Pink melon - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 18:34   #91
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
ja właśnie poprosiłam panią P. o zwrot pieniędzy - po przeczytaniu tego forum. zobaczymy, czy je dostanę... ale wciąż jestem bez wymarzonego BB creamu i stąd moje pytanie - znacie inne sklepy z bogatym asortymentem kosmetyków azjatyckich, no i - co najważniejsze - bezpieczne sklepy?
ja kupuję na e-bay i jest ok.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:21   #92
Ewonia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Ostrzegam . Nie kupujcie w tym sklepie.Kto z Panstwa jest z Jaworzna i został oszukany.Może wspólnie złożymy doniesienie na policje.
Ewonia60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:54   #93
tres_elle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pink melon

Ja zamawiam tylko u producentów lub w dobrych sklepach. Na eBay też są niezłe kwiatki.
Mogę zamawiać zwłaszcza z USA kremy i kosmetyki: Erborian, Charmzone (podobne opakowania do Skin79, ale droższe), Oriks, OHui (świetna nazwa świetne ceny), LeoBon, The History Of Whoo, Drummond i inne niedostępne w AsianStore.
Najczęściej koszt przesyłki to $30-45 i cło, gdyż nie każda paczka ominie cło.
Przydałoby się zamówienie zbiorcze, żeby koszty dogodnie podzielić.
Tak pojedynczo po sztuce to zawsze wychodzi drogo.
Są też pośrednicy. Mnie ostatnio pośrednik wysłał produkty Avedy, które uwielbiam, taniej niż na Truskawce (której niecierpię z resztą i nigdy tam już nie kupię), ale pośredników nie mam w Korei.

Edytowane przez tres_elle
Czas edycji: 2012-08-09 o 10:58
tres_elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:34   #94
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Pink melon

dlaczego nie lubisz Truskawki?
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:59   #95
tres_elle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pink melon

Na Truskawce w maju/czerwcu złożyłam zamówienie. Po 3 tygodniach zaczęłam się niepokoić i sprawdziłam status przesyłki. Adnotacja wyglądała następująco, że moja płatność została odrzucona. Maile były ignorowane, nikt nie potrafił mi wyjaśnić z jakiego powodu. Na prośbę o zwrot pieniędzy pisano mi tylko, że zostały zwrócone ale to PayPal je przetrzymuje. Otworzyłam wtedy spór a następnie roszczenie jakie przysługuje Kupującym i dostałam pieniądze po miesiącu. Całość trwała ponad 2 miesiące, nie powiem, że się nie denerwowałam.
Produkt był dostępny, pieniądze wysłane w kwocie jaką sobie życzyli.
Do dziś nie wiem, dlaczego tak się stało. Skutecznie mnie to zniechęciło i boję się po prostu kolejnej mailowej szarpaniny.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Dla mnie był to horror trwający ponad 2 miesiące. Próby kontaktu przez stronę, jak tego wymagali, to długotrwałe oczekiwanie na odpowiedzi ze śmiesznym translatorem, z którego starałam się coś zrozumieć. Wreszcie dorwałam adres osoby kompetentnej ze sklepu internetowego (zmieniały się kilkakrotnie i żadna nie wiedziała o co chodzi) i wymiana maili zaczęła przypominać rozmowę.

Może osoby, które tam często zamawiają, znają już tę praktykę i jest to normalna procedura, że pieniądze są zwracane tylko po otwarciu sporów i roszczeń. Ja robiłam tam zakupy pierwszy raz i nie rozumiałam, dlaczego zakupy przerodził się w horror i zamartwianie o wpłacone pieniądze.

Żeby nie zbaczać z tematu, jakim jest PinkMelon, gdyż to wątek tego sklepu, osoby, które jeszcze mailują z panią Paulą, niech napiszą, że otrzymuje ona 5 dni na dokonanie wpłaty za niedostarczone kosmetyki. W przeciwnym razie zwrócicie się do organów ścigania o pomoc bo zgodnie z kodeksem karnym pani ta popełnia przestępstwo wyłudzenia pieniędzy i oszustwa.
Po 5 dniach należy wciąż sprawdzać konto i wciąż pisać maile z przypomnieniem, że termin minął.
Nie wiemy, co taki oszust robi, może kiedy będziecie zwlekać, pieniądze zostaną przetransferowane na konta "ukryte" i policja też ich nie odzyska. Czas działa tu na niekorzyść poszkodowanych.

