Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 17:20   #2791
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Korah, piękne zakupy

W którym TKMaxxie byłaś?
Byłam jednak w Czeladzi Jak pisałam wcześniej, tam mi nieco blizej niż do Krk.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Informacja ze sklepu dr.Hauschka:

8 marca można dostać coś ładnego i miłego dla niej lub dla niego!
Zamówienia za min. 100 zł złożone 8 marca o konkretnych godzinach dostają prezenty:
1. między 08:00 - 13:00 dostajesz pachnący i uwodzący Zestaw podróżny do pielęgnacji ciała
2. między 13:00 - 18:00 piękną Paletę do makijażu w kolorach na wiosnę i lato (02-tonacja ciepła)
3. między 18:00 - 23:00 elegancką Paletę do makijażu na wiosnę i lato (01-tonacja chłodna)
Do jednego zamówienia dodajemy tylko jeden prezent!
Dla pewności wpisz numer prezentu w uwagach do zamówienia. Dobrej zabawy!
Podaj adres strony dobra kobieto

Sicilia, dizęki za info
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:21   #2792
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiedziałam, że będzie fajny
ale dlaczego okazało sie akurat teraz?
No nic - moje newralgiczne miejsce poczeka do kwietnia
Ale taki płyn jest bardzo ważny dla zdrowia, nie powinien obowiązywać go postny marzec
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie mega post!


Niestety dzisiaj nie doszło, ale to oczywiste, że dam Ci znać. I jeszcze raz dziękuję! Może coś sobie upatrzysz wśród moich rzeczy.

Obecna kolekcja:

1. Pielęgnacja twarzy:
Alepia, Mydło marsylskie 72% oliwy z oliwek - jeszcze nieużywane, rozerwałam tylko opakowanie, żeby powąchać i pachnie dziwnie
Shiseido, Cleansing massage brush - może to nie kosmetyk naturalny, ale przemyciłam, bo jest bardzo delikatna i ją uwielbiam
Naturalis, Olejek myjący do cery naczynkowej (etykieta się odkleiła) - sprawdza się, ale nie lubię zapachu i jest mało wydajny, wrócę olejku do BU
Logona, Glinka biała z kwiatem lotosu - pięknie pachnie i super oczyszcza; pokochałam ją, na pewno zamówię następną
Phenome, Różana mgiełka do twarzy - po trudnym początku przyzwyczaiłam się do niej, ale raczej wypróbuje po niej coś innego; pachnie jak różane nadzienie pączka (i słodko smakuje )
Phenome, Lotion zwężający pory (Holistic) - niesamowicie wydajny, pieknie się wchłania, dobra baza pod makijaż, pachnie ciekawie, tak cytrynowo-ziołowo
AnneMarie Borlind, Dwufazowy koncentrat rewitalizujący - nieporęczna butelka z za dużym otworem; przyjemny w użyciu, również wspaniale się wchłania i jest bardzo wydajny, przy aplikacji pachnie pięknie, ale zauważyłam, że na twarzy troszkę śmierdzi
Calypso, Gąbki do demakijażu - nieużywane

2. Pielęgnacja włosów:
Yves Rocher, Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się - nieużywany
Babydream, Szampon dla dzieci - działa poprawnie, ale drażni mnie jego zapach i plącze włosy; ostatnio używa go głównie mój TŻ
Hipp, Szampon dla dzieci od 1. dnia życia - działa jak BD, też plącze włosy, ale ma ładniejszy zapach
Alterra, Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych, granat i aloes - trochę obciąża włosy po użyciu, ale następnego dnia są ładne i miękkie; nie lubię zapachu
Alterra, Cellulite, Olejek do skóry, brzoza i pomarańcza - zmiękcza włosy, nie obciąża ich, dobrze się zmywa, pachnie jak cukierki nimm2
TangleTeezer - znowu nienaturalny, ale kocham; rozplątuje włosy jak nic innego
Olivia Garden, Healthy Hair, grzebień i szczotka z naturalnego bambusa - odkąd mam TT, to używam sporadycznie do modelowania, ale są ekologiczne!

3. Higienia i pielęgnacja:
Alterra, Krem do rąk z granatem i aloesem - ma gestą, ale mało tłustą konsystencję, nie specjalnego działania pozytywnego ani negatywnego; zapach jak przy masce
Alterra, Mydło w płynie, mandarynka i jojoba - mydło jak mydło, ma żelową konsystencję typowa dla produktów myjących Alterry i pachnie moim zdaniem jak cukierki Zozole
Babydream, Żel do kąpieli dla dzieci - do twarzy zbyt wysuszający, do ciała ok, ale męczy mnie już ten zapach
L'Angelica, Pełna Ochrona, pasta do zębów - działa na razie w porządku, ma przyjemny smak miętowo-ziołowy
Crystal, dezodorant rumianek & zielona herbata roll-on - może nie chroni przed potem tak dobrze, jak tradycyjne dezodoranty, ale w ogóle nie podrażnia (co mi się zdarzało) i ładnie, nienachalnie pachnie
Noni Care, Pomadka z filtrem UV - niewypał, wysuszyła mi usta; pachnie jak owocowy koktail, może o drobinkę chemicznie
Hipp, miniaturowy krem - nieużywany
Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną - zostawia fajną tłustawą, ale niezbyt lepką powłokę (więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo używam od wczoraj); trochę śmierdzi, ale zapach ulatnia się z ust

