Zbedne kilogramy po ciazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 19:28   #1
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70

Zbedne kilogramy po ciazy


3 miesiace temu urodzilam synka i podczas ciazy przytylam 18 kg. Niestety 10 kg ciagle na mnie zostalo A smutna pradwa taka ze przed ciaza przenioslam sie do slonecznej italii gdzie mi sie troszke przytylo, tak z 5 kg. Razem 15 kg do zguby, bo waze 74 kg przy 163 cm.
Zapisalam sie od nowa na silownie, ale niestety nie mam czasu chodzic na zajecia grupowe a nigdy nie zastanawialam sie nad filozofia workoutow. Moje pytanie do was: codziennie mam 1,5 h czasu na silowni. Jak je najlepiej wylorzystac? Jak przeprowadzic tak trening, zeby do lata doprowadzic sie do poradku? Na razie po prostu robilam cwiczenia z Mel B, i te ktore pamietalam z aerobik oraz biagalam intesnywnie przez 15 min. ale mamwrazenie ze to jest malo wydaje. Najbardziej chcialabym odzyskac brzuch sprzed ciazy i wyszczuplic uda gdzie tez wiekszosc nadmiernych kologramow sie zgromadzilo.
Jakie sa wasze sugestie?
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:27   #2
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
3 miesiace temu urodzilam synka i podczas ciazy przytylam 18 kg. Niestety 10 kg ciagle na mnie zostalo A smutna pradwa taka ze przed ciaza przenioslam sie do slonecznej italii gdzie mi sie troszke przytylo, tak z 5 kg. Razem 15 kg do zguby, bo waze 74 kg przy 163 cm.
Zapisalam sie od nowa na silownie, ale niestety nie mam czasu chodzic na zajecia grupowe a nigdy nie zastanawialam sie nad filozofia workoutow. Moje pytanie do was: codziennie mam 1,5 h czasu na silowni. Jak je najlepiej wylorzystac? Jak przeprowadzic tak trening, zeby do lata doprowadzic sie do poradku? Na razie po prostu robilam cwiczenia z Mel B, i te ktore pamietalam z aerobik oraz biagalam intesnywnie przez 15 min. ale mamwrazenie ze to jest malo wydaje. Najbardziej chcialabym odzyskac brzuch sprzed ciazy i wyszczuplic uda gdzie tez wiekszosc nadmiernych kologramow sie zgromadzilo.
Jakie sa wasze sugestie?
1,5h to mnóstwo czasu. Ja na siłowni ćwiczyłam kiedyś przez 20 min aeroby, później robiłam ćwiczenia siłowe i tak w dwóch-trzech seriach. Po jakichś 3 tygodniach jak już trochę sobie kondycję wyrobiłam to już 2 razy po 30 min ćwiczyłam aeroby a po każdej serii robiłam ćwiczenia siłowe i kg leciały.
Zastanów się też nad dietą - jak często jesz i ile. Lepiej mniej, a częściej. Unikaj sosów, tłustych serów, jedz mniej makaronu a więcej warzyw, ryb. I odpuść sobie spinę typu 15kg do tego i tamtego czasu. Takie coś tylko demotywuje. Po prostu weź się do roboty a jak będziesz chodzić na siłkę systematycznie i zdrowiej jeść to kg spadną. Powodzenia! Mnie pewnie podobne przejścia czekają - na razie mam 9kg na plusie (30tc), ale wiadomo, jeszcze drugie tyle mogę przytyć
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:55   #3
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Dzieki za szybka odpowiedz. generalnie mam dziecko alergika wiec jestem na diecie eliminacyjnej, wiec odzywiam sie zdrwow jedyna mina uzywka to kawa.
zastanawiam sie co sie najpier robi: aerobynczy silowy ? Czy moze lepiej stostowac HIT? Jak sadzisz?
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 06:25   #4
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
Dzieki za szybka odpowiedz. generalnie mam dziecko alergika wiec jestem na diecie eliminacyjnej, wiec odzywiam sie zdrwow jedyna mina uzywka to kawa.
zastanawiam sie co sie najpier robi: aerobynczy silowy ? Czy moze lepiej stostowac HIT? Jak sadzisz?
HIIT to chyba jeszcze nie na Twój poziom zaawansowania

