Lakiery hybrydowe - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 13:09   #811
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Załącznik 5456955 Załącznik 5456956

Baza, Top, Kolor - CZ. Metoda zdobienia i kształt paznokci inny. Metoda wykonania itp taka sama. Więc powiecie mi Dziewczyny dlaczego na kwadratowych paznokciach hybryda trzymała mi się raptem 4 dni, a okrągłe już nosze drugi tydzień i ani rusz

Miał ktoś podobnie?
Ja mam podobnie gorzej trzyma mi się na kwadratowych może chodzi o to że kwadraty maja rogi które podatne są na uderzenia, urazy itd a w okragłych ten element jest wypiłowany i go po prostu nie ma
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:52   #812
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Czy kolor biały jest wystarczająco kryjący aby zrobić wyraźną białą końcówkę ? Ile warstw trzeba nałożyć, aby french wyglądał dobrze?
Jest kryjacy. Wystarczy jedna warstwa

Sent from my GT-N7100 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Załącznik 5456955 Załącznik 5456956

Baza, Top, Kolor - CZ. Metoda zdobienia i kształt paznokci inny. Metoda wykonania itp taka sama. Więc powiecie mi Dziewczyny dlaczego na kwadratowych paznokciach hybryda trzymała mi się raptem 4 dni, a okrągłe już nosze drugi tydzień i ani rusz

Miał ktoś podobnie?
Ja rowniez raz "zaszalalam" z kwadratowymi... hybryda trzymala sie tydzien pozniej na rogach zaczela odpryskiwac. Na okraglych trzyma mi sie bardzo dlugo. Również jestem zdania ze to wina ksztaltu panokci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
hej,
co do czerni jestem mega zawiedziona..zamówiłam u nich czarny i okazało sie że robi bruzdy, smugi, nie kryje dobrze za 3razem, a robiłam wszystko jak trzeba (w poprzednich postach opisywałam ten problem). Odesłałam im, dali mi nowy no i zonk. Znowu identycznie! Zowu odesłałam i teraz czekam na inny kolor, zamiast czarnego. Wklejam zdjęcia tego dziwnego zjawiska. Na zdj jest pierwsza warstwa(1zdj) druga(ostatnie zdj) i trzecia(drugie zdj). Na fotach nie widać, ale pod światło normalnie prześwituje paznokcieć co rzuca sie w oczy. No i te dziury w topie się robią.
Ja mialam tak samo z kolorem 057 ktoey na dodatek ważył się na paznokciach Również wymienialam , niby troszke lepiej. Te ich ciemne lakiery chyba tak maja.... mam jeszcze ciemny fiolet i tez nie kryje do konca tak jak przystalo na ciemny kolor. Sprobuj porzadnie wymieszac przed nalozeniem... w mlim 057 to trochę pomogło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 14:12   #813
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziwie się pozytywnym opiniom lakierów Cosmetics Zone. Ja jestem załamana. Już drugiego dnia lakier jest pościerany na końcówkach i odchodzi od płytki płatami. Jeśli chodzi o odcień 105 to trzy warstwy nie kryją wystarczająco!
Z lakierami schellac nie miałam takiego problemu... A chciałam zaoszczędzić...
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 15:13   #814
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Dziwie się pozytywnym opiniom lakierów Cosmetics Zone. Ja jestem załamana. Już drugiego dnia lakier jest pościerany na końcówkach i odchodzi od płytki płatami. Jeśli chodzi o odcień 105 to trzy warstwy nie kryją wystarczająco!
Z lakierami schellac nie miałam takiego problemu... A chciałam zaoszczędzić...
Witam, wypowiem się pierwszy raz , do tej pory jedynie korzystałam z cennych uwag i rad jakie tutaj zamieszczacie . Dzięki pozytywnym opiniom Cosmetics Zone, zakupiłam taki zestaw i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, wybrałam ciemny lakier 018 - kryje super, co prawda po 11 dniach musiałam zdjąć, bo odrost miałam duży, a przy ciemnym kolorze wygląda to kiepsko. Teraz planuję dokupić ładny róż- chyba 92, jak pomaluję to wkleję zdjęcie .Mam jeszcze pytanie jak wkleić cyrkonie,aby nie powstała mała górka, czy cyrkonie należy wkleić w lakier i pomalować topem, czy wkleić w top i utwardzić ???
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:28   #815
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zastanawiam sie nad zakupem lakierów CZ, warto?
Czego oprócz bazy, koloru, topu i odtluszczacza będę potrzebować ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:56   #816
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