4. Półprodukty
Naturalis, Hydrolat z kocanki - trochę wycisza rumień, dziwnie pachnie
Zrób Sobie Krem, Masło Shea - strasznie grudowate, dobrze natłuszcza, ale rzadko używam
Biochemia Urody, Hydrolat oczarowy - fajnie orzeźwia i ładnie pachnie; używam (jak widać intensywnie) do utrwalania makijażu, rozrabiania peelingu i maseczek
Biochemia Urody, Peeling enzymatyczny z bromelainą (zawieruszył się do tej kategorii)- ładnie oczyszcza twarz i ja wygładza, ale niestety zdarza mu się podrażnić; śmierdzi jak rozmemłana owsianka
Zrób Sobie Krem, Olej jojoba water clear - stosowałam na twarz z kwasem hialuronowym, nie sprawdził się; może wykorzystam na włosy
Zrób Sobie Krem, olejek z drzewa herbacianego - wspaniały na wypryski, chyba każdy zna
Naturalis, Niezmydlalna frakcja sojowa - nieużywana
Zrób Sobie Krem, Olej tamanu - niby ma działać na wypryski, ale mi jakoś nie pomaga, a pachnie jak rosół

5. Makijaż:
Lily Lolo, róż mineralny w odcieniu Ooh La La - genialny kolor, mocno napigmentowany, lekko kremowa konsystencja - uwielbiam!
Biochemia Urody, Puder bambusowy - dobrze matuje, ale trochę wysusza, pyli przy aplikacji; w moim wypadku nie bieli, ale jestem bardzo blada
Lily Lolo, korektor mineralny w odcieniu Blush Away - ładnie niweluje rumieńce i zaczerwienienia; ma bardziej stonowany kolor niż Mint EDM, więc trudniej nim zrobić sobie krzywdę
Everyday Minerals, podkład mineralny, formuła Intesive w odcieniu Linen - dość sucha konsystencja, mocne krycie, niestety podkreśla suche skórki; EDM zmienia formułę Intesive na IT i mój podkład na tym ucierpiał, bo zniknęły pełnowymiarowe opakowania - dlatego przerzucam się na Pixie
Everyday Minerals, korektor mineralny w odcieniu Intesive Fair - mocniejsze krycie niż podkład, bardzo dobry do tuszowania wyprysków i śladów po nich; niestety ten odcień został wycofany
Everyday Minerals, korektor mineralny w odcieniu Sunlight - użyty raz, bo w moim wypadku nie nadaje się na cienie pod oczami (mam zbyt żółtawe); gdzieś podziałam sitko
Próbki:
EDM - podkłady, formuła Intesive w odcieniach Linen, Olive Fair, Ivory, Golden Fair + Pixie - podkład, formuła Cover De Luxe w odcieniu Calista 1
Lily Lolo - podkłady w odcieniach Blondie i China Doll, rozświetlacz Star Dust, róż Clementine

6. Pędzle do makijażu:
EcoTools - składany kabuki, do pudru, do różu, 2 x do korektora (jeden z zestawu), do cieni, do eyelinera, grzebyczek do brwi i rzęs + Everyday Minerals - flat top
Pędzle uwielbiam, były często używane i myte, a ciągle wyglądają całkiem dobrze. Włosie wypada sporadycznie. Nie korzystam jedynie ze skośnego pędzelka do eyelinera (bo nie maluję się eyelinerem).

7. Zapomniałam wcześniej sfotografować:
Bielenda, Perłowa maseczka algowa - gorsza od aloesowej (którą bardzo polubiłam), zbyt mocno pachnie i chyba mnie po niej wysypało
Gal, kapsułki Dermogal A+E - dobre pod maseczkę, ale śmierdzą jak mokry pies
I żeby nie było tak smutno i pusto, to 2 słonie-świeczki z helfy (mój i siostry).