Na siłce powinno się zaczynać trening od siłowych, a kończyć na aerobach.
Zrób sobie tak 10min rozgrzewki na roweku/orbim/biezni, potem trening siłowy (na poczatku obwodowy) ok 45min - 1 h i na końcu ewentualnie 30-40min aerobów. Albo rozdziel to sobie jeśli masz mozliwość chodzić codziennie 3,4 raz w tyg siłowy , a pozostałe dni aeroby/interwały...i pamietaj o dniu na regeneracje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:23   #5
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
3 miesiace temu urodzilam synka i podczas ciazy przytylam 18 kg. Niestety 10 kg ciagle na mnie zostalo A smutna pradwa taka ze przed ciaza przenioslam sie do slonecznej italii gdzie mi sie troszke przytylo, tak z 5 kg. Razem 15 kg do zguby, bo waze 74 kg przy 163 cm.
Zapisalam sie od nowa na silownie, ale niestety nie mam czasu chodzic na zajecia grupowe a nigdy nie zastanawialam sie nad filozofia workoutow. Moje pytanie do was: codziennie mam 1,5 h czasu na silowni. Jak je najlepiej wylorzystac? Jak przeprowadzic tak trening, zeby do lata doprowadzic sie do poradku? Na razie po prostu robilam cwiczenia z Mel B, i te ktore pamietalam z aerobik oraz biagalam intesnywnie przez 15 min. ale mamwrazenie ze to jest malo wydaje. Najbardziej chcialabym odzyskac brzuch sprzed ciazy i wyszczuplic uda gdzie tez wiekszosc nadmiernych kologramow sie zgromadzilo.
Jakie sa wasze sugestie?
gdzie mieszkasz we Wloszech? od siebie moge polecic bieganie. chyba najlepsze na schudniecie, ale 15 min to za malo. ja biegam 3 razy w tyg po 45 min no i nie przesadzac z weglowodanami
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 09:26   #6
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Hej ! Przyłączam się !

jestem 5 miesięcy po ciąży i do zrzucenia mam nadmiar kilogramów..

mam 162 cm wzrostu, Przed ciążą 58 kg a teraz 68 kg. Dodam że od 1 stycznia schudłam już 2 kg ponieważ ważyłam 70 kg..

Ja nie karmię piersią, od 1 stycznia jestem na diecie, tzn nie jem więcej niż 1500 kcal dziennie.
Do tego codziennie jeżdżę na rowerku treningowym 40 min na niskim obciążeniu plus dodatkowo od kilku dni staram się codziennie robić 10 min treningi Mel B na ramiona, brzuch i pośladki oraz Tiffany na boczki.
Czuję się świetnie, nawet jeśli połowa z tych zrzuconych kg to była woda

Mam również problem z brzuszkiem.. Nadal wyglądam jak bym była w jakimś 3 miesiącu ciąży

Edytowane przez mirassh
Czas edycji: 2014-01-18 o 09:28
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:36   #7
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Hej hej !

zagląda tu ktoś jeszcze ?

lubiewiedziec - jak tam Ci idzie z walka ze zbednymi kg po ciazy?
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 19:16   #8
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Ciesze sie ze nie jestem jedyna iktos sie przylaczyl. u mnie jest tak: mniej zrec wdrozona, silownia 5 razy w tygodniu ( 15 min na biezni 1min sprintu, 4 min truchtu), potem trening obwodowy 3 obwody, przerwa na cardio i trzy obowdy ( inne cwiczenia) i cwiczenia na maszynach. Razem to wychodzi 1h 10 min a czasami 1h 20 min.
Tak jak ty robie te cwiczenia z mel b, z tym ze dodaje 0'75 kg na kazda noge. na razie sie nie waze, bo sie boje. A brzuszkiem tez sie doluje, bo mierze sie w centymentrach i mam 85 cm w talii czyli o 10 wiecej niz przed ciaza, i 65 cm w udzie (!!!), i po 107 w biodrach i ramionach.
Kim jest tiffany...? i jakie ma cwiczenia na boczki?
A swoja droga to ja na brzuch robie brzuszki i skrety ale czytalam ze nie ma co liczyc na duze efekty i zastanawiam sie czy jest zatrm jakis zestaw cwiczen na brzuszek po ciazy? Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie generalnie to dolna czesc brzucha jest problematyczna.
evelinarav mieszkam w Rzymie.
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:26   #9
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze nie jestem jedyna iktos sie przylaczyl. u mnie jest tak: mniej zrec wdrozona, silownia 5 razy w tygodniu ( 15 min na biezni 1min sprintu, 4 min truchtu), potem trening obwodowy 3 obwody, przerwa na cardio i trzy obowdy ( inne cwiczenia) i cwiczenia na maszynach. Razem to wychodzi 1h 10 min a czasami 1h 20 min.
Tak jak ty robie te cwiczenia z mel b, z tym ze dodaje 0'75 kg na kazda noge. na razie sie nie waze, bo sie boje. A brzuszkiem tez sie doluje, bo mierze sie w centymentrach i mam 85 cm w talii czyli o 10 wiecej niz przed ciaza, i 65 cm w udzie (!!!), i po 107 w biodrach i ramionach.
Kim jest tiffany...? i jakie ma cwiczenia na boczki?
A swoja droga to ja na brzuch robie brzuszki i skrety ale czytalam ze nie ma co liczyc na duze efekty i zastanawiam sie czy jest zatrm jakis zestaw cwiczen na brzuszek po ciazy? Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie generalnie to dolna czesc brzucha jest problematyczna.
evelinarav mieszkam w Rzymie.

