malaksuje tak co 2-3mies chyba, że zmieniam farbę to pod koniec przeciągam i na długości

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bluzeczki, kurteczkę, płaszczyk ale fotek na razie nie zrobię jutro obiecuję że wkleję
jeszcze brakuje mi butów i torebki nowej do kolekcji ale nic mnie nie urzekło

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



jeszcze nie pisalam takiej pracy za rok
ale mówię o takich zwykłych pracach jakiś pisemnych co trzeba było w szkole czy an studiach
uuu to prosimy o fotki jutro
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:31   #2863
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[QUOTE=kropelkaa

wstawiam swoje wlochy i juz nie wiem co mam zrobic i czym zeby cos podobnego co teraz mam osiagnac pomożcie zastanawiam sie nad stockholem tylko z woda 6% bo sie boje ze ta 9% co jest normalnie bedzie za jasno, gdyby matrix sie nie wyplukiwal to chyba bym nim zrobila myslalam nad goldwellem bo jak przejrzłąm palete podoba mi sie 10A – ekstra jasny popielaty blond i 10V – ekstra jasny fioletowy blond ale co to znaczy ten fiolet w nazwie?? prosze doradzcie coś, czas kupic farbe i cos robic a ja dalej nie wiem
[/QUOTE]\
O rajciu jaki fajny kolorek

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
gdzie są wszyscy?
ja tam znowu okupuję kompa cały dzień
ja byłam z dzieciakami u mojego taty i poszliśmy na ogród dzieci się wybiegały ,a ja pomogłam tacie przy zbieraniu gałęzi i grabieniu liści mam teraz takie bicepsy że ho ho

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
już zrobione
pokaż szybciutko efekty ,a na jutrzejsze też poczekam ...ach ciekawska jestem jeśli chodzi o efekty włoskowe

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bluzeczki, kurteczkę, płaszczyk ale fotek na razie nie zrobię jutro obiecuję że wkleję
jeszcze brakuje mi butów i torebki nowej do kolekcji ale nic mnie nie urzekło

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



jeszcze nie pisalam takiej pracy za rok
ale mówię o takich zwykłych pracach jakiś pisemnych co trzeba było w szkole czy an studiach
o to się obkupiłaś ale fotki pokażesz jutro?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Aaaa użyłam Scandica kokosowego Jestem zachwycona! To jest jedna z nielicznych masek po których nie musze użyć odżywki bez spłukiwania żeby włoski palcami po myciu rozczesać. Same sie rozplątują No i ten zapach! Cudo Naprawde polecam.
też ją mam fajna jest jeśli chodzi o miękkość włosków i zapach ,ale jak używam jej za często to mi się przetłuszczają włoski
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:36   #2864
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oj jestem zakupoholiczką i to nie tylko wiosną jak siedzę w domu to kupuję na all ale chciałam nowe ciuszki na weekend mieć więc w obawie że nie dojdą wybrałam się dziś jeszcze do galerii nie jestem na lapku swoim ale postaram się jutro obfotografować co nieco z dzisiejszych łowów

fakt nie było źle

co to za zmiana avka?
hehe no bo Ty to już wpadłaś w trans tych zakupów
ja chyba jutro pojadę porozglądac się za jakimiś bucikami

a avka w końcu wypadało zmienic już mi się przejadł
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:38   #2865
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
\
O rajciu jaki fajny kolorek


ja byłam z dzieciakami u mojego taty i poszliśmy na ogród dzieci się wybiegały ,a ja pomogłam tacie przy zbieraniu gałęzi i grabieniu liści mam teraz takie bicepsy że ho ho

pokaż szybciutko efekty ,a na jutrzejsze też poczekam ...ach ciekawska jestem jeśli chodzi o efekty włoskowe

o to się obkupiłaś ale fotki pokażesz jutro?


też ją mam fajna jest jeśli chodzi o miękkość włosków i zapach ,ale jak używam jej za często to mi się przetłuszczają włoski
postaram się jutro wrzucić co nie co i tak nie jestem do końca zadowolona bo buty i torebkę nową też chciałam

