Para a jednak nie para. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 14:16   #31
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Para a jednak nie para.

Jak powiedzialam, nie wszysycy sie musza ze mna zgadzac, ja tylko opowiadam z serca i wlasnego doswiadczenia

Rena, zgadzam sie, mniej wiecej. Deklaracja zachowaniem na pewno wazniejsza niz slowa.

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2013-08-17 o 14:18
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:17   #32
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
wg mnie deklarowanie czy sa para czy nie nie zalatwia wszystkiego, jesli on jest singlem i nie ma zadnych zobowiazan wobec innej kobiety to co mu szkodzi oznajmic, ze sa para, przespac sie z nia kilka razy (wersja pesymistyczna) a potem rzucic pod byle pretekstem?

Moze tez nie deklarowac zwiazku, bo bycie para, to nie malzenstwo i nie trzeba nic podpisywac w urzedzie, ale beda sie dalej spotykac i bedzie pokazywal zaangazowanie w sytuacjach zyciowych.


Deklaracja slowna deklaracja slowna, a wazniejsze od samych slow sa czyny. Dopoki sie tylko pocalowali, on zaparzyl kawe (sam ) i przedstawil braciom jako dziewczyne, to faktycznie malo by stwierdzic glebie tej znajomosci.
Jak sądzę to by wystarczyło aby dziewczyna poczuła się bardziej komfortowo.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:28   #33
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Sytuacja jest dla mnie uciążliwa, bo przedstawia jako dziewczynę. Spędzamy dużo czasu.
Firma przy nim się świetnie rozwinęła. Nasi rodzice się znają od dawna, ale my nie mieliśmy okazji się poznać. Poznaliśmy się tak, że przyjechał ze swoim ojcem do moich rodziców a ja tam byłam. Zdobył mój nr telefonu zadzwonił zaprosił na spotkanie no i się zaczęło od spotkania do spotkania. Zaprosił mnie na skalki kocha je. Dzieli się ze mną całym dniem. Wiem, że żeby się ze mną spotkać musi wiele się na męczyć, bo naprawdę ma dużo pracy.
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:31   #34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Jak sądzę to by wystarczyło aby dziewczyna poczuła się bardziej komfortowo.
To raz, a dwa, ze jak powie najpierw tak, a po przespaniu sie z nia nie, to wyjdzie na strasznego gnoja. A jezeli nie powiedzial nic? To wtedy sobie folguje i robi co chce i kiedy chce, a ona nie ma prawa nic powiedziec, no bo przeciez nic jej nie obiecywalem. Poza tym, po slowie jest troche inaczej - tych slow sa jakies konsekwencje, pewne zasady, ktorych trzeba sie trzymac, a bez nich facet moze zrobic co mu sie zywnie podoba.

Suzanne, pewnie sie zdziwisz, ale mezczyzni wbrew pozorom lubia kobiety, ktore chca wiedziec na czym stoja - ktore odwaznie pytaja i tym samym szanuja siebie i swoj czas. Prawdziwy mezczyzna z przyjemnoscia podejmie wyzwanie (jezeli mu wczesniej troszke brakowalo smialosci lub kreatywnosci jak to "zagaic"), a marny facecik pewnie by zwial, bo poczul by sie docisniety do muru. Bo prawdziwy mezczyzna rozpoczynajac flirt zmierza do autentycznego zwiazku, niezwiedziony instynktem lowcy... A te, ktore wlasnie zyja sobie wedlug "go with the flow" czesto nie sa traktowane powaznie - no, w wiekszosci przypadkow, na romans...

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-08-17 o 14:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:40   #35
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Para a jednak nie para.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;42306100]To raz, a dwa, ze jak powie najpierw tak, a po przespaniu sie z nia nie, to wyjdzie na strasznego gnoja. A jezeli nie powiedzial nic? To wtedy sobie folguje i robi co chce i kiedy chce, a ona nie ma prawa nic powiedziec, no bo przeciez nic jej nie obiecywalem. Poza tym, po slowie jest troche inaczej - tych slow sa jakies konsekwencje, pewne zasady, ktorych trzeba sie trzymac, a bez nich facet moze zrobic co mu sie zywnie podoba.

