Manicure hybrydowy ? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 15:20   #691
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madusiaa Pokaż wiadomość
Mam kolorek pink star Na prawde błyszczy po przemyciu cleanerem. A jak dla kogos za mało błyszczy to można przeźroczystym lakierem pomalować. Koleżanka mówie, że nawet ni ma ryski jk przy zwykłym lakierze. W załącznikach przesyłam zdjęcia pazurków, zdj. nie oddaje prawdziwego kolorku dlatego wklejam sloneczko z kolorami tam bardziej kolor jest prawdziwy (kolor 06)
Ładny kolorek
Daj znać jak zachowa się przy zdejmowaniu
A ja będę miała hybrydy z firmy estetiq -baze, kolor i top. Zobaczymy czy się sprawdzi

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

a jeszcze jedno- czy na kruciutkie paznokcie też można nałożyć lakier hybrydowy? Tzn jeszcze krótsze niż te ze zdjęcia. Takie, że nie da rady pomalować wolnego brzegu od spodu.
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:06   #692
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Thumbs up Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madzikuu Pokaż wiadomość
Heja, niedawno pytałam was o hybrydy o pojemności 5 ml i niespodziewanie się natknęłam na tanie z EM Nail Designe (potrzebowałam żeli i ot - niespodzianka ) no i zamówiłam jeden kolor (fuksja - mieni sie ładnie do słoneczka na różowo/fioletowo - cudnie!! ) za całe 11 zł, 5 ml. Nałożyłam dzisiaj rano i testuje ile wytrzyma dam znać jakby ktoś był zainteresowany
odnośnie tych hybrydek to tak, wytrzymalyby pewnie dluzej gdyby nie moja zakichana praca gdzie musze moczyc ciagle rece i myc dosc czesto w ciagu dnia gary itp (dlatego dla mnie sie poki co nie nadają a jak juz to tylko zele albo poprostu nic) ale jak ktos ma bardziej spokojna prace to polecam jak najbardziej bo jakosciowo sa dobre. Moje wytrzymaly tydzien (praca ) ale jak cos to zaryzykujcie naprawde i kupcie te 5 ml bo sa niedrogie i same zobaczcie czy wam podchodzi
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:39   #693
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Ładny kolorek
Daj znać jak zachowa się przy zdejmowaniu
A ja będę miała hybrydy z firmy estetiq -baze, kolor i top. Zobaczymy czy się sprawdzi

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

a jeszcze jedno- czy na kruciutkie paznokcie też można nałożyć lakier hybrydowy? Tzn jeszcze krótsze niż te ze zdjęcia. Takie, że nie da rady pomalować wolnego brzegu od spodu.
Ja miałam na krótkie... jasny kolorek... było ok
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:29   #694
nalamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Robie hybryde w gabinecie kosmetycznym od pół roku, zawsze mialam usuwana przez rozpuszczenie. Mam wrazenie ze moje paznokcie stały sie słabsze i bardziej łamliwe, zaczeły sie rozdwajac. Czy to wina płynu do rozpuszczania? Czy hybryda zawsze tak jest sciagana a moze lepiej gdyby mi ją spiłowano?
nalamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:42   #695
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nalamaj Pokaż wiadomość
Robie hybryde w gabinecie kosmetycznym od pół roku, zawsze mialam usuwana przez rozpuszczenie. Mam wrazenie ze moje paznokcie stały sie słabsze i bardziej łamliwe, zaczeły sie rozdwajac. Czy to wina płynu do rozpuszczania? Czy hybryda zawsze tak jest sciagana a moze lepiej gdyby mi ją spiłowano?
.....
generalnie każda ingerencja w ''paznokcie'' może je delikatnie nadwyrężyć,czasowo przeesuszyć<aceton tak działa>,że zrobia się bardziej kruche itd... ale łatwo sobie z tym poradzić odpowiednią pielęgnacją po zdięciu stylizacji... jeżeli masz na pazurkach hybrydę zadbaj o dobre nawilżenie i odżywienie wału okołopaznokciowego czyli tak zwanych skórek....oliwka dla dzieci,olejek rycynowy powinny pomóc,warto oliwkę tez wpuszczać pod paznokieć w celu nawilżenia go od spodu,to go nieco uelastyczni. Dziwczyny mówia,że spiłowanie hybrydy jest nieprofesjonalne<zresztą załozeniem hybrydy ma byc fakt,ze się ja zdejmuje bez uzwania pilnika> ale myslę sobie,że lepiej dla kondycji paznokci nieco podpiłowac wierzchnie warstwy koloru i dorozpuscić warstwę bazowoa tylko>niektóre hybrydy lub lakierożele zresztą i tak trzeba nadpiłowywać. Myślę,że póki co Twoim rozwiązaniem problemu będzie dołączenie oliwek tak jak opisałam to wyrzej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:50   #696
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Albo zrób przerwę w stylizacji, nałóż odżywkę... lub idź na maniciure japoński
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 00:12   #697
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Albo zrób przerwę w stylizacji, nałóż odżywkę... lub idź na maniciure japoński
....
mam mieszane odczucia co do japonskiego po zdieciu stylizacji,a juz napewno nie bezposrednio po zdięciu....japonski mimo wszystko sciera pewną ilość warstw płytki,która jest naruszona stylizacją....lepiej zastosowac olejki i odżywki/utwardzacze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 09:17   #698
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Na kursie mi mówili że można ale w sumie racja... zależy od paznokci... jak cienkie to może odżywka byłaby lepsza Chyba każda stylizacja niszczy troszkę paznokietki... czy to hybryda czy tipsy... zawsze to jakaś ingerencja i chemia... Jedne paznokcie znoszą lepiej... inne gorzej... ja na moim shellacu też już przerwę robiłam...
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 08:47   #699
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jak poczatkowalam w stylizacji to przepilowalam se plytke prawie do skory zaczela sie wdawac mechaniczna onycholiza, uratowala mnie odzywka z eveline, plytka bardzo szybko sie zregenerowala
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:23   #700
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

