Najdziwniejsze prezenty ślubne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 11:48   #1
earl grey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 144

Najdziwniejsze prezenty ślubne


Nie chcę pisać: najgorsze, no bo przecież liczy się sama chęć obdarowania i tak dalej. Ale nasze prezenty określiłabym jako kuriozalne:

Od rodziców męża: zamówienie mszy w naszej intencji. Na poślubną niedzielę na godzinę SIÓDMĄ RANO (inne podobno były zajęte). Brak możliwości odmowy pójścia. Zużyłam całe zapasy pozytywnego nastawienia i poczucia humoru wstając po nocy poślubnej o 6 rano. Nie pójść się nie dało- teściowa nocowała u nas

Od świadkowej pracującej w banku: sztabka złota o wadze 1 gram z Narodowego Banku Polskiego.

Od świadka: niewyobrażalnie brzydki obrazek o wymiarach zeszytu przedstawiający coś w rodzaju (trudno stwierdzić, bo mega nowoczesny) zakochanej pary. Mąż twierdzi, że w trakcie stosunku, ja uważam, że po.

Od siostry męża: pościel na pojedynczą kołdrę z jedną poszewką na poduszkę. Wzór i kolorystyka narzuca nieodparte skojarzenia z gulaszem wołowym. Poważnie, w życiu nie widziałam czegoś tak dziwnego.

Od mojej kuzynki: drapak dla kota. Elegancki, trzeba przyznać. Ale nawet, gdyby to nasz kot się żenił i tak prezent nieprzydatny- on pogardza drapakami w nawet najbardziej eleganckiej postaci.

Czy ludzie tak robią, bo ślub był cywilny, a po ślubie nie było wesela na 200 osób, tylko uroczysty obiad w restauracji? Wymieniłam tu tylko kilka prezentów, ale tak naprawdę to wszystkie były w podobnym tonie. Najpierw się z tego śmieliśmy, w końcu nie bierzemy ślubu dla prezentów, ale teraz jak o tym myślę, to trochę mi przykro. Jest tyle niedrogich, ładnych i przydatnych nowożeńcom rzeczy.
earl grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 11:59   #2
kasiab777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 562
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Kurcze. Moze nalezalo zrobic liste rzeczy ktore by sie wam przydaly? A tak z ciekawosci (bo za chwile ide na slub i nie wiem co kupic) jakie sa te niedrogie i przydatne?
kasiab777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:45   #3
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
Nie chcę pisać: najgorsze, no bo przecież liczy się sama chęć obdarowania i tak dalej. Ale nasze prezenty określiłabym jako kuriozalne:

Od rodziców męża: zamówienie mszy w naszej intencji. Na poślubną niedzielę na godzinę SIÓDMĄ RANO (inne podobno były zajęte). Brak możliwości odmowy pójścia. Zużyłam całe zapasy pozytywnego nastawienia i poczucia humoru wstając po nocy poślubnej o 6 rano. Nie pójść się nie dało- teściowa nocowała u nas

Od świadkowej pracującej w banku: sztabka złota o wadze 1 gram z Narodowego Banku Polskiego.

Od świadka: niewyobrażalnie brzydki obrazek o wymiarach zeszytu przedstawiający coś w rodzaju (trudno stwierdzić, bo mega nowoczesny) zakochanej pary. Mąż twierdzi, że w trakcie stosunku, ja uważam, że po.

Od siostry męża: pościel na pojedynczą kołdrę z jedną poszewką na poduszkę. Wzór i kolorystyka narzuca nieodparte skojarzenia z gulaszem wołowym. Poważnie, w życiu nie widziałam czegoś tak dziwnego.

Od mojej kuzynki: drapak dla kota. Elegancki, trzeba przyznać. Ale nawet, gdyby to nasz kot się żenił i tak prezent nieprzydatny- on pogardza drapakami w nawet najbardziej eleganckiej postaci.