Suzanne, pewnie sie zdziwisz, ale mezczyzni wbrew pozorom lubia kobiety, ktore chca wiedziec na czym stoja - ktore odwaznie pytaja i tym samym szanuja siebie i swoj czas. Prawdziwy mezczyzna z przyjemnoscia podejmie wyzwanie (jezeli mu wczesniej troszke brakowalo smialosci lub kreatywnosci jak to "zagaic"), a marny facecik pewnie by zwial, bo poczul by sie docisniety do muru. Bo prawdziwy mezczyzna rozpoczynajac flirt zmierza do autentycznego zwiazku, niezwiedziony instynktem lowcy... A te, ktore wlasnie zyja sobie wedlug "go with the flow" czesto nie sa traktowane powaznie - no, w wiekszosci przypadkow, na romans...[/QUOTE]

Zgadzam się z powyższym. Choć jednak są mężczyźni (kobiety także), którzy lubią tkwić w układach niezdefiniowanych i zapytani wprost zrobią odwrót bo poczują się przyparci do muru. Ale skoro w takiej sytuacji uciekają to chyba lepiej dla bardziej zaangażowanej drugiej strony bo jasne staje się, że z taką osobą nie stworzyłaby tego, czego jej potrzeba.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:40   #36
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Para a jednak nie para.

Suzanne, skąd tu wytrzasnęłaś przyjaciela? Przyjacielem nie staje się od tak... a są pary które powstały wciągu tygodnia od poznania, bo coś zaiskrzyło i jest.

Cytat:
A czemu trzeba byc na takim etapie znajomosci w pelni kontroli nad sytuacja? Ciekawosc tego, co sie stanie potem i bycia adorowana nie jest przyjemne samo w sobie?
Bo CHCE się tej nie tyle kontroli co ŚWIADOMOŚCI. Jak widać autorkę wątku nie opcja jakiejśtam elektryzującej ciekawości, ją to stresuje. Rozumiem że można mieć inne poglądy, ale w doradzaniu chodzi raczej o wczucie się w drugą osobę i doradzanie jak rozwiązać sytuację, a nie co powinna czuć

Cytat:
Ja po prostu nie rozumiem do jakich wyjasnien ten mlody mezczyzna jest w waszych oczach zobowiazany. Oni nie sa w zwiazku i po dwoch miesiacach, prawde mowiac to nawet nie jest jest przyjaciel.
Chodzi o to by właśnie się zdeklarował czy SĄ W ZWIĄZKU. Nie wiem czemu uważasz że nie są i już. Nie wiem czy kiedykolwiek zauważyłaś, ale w naszym społeczeństwie często jest tak, że mężczyźni mają problem z mówieniem o emocjach - czasem się boją, czasem uważają że to zbędne, motywacje są różne. Jeden potrzebuje miliona deklaracji innemu wystarczy, że przedstawi partnerkę znajomym i uważa, że to równoznaczne z stwierdzeniem "jesteśmy parą". Niewielu ludzi posiadło zdolność telepatii, dlatego jeśli nie chce się nagle doznać szoku "bo ja myślałam" nadal najpopularniejszą formą komunikacji jest rozmowa.

A co do rady nie rozmawiaj bo możesz go spłoszyć... obawiam się, że facet który spłoszy się po takim pytaniu i nie będzie umiał sensownie odpowiedzieć, może nie być za bardzo wart uwagi dla osoby która od życia oczekuje stabilnego i spokojnego związku (a na to się w wydaniu autorki zapowiada)

Edytowane przez Hibiku
Czas edycji: 2013-08-17 o 14:43
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:46   #37
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Para a jednak nie para.

Cinderella Girl, twoj komentarz do mojej uwagi jest wewnetrznie sprzeczny:

"Suzanne, pewnie sie zdziwisz, ale mezczyzni wbrew pozorom lubia kobiety, ktore chca wiedziec na czym stoja - ktore odwaznie pytaja i tym samym szanuja siebie i swoj czas. Prawdziwy mezczyzna z przyjemnoscia podejmie wyzwanie (jezeli mu wczesniej troszke brakowalo smialosci lub kreatywnosci jak to "zagaic"), a marny facecik pewnie by zwial, bo poczul by sie docisniety do muru. Bo prawdziwy mezczyzna rozpoczynajac flirt zmierza do autentycznego zwiazku, niezwiedziony instynktem lowcy... A te, ktore wlasnie zyja sobie wedlug "go with the flow" czesto nie sa traktowane powaznie - no, w wiekszosci przypadkow, na romans"

Rowniez pierwsze i ostatnie zdanie rzucaja sie w oczy jako wielkie uogolnienia:

Wszyscy mezczyzni lubia jak wszystkie kobiety doprowadzaja do otwartych konfrontacji?