No nie dziwmy się, CZ to tanie i średniej jakości produkty do manicure hybrydowego... Ale według mnie idealne dla początkujących osób które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami
Ja jestem bardzo zadowolona że właśnie ich zestaw na początek wybrałam. Nie wykosztowałam się, ale nabyłam wprawy i teraz mogę spokojnie zainwestować w lepszej jakości (niestety też droższe) hybrydy takie jak Gelish czy Shellac

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie gorzej trzyma mi się na kwadratowych może chodzi o to że kwadraty maja rogi które podatne są na uderzenia, urazy itd a w okragłych ten element jest wypiłowany i go po prostu nie ma
Ahaa... Czyli nie jestem sama, a myślałam że tylko ja mam takie kapryśne paznokcie W sumie to mi nawet nie przeszkadza, bo jak dawniej piłowałam zawsze szpony na kwadratowo, tak teraz bezkonkurencyjnie pokochałam kształt okrągły i migdałowy
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 18:58   #817
Bardzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja bardzo sobie chwale te lakiery, zawsze przed nakładam bazę i długo mi się trzymają i nie odpryskują, ale często zmieniam kolorek bo szybko mi się nudzi, ale ostatnio cały czas maluję kolorem nude
Bardzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 19:23   #818
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Załącznik 5456955 Załącznik 5456956

Baza, Top, Kolor - CZ. Metoda zdobienia i kształt paznokci inny. Metoda wykonania itp taka sama. Więc powiecie mi Dziewczyny dlaczego na kwadratowych paznokciach hybryda trzymała mi się raptem 4 dni, a okrągłe już nosze drugi tydzień i ani rusz

Miał ktoś podobnie?
kwadratowe paznokcie są bardziej podatne na haczenie się o wszystko, przez co lakier szybciej się "odkleja". Ja jak mam naturalki kwadratowe, to łamie je w mgnieniu oka, natomiast migdałki trzymam cały czas przy hybrydowym przy kwadratach też po kilku dniach po bokach lakier mi już odchodzi na szczęście mam już migdałki i wszystko jest ok
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 19:23   #819
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Dziwie się pozytywnym opiniom lakierów Cosmetics Zone. Ja jestem załamana. Już drugiego dnia lakier jest pościerany na końcówkach i odchodzi od płytki płatami. Jeśli chodzi o odcień 105 to trzy warstwy nie kryją wystarczająco!
Z lakierami schellac nie miałam takiego problemu... A chciałam zaoszczędzić...
Hmmm... Ja mam 3 kolory, bazę i nawierzchniowy. Wszystko zawsze trzyma się bardzo dobrze. I co dla mnie równie ważne dobrze schodzi przy ściąganiu (co 2 tyg. bo odrost mnie wkurza). Nic wielkiego nie dzieje mi się z końcówkami. Po 2 tygodniach są troszkę starte, ale nie odpryskują. Ja robię paznokcie tylko sobie, więc nie inwestuję dużej kasy. Wolę mieć kilka różnych kolorów. Mam zamiar kupić jeszcze kilka.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 21:20   #820
nataliac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć!

Zachęcona Waszymi opiniami, jakiś czas temu kupiłam zestaw do manicuru hybrydowego z Cosmetics Zone i jestem bardzo zadowolona. Dziś mija 15 dzień od nałożenia hybrydy i nie mam ani jednego odprysku, lakier nie odchodzi od płytki, nadal jest błyszczący, miejscami jedynie widać maleńkie rysy. Gdyby nie odrost, myślę, że nosiłabym go jeszcze kolejny tydzień. Dodam, że nie oszczędzam paznokci, naczynia zmywam ręcznie, bo na stancji nie mam zmywarki, sprzątam, wszystko się trzyma jak trzeba.
nataliac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 10:20   #821
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
widziałam Twoje prace, sliczne pazurki, uzywasz bazy gelish ? tak ?
a topu z jakiej firmy ?
dziękuję
Tak,używam bazy gelish.
Top najczęściej ibd.
Chociaż Mistero milano ten 2w1 jest też ok(ja używałam go tylko jako topu)
Teraz chce kupić top Spn,bo ma b.dobre opinie.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 22:02   #822
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
dziękuję
Tak,używam bazy gelish.
Top najczęściej ibd.
Chociaż Mistero milano ten 2w1 jest też ok(ja używałam go tylko jako topu)
Teraz chce kupić top Spn,bo ma b.dobre opinie.
dzieki wielkie za odp. to jeszcze powiedz jak z kolorówką u Ciebie,jedna firma ?
I mam prosbe czy moglabys napisac skad zamawiasz baze gelish?patrzylam na allegro i jest jakby kilka rodzajow i nie wiem ktora mam wziac, moglabys podeslac np. linka do tej najlepszej oryginalnej, dziekuje
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:43   #823
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Co do kolorów to mam Mollona,MM i SPN.