Przepraszam, że taki esej Wam walnęłam, ale jeszcze nic tu nie pokazywałam i postanowiłam wrzucić wszystko naraz i krótko zrecenzować każdą rzecz (mimo że o niektórych już pisałam). Prawie przy każdej wspominam o zapachu, ale nic nie poradzę, że mam fisia na tym punkcie. Niestety światło ciągle się zmieniało, stąd zdjęcia wyszły różnie. Nie mam w tym wprawy, więc wybaczcie. Kolekcja nie jest zbyt imponująca, bo właściwie większość kosmetyków mam w pojedynczych egzemplarzach (staram się nie chomikować). Zostało mi jeszcze trochę nienaturalnych kosmetyków, których rzecz jasna tu nie pokazałam, ale staram się je zużyć i wtedy kupię dobre. Ale się przy tym wszystkim umęczyłam swoją drogą.
Ale cudeniek A tymi płaskimi pędzlami do korektora nakładasz sypkie korektory? i trzymają się? Nie lepiej jakimś puchatym? zielony korektor nie prześwituje przez podkład? Jak ten pędzle do różu? Poluję na promocję już długo, ale cały czas pędzle do pudru są w promocji.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:21   #2793
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Korah masz

http://e-sklep.hauschka.pl/pl/n/14
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:22   #2794
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie mega post!


Niestety dzisiaj nie doszło, ale to oczywiste, że dam Ci znać. I jeszcze raz dziękuję! Może coś sobie upatrzysz wśród moich rzeczy.

Obecna kolekcja:

1. Pielęgnacja twarzy:
Alepia, Mydło marsylskie 72% oliwy z oliwek - jeszcze nieużywane, rozerwałam tylko opakowanie, żeby powąchać i pachnie dziwnie
Shiseido, Cleansing massage brush - może to nie kosmetyk naturalny, ale przemyciłam, bo jest bardzo delikatna i ją uwielbiam
Naturalis, Olejek myjący do cery naczynkowej (etykieta się odkleiła) - sprawdza się, ale nie lubię zapachu i jest mało wydajny, wrócę olejku do BU
Logona, Glinka biała z kwiatem lotosu - pięknie pachnie i super oczyszcza; pokochałam ją, na pewno zamówię następną
Phenome, Różana mgiełka do twarzy - po trudnym początku przyzwyczaiłam się do niej, ale raczej wypróbuje po niej coś innego; pachnie jak różane nadzienie pączka (i słodko smakuje )
Phenome, Lotion zwężający pory (Holistic) - niesamowicie wydajny, pieknie się wchłania, dobra baza pod makijaż, pachnie ciekawie, tak cytrynowo-ziołowo
AnneMarie Borlind, Dwufazowy koncentrat rewitalizujący - nieporęczna butelka z za dużym otworem; przyjemny w użyciu, również wspaniale się wchłania i jest bardzo wydajny, przy aplikacji pachnie pięknie, ale zauważyłam, że na twarzy troszkę śmierdzi
Calypso, Gąbki do demakijażu - nieużywane

2. Pielęgnacja włosów:
Yves Rocher, Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się - nieużywany
Babydream, Szampon dla dzieci - działa poprawnie, ale drażni mnie jego zapach i plącze włosy; ostatnio używa go głównie mój TŻ
Hipp, Szampon dla dzieci od 1. dnia życia - działa jak BD, też plącze włosy, ale ma ładniejszy zapach
Alterra, Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych, granat i aloes - trochę obciąża włosy po użyciu, ale następnego dnia są ładne i miękkie; nie lubię zapachu
Alterra, Cellulite, Olejek do skóry, brzoza i pomarańcza - zmiękcza włosy, nie obciąża ich, dobrze się zmywa, pachnie jak cukierki nimm2
TangleTeezer - znowu nienaturalny, ale kocham; rozplątuje włosy jak nic innego
Olivia Garden, Healthy Hair, grzebień i szczotka z natralnego bambusa - odkąd mam TT, to używam sporadycznie do modelowania, ale są ekologiczne!

3. Higienia i pielęgnacja:
Alterra, Krem do rąk z granatem i aloesem - ma gestą, ale mało tłustą konsystencję, nie specjalnego działania pozytywnego ani negatywnego; zapach jak przy masce
Alterra, Mydło w płynie, mandarynka i jojoba - mydło jak mydło, ma żelową konsystencję typowa dla produktów myjących Alterry i pachnie moim zdaniem jak cukierki Zozole
Babydream, Żel do kąpieli dla dzieci - do twarzy zbyt wysuszający, do ciała ok, ale męczy mnie już ten zapach
L'Angelica, Pełna Ochrona, pasta do zębów - działa na razie w porządku, ma przyjemny smak miętowo-ziołowy
Crystal, dezodorant rumianek & zielona herbata roll-on - może nie chroni przed potem tak dobrze, jak tradycyjne dezodoranty, ale w ogóle nie podrażnia (co mi się zdarzało) i ładnie, nienachalnie pachnie
Noni Care, Pomadka z filtrem UV - niewypał, wysuszyła mi usta; pachnie jak owocowy koktail, może o drobinkę chemicznie
Hipp, miniaturowy krem - nieużywany
Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną - zostawia fajną tłustawą, ale niezbyt lepką powłokę (więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo używam od wczoraj); trochę śmierdzi, ale zapach ulatnia się z ust