Czy ludzie tak robią, bo ślub był cywilny, a po ślubie nie było wesela na 200 osób, tylko uroczysty obiad w restauracji? Wymieniłam tu tylko kilka prezentów, ale tak naprawdę to wszystkie były w podobnym tonie. Najpierw się z tego śmieliśmy, w końcu nie bierzemy ślubu dla prezentów, ale teraz jak o tym myślę, to trochę mi przykro. Jest tyle niedrogich, ładnych i przydatnych nowożeńcom rzeczy.

o matko!
w życiu bym na to nie wpadła, pomysłowa kuzyneczka
pewnie wszyscy wyszli z założenia, że jak kupią coś "standardowego" typu ręczniki, koc, zastawę to że te prezenty będą powtarzalne.. no cóż.. zawsze możecie sprzedać ten drapak i kupić sobie coś, co Wam się przyda
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 13:28   #4
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

i właśnie dlatego ja zawsze daje kasę bo nigdy nie wiadomo :
- jaki gust mają młodzi
- czego potrzebują
- czy dana rzecz będzie spełniała ich oczekiwania i będzie potrzebna

Ja np. bardzo bym się cieszyła z kompletu sztućców - chociaż nie wiem czy to nie za drogi prezent.

A tak szczerze to uważam że lepiej dać pieniądze, bo kupi się to co każdy chce.
Nie chciałabym dostać:
- obrazów
-ręczników
- sprzętów agd czy rtv
-pościeli
- porcelany

Raz jeden kupiłam zastawę na 12 osób z ćmielowskiej porcelany - PM-ka zachwycona bo wiem do której wzdychała i którą planowała kupić po weselu .
Zawsze daję kartkę - odręcznie piszę życzenia
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 13:59   #5
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

O matulu jakie prezenty. A na Mszę na pewno bym nie wstała
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:31   #6
kasika1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 31
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

My od Chrzestnej Męża też dostaliśmy komplet pościeli dla jednej osoby :/ (co prawda jest ładna, zostanie dla dzieci :P) no i dostaliśmy od niej wielki obraz z Rodziną Świętą - obraz jest bardzo ładny, no ale gdzie go powiesić... pewnie zostanie na strychu...
A od Babci Męża dostaliśmy kołdrę... też jednoosobową...
__________________
21.06.2014r.

kasika1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:56   #7
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

mojego Tż mama swojej chrześnicy dała pieniądze i do tego dała obraz namalowany przez lokalnego malarza przedstawiający najważniejszy zabytek miasta- kościół w mieście w którym my mieszkamy.. :| obraz nawet ładny ale no cóż mówiliśmy jej że to zły pomysł ale nie chciała słuchać... nie sądze by im się podobał czy coś :/
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 12:18   #8
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
mojego Tż mama swojej chrześnicy dała pieniądze i do tego dała obraz namalowany przez lokalnego malarza przedstawiający najważniejszy zabytek miasta- kościół w mieście w którym my mieszkamy.. :| obraz nawet ładny ale no cóż mówiliśmy jej że to zły pomysł ale nie chciała słuchać... nie sądze by im się podobał czy coś :/

Obrazy to chyba ogólnie marny pomysł, nie chciałabym dostać niczego takiego, bo nie przepadam za ozdobami.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:04   #9
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

tym bardziej marny, bo może nie pasować do wnętrza i tylko będzie zawadzał gdzieś na strychu albo w piwnicy..
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 10:43   #10
bezsennameg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Na szczęście nie dostaliśmy jakiś niedorzecznych prezentów, głównie pieniądze... Ale... Mieliśmy na zaproszeniu, że zamiast kwiatów chcemy otrzymać książki lub wino. I od chrzestnego męża dostaliśmy trzy harlekiny z kiosku... z dedykacją :P
bezsennameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 07:50   #11
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Witaj Earl Grey
dawaj relację z podróży poślubnej do swojego pierwszego wątku, bom ciekawa jak było