tak, możesz, potem zmyj bezacetonowym zmywaczem

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

słuchajcie w mistero milano mają wyprzedaż niektórych kolorów hybryd - sa po 12 zł zamiast 49,00
promocja do wyczerpania zapasów
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:09   #701
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
tak, możesz, potem zmyj bezacetonowym zmywaczem

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

słuchajcie w mistero milano mają wyprzedaż niektórych kolorów hybryd - sa po 12 zł zamiast 49,00
promocja do wyczerpania zapasów
Koleżanka kupiła trzy kolory i tak jak się spodziewałam są stare tzn z dwiema warstwami rzadką i gęstą na dnie czyli pigment osiadł na dobre i nie da się tego dokładnie wymieszać. Wychodzą smugi i się nie trzyma na paznokciach.
Dziewczyny no taka przecena to przepraszam ale nie dla mnie. Rozumiem przecenę o 10, 20 % ale o 70 %!!!
Takie coś daje do myślenia prawda?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 19:52   #702
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja miałam robione CND Shellac i wytrzymały 10 dni na wakacjach gdzie nie sprzątałam i nie myłam garków.
A teraz ma Nail Harmony GELISH i trzyma sie 3 tyg podczas normalnych prac domowych.

Mnie kosmetyczka zasugerowała,ze jak mam tłusa cere to i płytka paznokcia może być tłusta i dlatego CND sie nie trzymał.

Już sie przymierzam do zciągniecia acetonem i nie wiem co mnie czeka.Wczesniej zmywałam zwykłym zmywaczem a raczej zrywałam bo CND mogłam zrywać płatami.Kondycja paznokcia nie była najlepsza.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 17:14   #703
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Koleżanka kupiła trzy kolory i tak jak się spodziewałam są stare tzn z dwiema warstwami rzadką i gęstą na dnie czyli pigment osiadł na dobre i nie da się tego dokładnie wymieszać. Wychodzą smugi i się nie trzyma na paznokciach.
Dziewczyny no taka przecena to przepraszam ale nie dla mnie. Rozumiem przecenę o 10, 20 % ale o 70 %!!!
Takie coś daje do myślenia prawda?
Ja też kupiłam, zobaczymy co mi przyjdzie

A mam właśnie za sobą pierwszy raz z hybrydą Robiłam sama i muszę powiedzieć, że jest to dziecinnie proste Ciekawa jestem jak długo mi wytrzyma bo wiem, że mistrzostwo świata to to nie jest ale pochwalę się, bo firma niepolecana -estetiq. Nic mi nie spływał, nie marszczyło się i nie było problemu z nakładaniem cienkiej warstwy. Nałożyłam tylko 1 warstwę koloru-bardzo dobre krycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (15,3 KB, 109 załadowań)
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 00:39   #704
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja miałam robione CND Shellac i wytrzymały 10 dni na wakacjach gdzie nie sprzątałam i nie myłam garków.
A teraz ma Nail Harmony GELISH i trzyma sie 3 tyg podczas normalnych prac domowych.

Mnie kosmetyczka zasugerowała,ze jak mam tłusa cere to i płytka paznokcia może być tłusta i dlatego CND sie nie trzymał.