Wiekszosc kobiet ktore kieruja sie radoscia zycia i tzw. zyciem w chwili obecnej jest traktowana w sposob lekcewazacy przez mezczyzn?

A do Ciebie Ola:

Olu, on brzmi prawde mowiac wspaniale! Czy wasi rodzice wiedza, ze wy sie spotykacie? Co o tym mysla?

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2013-08-17 o 14:52
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 14:48   #38
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. Choć jednak są mężczyźni (kobiety także), którzy lubią tkwić w układach niezdefiniowanych i zapytani wprost zrobią odwrót bo poczują się przyparci do muru. Ale skoro w takiej sytuacji uciekają to chyba lepiej dla bardziej zaangażowanej drugiej strony bo jasne staje się, że z taką osobą nie stworzyłaby tego, czego jej potrzeba.
No, sa, ale takie zachowania sa dosc, powiedzialabym, niedojrzale. Ja bym np. nie chciala byc "niewiadomo czym" dla faceta, ktorego caluje i, z ktorym o malo co sie nie seksze Za to chce mezczyzny, ktory jest konkretny i, ktory wie czego chce. Jak ma odwage isc ze mna do lozka, to i powinien miec odwage powiedziec co do mnie czuje. Facet niegotowy na zwiazek i w ten sposob sie bawiacy jest ostatnio tak modny jak palenie trawki na imprezach. Dlatego ja tam wole wiedziec dla kogo poswiecam swoj czas i komu wkladam jezyk w usta.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:56   #39
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez Suzanne Pokaż wiadomość
Cinderella Girl, twoj komentarz do mojej uwagi jest wewnetrznie sprzeczny:

"Suzanne, pewnie sie zdziwisz, ale mezczyzni wbrew pozorom lubia kobiety, ktore chca wiedziec na czym stoja - ktore odwaznie pytaja i tym samym szanuja siebie i swoj czas. Prawdziwy mezczyzna z przyjemnoscia podejmie wyzwanie (jezeli mu wczesniej troszke brakowalo smialosci lub kreatywnosci jak to "zagaic"), a marny facecik pewnie by zwial, bo poczul by sie docisniety do muru. Bo prawdziwy mezczyzna rozpoczynajac flirt zmierza do autentycznego zwiazku, niezwiedziony instynktem lowcy... A te, ktore wlasnie zyja sobie wedlug "go with the flow" czesto nie sa traktowane powaznie - no, w wiekszosci przypadkow, na romans"

Rowniez pierwsze i ostatnie zdanie rzucaja sie w oczy jako wielkie uogolnienia:

Wszyscy mezczyzni lubia jak wszystkie kobiety doprowadzaja do otwartych konfrontacji?

Wiekszosc kobiet ktore kieruja sie radoscia zycia i tzw. zyciem w chwili obecnej jest traktowana w sposob lekcewazacy przez mezczyzn?

A do Ciebie Ola:

Olu, on brzmi prawde mowiac
wspaniale! Czy wasi rodzice wiedza, ze wy sie spotykacie? Co o tym mysla?
Nasi rodzice dowiedzieli się przypadkowo zobaczyli nas razem. Dziwię się, że on jeszcze nie zwiał jestem uparta, gadula.kocham zakupy. Mimo że wie o wszystkim moich złych cechach dalej się spotykamy.
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:02   #40
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Para a jednak nie para.

Cinderella Girl bardzo sie ciesze, ze doszlysmy obie to podobnych konkluzji:

"ja tam wole wiedziec dla kogo poswiecam swoj czas i komu wkladam jezyk w usta."

Ja tez! Conajmniej w wiekszosci przypadkow Dlatego sie w przeszlosci z mezczyznami namietnie randkowalam wlasnie celem poznania sie nawzajem i nie szlam dalej w las z tymi, z ktorymi poczucia bezpieczenstwa nie mialam!

Niemniej z nimi nie zrywalam

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Olu, ZDECYDOWANIE zbyt surowo sie opisujesz, dla mnie brzmisz zupelnie w normie i uwierz mi, wszystkie mamy wady ktore w naszych oczach wygladaja kolosalnie.

