Pytania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 11:35   #1
Kobieta Wamp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1
GG do Kobieta Wamp

Pytania


Chciałabym zapytać o tipsy,za tydzień rozpoczynam kurs wizażu gdzie będę się uczyła nakładania tipsów żelowych i akrylowych i chcę kupić cały zestaw tipsów lecz wszedzie gdzie wejdę piszę tipsy na żel...chcę zapytać czy one też się nadają na akryl?Czy są faktycznie tylko i wyłącznie na żel? Prosze o porady i jakie najlepsze wybrać na początki..

Drugie pytanie,chodzi o lampe i frezarkę,czy możecie jakieś polecić w miare tanie?
__________________
Szczęściara ze mnie...Kocham Cię Mój Księciu...Mój R
Kobieta Wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:11   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Pytania

po pierwsze nie zakładamy tipsów tylko przedłużamy paznokcie za pomocą tipsa. Tipsy nadają się zarówno do żelu i do akrylu , nie ma różnych rodzajów.
Z innej strony proponuję nie kupować jeszcze zestawu, na kursie dowiesz się które produkty są warte zakupu a które nie, oraz może uda ci się kupić coś taiej bo będziecie miec zniżki (często tak jest na kursach)
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:31   #3
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Pytania

Podpisuję sie pod wypowiedzią Asikczka (kurde trudno się odmienia Twój nick )
Nie radzę nic kupować przed kursem, bo przecież nie posiadasz wiedzy na temat produktów i materiałów.
Szkoda wywalać kasę w błoto.
Poczekaj do kursu i wtedy z pomocą instruktorki dobrze zainwestuj pieniądze
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:36   #4
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Pytania

Ja zmieniam trochę charakter pytania.
Do tej pory nie zwracałam uwagi na firmy tipsów jakich używałam. Byłam początkująca i i myślałam że na tańszych zaoszczędze. Ale to się zmieniło bo doszłam do wniosku, że tipsy dobrych firm mogą naprawdę ułatwić pracę. I pytanko do was: jakich firm wy używacie?
Chciałabym niedługo zakupić sobie kilka rodzajów np. z głęboką linią uśmiechu (białe), z krótką kieszonką przezroczyste i jeszcze jakieś które będą przydatne.
Proszę o odpowiedź jakich wy używacie, konkretne firmy.
I na których wam się lepiej pracuje i dlaczego?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:46   #5
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pytania

Cytat:
Napisane przez Helka 20 Pokaż wiadomość
Ja zmieniam trochę charakter pytania.
Do tej pory nie zwracałam uwagi na firmy tipsów jakich używałam. Byłam początkująca i i myślałam że na tańszych zaoszczędze. Ale to się zmieniło bo doszłam do wniosku, że tipsy dobrych firm mogą naprawdę ułatwić pracę. I pytanko do was: jakich firm wy używacie?
Chciałabym niedługo zakupić sobie kilka rodzajów np. z głęboką linią uśmiechu (białe), z krótką kieszonką przezroczyste i jeszcze jakieś które będą przydatne.
Proszę o odpowiedź jakich wy używacie, konkretne firmy.
I na których wam się lepiej pracuje i dlaczego?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Ja miałam tipsy ABC Nailstore i Sun flower. Bardzo polecam tipsy ABC, choć do tanich nie należą to bardzo dobrze się na nich pracuje. Jednak nie stosuję już tipsów, a jedynie szablony i Tobie też to radze Moim zdaniem pracuje się o wiele szybciej, łatwiej (najgorzej jest przykleić szablon, ale to można wyćwiczyć) i pazurki są mocniejsze.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:04   #6
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Pytania

ja też polecam szablony inaczej już nie pracuję. I na dodatek jest taniej niż przy użyciu tipsów.
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:20   #7
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Pytania

Przez ostatnie 8 miesięcy zakładałam szablony, wcześniej pracowałam na tipsach. I też wolę robić paznokcie na szablonach bo jak wiadomo jest mniej pracy. Ale niedługo będę pracowała w salonie a klientek jest masa które chcą na tipsach. Są źle poinformowane że paznokcie na szablonach wyglądają jak łopaty i takie tam. Więc na siłe nie będę ich przekierowywała w końcu w salonie powinno się obie metody stosować. Im większy wybór tym lepiej.
Dawniej pracowałam na tipsach mlecznych z krótką kieszonką a teraz chciałabym jakieś z tunelem i przezroczyste.
A używała któraś z was tipsów z EF? I dziękuję za odpowiedź
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 20:56   #8
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Pytania

do mnie jak przychodzą klientki to też mówią tylko o tipsach bo tak naprawdę tylko tą metodę znają jak mówię o szablonach proponuje i informuje że inaczej nie pracuje to przekonują się i już nie ma mowy o tipsach
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:19   #9
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Pytania

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
do mnie jak przychodzą klientki to też mówią tylko o tipsach bo tak naprawdę tylko tą metodę znają jak mówię o szablonach proponuje i informuje że inaczej nie pracuje to przekonują się i już nie ma mowy o tipsach
Ja też lubie szablony ale pracując w salonie chcę aby klientka miała wybór. I jak się uprze to nic ie zrobię więc chcę aby w mojej ofercie były bardzo dobrej jakości tipsy
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.