Już sie przymierzam do zciągniecia acetonem i nie wiem co mnie czeka.Wczesniej zmywałam zwykłym zmywaczem a raczej zrywałam bo CND mogłam zrywać płatami.Kondycja paznokcia nie była najlepsza.

Tlusta plytka? Zawsze wydawalo mi sie ze pot jest wydzielany przez gruczoly potowe , i plytka paznokcia raczej jej nie posiada
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 06:16   #705
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Tlusta plytka? Zawsze wydawalo mi sie ze pot jest wydzielany przez gruczoly potowe , i plytka paznokcia raczej jej nie posiada
wiesz co, nie znam sie na tym.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:35   #706
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

plytka jako taka nie posiada, ale zastanow sie przez co jest otoczona? przez wał paznokciowy a takowy gruczoły już ma i wydziela pot i inne substancje
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:47   #707
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie wiem ja sie nigdy nie spotkalam ze stwierdzeniem "ale mi sie przetłuszczają paznokcie" wlosy ,skore to tak. A co do walu itp to przeciez jesli juz ktos cos kladzie na paznokcie to to chyba juz jest szczelnie pokryte??

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-11-29 o 23:52
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 06:27   #708
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

bo to nie jest tak ze plytka swieci sie i widac na niej "smalec" tak jak na wlosach, nic nie przeszkadza ci to w estetycznym wygladzie, wiec nie zwraca sie na to uwagi, najczesciej przetluszczajaca sie plytke maja osoby z cera tlusta, choc nie zawsze, a czy jesli zrobisz paznokcie na natłuszczonym oliwka paznokciu beda sie trzymac? NIE, wiec jesli zrobisz hybryde na tlustej plytce tez sie nie beda trzymac, raz robilam paznokcie dziewczynie z tlusta plytka, odpadly wszystkie! nie bylo ani sladu zelu, paznokcie byly wykonane jak kazde inne
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:52   #709
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie wiem dla mnie to jest po prostu wymysł kosmetyczek, jesli wykonana stylizajca , manicure sie nie trzyma wtedy taka kosmetyczka dokonuje odkrycia ze klientka ma tlusta plytke to przepraszam ale po czym to stwierdza?? Wczesniej tego nie widziala? I "anatomicznie" jak te zjawisko jest mozliwe?

"Gruczoł łojowy (łac. glandula sebacea) – gruczoł pęcherzykowaty skóry ssaków wydzielający łój, który uchodzi do mieszka włosowego. Jego wydzielina natłuszcza włosy i naskórek. Rozwój i czynności gruczołu łojowego reguluje po części poziom hormonów płciowych w organizmie danej osoby. U człowieka widoczne jest to w okresie dojrzewania. Gruczołów tych nie posiadają walenie, syreny, kret złocisty i leniwce.
ROZMIESZCZENIE
Zazwyczaj gruczoł łojowy znajduje się w pobliżu włosa. Informacja ta nie dotyczy takich miejsc, jak nieowłosione wargi, brodawka sutkowa czy zewnętrzne narządy płciowe."

"Gruczoły łojowe (łac. glandulae sebaceae) - występują na całej powierzchni skóry, są typu pęcherzykowatego; brak ich na dłoniach i stopach.

Łój wytwarzany przez komórki wydzielnicze gruczołów łojowych przedostaje się do mieszków włosowych lub bezpośrednio na powierzchnię skóry. Komórki wypełnione łojem pękają, łój ulega przemieszczeniu do części wyprowadzającej gruczołu. Proces ten jest wymuszony skurczem mięśni gładkich, np. mięśnia przywłosowego."


Gruczoł potowy - wydziela pot ktory sklada sie w 98% z wody ....

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-11-30 o 15:35
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 15:36   #710
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
nie wiem dla mnie to jest po prostu wymysł kosmetyczek, jesli wykonana stylizajca , manicure sie nie trzyma wtedy taka kosmetyczka dokonuje odkrycia ze klientka ma tlusta plytke to przepraszam ale po czym to stwierdza?? Wczesniej tego nie widziala? I "anatomicznie" jak te zjawisko jest mozliwe?

"Gruczoł łojowy (łac. glandula sebacea) – gruczoł pęcherzykowaty skóry ssaków wydzielający łój, który uchodzi do mieszka włosowego. Jego wydzielina natłuszcza włosy i naskórek. Rozwój i czynności gruczołu łojowego reguluje po części poziom hormonów płciowych w organizmie danej osoby. U człowieka widoczne jest to w okresie dojrzewania. Gruczołów tych nie posiadają walenie, syreny, kret złocisty i leniwce.
ROZMIESZCZENIE
Zazwyczaj gruczoł łojowy znajduje się w pobliżu włosa. Informacja ta nie dotyczy takich miejsc, jak nieowłosione wargi, brodawka sutkowa czy zewnętrzne narządy płciowe."