Skoro wasi rodzice (obu stron?) Juz wiedza, to komentuja?

Nie zbliza sie jakas wspolna okazja na spotkanie wszystkich pokolen?

Rena wczesniej doradzila po prostu popatrzec na to, jak on Cie traktuje w sytuacji rodzinnej wlasnie, nie zbliza sie taka?

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2013-08-17 o 15:15
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:07   #41
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Zbliża się wesele jej kuzynki poprosił żeby pojechała z nim.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Z mojej rodziny we wrześniu będzie impreza i idzie ze mną.
Od jej mamy słyszałam że trafił na bardzo fajną kobietę. Moi rodzice stwierdzili że lepiej trafić nie mogłam.
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 15:09   #42
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Para a jednak nie para.

no i masz swoja odpowiedz

Dla mnie to wszystko brzmi naprawde dobrze i rokujaco, kiedy piszesz o tym w ten sposob. Bez naciskow i unikow, wszystko w swoim czasie.

Czy twoja niepewnosc siebie i obawy nie maja moze zwiazku z twoim bylym chlopakiem i tym, ze Cie bardzo zranil i sie po prostu obawiasz powtorki?

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2013-08-17 o 15:35
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:45   #43
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Para a jednak nie para.

zapytaj go,jak dalej widzi Waszą znajomość.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:58   #44
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez Suzanne Pokaż wiadomość
no i masz swoja odpowiedz

Dla mnie to wszystko brzmi naprawde dobrze i rokujaco, kiedy piszesz o tym w ten sposob. Bez naciskow i unikow, wszystko w swoim czasie.

Czy twoja niepewnosc siebie i obawy nie maja moze zwiazku z twoim bylym chlopakiem i tym, ze Cie bardzo zranil i sie po prostu obawiasz powtorki?
Na pewno coś jeszcze siedzi we mnie. Przez to mam kompleksy, straciłam odwagę jaką miałam w sobie.
Ciągle się zastanawiam ,,Zależy mu na mnie czy mu nie zależy" już warjuje.
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:11   #45
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Para a jednak nie para.

Olu, rozumiem co czujesz a propos przeszlosci i sympatyzuje. Wiele z nas tam bylo.

Niemniej nie zdziw sie, jesli na weselu armia ciotek, kuzynek i krewnych dalszej masci Cie wyreczy w wywiadzie a propos jego przeszlosci, przyszlosci i intencji tak szczegolowym, ze az traumatycznym i zrobi to wielokrotnie lepszym rentgenem niz ktokolwiek na tym forum.

Nie wiem oczywiscie, jak u Ciebie w rodzinie jest, ale u mnie to przyslowiowa masakra i prawdziwy walec

W koncu o czym innym sie rozmawia na weselach!

No i to dobry znak, ze w ogole idzie, TO dopiero wymaga od mezczyzny odwagi

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2013-08-17 o 16:58
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 17:50   #46
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Wiem, wiem liczę się z tym.
U mnie jest tak, że jak któraś ciotka zobaczy cię z facetem to znaczy że w przeciągu 2 lat ma być ślub.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Uprzedziłam go jaka jest moja rodzina i będę trucie o ślubie to powiedział, że on nie widzi w tym problemu i nie przeszkadza mu to.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------
Po 19 ma być po mnie. Dowiem się co dla niego znacze.
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 17:52   #47
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Para a jednak nie para.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;42306337]No, sa, ale takie zachowania sa dosc, powiedzialabym, niedojrzale. Ja bym np. nie chciala byc "niewiadomo czym" dla faceta, ktorego caluje i, z ktorym o malo co sie nie seksze Za to chce mezczyzny, ktory jest konkretny i, ktory wie czego chce. Jak ma odwage isc ze mna do lozka, to i powinien miec odwage powiedziec co do mnie czuje. Facet niegotowy na zwiazek i w ten sposob sie bawiacy jest ostatnio tak modny jak palenie trawki na imprezach. Dlatego ja tam wole wiedziec dla kogo poswiecam swoj czas i komu wkladam jezyk w usta.[/QUOTE]
Tak, masz rację, choć znam także takie kobiety, sama poniekąd do nich należę, na obecnym etapie życia lubię mieć kontrolę nad sytuacją. Kiedyś bywało czasami odwrotnie ale teraz jest trochę tak właśnie. Ale chyba to dlatego, że nieszczególnie zależy mi obecnie na związku wiec jest odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Ola 24 Pokaż wiadomość
Na pewno coś jeszcze siedzi we mnie. Przez to mam kompleksy, straciłam odwagę jaką miałam w sobie.
Ciągle się zastanawiam ,,Zależy mu na mnie czy mu nie zależy" już warjuje.
Co sprawia, że tego nie czujesz? Czy to jest tylko brak słów, które chcesz usłyszeć?