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
W końcu usiadłam na pupie Dziękuję Wam wszystkim za koment. o kurtce Te zdjęcia i tak nie oddają uroku jutro zrobię lepsze na bloga a kurteczka zostaje ze mną, nie znalazłam jednak nic bardziej dopasowanego i ładniejszego



hihi ja mam na siebie i sama płacę i nawet go nie wykorzystuję do końca bo nie mam do kogo dzwonić



no jest jaśniej



dobrze, że wszystko ok z synkiem





próbuj



Z bershki



matrixa kupiłam na all.. ale majirelke już u siebie za 21zł tylko



Czekamy na fotki a powiedz mi Ty chodzisz do tej hurtowni Jeanette? Bo tam są dwie na Koszykowej ponoć jedna tańsza.. Tam normalnie lezą sobie wszystkie palety do oglądnięcia czy trzeba się prosić wszystkich firm po kolei?
Ja kupuję w hurtownii na polach mok. ale tam tylko lorealki mają



ja tylko malaksuje tak co 2-3mies chyba, że zmieniam farbę to pod koniec przeciągam i na długości



uuu to prosimy o fotki jutro
u mnie wiedzą że mam na abonament (czyli zawsze mogę zadzwonić) to puszczą strzałkę i czekają aż oddzwonię też czasami nie wykorzystam a czasami troszkę więcej wiadomo różnie bywa

postaram się jutro dać fotki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:39   #2866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

a ja chyba w sobotę jadę na shopping do Trójmiasta mam nadzieję, że wypali bo jakoś ostatnio naprawdę nie mam weny na zakupy, wczoraj jak wyszłam to tylko te buty wzięłam i piżamkę, a jak miałam oglądać ciuchy to mnie skręcało, nie mogłam się skupić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:40   #2867
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hehe no bo Ty to już wpadłaś w trans tych zakupów
ja chyba jutro pojadę porozglądac się za jakimiś bucikami

a avka w końcu wypadało zmienic już mi się przejadł
bardzo fajny pomysłowy avek

trans wkleję to co ostatnio kupiłam też bo nie wklejałam Wam nic a jeszcze troszkę się przewinęło po sweterkach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:41   #2868
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta jak odrastają? No jak normalne rzęsy Metoda 1:1 polega na tym że przykleja sie na klej sztuczną rzęse do naturalnej. Więc kiedy rośnie naturalna rzęsa, ta sztuczna rośnie razem z nią, a jak rośnie no to to miejsce gdzie jest klej jest coraz dalej od powieki. Znacie to uczucie kiedy np jakiś paproch wam sie do rzęs przyczepi? Wkurza nie? No i tak jest z tym klejem, po prostu macie np 2 mm od powieki taką kuleczke mikro z kleju. Tak samo wypadanie - jak wypada naturalna, wypada i sztuczna. A z wypadaniem jest różnie, bo rzęsy mają swoje fazy wzrostu i moze byc tak ze po 2 dniach wam np 10 rzęs odpadnie bo nadszedł czas wypadnięcia tych naturalnych.
Ja myślałam, że to między rzęsami się do powieki przykleja
Nie no jak tak to ja nie chcę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Yatta ja znowu w sprawie pracy
no bo tak robię tabelkę wg własnego projektu, ale wpisuję tam tekst, który znalazłam w jakiejś książce, tylko no po prostu zrobiłam sobie z tego piękną tabelkę, żeby mieć już 3
to w źródłach piszę opracowanie własne czy podaję przypis normalnie? tzn autora i całą resztę?
Jeśli piszesz toczka w toczkę, tylko zmieniasz szyk zdania na przykład - to napisz źródło jako książkę. Jeśli natomiast oprócz projektu graficznego tabelki informacje w niej są wybiórcze - to pisz, że opracowanie własne na podstawie tego i tego..

Pamiętaj - jak robisz tabelki to jeśli korzystasz z książki z której już korzystałaś to w źródle też piszesz tylko skrót z tym op citem

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też nie
ale całkiem nieźle jej było w tamtym kolorze..