Gdzie pod paznokciem , wokół paznokcia są włosy???


Gruczoł potowy - wydziela pot ktory sklada sie w 98% z wody ....
....
wymysł nie wymysł,fakt faktem,że jest wiele przyczyn nietrzymania sie stylizacji...owszem błędy stylistki paznokci jak najbardziej maja znaczenie ale też rodzaj produktów niedostosowany do danej klientki,problemy zdrowotne np.hormonalne klientki,leki jakie bierze.. to jak dba o stylizacje w domu,sama kondycja paznokci jest bardzo wazna ,czy nie były obgryzane,czy klientka nie ma tendencji do nerwowego pchania paluchów do buzi i ich memłania<<sorki za tak sugestywny opis>>...bo czemu jednej osobie trzyma się wszystko cudownie przez 5 tyg,a drugiej osobie odpada po tygodniu,pomimo tych samych produktów i technice pracy? Czasami na jednej klientce trzyma sie świetnie tylko akryl,a żel nie chce wcale,albo odwrotnie...i faktem tez jest,że Panie z mocno pocącymi sie dłońmi i stopami mają z tym większy problem,to ogólnoustrojowa przypadłość..
Dobrze zauważyła Koleżanka wyżej...czasami są takie pazury z których jak coś odpadnie,to płytka wygląda tak jakby na nia nic nie było nakładane,w idealnym stanie śliska i błyszcząca...uwierz mi,że jakbys popracowała w tym zawodzie i miała kontakt z wieloma dłońmi klientek od razu bys była w stanie ocenić jak będa się zachowywały ich paznokcie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 17:57   #711
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
wymysł nie wymysł,fakt faktem,że jest wiele przyczyn nietrzymania sie stylizacji...owszem błędy stylistki paznokci jak najbardziej maja znaczenie ale też rodzaj produktów niedostosowany do danej klientki,problemy zdrowotne np.hormonalne klientki,leki jakie bierze.. to jak dba o stylizacje w domu,sama kondycja paznokci jest bardzo wazna ,czy nie były obgryzane,czy klientka nie ma tendencji do nerwowego pchania paluchów do buzi i ich memłania<<sorki za tak sugestywny opis>>...bo czemu jednej osobie trzyma się wszystko cudownie przez 5 tyg,a drugiej osobie odpada po tygodniu,pomimo tych samych produktów i technice pracy? Czasami na jednej klientce trzyma sie świetnie tylko akryl,a żel nie chce wcale,albo odwrotnie...i faktem tez jest,że Panie z mocno pocącymi sie dłońmi i stopami mają z tym większy problem,to ogólnoustrojowa przypadłość..
Dobrze zauważyła Koleżanka wyżej...czasami są takie pazury z których jak coś odpadnie,to płytka wygląda tak jakby na nia nic nie było nakładane,w idealnym stanie śliska i błyszcząca...uwierz mi,że jakbys popracowała w tym zawodzie i miała kontakt z wieloma dłońmi klientek od razu bys była w stanie ocenić jak będa się zachowywały ich paznokcie.
dokładnie, podpisuję się pod tym
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:20   #712
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja nie mowie o czyms takim jak obgryzione paznokcie itp bo z tym sie tez zgodze. Ale nikt dalej mi nie wytlumaczyl terminu tlustej plytki skad sie to bierze skoro jest to fizycznie nie mozliwe.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:38   #713
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja nie mowie o czyms takim jak obgryzione paznokcie itp bo z tym sie tez zgodze. Ale nikt dalej mi nie wytlumaczyl terminu tlustej plytki skad sie to bierze skoro jest to fizycznie nie mozliwe.
....
ok ,płytka sama z siebie nie ma gruczołów,ale znajduje się jakby ''w wilgotno-tłustym '' środowisku,które ma na nią wpływ,tak jak włos sam z siebie nie wytwarza tłuszczu bo jest martwy,ale natłuszcza go zawartość gruczołów w skórze głowy,co powoduje jego elastyczność i kondycje...i jedni maja większy z tym problemy inni są w normie...nie wiem jak to bardziej obrazowo wytłumaczyć ...więc określenie''tłusta płytka'' może odnosić się do zespołu zagadnien związanych z obszarem dłoni a nie konkretnie z tym czy płytka ma swoje gruczoły czy nie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:13   #714
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam po happy mint UV... mój nowy nabytek Lakierożel UV LNC
Charming Heather
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07520.jpg (77,4 KB, 75 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 21:49   #715
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja temat koncze juz w tej sprawie bo tlumaczenie ze plytka znajduje sie w srodowisku "wilgotno - tłustym" jest z nieba wziete . Chodziło mi o konkretne wyłumaczenie procesu tzw tlustej plytki cos co moglo by znalesc poparcie w zwyklych ksiazkach do biologii w klasach podstawowych na przyklad. Ja wiem ze wlos nie wydziela łoju,potu tylko gruczoł łojowy ( ktorego nie ma na dloniach) . Tak ze temat ze swojej strony uwazam za zakonczony ale dziekuje za wasze uwagi .