U mnie caly brzuch to problem. . Doslownie powiedzialabys ze jestem w 3 czy 4 msc ciazy. az wstydze sie dodac zdjecie. . Nie tyle jest obwisly od pepka w dol. on jest nadmuchany jak balon , okraglutki i zaczyna odstawac tuz pod piersiami juz . tak jak podczas ciazy hehe. Tiffany to tez taka trenerka jak Mel B. Jej 10min trening na boczki to mistrzostwo. Zakwasy murowane hehe. za krotko te boczki cwicze zeby stwierdzic czy u mnie daja efekty ale naczytalam sie ze sa skuteczne.
Ale od 1 stycznia codziennie jezdze na rowerku treningowym po 30 do 40min i racjonalniej jem i schudlam juz 3,5 kg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 15:27   #10
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Na brzuszek polecam masaz bankami chinskimi, tak mi cm po tym polecialy ze hej a skora tez coraz bardziej jedrna. A poza tym kosmetyki ciazowe z mamma mio ( z tym ze drogie sa). pewnie tez zalezy of figury, bo mi wszystko po ciazy poszlo w tylek i uda. Anyway, za tydzien sie zmierze i zwazne i zobaczymy czy sa jakies postepy. I obczaje tiffany. Szukam teZ pirzadnych cwiczen rizciagajacych, moze wiesz cos o takich?
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:41   #11
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Musze sie podowiadywac cos na temat tych baniek chinskich
A jesli chodzi o cwiczenia rozciagajace to nie mam pojecia niestety. jak na razie skupiam sie na utracie wagi :P i ten brzuch i pupa oczywiscie. Ja niby duzo nie przytylam w ciazy bo te 15 kg to podobno norma ale mnie poszlo wszedzie . . Na plecach faldy, ramiona gigant , nie mowiac o brzuchu pupie i wlasnie tez udach. .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:47   #12
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

No jak dajesz jade przejechac 40 min na rowerku to chyba jestes na bardzo dobrej drodze. Jak to laczysz z opieka nad malenstwem? Ja jak wychodze na 1,5 h z domu to mam ochote zabrac telefon i co chwile dzwonic i sieytac jak tam dziecko.
Zastanawiam sie jak policzyc ile kalorii powinnam spozywac jesli karmie piersia! Ile kalorii trzeba doliczyc?



Ania
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:14   #13
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Ja niestety nie karmie więc mam łatwiej z jedzeniem. Jeśli chodzi o ilośc kcal podczas karmienia to czytałam w necie i opienie są różne także nie chciałąbym Cię wprowadzić w błąd

ja mam o tyle fajnie , że mój 5 miesięczny maluch jak mi zaśnie około południa a potem po południu na takiej fajnej elektrycznej bujawce to wtedy ćwicze obok niego, mam wtedy na niego oko a bujawka jest fajna bo dziecko jest w pozycji na pól siedzącej i pół leżącej także nie cierpnie w jednej pozycji więc mam czas około południa na rowerek a potem na reszte ćwiczeń

do liczenia kalorii spożytych w ciągu dnia mam fajną stronke www.tabele-kalorii.pl

tu podajesz każdy spożyty posiłek i w jakiej ilości o tam samo przelicza ale ile kcal powinnaś jeść żeby dostarczyć organizmowi ten potrzebny minimum kcal a żeby nie za dużo to nie wiem przy karmieniu
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:42   #14
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Teraz zrobie taki maly update moich rezultatow. W sumie zaczelam cwiczyc 8 stycznia, ale powoli sie rozkrecalam. Minelo troche dni i dzisiaj na wadze 4 kg mniej, w talii 3 cm mniej a nawet w udzie 2 centumetry mi poszly. Brzuszek nadal zflaczaly, ale to problem nadmiaru skory. Postepy sa! A jak tam u ciebie?