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-08-17 o 18:00
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:53   #48
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, choć znam także takie kobiety, sama poniekąd do nich należę, na obecnym etapie życia lubię mieć kontrolę nad sytuacją. Kiedyś bywało czasami odwrotnie ale teraz jest trochę tak właśnie. Ale chyba to dlatego, że nieszczególnie zależy mi obecnie na związku wiec jest odpowiedź
Tyle, ze ja, jak nie wiem dokad wspolnie zmierzamy, to automatycznie te kontrole nad sytuacja trace. No chyba, ze jestes ta, ktora z gory mowi mezczyznie "nie spieszmy sie, nie chce na razie zwiazku" - ale wtedy to dosc duza roznica miedzy: powiedzialam szczerze co i jak, a miedzy: niewiadomo kim dla siebie jestesmy. Jak niewiadomo kim, to tak naprawde zadnej kontroli nad sytuacja tutaj nie ma.

Autorko, daj znac - trzymam kciuki
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 22:04   #49
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Para a jednak nie para.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;42308724]Tyle, ze ja, jak nie wiem dokad wspolnie zmierzamy, to automatycznie te kontrole nad sytuacja trace. No chyba, ze jestes ta, ktora z gory mowi mezczyznie "nie spieszmy sie, nie chce na razie zwiazku" - ale wtedy to dosc duza roznica miedzy: powiedzialam szczerze co i jak, a miedzy: niewiadomo kim dla siebie jestesmy. Jak niewiadomo kim, to tak naprawde zadnej kontroli nad sytuacja tutaj nie ma.

Autorko, daj znac - trzymam kciuki [/QUOTE]

Tak, raczej to. Jak dla mnie to raczej wiadomo kim dla siebie jesteśmy gdy dopuszczam do bliskości, całowanie i kolejne etapy. bo inaczej to już trochę zabawa drugim człowiekiem. Chyba, że reguły ustalają oboje i żadne nie chce nic ponad to
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 23:03   #50
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Thumbs down Dot.: Para a jednak nie para.

Hej,hej.
Rozmawialiśmy i powiedział mi, że jestem dla niego bardzo ważna i, że zależy mi na mnie i, że chce być w związku ze mną. Stwierdził, że dla niego bardziej liczą się czyny niż słowa, że dla niego związek to nie status na fb. Później pocałował mnie i powiedział to magiczne ,,Kocham Cię"
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 00:05   #51
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Para a jednak nie para.

Ale obrót spraw Powodzenia oczywiście
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 00:28   #52
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez Ola 24 Pokaż wiadomość
Hej,hej.
Rozmawialiśmy i powiedział mi, że jestem dla niego bardzo ważna i, że zależy mi na mnie i, że chce być w związku ze mną. Stwierdził, że dla niego bardziej liczą się czyny niż słowa, że dla niego związek to nie status na fb. Później pocałował mnie i powiedział to magiczne ,,Kocham Cię"
i madrze gada wazniejsze sa czyny. Sama deklaracja nie wystarczy by miec komfort. Ale jak rozumiem jego slowa sa spojne z zachowaniem a to dobrze rokuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 01:08   #53
patimarshal
Przyczajenie
 
Avatar patimarshal
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Para a jednak nie para.

Zapytaj i nie histeryzuj A jeśli nie będzie chciał się wiązać, to zanim przyjdzie Ci do głowy spalić wszelkie mosty pomyśl sobie czy warto. Mało jest wartościowych ludzi. Warto niektórych zatrzymać przy sobie nawet jeśli nie chcą się z nami wiązać )
patimarshal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 10:18   #54
Ola 24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Para a jednak nie para.

Dziewczyny dziękuje za wsparcie :-*
Ola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 10:53   #55
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Para a jednak nie para.

Cytat:
Napisane przez Ola 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje za wsparcie :-*
Powodzenia
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 15:54   #56
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Odp: Para a jednak nie para.

Gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.