ifrit sliczny kolorek

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-12-01 o 10:30
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 15:07   #716
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jesli chcesz szukac w ksiazkach z "biologii z podstawowki" to zycze powodzenia bo tam znajdziesz jedynie zagadnienia z zakresu tu masz reke, tu masz noge, a mózg i serce są najwazniejszymi organami ciala... tak nas wlasnie ucza nie tyle juz w podstawowce ale u mnie na kosmetyce. jesli chcesz poznac prawdziwa anatomie i fizjologie to zajrzyj w podreczniki akademickie dla lekarzy lub innych zawodow nauk medycznych. Pozdrawia studentka pielęgniarstwa
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:20   #717
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
ja temat koncze juz w tej sprawie bo tlumaczenie ze plytka znajduje sie w srodowisku "wilgotno - tłustym" jest z nieba wziete . Chodziło mi o konkretne wyłumaczenie procesu tzw tlustej plytki cos co moglo by znalesc poparcie w zwyklych ksiazkach do biologii w klasach podstawowych na przyklad. Ja wiem ze wlos nie wydziela łoju,potu tylko gruczoł łojowy ( ktorego nie ma na dloniach) . Tak ze temat ze swojej strony uwazam za zakonczony ale dziekuje za wasze uwagi .


ifrit sliczny kolorek
dziekuje hihi jeden z ulubionych
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:09   #718
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny
Przejrzałam kilka wątków i nie znalazłam żadnej dokładnej odpowiedzi na pytanie - czy można mieszać firmy? Wiem, że to ryzyko, bo różne gęstości itd. Ale robiąc 'po domach' hybrydy za 40zł (mała miejscowość i duża konkurencja 'podrób') wykańczają mnie koszty Shellaca. Wymyśliłam, że by spróbować połączyć bazę i top Shellac z kolorem z Bluesky. Buteleczki są bardzo podobne, klientki nie powinny o nic pytać... Zawsze to zmniejszenie kosztów nadal starając się podtrzymać jakość. Próbowała tak któraś? Albo w ogóle z jakimś innym, tańszym odpowiednikiem mieszać?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:34   #719
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angelaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przejrzałam kilka wątków i nie znalazłam żadnej dokładnej odpowiedzi na pytanie - czy można mieszać firmy? Wiem, że to ryzyko, bo różne gęstości itd. Ale robiąc 'po domach' hybrydy za 40zł (mała miejscowość i duża konkurencja 'podrób') wykańczają mnie koszty Shellaca. Wymyśliłam, że by spróbować połączyć bazę i top Shellac z kolorem z Bluesky. Buteleczki są bardzo podobne, klientki nie powinny o nic pytać... Zawsze to zmniejszenie kosztów nadal starając się podtrzymać jakość. Próbowała tak któraś? Albo w ogóle z jakimś innym, tańszym odpowiednikiem mieszać?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
...
A nie wolisz poprostu zamienić firmę na tanszą? za 40zł Shellac to ci się zupełnie nie opłaca.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:24   #720
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angelaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przejrzałam kilka wątków i nie znalazłam żadnej dokładnej odpowiedzi na pytanie - czy można mieszać firmy? Wiem, że to ryzyko, bo różne gęstości itd. Ale robiąc 'po domach' hybrydy za 40zł (mała miejscowość i duża konkurencja 'podrób') wykańczają mnie koszty Shellaca. Wymyśliłam, że by spróbować połączyć bazę i top Shellac z kolorem z Bluesky. Buteleczki są bardzo podobne, klientki nie powinny o nic pytać... Zawsze to zmniejszenie kosztów nadal starając się podtrzymać jakość. Próbowała tak któraś? Albo w ogóle z jakimś innym, tańszym odpowiednikiem mieszać?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ja pomieszalam estetiq z mistero milano i super, nic sie nie dzieje choc ceny tych pierwszych lakierow bardziej okazyjne a jakosc tez swietna
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.