4. Półprodukty
Naturalis, Hydrolat z kocanki - trochę wycisza rumień, dziwnie pachnie
Zrób Sobie Krem, Masło Shea - strasznie grudowate, dobrze natłuszcza, ale rzadko używam
Biochemia Urody, Hydrolat oczarowy - fajnie orzeźwia i ładnie pachnie; używam (jak widać intensywnie) do utrwalania makijażu, rozrabiania peelingu i maseczek
Biochemia Urody, Peeling enzymatyczny z bromelainą (zawieruszył się do tej kategorii)- ładnie oczyszcza twarz i ja wygładza, ale niestety zdarza mu się podrażnić; śmierdzi jak rozmemłana owsianka
Zrób Sobie Krem, Olej jojoba water clear - stosowałam na twarz z kwasem hialuronowym, nie sprawdził się; może wykorzystam na włosy
Zrób Sobie Krem, olejek z drzewa herbacianego - wspaniały na wypryski, chyba każdy zna
Naturalis, Niezmydlalna frakcja sojowa - nieużywana
Zrób Sobie Krem, Olej tamanu - niby ma działać na wypryski, ale mi jakoś nie pomaga, a pachnie jak rosół

5. Makijaż:
Lily Lolo, róż mineralny w odcieniu Ooh La La - genialny kolor, mocno napigmentowany, lekko kremowa konsystencja - uwielbiam!
Biochemia Urody, Puder bambusowy - dobrze matuje, ale trochę wysusza, pyli przy aplikacji; w moim wypadku nie bieli, ale jestem bardzo blada
Lily Lolo, korektor mineralny w odcieniu Blush Away - ładnie niweluje rumieńce i zaczerwienienia; ma bardziej stonowany kolor niż Mint EDM, więc trudniej nim zrobić sobie krzywdę
Everyday Minerals, podkład mineralny, formuła Intesive w odcieniu Linen - dość sucha konsystencja, mocne krycie, niestety podkreśla suche skórki; EDM zmienia formułę Intesive na IT i mój podkład na tym ucierpiał, bo zniknęły pewłnowymiarowe opakowania - dlatego przerzucam sie na Pixie
Everyday Minerals, korektor mineralny w odcieniu Intesive Fair - mocniejsze krycie niż podkład, bardzo dobry do tuszowania wyprysków i śladów po nich; niestety ten odcień został wycofany
Everyday Minerals, korektor mineralny w odcieniu Sunlight - użyty raz, bo w moim wypadku nie nadaje się na cienie pod oczami (mam zbyt żółtwawe); gdzieś podziałam sitko
Próbki:
EDM - podkłady, formuła Intesive w odcieniach Linen, Olive Fair, Ivory, Golden Fair + Pixie - podkład, formuła Cover De Luxe w odcieniu Calista 1
Lily Lolo - podkłady w odcieniach Blondie i China Doll, rozświetlacz Star Dust, róż Clementine

6. Pędzle do makijażu:
EcoTools - składany kabuki, do pudru, do różu, 2 x do korektora (jeden z zestawu), do cieni, do eyelinera, grzebyczek do brwi i rzęs + Everyday Minerals - flat top
Pędzle uwielbiam, były często używane i myte, a ciągle wyglądają całkiem dobrze. Włosie wypada sporadycznie. Nie korzystam jedynie ze skośnego pędzelka do eyelinera (bo nie maluję się eyelinerem).

7. Zapomniałam wcześniej sfotografować:
Bielenda, Perłowa maseczka algowa - gorsza od aloesowej (którą bardzo polubiłam), zbyt mocno pachnie i chyba mnie po niej wysypało
Gal, kapsułki Dermogal A+E - dobre pod maseczkę, ale śmierdzą jak mokry pies
I żeby nie było tak smutno i pusto, to 2 słonie-świeczki z helfy (mój i siostry).

Przepraszam, że taki esej Wam walnęłam, ale jeszcze nic tu nie pokazywałam i postanowiłam wrzucić wszystko naraz i krótko zrecenzować każdą rzecz (mimo że o niektórych już pisałam). Prawie przy każdej wspominam o zapachu, ale nic nie poradzę, że mam fisia na tym punkcie. Niestety światło ciągle się zmieniało, stąd zdjęcia wyszły różnie. Nie mam w tym wprawy, więc wybaczcie. Kolekcja nie jest zbyt imponująca, bo właściwie większość kosmetyków mam w pojedynczych egzemplarzach (staram się nie chomikować). Zostało mi jeszcze trochę nienaturalnych kosmetyków, których rzecz jasna tu nie pokazałam, ale staram się je zużyć i wtedy kupię dobre. Ale się przy tym wszystkim umęczyłam swoją drogą.
Śliczniaste Mnie szczególnie zainteresowały pędzle Ecotools, w sensie jak je oceniasz oraz "czesadełka" do włosów. Mi ostatnio chodzi po głowie grzebień z rogu, ale ceny są tak zabójcze, że bez macania strach brać. No i oczywiście klasyka peeling enzymatyczny z BU, którego zazdraszczam i mam smaka oraz Lily Lolo, też mnie świerzbi
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:22   #2795
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Wszystkie zamówienia, czy jakiś limit jest albo co któraś osoba? Oj kusi...
Wydaje mi się, że wszystkie osoby Chociaż miałabym kilka hauschkowych braków, nic nie kupuję Źle mi z tym.