Prezenty faktycznie... specyficzne
My również mieliśmy ślub cywilny i małe przyjęcie w resto zamiast wesela i nie dostaliśmy zbyt wielu rzeczowych prezentów. Jedynie mój brat postanowił mi kupić grę Monopol Ale to celowo, bo zawsze marudzę, że nie mamy w co grać
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 08:50   #12
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
Witaj Earl Grey
dawaj relację z podróży poślubnej do swojego pierwszego wątku, bom ciekawa jak było


Prezenty faktycznie... specyficzne
My również mieliśmy ślub cywilny i małe przyjęcie w resto zamiast wesela i nie dostaliśmy zbyt wielu rzeczowych prezentów. Jedynie mój brat postanowił mi kupić grę Monopol Ale to celowo, bo zawsze marudzę, że nie mamy w co grać
monopol fajny!
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 18:33   #13
DziewczynaKowala
Przyczajenie
 
Avatar DziewczynaKowala
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

My dostaliśmy głównie koperty. Prezentów było niewiele, a jeden z nich jest po porostu mega! Kosz piknikowy, który wykorzystaliśmy do zdjęć w plenerze i mam nadzieję, że jeszcze wiele razy do niego wrócimy. Polecam, gdyby ktoś nie miał pomysłu
DziewczynaKowala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 07:05   #14
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

dobry wątek
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:25   #15
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez kasiab777 Pokaż wiadomość
Kurcze. Moze nalezalo zrobic liste rzeczy ktore by sie wam przydaly? A tak z ciekawosci (bo za chwile ide na slub i nie wiem co kupic) jakie sa te niedrogie i przydatne?
Komplet ręczników (dostałam i nie narzekam, to się zawsze przyda), pościel (ale na 2 osoby!!)
Ja od kumpeli dostałam parowar, przydatna sprawa i zdrowy obiadek można przygotować My nie prosiliśmy o nic konkretnego ale i tak 90% gości dała nam pieniążki, prezentów była garstka.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:34   #16
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez kasiab777 Pokaż wiadomość
Kurcze. Moze nalezalo zrobic liste rzeczy ktore by sie wam przydaly? A tak z ciekawosci (bo za chwile ide na slub i nie wiem co kupic) jakie sa te niedrogie i przydatne?
Koc, pościel (na dwie osoby), ręczniki, komplet filiżanek, zastawa obiadowa, komplet sztućców.
Ja jak chodziłam na wesela to pytałam czy jest coś co młodzi chcieliby dostać czy raczej wolą kasę. Czasami dostawałam listę rzeczy im potrzebnych a czasami nie.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:42   #17
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

no akurat pościel to się zawsze przyda, pojedyncza też. Jak ktoś będzie u was nocował. Drapak dla kot mnie osobiście by rozczulił.
Sztabka złota to źle??? Serio?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 13:10   #18
AdaWalcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Ja spotykałam się, że większość osób u których byłam miała na zaproszeniach wierszyk, że chcą pieniądze. My też mieliśmy, ale i tak dostaliśmy sporo prezentów, część wiedzieliśmy, bo pytali się goście, ale chyba każdy prezent znajdzie u nas zastosowanie. W summie jeden z nietypowych prezentów to wysoka, drewniana rzeźba słonia ale oczywiście z podniesioną trąbą.
AdaWalcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 11:49   #19
earl grey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 144
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

A co mamy zrobić ze sztabką złota o wadze 1 gram i wielkości paznokcia u małego palca? Wartości 60 złotych? Którą w dodatku ofiarodawczyni dostała w pracy tak jak ja dostaję czasem kalendarz i długopis? Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu jesli chodzi o zastanowienie się, z czego by się ta młoda para mogła ucieszyć.
Drapak dla kota miał byc w założeniu zabawnym prezentem oczywiście. Ale, po pierwsze to nie nasz kot się żenił, po drugie- kuzynka, która rzecz sprezentowała dobrze zna obdarowanego i wie doskonale, że korzystanie z drapaków jest poniżej jego godności. Znalazł sobie lepsze miejsca do ostrzenia pazurów i wspinania się.
Pościel dla jednej osoby..? Ok, ale co to ma wspólnego z prezentem dla nowożeńców, których z definicji jest dwoje?
Gdybyśmy dostali jakąs nową wersję monopolu, albo inną fajną planszówkę bylibyśmy zachwyceni
earl grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 21:12   #20
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