Czułam, że Ci przypasuje
Nie ma sprawy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:41   #2869
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja chyba w sobotę jadę na shopping do Trójmiasta mam nadzieję, że wypali bo jakoś ostatnio naprawdę nie mam weny na zakupy, wczoraj jak wyszłam to tylko te buty wzięłam i piżamkę, a jak miałam oglądać ciuchy to mnie skręcało, nie mogłam się skupić
ja wchodzę do sklepu staję na środku dostaję oczopląsu a potem idę tam gdzie mnie coś zawoła
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:43   #2870
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
postaram się jutro wrzucić co nie co i tak nie jestem do końca zadowolona bo buty i torebkę nową też chciałam [COLOR="Silver"]


postaram się jutro dać fotki
a na all nic nie ma ciekawego?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:50   #2871
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja wchodzę do sklepu staję na środku dostaję oczopląsu a potem idę tam gdzie mnie coś zawoła
W zwykłej galerii można dostac oczopląsu.. a pomyślcie sobie, że niedaleko mnie w Rzgowie jest centrum handlowe które jest tak zarąbiście wielkie (które kiedyś miało 10 ogromnych hal ze sklepami a ostatnio połączyli je ze sobą i w tych łączeniach dodatkowo też są sklepy) że możesz cały dzień chodzić a i tak nie złazisz wszystkiego
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:52   #2872
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a na all nic nie ma ciekawego?
na buty czekam w deezee na te nude z kokardką co wklejałam Wam ale jeszcze pochodzę mam taki sklep u siebie co dużo butów jest takich jak na all zapomniałam dzisiaj tam wejść a już mi się nie chciało wracać więc zajdę tam w piątek a torebkę chciałabym pod pasować do butów mniej więcej więc to wszystko zależy od nich
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:52   #2873
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz toczka w toczkę, tylko zmieniasz szyk zdania na przykład - to napisz źródło jako książkę. Jeśli natomiast oprócz projektu graficznego tabelki informacje w niej są wybiórcze - to pisz, że opracowanie własne na podstawie tego i tego..

Pamiętaj - jak robisz tabelki to jeśli korzystasz z książki z której już korzystałaś to w źródle też piszesz tylko skrót z tym op citem
dziękuję dziękuję bardzo!

i wiem wiem już z tym op citem i jednak my zamiast TAMŻE mamy pisać IBIDEM
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja wchodzę do sklepu staję na środku dostaję oczopląsu a potem idę tam gdzie mnie coś zawoła
mam tak samo ale tym razem nic mnie nie zawołało
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:53   #2874
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
W zwykłej galerii można dostac oczopląsu.. a pomyślcie sobie, że niedaleko mnie w Rzgowie jest centrum handlowe które jest tak zarąbiście wielkie (które kiedyś miało 10 ogromnych hal ze sklepami a ostatnio połączyli je ze sobą i w tych łączeniach dodatkowo też są sklepy) że możesz cały dzień chodzić a i tak nie złazisz wszystkiego
a w nocy otwarte? jak cały dzień nie starczy tak budują budują i nie myślą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:57   #2875
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja chyba w sobotę jadę na shopping do Trójmiasta mam nadzieję, że wypali bo jakoś ostatnio naprawdę nie mam weny na zakupy, wczoraj jak wyszłam to tylko te buty wzięłam i piżamkę, a jak miałam oglądać ciuchy to mnie skręcało, nie mogłam się skupić
a właśnie kitka, zapomniałam o Twoich zakupkach - piżamka jest super!
ja mam taką z killer kitty portki krótkie, że poślady wyłażą i normalna bluzeczka + do tego długie spodnie z polarka (jako podomki, bo spac w nich sobie nie wyobrażam) uwielbiam ją
ale żeby nie było - te skąpe też lubię


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bardzo fajny pomysłowy avek

trans wkleję to co ostatnio kupiłam też bo nie wklejałam Wam nic a jeszcze troszkę się przewinęło po sweterkach
A dziękuję nie chciałam pyszczka uwidaczniac to sobie zdjęcie troszkę przerobiłam

wklejaj, wklejaj pewnie dużo tego będzie...
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:00   #2876
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję dziękuję bardzo!

i wiem wiem już z tym op citem i jednak my zamiast TAMŻE mamy pisać IBIDEM

mam tak samo ale tym razem nic mnie nie zawołało
mnie żadna torebka ani buty nie wołają ostatnio z butami chyba wybrzydzam bo za dużo mam i teraz ciężko żeby jakieś urzekły botków nie kupuję już wystarczy już teraz poluję na bardziej odkryte już ale dużo babeczek chodzi już w pantofelkach i z odkrytymi paluszkami
Twoje ładne te czarne uwielbiam zamszowe
ale pozostało mi czekać na takie co się ładnie do mnie uśmiechną