Melya toś to się napisała! Piękny zbiór. Chociaż Tomo powtarza dzisiaj " o, o" ja napiszę "ach ach" Jak sprawują się czesadełka z Olivia Garden?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-07 o 17:24
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:25   #2796
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Meyla
Gdzie grzebień kupiłaś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:28   #2797
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie mega post!

Obecna kolekcja:

[...]

Przepraszam, że taki esej Wam walnęłam, ale jeszcze nic tu nie pokazywałam i postanowiłam wrzucić wszystko naraz i krótko zrecenzować każdą rzecz (mimo że o niektórych już pisałam). Prawie przy każdej wspominam o zapachu, ale nic nie poradzę, że mam fisia na tym punkcie. Niestety światło ciągle się zmieniało, stąd zdjęcia wyszły różnie. Nie mam w tym wprawy, więc wybaczcie. Kolekcja nie jest zbyt imponująca, bo właściwie większość kosmetyków mam w pojedynczych egzemplarzach (staram się nie chomikować). Zostało mi jeszcze trochę nienaturalnych kosmetyków, których rzecz jasna tu nie pokazałam, ale staram się je zużyć i wtedy kupię dobre. Ale się przy tym wszystkim umęczyłam swoją drogą.



---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 17:31   #2798
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wszystkie osoby Chociaż miałabym kilka hauschkowych braków, nic nie kupuję Źle mi z tym.

Melya toś to się napisała! Piękny zbiór. Chociaż Tomo powtarza dzisiaj " o, o" ja napiszę "ach ach" Jak sprawują się czesadełka z Olivia Garden?
Margoltko, czy jako specjalista od Hauschki możesz mi doradzić, czy puder do ciała faktycznie ma jakieś zastosowanie do ciała, oprócz tego do twarzy? Wiem, ze brzmi zagmatwanie, ale wszyscy w zasadzie stosują jako primer.

Czy możesz mi coś polecić na początek przygody z Hauschką? Cera raczej tłusta 30 letnia? Znam tylko olejek regulujący oraz miałam próbkę kremu do mycia twarzy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:35   #2799
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melya - za długi post
a wiesz, że czeszemy włosy tym samym?
Mam 2 szczotki (mam jeszcze okrągłą) i grzebień olivi bambusowe i TT fioletowy
Dziękuje. Jesteś moją zaginioną siostrą czy co?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale cudeniek A tymi płaskimi pędzlami do korektora nakładasz sypkie korektory? i trzymają się? Nie lepiej jakimś puchatym? zielony korektor nie prześwituje przez podkład? Jak ten pędzle do różu? Poluję na promocję już długo, ale cały czas pędzle do pudru są w promocji.
Płaskimi nakładam sypkie i radzą sobie dobrze. Wydaje mi się, że puchaty nie zapewniłby odpowiedniego krycia. Zielony aplikuję lekką ręką i tym pędzlem do pudru - nie prześwituje. Pędzel do różu mi bardzo odpowiada, nie jest zbyt mocno zbity, więc idealny do mocno napigmentowanych różów mineralnych. Chociaż chętnie wypróbowałabym jakiś skośny.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Śliczniaste Mnie szczególnie zainteresowały pędzle Ecotools, w sensie jak je oceniasz oraz "czesadełka" do włosów. Mi ostatnio chodzi po głowie grzebień z rogu, ale ceny są tak zabójcze, że bez macania strach brać. No i oczywiście klasyka peeling enzymatyczny z BU, którego zazdraszczam i mam smaka oraz Lily Lolo, też mnie świerzbi
Wszystkie EcoTools są genialne - nie gubią włosia, są bardzo mięciutkie, nie odkształcają się po myciu. Tylko ten do pudru ma nierówne włosie (może defekt produkcyjny), ale to w niczym mi nie przeszkadza. Czesadełek Olivii rzadko używam odkąd mam TT. Grzebień mógłby mieć szerzej rozstawione zęby, a szczotka kłuje w głowę, ale poza tym są ok. Grzebienie z rogu mają zabójcze ceny (chociaż TT w sumie też taniością nie grzeszy ). Jestem ciekawa nowego peelingu BU z papainą, bo podobno ma mniej podrażniać. A Lily Lolo jak najbardziej polecam (chociaż ich podkłady dla mnie są za mało kryjące).