O tak! Ja tez bym z planszowek die ucieszyla
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 07:12   #21
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
A co mamy zrobić ze sztabką złota o wadze 1 gram i wielkości paznokcia u małego palca? Wartości 60 złotych? Którą w dodatku ofiarodawczyni dostała w pracy tak jak ja dostaję czasem kalendarz i długopis? Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu jesli chodzi o zastanowienie się, z czego by się ta młoda para mogła ucieszyć.
Ja bym to złoto zostawiła i dała potem dziecku do obrączek. Choć faktycznie to mega mało
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2014-08-26 o 07:15
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:18   #22
AdaWalcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
A co mamy zrobić ze sztabką złota o wadze 1 gram i wielkości paznokcia u małego palca? Wartości 60 złotych? Którą w dodatku ofiarodawczyni dostała w pracy tak jak ja dostaję czasem kalendarz i długopis? Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu jesli chodzi o zastanowienie się, z czego by się ta młoda para mogła ucieszyć.
Drapak dla kota miał byc w założeniu zabawnym prezentem oczywiście. Ale, po pierwsze to nie nasz kot się żenił, po drugie- kuzynka, która rzecz sprezentowała dobrze zna obdarowanego i wie doskonale, że korzystanie z drapaków jest poniżej jego godności. Znalazł sobie lepsze miejsca do ostrzenia pazurów i wspinania się.
Pościel dla jednej osoby..? Ok, ale co to ma wspólnego z prezentem dla nowożeńców, których z definicji jest dwoje?
Gdybyśmy dostali jakąs nową wersję monopolu, albo inną fajną planszówkę bylibyśmy zachwyceni
To rzeczywiście. Gra dla obydwojga byłaby fajnym pomysłem.
AdaWalcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 16:58   #23
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Nie mieliśmy wierszyków o prezentach, mimo to 95% gości sprezentowało nam gotówkę. Z tytułowych nietypowych prezentów:
ogromny (i ciężki) drewniany młot - ofiarodawca przy życzeniach wyjaśnił nam jego przeznaczenie - otóż ma on służyć do wychowywania współmałżonka
kostki z pozycjami kamasutry od starszego wujka - tak trochę dziwnie czułam się, kiedy tłumaczył, co czego służy
- od znajomych: młodzi dostali poradniki erotyczne, akurat z tych odważniejszych o trójkątach, otwartych związkach i innych bardziej hardkorowych zagadnieniach.
Poza tym prezenty trafione
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:18   #24
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

my od kuzynki tzta dostalismy obraz, o ktorym wiemy, ze przez dlugi czas miala go w sprzedazy w jej sklepie no i widocznie nikt go nie chcial kupic. kwestia gustu, ale obraz typowo "ze sklepu meblowego", bez podpisu autora, wartosc czysto estetyczna (jesli sie podoba, nam nie, ale w czyjs gust trudno trafic). niestety kuzynka nie spytala nikogo o nasze gusta... a my, coz, nie chce tym postem pozowac na snobke, ale z mezem interesujemy sie malarstwem, chodzimy do muzeow i galerii sztuki...mamy pare obrazow w domu, niezbyt wielkiej wartosci, ale zawsze podpisanych, o jakiejs wartosci artystycznej..