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
a właśnie kitka, zapomniałam o Twoich zakupkach - piżamka jest super!
ja mam taką z killer kitty portki krótkie, że poślady wyłażą i normalna bluzeczka + do tego długie spodnie z polarka (jako podomki, bo spac w nich sobie nie wyobrażam) uwielbiam ją
ale żeby nie było - te skąpe też lubię




A dziękuję nie chciałam pyszczka uwidaczniac to sobie zdjęcie troszkę przerobiłam

wklejaj, wklejaj pewnie dużo tego będzie...
nie tak dużo bo nie chce mi się tego fotografować
nie wiadomo od czego zacząć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:00   #2877
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Blondziaczki czy na włoski które schną po farbowaniu można położyć odżywkę bez spłukiwania? (mam joannę z lnem)
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:02   #2878
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję dziękuję bardzo!

i wiem wiem już z tym op citem i jednak my zamiast TAMŻE mamy pisać IBIDEM
Przecie to to samo - tylko po łacinie zdaje się
No ale ok - będzie ładniej wyglądało

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a w nocy otwarte? jak cały dzień nie starczy tak budują budują i nie myślą
Dowcip polega na tym, że to jest otwarte od 9 - 15

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Blondziaczki czy na włoski które schną po farbowaniu można położyć odżywkę bez spłukiwania? (mam joannę z lnem)
Jak sa suche zupełnie to nie bardzo - ale jak bardziej wilgotne niż suche to ja bym jeszcze położyła Szczególnie, że joanna jest taka wodnista i powinno ładnie się wchłonąć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:03   #2879
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Czesc dziewczynki
A mnie dzis Tz porwał i pojechalismy w sina dal
Miał coś do załatwienia w pewnym miescie. A mi nie trzeba mowic 2razyNo i przytachałam dwie pary bucikow na wiosne
Caskada
U mnie tez tak ciepło. Ja to juz od 2tyg.biegam w bucikach odkrytych. Dzis tylko wdzialam polbuciki i skore i w droge. A nawet dzis wciagnełam puchar lodow siedzac w slonku.
Dzieczyny mam nadzieje ze i do Was dojdzie jak najszybciej.

Yatta ty przynajmniej zajazylas kto to na avku u czekoladowej. Bo ja to w ogole nie wiem kto to taki. Nie lubie takich seriali Wampirkow itp.oprocz Sex w wielkim miescie albo gotowe na wszystko.

Snow
A ja nie zobacze dzis Twojej skóry. Wlan mi przestał działac w kompie i nie mam zasiegu a na profile wasze nie moge wejsc jak pisze z tel.
Ale jak jutro bedzie ona widoczna na blogu to zobacze. Mam nadzieje.


Kikulka
No no ale żeś sie rozpisałaś. Widze ze wena dpisuje
Oby tak dalej

Blond princessa
To fajnie ze zadowolona jestes z pracy
Ale czy ci mlodzi lekarze Cie nierozpraszaja

Katie
To czekamy na fotki no i fajnie ze jestes zadowolona. Tak bunny jest wielka.

Infa
No to ciesze sie ze Ci wyszlo. Juz nie moge sie doczekac ogladania
foteczek

Lady
Ok to jutro foty prosze. Pewnie humorek tez lepszy po takich łowach co?

A ja mam jutro dziewczynki wizyte u stomatologa
Ost robiła mi dwa zabki na raz a chciała na poczatku za trzy sie zabierać. Jitro na bank mi trzy zrobi. juz widze to zmeczenie a na popołudnie do pracy i to do 24.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:08   #2880
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
W zwykłej galerii można dostac oczopląsu.. a pomyślcie sobie, że niedaleko mnie w Rzgowie jest centrum handlowe które jest tak zarąbiście wielkie (które kiedyś miało 10 ogromnych hal ze sklepami a ostatnio połączyli je ze sobą i w tych łączeniach dodatkowo też są sklepy) że możesz cały dzień chodzić a i tak nie złazisz wszystkiego
chodzisz tam czasem?

Niedaleko mnie, w Katowicach też jest dośc spora galeria i również może braknąc dnia na obłażenie wszystkiego
Ale ja tam wolę takie mniejsze objętościowo i mniej tłoczne centra


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie tak dużo bo nie chce mi się tego fotografować
nie wiadomo od czego zacząć
proponuję alfabetycznie


TŻcik śpi, a ja czekam na YCD dziś ostatni odc przed casablanką
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.