Edytowane przez tres_elle
Czas edycji: 2012-08-13 o 08:40
tres_elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 07:54   #96
chichiro19
Przyczajenie
 
Avatar chichiro19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Pink melon

Ja złożyłam zamówienie (w PinkMelon) w zeszłym tygodniu. Paczka dotarła po kilku dniach (chyba 4-5), bez żadnych problemów i w idealnym stanie. Ponadto Pani była bardzo uprzejma i miła - ogólnie mam bardzo pozytywne wrażenie i z pewnością ponownie tam zajrzę.
K.

Edytowane przez chichiro19
Czas edycji: 2012-08-17 o 07:55
chichiro19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:50   #97
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pink melon

A TO widziałyście? http://img.bazarek.pl/189844/13430/s...wiadczenie.jpg

Absolutnie nie bronię właścicielki sklepu, wklejam jedynie jako ciekawostkę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 09:19   #98
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A TO widziałyście? http://img.bazarek.pl/189844/13430/s...wiadczenie.jpg

Absolutnie nie bronię właścicielki sklepu, wklejam jedynie jako ciekawostkę.
Haha, próbuje znaleźć kolejnych, którzy zasilą jej kasę. Powinna już dawno mieć wyrok na koncie, a wszystkie wpłaty oddawać z odsetkami.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:25   #99
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A TO widziałyście? http://img.bazarek.pl/189844/13430/s...wiadczenie.jpg

Absolutnie nie bronię właścicielki sklepu, wklejam jedynie jako ciekawostkę.
Niepoważne. Ale jako ciekawostka - niezłe Czegoś takiego to jeszcze nie grali
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:37   #100
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pink melon

jeśli to prawda - żenujące......
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:50   #101
tres_elle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pink melon

jeśli skrucha Pani Pauli jest prawdziwa, to poszkodowane Panie i Panowie niech napiszą do niej na podany w tym LIŚCIE adres. Jestem bardzo ciekawa, czy faktycznie poczuje się do obowiązku zwrócenia Wam Waszych pieniędzy albo zadośćuczynienia za oszustwo.

Nie ma czego "omawiać": po prostu należy pooddawać kupującym przywłaszczone pieniądze lub wysłać im towar zgodnie z umową kupna.
tres_elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 02:48   #102
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Pink melon

Taaaa, skrucha jest tak prawdziwa, że od tygodnia próbuję nawiązać z nią kontakt, a ona sukcesywnie ignoruje moje maile... Jeśli w piątek nie dostanę pieniędzy, zgłaszam ją na policję. I dziewczyny, naprawdę - proszę was - sama niewiele zrobię, tym bardziej, że kwota jest zbyt niska. Ale jeśli się zbierzemy, możemy coś osiągnąć. Z tego co widzę, jest nas bardzo wiele, więc szanse mamy spore.

O matko, jak ja żałuję, że tego forum nie przeczytałam kilka dni wcześniej...
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:41   #103
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Pink melon

powiem wam coś ciekawego - dostałam zwrot pieniędzy, nawet odsetki
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:04   #104
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pink melon

To dobrze.
Ale dziwi mnie, że właścicielka chce, żeby osoby z którymi się nie rozliczyła napisały na maila - przecież na pewno ma wszystko w papierach, komu wysłała, a komu nie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:46   #105
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
To dobrze.
Ale dziwi mnie, że właścicielka chce, żeby osoby z którymi się nie rozliczyła napisały na maila - przecież na pewno ma wszystko w papierach, komu wysłała, a komu nie.
Też mnie to dziwi. Pewnie ma bałagan w dokumentach, więc odtwarzanie historii każdej transakcji zajęłoby jej zbyt wiele czasu. Ew. liczy, że może nie wszyscy poszkodowani się zgłoszą Jednak dużo bardziej profesjonalnym z jej strony byłoby, gdyby sama zwracała pieniądze za niezrealizowane zakupy, bez konieczności wysyłania kolejnych upomnień. To tak a propos "obietnicy poprawy".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2012-08-25 o 14:48
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:21   #106
tres_elle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pink melon

Gratuluję, dobre wieści
tres_elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 22:02   #107
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Pink melon

powiem wam coś jeszcze lepszego. na Pink Melon pojawiła się opcja "próbek", z darmową dostawą. pomyślałam sobie, zamówię, nawet jak nie przyjdą to i tak nic nie płacę. i wyobraźcie sobie, przyszły w ciągu tygodnia
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 12:20   #108
klodek
Przyczajenie
 