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-07 o 17:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:36   #2800
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
caameroon, Anula, Korah jeśli chodzi o płyn do hieginy intymnej Provida to jest rewelacyjny. Markę Provida znałam już wcześniej (m.in. bardzo dobry krem do stóp, który zrecenzowałam na KWC). Polowałam na płyn do higieny intymnnej od dawna, ale nic mi się nie podobało. Provida bardzo fajna - delikatnie pachnie, żadnych podejrzanych składników, dobra konsystencja i lekko się pieni.
a gdzie można go kupić?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Informacja ze sklepu dr.Hauschka:

8 marca można dostać coś ładnego i miłego dla niej lub dla niego!
Zamówienia za min. 100 zł złożone 8 marca o konkretnych godzinach dostają prezenty:
1. między 08:00 - 13:00 dostajesz pachnący i uwodzący Zestaw podróżny do pielęgnacji ciała
2. między 13:00 - 18:00 piękną Paletę do makijażu w kolorach na wiosnę i lato (02-tonacja ciepła)
3. między 18:00 - 23:00 elegancką Paletę do makijażu na wiosnę i lato (01-tonacja chłodna)
Do jednego zamówienia dodajemy tylko jeden prezent!
Dla pewności wpisz numer prezentu w uwagach do zamówienia. Dobrej zabawy!
to się nazywa promocja

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Obecna kolekcja:
Przepraszam, że taki esej Wam walnęłam, ale jeszcze nic tu nie pokazywałam i postanowiłam wrzucić wszystko naraz i krótko zrecenzować każdą rzecz (mimo że o niektórych już pisałam). Prawie przy każdej wspominam o zapachu, ale nic nie poradzę, że mam fisia na tym punkcie. Niestety światło ciągle się zmieniało, stąd zdjęcia wyszły różnie. Nie mam w tym wprawy, więc wybaczcie. Kolekcja nie jest zbyt imponująca, bo właściwie większość kosmetyków mam w pojedynczych egzemplarzach (staram się nie chomikować). Zostało mi jeszcze trochę nienaturalnych kosmetyków, których rzecz jasna tu nie pokazałam, ale staram się je zużyć i wtedy kupię dobre. Ale się przy tym wszystkim umęczyłam swoją drogą.
oj takie zestawienie wygląda imponująco gdzie można kupić taki mały uroczy kremik Hipp?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiedziałam, że będzie fajny
ale dlaczego okazało sie akurat teraz?
No nic - moje newralgiczne miejsce poczeka do kwietnia
płyn do intymnej to zdecydowanie niezbędny niezastąpiony kosmetyk, więc może nie czekajmy?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:43   #2801
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Melya toś to się napisała! Piękny zbiór. Chociaż Tomo powtarza dzisiaj " o, o" ja napiszę "ach ach" Jak sprawują się czesadełka z Olivia Garden?
Dziękuję. O Olivii napisałam wyżej.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Meyla
Gdzie grzebień kupiłaś?
Kupiłam go dawno temu na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oj takie zestawienie wygląda imponująco gdzie można kupić taki mały uroczy kremik Hipp?
W Rossmannie dawali go gratis do każdego kosmetyku Hipp.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 17:46   #2802
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a gdzie można go kupić?

to się nazywa promocja

Tak się zastanawiam nad datą ważności tych upominków, skoro one wycofane już z oferty? Mowa o paletach do makijażu.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:54   #2803
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Kurde no fajna ta paleta Hauschki, ale ja żywcem nie mam już nic do kupienia, puder jedwabny mi sie podoba, ale kupię i pewnie nie bedę uzywac, ech...

Jakby ktoś coś chciał powyżej 200 zł, to niech kupi za ponad 100, a ja moge tej osobie kupić za drugie ponad 100 i tej osobie wyśle, a paletke sobie zostawie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-07 o 18:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:58   #2804
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Melya
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:09   #2805
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Melya : love:

Dr hauschka summer impression to kolekcja 2010.
paletki jeszcze są ok
promocja bomba
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:15   #2806
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Równiez używam do czesania szczotki TT wersja kompakt do torebki super sie sprawdza. Wieczorne szczotkowanie, szczotka z naturalnego włosia. Włosy mam takie jak narysowałam sobie na avatarze no może ciut dłuższe no i w tej chwili więcej siwych pasemek, ale dopiero jak zaczęłam siwieć kolor swój akceptuję. Wczesniej był za słoneczny
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:20   #2807
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Margoltko, czy jako specjalista od Hauschki możesz mi doradzić, czy puder do ciała faktycznie ma jakieś zastosowanie do ciała, oprócz tego do twarzy? Wiem, ze brzmi zagmatwanie, ale wszyscy w zasadzie stosują jako primer.