Ania
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:21   #15
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

ja od soboty nic poniewaz zlapala mnie jakas jelitówka, co prawda wymiotowałam tylko poltorej dnia ale od poniedzialku ruszyc się nie mogę, mam wrażenie , że brzuch mi zaraz rozerwie albo coś, wyprstować się nie mogę coś. Jutro idę do lekarza i zobaczymy. Ja zaczynając z wagą 70.8 kg od 02.01.2014 ćwicząc doszłam do wagi 67.6 kg jelitówka zrobiła mi taki detoks , że na wadze kolejne 2 kg mniej, wczoraj pokazała 65.6 kg heheh
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:46   #16
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Mam takie pytanko do ludzi znajacych sie na rzeczy. Generalnie caly moj trening zamykam w 1h 15 min mniej wiecej, z czego w zaleznosci od dnia 30-50 min to cardio. Czy przy diecie redukcyj ej starczy tyle cardio? Czy xwczenua xardio powinny byc przed czy po silowym? Czy lepiej jest je rozlozyc np.silowy 15 min a potem 10 mincardio i tak kilka razy, czy moze lepiej robic caly za jednym razem?


Mirassh, jak tam u ciebie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:55   #17
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Ja sobie ostatnio odpuściłam, byłąm u lekarza i kazał mi dać sobie ok tygodnia regeneracji hehe, także dopiero kilka dni zaczęłam od nowa, waga pokazuje równe 66.8 na 67 także waga powolutku spadała mimo , że nie ćwiczyłam, jednak zdrowe racjonalne odżywianie też coś działa Ale od nowa zaczynam ostrą walkę z kilogramami i mam nadzieję,że waga będzie nadal spadać

a u Ciebie jak efekty?
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:29   #18
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

No wlasnie ni jak, mysle ze moze za malo cardio robie, bo od ostatniego posta zero kg w dol. A jem troszke mniej i wiecej bialka, zero makaronow. Zastanawiam sie czy to nie przez kp, bo czytalam ze czasami utrudnia chudniecie wbrew powszechnej opiniii. Ale z pozytywow, to zlecialy mi cm tuz nad kolanem. I zaczelam rowerkowac, strasznie fajna rzecz.


Ania
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:31   #19
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Witam dziewczyny ja też wzięłam się za siebie po ciąży, po cesarce, także z mieśniami brzucha kiepsko.. ćwiczę skalpel od 3 tygodni, do tego boczki Tiffany i dodatkowo czasem ABS lub coś podobnego. Na razie efekty średnie, odkąd zaczęłam ćwiczyć i stosować dietę ok. 1-1,5 kg, zależy kiedy się ważę
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 17:59   #20
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez Roza1414 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja też wzięłam się za siebie po ciąży, po cesarce, także z mieśniami brzucha kiepsko.. ćwiczę skalpel od 3 tygodni, do tego boczki Tiffany i dodatkowo czasem ABS lub coś podobnego. Na razie efekty średnie, odkąd zaczęłam ćwiczyć i stosować dietę ok. 1-1,5 kg, zależy kiedy się ważę
Grunt ze jest roznica. A widzisz zmiany na ciele? np. znokajace centymetry? bo ja sie tym pocieszam. ile dzieciatko juz ma jesli moge zapytac?


Ania
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 18:07   #21
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
Grunt ze jest roznica. A widzisz zmiany na ciele? np. znokajace centymetry? bo ja sie tym pocieszam. ile dzieciatko juz ma jesli moge zapytac?


Ania
Mojej córci już 7 miesiąc leci z cm to różnie bywa... w talii może z 1cm różnicy, wydaje mi się, że bardziej na wysokości pępka widzę w lustrze poprawę niestety nie zmierzyłam się akurat w tym miejscu na początku, więc nie mogę porównać;/ ogólnie jak patrzę w lustro, to wydaje mi się, że jest ciut lepiej
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 09:32   #22
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zbedne kilogramy po ciazy

Ja może szybciej chudnę bo właśnie skupiam się na rowerku treningowym , a to także należy do cardio i ja głownie to katuje, a mel b to w sumie dodatki hehe. Ostatnio coś odpuściłam, muszę się od nowa wkręcić brzuszek nawet troche mi maleje..
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 10:32:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.