to tak jakby komus kto sie pasjonuje no nie wiem, literatura rosyjska z 19 wieku, kupic harlekiny bo "on lubi ksiazki"...
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 10:46   #25
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
my od kuzynki tzta dostalismy obraz, o ktorym wiemy, ze przez dlugi czas miala go w sprzedazy w jej sklepie no i widocznie nikt go nie chcial kupic. kwestia gustu, ale obraz typowo "ze sklepu meblowego", bez podpisu autora, wartosc czysto estetyczna (jesli sie podoba, nam nie, ale w czyjs gust trudno trafic). niestety kuzynka nie spytala nikogo o nasze gusta... a my, coz, nie chce tym postem pozowac na snobke, ale z mezem interesujemy sie malarstwem, chodzimy do muzeow i galerii sztuki...mamy pare obrazow w domu, niezbyt wielkiej wartosci, ale zawsze podpisanych, o jakiejs wartosci artystycznej..

to tak jakby komus kto sie pasjonuje no nie wiem, literatura rosyjska z 19 wieku, kupic harlekiny bo "on lubi ksiazki"...

obrazów faktycznie nie powinno sie kupowac w prezencie - dobrze żeby za parę miesięcy nie dopytywała sie gdzie wisi
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 11:29   #26
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Moja ciotka z tych co kocha prezenty przechodnie i podarowała nam serwetki takie z lat 70tych, które prawdopodobnie dostała kiedyś w prezencie od swoich uczniów. Paskudne, w kolorze sraczkowatym. Dodam,że tylko te serwetki od niej dostaliśmy.
Mojej kuzynce podarowała zaś w prezencie ślubnym rogi zwierzęcia (wiecie wypychanie zwierzaków i te sprawy po polowaniu). Kompletnie nie w typie obdarowanej i do tego rogi
Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
my od kuzynki tzta dostalismy obraz, o ktorym wiemy, ze przez dlugi czas miala go w sprzedazy w jej sklepie no i widocznie nikt go nie chcial kupic. kwestia gustu, ale obraz typowo "ze sklepu meblowego", bez podpisu autora, wartosc czysto estetyczna (jesli sie podoba, nam nie, ale w czyjs gust trudno trafic). niestety kuzynka nie spytala nikogo o nasze gusta... a my, coz, nie chce tym postem pozowac na snobke, ale z mezem interesujemy sie malarstwem, chodzimy do muzeow i galerii sztuki...mamy pare obrazow w domu, niezbyt wielkiej wartosci, ale zawsze podpisanych, o jakiejs wartosci artystycznej..

to tak jakby komus kto sie pasjonuje no nie wiem, literatura rosyjska z 19 wieku, kupic harlekiny bo "on lubi ksiazki"...
To i tak nieźle, bo moi znajomi dostali od naszej wspólnej koleżanki przez nią namalowany (nie jest artystką dodam) obraz tejże pary i co gorsza ona zawsze gdy u nich jest czy jakaś wspólne wyjście dopytuje się kiedy powieszą go w salonie Remont jakoś dziwnie im się przedłuża
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 17:13   #27
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Myśmy dostali figurkę młodej pary, taką dość dużą, obejmująca się w (to tylko moje przypuszczenia!) tańcu
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 15:31   #28
AdaWalcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Myśmy dostali figurkę młodej pary, taką dość dużą, obejmująca się w (to tylko moje przypuszczenia!) tańcu
Figura znalazła swoje miejsce czy leży schowana. My figurę słonia postawiliśmy w łazience.
AdaWalcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:25   #29
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

My zażyczyliśmy sobie książki
Ciocia od strony męża kupiła najtańszą wersję Nad Niemnem I ktoś, nie wiem kto, dał nam pierwszą część jakiegoś słownika historycznego dołączonego kiedyś do Rzeczpospolitej. Głupich prezentów nie pamiętam ale raczej nie było.

Rozwalił mnie ten drapak dla kota
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:08   #30
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Najdziwniejsze prezenty ślubne

My dostaliśmy głownie pieniądze, chociaż było też kilka prezentów, najdziwniejszy, aczkolwiek przydatny (nawet już na weselu) to fajka wodna
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 13:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.