Czy możesz mi coś polecić na początek przygody z Hauschką? Cera raczej tłusta 30 letnia? Znam tylko olejek regulujący oraz miałam próbkę kremu do mycia twarzy.
Bardzo mi miło Puder do ciała, rzeczywiście jest... do ciała, ale na twarz spokojnie można jako primer nałożyć. Ja w zasadzie do tego celu stosuję sypki puder rozświetlający (zresztą jako puder wykańczający makijaż też jest idealny)

Jeśli chodzi o kosmetyki, pielęgnacja trzech kroków: krem do mycia - tonik specjalny - olejek nadaje się jak najbardziej do tłustej skóry. Jako ekstra nawilżacz może być emulsja do twarzy (lżejsza) lub krem z pigwy. Świetne są maseczki oczyszczająca i rewitalizująca. A nałożone jedna po drugiej, jak opisałam na blogu, dają u mnie super efekty. A może najpierw przetestuj metalowe pudełeczko?

Promocja w sklepie dr.Hauschka rzeczywiście piękna. Ech trudno.

A tu kolejna z Pat&Rub:
Mamy dla Was niespodziankę... wśród zakładek na naszej tablicy są nowe sekcje jak np. polub nas, promocje, a tam... już aktualny KOD PROMOCYJNY na 15% rabatu na zakupy na www.patandrub.pl
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-07 o 18:24
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:26   #2808
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło Puder do ciała, rzeczywiście jest... do ciała, ale na twarz spokojnie można jako primer nałożyć. Ja w zasadzie do tego celu stosuję sypki puder rozświetlający (zresztą jako puder wykańczający makijaż też jest idealny)

Jeśli chodzi o kosmetyki, pielęgnacja trzech kroków: krem do mycia - tonik specjalny - olejek nadaje się jak najbardziej do tłustej skóry. Jako ekstra nawilżacz może być emulsja do twarzy (lżejsza) lub krem z pigwy. Świetne są maseczki oczyszczająca i rewitalizująca. A nałożone jedna po drugiej, jak opisałam na blogu, dają u mnie super efekty. A może najpierw przetestuj metalowe pudełeczko?
Dziękuję Ci Kochana Zastanawiam się nad pudłem, ale na ile starcza takie 10 g, czy jakieś wnioski zdołam z tego wyciągnąć? (w sensie lubi to moja skóra, czy nie). Olejek jeszcze mam, więc zastanawiam się nad wyborem toniku. Boję się, że ten regulujący ściągnie mi buzię.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:33   #2809
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Kochana Zastanawiam się nad pudłem, ale na ile starcza takie 10 g, czy jakieś wnioski zdołam z tego wyciągnąć? (w sensie lubi to moja skóra, czy nie). Olejek jeszcze mam, więc zastanawiam się nad wyborem toniku. Boję się, że ten regulujący ściągnie mi buzię.
Dzięki blaszanemu pudełku pokochałam dr.Hauschkę i miłość trwa do dzisiaj Myślę, że zdołasz wyciągnąć wnioski czy tez go lubisz, czy nie. Co do toniku, skoro mnie nie ściągnął (a mam wrażliwą mieszaną, czasami suchą cerę z tendencją do wyprysków) to powinien być ok. Nawet pozostawiając go solo na noc nie ma tragedii Tu jednak dużo robi krem do mycia. Już kiedyś chyba z Anulą na ten temat pisałam. Zdaje się, że olej migdałowy pozostawia nawilżającą warstewkę. Stosuję go tak, że po zmyciu makijażu żelem, jeszcze przemywam kremem (obecnie tym własnej roboty) a później psikam tonikiem i skóra nie jest ściągnięta, ani przesuszona.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 18:49   #2810
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dzięki blaszanemu pudełku pokochałam dr.Hauschkę i miłość trwa do dzisiaj Myślę, że zdołasz wyciągnąć wnioski czy tez go lubisz, czy nie. Co do toniku, skoro mnie nie ściągnął (a mam wrażliwą mieszaną, czasami suchą cerę z tendencją do wyprysków) to powinien być ok. Nawet pozostawiając go solo na noc nie ma tragedii Tu jednak dużo robi krem do mycia. Już kiedyś chyba z Anulą na ten temat pisałam. Zdaje się, że olej migdałowy pozostawia nawilżającą warstewkę. Stosuję go tak, że po zmyciu makijażu żelem, jeszcze przemywam kremem (obecnie tym własnej roboty) a później psikam tonikiem i skóra nie jest ściągnięta, ani przesuszona.
Margoltko, Twoja wiedza jest nieoceniona Dziękuję raz jeszcze.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:50   #2811
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Margoltko, Twoja wiedza jest nieoceniona Dziękuję raz jeszcze.
Nie ma sprawy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:52   #2812
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Kochana Zastanawiam się nad pudłem, ale na ile starcza takie 10 g, czy jakieś wnioski zdołam z tego wyciągnąć? (w sensie lubi to moja skóra, czy nie). Olejek jeszcze mam, więc zastanawiam się nad wyborem toniku. Boję się, że ten regulujący ściągnie mi buzię.
Ja zamówiłam blaszaka przy wcześniejszej promocji.
10g maski wystarczy spokojnie na 3,a nawet 4 razyJa użyłam jej już 2 razy i jeszcze jest na jedno lub dwa użycia.
Dzisiaj użyłam kremu do mycia i toniku regulującego.Mam cerę mieszaną imnie on nie ściągnął.Nie nałożyłam już po nim nic(tylko krem pod oczy)i nie czuję,żeby skóra wołała pić.
Maska rewitalizująca mi się podoba.Wycisza skórę,rozjaśnia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:04   #2813
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Meyla
Gdzie grzebień kupiłaś?
ja też nabyłam na all
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuje. Jesteś moją zaginioną siostrą czy co?