Baze na stronie EF lub stacjonarnie np.wProgress.
Kiedyś kupiłam na allegro u leoberta.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 07:28   #824
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Olla 92 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was łączyła baze i top Shellac z lakierami innej firmy? Chodzi mi zwłaszcza o Indigo, bo oni mają wersję mini lakierów. Nie wiem czy to się sprawdzi, a nie chcę wywalić kasy w błoto będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Ja łacze i dobrze się trzyma, łacze równiez z CZ i MM i również swietnie się trzyma
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:12   #825
malgoskaa_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Skoczów
Wiadomości: 6
GG do malgoskaa_89
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam wszystkie koleżanki. Mam ogromny problem,gdyż przy paznokciach hybrydowych ostatnia warstwa czyli top cout nie błyszczy się w ogóle jak w innych przypadkach. Pracuje na firmie perfect lady. Z początku wydawało mi się wszystko ok,ale z czasem nie jest. Po prostu się wściekam jak wyjmuje spod lampy przemywam clenerem i matowe są ;/ próbowałam juz dać więcej i mniej tej ostatniej warstwy i dłużej w lampie przytrzymać a standard to 120s. Czy jest możliwość,że to żarówki w lampie ją już stare i nie dają oczekiwanego efektu ?
malgoskaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:04   #826
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malgoskaa_89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie koleżanki. Mam ogromny problem,gdyż przy paznokciach hybrydowych ostatnia warstwa czyli top cout nie błyszczy się w ogóle jak w innych przypadkach. Pracuje na firmie perfect lady. Z początku wydawało mi się wszystko ok,ale z czasem nie jest. Po prostu się wściekam jak wyjmuje spod lampy przemywam clenerem i matowe są ;/ próbowałam juz dać więcej i mniej tej ostatniej warstwy i dłużej w lampie przytrzymać a standard to 120s. Czy jest możliwość,że to żarówki w lampie ją już stare i nie dają oczekiwanego efektu ?
wydaje mi sie ze problem moze tkwic w zarówkach, mam czasem tak samo i musze trzymac w lampie nawet 6 min i wtedy błyszczą także pora na zmianę zarówek
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:12   #827
malgoskaa_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Skoczów
Wiadomości: 6
GG do malgoskaa_89
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze problem moze tkwic w zarówkach, mam czasem tak samo i musze trzymac w lampie nawet 6 min i wtedy błyszczą także pora na zmianę zarówek

Dzięki,problem w tym,że sprawdziłam na innej lampie gdzie żarówki są nowe i ten sam problem. Ale spróbuje przetrzymać te ostatnią warstwę.
malgoskaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 13:25   #828
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malgoskaa_89 Pokaż wiadomość
Dzięki,problem w tym,że sprawdziłam na innej lampie gdzie żarówki są nowe i ten sam problem. Ale spróbuje przetrzymać te ostatnią warstwę.
Moim zdaniem problem tkwi w topie, ja mój top utwardzam 3 minuty przemywam cleanerem i paznokieć błyszczy się, sprawdź z innym
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:06   #829
Olla 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patunia3 Pokaż wiadomość
Ja łacze i dobrze się trzyma, łacze równiez z CZ i MM i również swietnie się trzyma
dziękuję bardzo!!! a mogłabyś jeszcze powiedzieć jak ze ściąganiem tych hybryd? schodzą samym acetonem czy trzeba piłować? bo nie chciałabym zniszczyć płytki frezarką
Olla 92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 14:52   #830
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Lakiery hybrydowe

może problem tkwić w topie, albo też używasz tego samego wacika do przemycia warstwy dypresyjnej po topie co czesto powoduje matowienie
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 22:27   #831
Biedronka1985
Przyczajenie
 