Avatar klodek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 3
GG do klodek
Dot.: Pink melon

Witam,

Drogie Panie ja też zostałam oszukana przez ten sklep. Czy któraś z was zainteresowana jest złożeniem grupowego pozwu przeciwko temu sklepowi?
klodek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 09:03   #109
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
powiem wam coś jeszcze lepszego. na Pink Melon pojawiła się opcja "próbek", z darmową dostawą. pomyślałam sobie, zamówię, nawet jak nie przyjdą to i tak nic nie płacę. i wyobraźcie sobie, przyszły w ciągu tygodnia
Też dostałam. Teraz zamówiłam pełną wersję - zobaczymy czy dostanę
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 13:33   #110
KozakNaObcasach
Przyczajenie
 
Avatar KozakNaObcasach
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 12
Dot.: Pink melon

Na początku września pisałam o zwrot pieniędzy. Pani Paula miała tego samego dnia sprawdzić transakcje i napisać czy przyzna mi zwrot czy nie. Widocznie losowo wybiera osoby, bo na inne maile odpowiedzi już nie dostałam.
__________________
"Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym a wytrzymywać najgorsze."
W. Hazlitt
KozakNaObcasach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:37   #111
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Pink melon

No i chyba wpadłam.

W poniedziałek minęło regulaminowe 14 dni. Nie dostałam kremu. Pani Paula twierdzi, ze wysłała. Napisała wczoraj, że jak dotrze do domu to napisze mi numer nadania i cisza. Napisałam dzisiaj drugiego meila, że czekam 2 dni na zwrot pieniędzy a jak nie dostane to idę do Rzecznika.
Zadarła z niewłaściwą osobą
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:54   #112
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Pink melon

I co dostałyście zwroty pieniędzy? Ja czekam już ponad miesiąc i kontakt się urwał zaraz po rzekomym wysłaniu produktu ;/
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:29   #113
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez Noely Pokaż wiadomość
I co dostałyście zwroty pieniędzy? Ja czekam już ponad miesiąc i kontakt się urwał zaraz po rzekomym wysłaniu produktu ;/
Ja dostałam produkt. Oczywiście wysłany po moich meilach w których "straszyłam" konsekwencjami prawnymi.

Ogólnie:
NIE POLECAM SKLEPU !
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:57   #114
justka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

Witam

niestety muszę podzielić wszystkie powyższe opinie odnośnie sklepu pinkmelon.
zdecydowałam się na zakupy w tym sklepie ponieważ rok temu bez problemu otrzymałam od nich złożone zamówienie, jednak tym razem jak tylko wpłaciłam pieniądze kontakt sie urwał i do dnia dzisiejszego nie zobaczyłam ani zamówienia ani zwrotu wpłaconej kwoty. Dodatkowo Pani Paulina założyła sobie nowy sklep. Ciekawe czy tam też naciągają ludzi.

czy któraś z was ma nr tel do tego sklepu to bardzo proszę o jego podanie.
justka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:39   #115
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pink melon

Podajcie namiary na ten nowy sklep, nie chcę się naciąć przypadkiem.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:06   #116
justka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

nowy sklep zajmuje się zupełnie inną dziedziną i nazywa się Bradley Militaria
justka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:11   #117
mackko552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pink melon

Specjalnie dokonałam rejestracji aby poinformować Was, (do Was dziewczyny kieruję te informację - nie mówcie, że nie macie czasu , że idę na Policję - poszukuje osób, które nie otrzymały zapłaty do dnia dzisiejszego Do jutra do godziny 9;00 dałam tej Pani czas na dokonanie zwrotu pieniędzy - po tej godzinie wysyłam wezwanie do zapłaty a następnie odczekam ustawowy termin i ide z tym do Sądu - koszty prowadzenia egzekucji to tylko 1000,00 zł - i wydam je = aby Komornik zajął jej majątek, konto albo co się da, albo aby jej konkretnie poprzeszkadzał. Znajdę takiego Komornika, który robi to "z powołania . Powiadomię US i UOKiK, do Rzecznika Konsumenta też wyślę pismo.
Sprawy w Sądzie nie są mi straszne
Czekam na info od WAS (będę opisywać wieczorami albo w dni wolne ponieważ ciężko pracuję
pozdrawiam
mackko552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:03   #118
mackko552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez Bartine Pokaż wiadomość
Ja również zostałam oszukana! 1 maja 2011 zamówiłam 2 bb kremy o wartości 170 zł i nie dostałam ani przesyłki, ani pieniędzy! Pani Paula stwierdziła, że paczka zaginęła na poczcie. Powiedziała, że złoży reklamacje i że dostanę pieniążki, ale do tej pory nic. Kontakt się urwał, a potem mi wciskała, że nie dostawała moich maili i jeszcze do mnie pretensje miała, że to ze mną kontakt się urwał. Koniec tego. Chcę odzyskać pieniądze i utrzeć wstrętnej babie nosa. Jak można oszukiwać tak ludzi? Jestem niepełnoletnia, nie mam pracy i 170 zł to dla mnie spory wydatek. Zbierzmy się w kupę i pozwijmy oszustkę!
pisze pozew proszę o kontakt, szukam osób poszkodowanych