.
trzeba by Tatusia przesłuchac
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a gdzie można go kupić?


płyn do intymnej to zdecydowanie niezbędny niezastąpiony kosmetyk, więc może nie czekajmy?
płyn do higieny intymnej jest z organeo.
Aga mówisz? Kupujemy?
W sumie jak nie kupimy to nasze........miejsca newralgiczne mogą odnieść niepowetowane straty
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurde no fajna ta paleta Hauschki, ale ja żywcem nie mam już nic do kupienia, puder jedwabny mi sie podoba, ale kupię i pewnie nie bedę uzywac, ech...

Jakby ktoś coś chciał powyżej 200 zł, to niech kupi za ponad 100, a ja moge tej osobie kupić za drugie ponad 100 i tej osobie wyśle, a paletke sobie zostawie.
Znaczy stawiasz?????
To ja sie piszę - to kup mi za 100 a ja Ci paletkę odstąpię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:10   #2814
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Znaczy stawiasz?????
To ja sie piszę - to kup mi za 100 a ja Ci paletkę odstąpię
a idź Ty...

Ale na logike, jakby ktos miał zamówienie na ponad 200 zł to i tak dostanie tylko jedną paletę, a tak to ja stawiam wysyłkę, a druga paletka dla mnie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:14   #2815
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez korah Pokaż wiadomość
a idź ty... :d

ale na logike, jakby ktos miał zamówienie na ponad 200 zł to i tak dostanie tylko jedną paletę, a tak to ja stawiam wysyłkę, a druga paletka dla mnie:d
tak, tak.
Ale w razie jakbyś sie namyśliła i jednak chciała mi postawić hauschke za 100 to ja nie mam nic przeciwko

A przy okazji - ich tusz bardzo polubiłam i tonik regulujący fajny, puder tonujący też
A Młoda bardzo chwali lekki krem z płatków róży.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-07 o 19:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:15   #2816
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam blaszaka przy wcześniejszej promocji.
10g maski wystarczy spokojnie na 3,a nawet 4 razyJa użyłam jej już 2 razy i jeszcze jest na jedno lub dwa użycia.
Dzisiaj użyłam kremu do mycia i toniku regulującego.Mam cerę mieszaną imnie on nie ściągnął.Nie nałożyłam już po nim nic(tylko krem pod oczy)i nie czuję,żeby skóra wołała pić.
Maska rewitalizująca mi się podoba.Wycisza skórę,rozjaśnia
Dziękuję Anakazar Mi najbardziej zależy na toniku i kremie do mycia twarzy i tu się zastanawiam na ile owo 10 ml starczy. A ten blaszak fajny, nada się potem na pudełko do trzymania czegoś, czy raczej do śmieci?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:23   #2817
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

płyn do higieny intymnej jest z organeo.
Aga mówisz? Kupujemy?
W sumie jak nie kupimy to nasze........miejsca newralgiczne mogą odnieść niepowetowane straty
to nasze... hm miejsca newralgiczne skazane są na straty bo płyn jest niedostępny...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:24   #2818
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Melya
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Melya : love:
Dzięki, Dziewczyny.

Skoro już mowa o higienie "miejsc newralgicznych" , to miała któraś z Was żel Coslys?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:26   #2819
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Anakazar Mi najbardziej zależy na toniku i kremie do mycia twarzy i tu się zastanawiam na ile owo 10 ml starczy. A ten blaszak fajny, nada się potem na pudełko do trzymania czegoś, czy raczej do śmieci?
Ja przechowuje w blaszaczku wszystkie ulotki z kosmetyków dr.Hauschka
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:33   #2820
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to nasze... hm miejsca newralgiczne skazane są na straty bo płyn jest niedostępny...
czyli post przez wielkie "P"
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.