Avatar Biedronka1985
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe

Muszę się pochwalić.
Dziś doszła do mnie paczka z zestawem (sama skompletowałam) CZ do hybryd.
Jestem zadowolona - choć na początku miałam obawy bo lakier był miękki po utwardzeniu, ale jak przemyłam claenerem było już ok.
o to moj rezultat
IMG_5436.jpg

kolory 003 i 001 - idealne do pracy

Edytowane przez Biedronka1985
Czas edycji: 2013-10-29 o 22:28
Biedronka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:01   #832
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

fajny ten róż do frenchyka,ale ja bym bardzieś uśmiechnęła ten french
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:01   #833
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Biedronka1985 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić.
Dziś doszła do mnie paczka z zestawem (sama skompletowałam) CZ do hybryd.
Jestem zadowolona - choć na początku miałam obawy bo lakier był miękki po utwardzeniu, ale jak przemyłam claenerem było już ok.
o to moj rezultat
Załącznik 5461873

kolory 003 i 001 - idealne do pracy
super, mała podpowiedź; użyj pasków , wtedy wyjdą uśmiechnięte i równe
ja mam 6-koral ,20-brąz ,29-niebieski jeans - śliczne , a wczoraj zamówiłam sobie 1 ,3,11,26 ,27 ,ale z estetiq ,troche tańsze a z tego co tu przeczytałam to to samo co CZ , będę testować jak dojdą i dam znać

Edytowane przez Roszpunka34
Czas edycji: 2013-10-30 o 12:04
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:40   #834
mona1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

A używałyście hybryd z SPN bo chciałabym zakupić jakiś kolorek , ale nie wiem jak długo się trzymają i czy łatwo schodzą po acetonie, a i co ważne czy dobrze kryją. Kosztują dużo więcej niż hybrydy z CZ i dlatego wole się upewnić czy warto zainwestować.
mona1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 18:00   #835
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam hybrydy spn.
Z czystym sumieniam polecam.
Fajna konsystencja,dobrze sie utwardzają,są trwałe,odmaczanie też ok.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 05:09   #836
Biedronka1985
Przyczajenie
 
Avatar Biedronka1985
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe

co do pasków to mam pytanie.
Naklejać je na lakier przemyty cleanerem czy na tą "klejącą" powłokę żelu, czy nie wpłynie to na strukturę lakieru?
Biedronka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:01   #837
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy któraś z Was wie czy to lakier hybrydowy? i czy takowe (matowe) można gdzieś kupić?
no i drugie zdjęcie- jak się robi takie srebrne czy złote paseczki? to naklejka? gdzie to kupić by było to tak precyzyjne?
Zachorowałam na ten typ manicure
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1380158_652953094749132_1958904041_n.jpg (45,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1378744_660927337285041_1522950179_n.jpg (22,0 KB, 126 załadowań)
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:17   #838
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was wie czy to lakier hybrydowy? i czy takowe (matowe) można gdzieś kupić?
no i drugie zdjęcie- jak się robi takie srebrne czy złote paseczki? to naklejka? gdzie to kupić by było to tak precyzyjne?
Zachorowałam na ten typ manicure
2foto to naklejka, na malym palcu widac jak lekko odstaje
a matowego topa nie spotkalam z hybryd.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:52   #839
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was wie czy to lakier hybrydowy? i czy takowe (matowe) można gdzieś kupić?
no i drugie zdjęcie- jak się robi takie srebrne czy złote paseczki? to naklejka? gdzie to kupić by było to tak precyzyjne?
Zachorowałam na ten typ manicure
TOP MATUJĄCY http://allegro.pl/gelish-top-it-off-...671881221.html
Mi te na 2 zdjęciu się podobają , też myślę , że to naklejka , i napewno znajdziesz na allegro

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Biedronka1985 Pokaż wiadomość
co do pasków to mam pytanie.
Naklejać je na lakier przemyty cleanerem czy na tą "klejącą" powłokę żelu, czy nie wpłynie to na strukturę lakieru?
ja naklejam na przemytą bazę , maluje ,na chwile pod lampe , odrywam , susze dalej , potem lakier, susze ,top, susze i przemywam i tyle
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:57   #840
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

polecicie mi jakis kolor z CZ do frencza ale kryjacy mocno? Mam dluugie pazurki i biala koncow nie bylaby tuz przy opuszku palca przez co potrzebuja kryjacy kolor [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-10-31 o 09:00
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.