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez caprese Pokaż wiadomość
Jaki masz patent na tą babę? mnie też oszukała, weszłąm przed chwila na to forum i cały czas mi słabo....od kilku dni próbuje się z tym sklepem skontaktować ale nie ma z nimi kontaktu
szukam osób poszkodowanych, piszę pozew

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ChocoRoo Pokaż wiadomość
caprese, witam w klubie, dzisiaj mija 72 dzień złożenia przeze mnie zamówienia i miesiąc odkąd próbuję się skontaktować z PinkMelon...obawiam się, że zaraz wejdę na ich stronę i okaże się, że takowa nie istnieje, bo kontakt całkowicie się urwał odkąd zapytałam o swoją paczkę...szkoda tylko, że zamówiłam 3 produkty i nie jest to aż taka mała kwota :/ Chciałam zapytać się wszystkich, którzy odzyskali swoje pieniądze - jakim sposobem tego dokonałyście (gratuluję wszystkim btw :P xD), byłyście miłe czy groziłyście policją, pisałyście coś o tym forum i o innych ludziach, którzy zostali oszukani? Nie mam pojęcia jak do tego podejść, żeby ich nie spłoszyć, chociaż nie wiem po co się pytam, skoro sklep od miesiąca nie odpowiada ani na maile ani sms-y...czy ktoś próbował skontaktować się z nimi telefonicznie? Boże, w co ja się też musiałam wpakować, znalazłam ten temat o 2 w nocy i nie mogłam przez całą noc spać >.< Do tej pory jestem przerażona jak tylko przypomnę sobie jak miła była Pani Paula w naszych rozmowach...proszę bardzo o pomoc wszystkich, którzy również siedzą w tym temacie, sprawa wydaje się być naprawdę poważna...myślałyście kiedyś o nagłośnieniu tego w mediach? Nie możemy przecież tego tak zostawić!!! xP
szukam osób poszkodowanych, proszę o kontakt
mackko552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:25   #119
mackko552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez justka82 Pokaż wiadomość
Witam

niestety muszę podzielić wszystkie powyższe opinie odnośnie sklepu pinkmelon.
zdecydowałam się na zakupy w tym sklepie ponieważ rok temu bez problemu otrzymałam od nich złożone zamówienie, jednak tym razem jak tylko wpłaciłam pieniądze kontakt sie urwał i do dnia dzisiejszego nie zobaczyłam ani zamówienia ani zwrotu wpłaconej kwoty. Dodatkowo Pani Paulina założyła sobie nowy sklep. Ciekawe czy tam też naciągają ludzi.

czy któraś z was ma nr tel do tego sklepu to bardzo proszę o jego podanie.
ja znalazłam w bazie numerów telefonów na internecie, wpisujesz imię nazwisko i jej adres i wychodzi (nie jest osoba anonimową jakby się to jej wydawało - po korespondencji dosyć ostrej otrzymałam zwrot w dniu dzisiejszym) sprawę załatwiłam w dwa dni ) pismo procesowe miałam przygotowane - łącznie z wypłatą odszkodowania - dostałam rozstroju nerwowego i poszłam na wizyte do gabinetu lekarskiego
Ta pani doskonale wie co robi ) kiwa jak się da
Jeśli macie problem piszcie pomogę
mackko552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:07   #120
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pink melon

Na allegro znalazlam sklep Pink Melon (w sumie z zeberka.pl gdzie aukcje tego sklepu sa promowane i tak trafilam na allegro).
Czy to mozliwe zeby to byla ta sama osoba czy to przypadek?

http://allegro.pl/sklep/28745709_pink-melon
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2013-08-06 o 13:16
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 13:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.