Jakie dodatki do sukni ecru????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 10:29   #31
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

ok

To na pewno bedzie ciezki dzien dla mnie.....jak dzis o tym mysle to troche sie boje. Nawet nie chodzi o sam dzien slubu, ale o to kogo bedzie mi na nim brakowalo......

Kochane dziewczyny, a macie pomysł na podkreslenie oka?? Jakies zdjecia z ciekawymi propozycjami?

Ja na co dzien maluje tylko rzesy i specjalnie okazji do mocniejszego makijazu oczu tez nie mam.
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:35   #32
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670468 hej możecie pomóc w doborze dodatków?? wystawiłam zdjęcia w tamtym wątku mając nadzieję że ktoś tam zaglądnie ale widzę że ten wątek żyje, a tamten umiera bardzo proszę
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:36   #33
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

mogę ci wrzucić moje zdjęcie próbnego makijażu, ja również na co dzień nie maluję się mocno, tylko delikatny cień i troszkę tuszu

nie wystrasz się, bo mam dość nietypową fryzurę hahaha

P.S
Polecam dopisać się do jakiegoś wątku, nawet nie wiesz ile pomysłów można zaczerpnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz 1.jpg (44,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak 2.jpg (26,7 KB, 13 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:40   #34
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa - jeśli chodzi o kolor bukietu ja bym poszła w róż, nie biel... żeby nie było zbyt biało ... ten ostatni wydaje się bardzo ładny... a jesteś mocno zdeterminowana, żeby mieć pastele? może troszkę żywszego koloru?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:42   #35
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ciasteczkowa - jeśli chodzi o kolor bukietu ja bym poszła w róż, nie biel... żeby nie było zbyt biało ... ten ostatni wydaje się bardzo ładny... a jesteś mocno zdeterminowana, żeby mieć pastele? może troszkę żywszego koloru?
a jaki proponowałabyś mi?? bo myślałam jeszcze nad mocnym różem

nie lubię fioletów, ani pomarańczy więc nie wiem co by mi pasowało.... ahhhh wszystko się rypło przez kolor sukni
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:00   #36
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
mogę ci wrzucić moje zdjęcie próbnego makijażu, ja również na co dzień nie maluję się mocno, tylko delikatny cień i troszkę tuszu

nie wystrasz się, bo mam dość nietypową fryzurę hahaha

P.S
Polecam dopisać się do jakiegoś wątku, nawet nie wiesz ile pomysłów można zaczerpnąć
Malgos dziekuje za zdjecia bardzo mi sie podobaja makijaze wlasnie w takim kolorze jak ty mialas tylko zastanawiam sie czy bedzie taki kolor do mnie pasowal???? Mam rude (farbowane) wlosy, zielone oczy...
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:04   #37
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa - czemu mówisz, że rypło się przez kolor sukni? myślę, że mocny róż byłby ciekawszy i wprowadził troszkę życia, choć ja nie mówię, że pastele są brzydkie... a jakie buty będziesz miała? jeszcze jakieś kolorowe akcenty?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

An - zobacz makijaż dziewczyny (właśnie w rudych włosach), która dodała zdjęcie na poście Ciasteczkowej... w jakiej kolorystyce najlepiej się czujesz?
w takim razie może troszkę brązu czerwieni ... czekaj znajdę swój makijaż z sesji...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 11:09   #38
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670468 hej możecie pomóc w doborze dodatków?? wystawiłam zdjęcia w tamtym wątku mając nadzieję że ktoś tam zaglądnie ale widzę że ten wątek żyje, a tamten umiera bardzo proszę
Ciassteczkowa czy Twoja sukmnia ma taka poswiate perlowa czy to tylko zdj tak wyszlo??
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:12   #39
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Tutaj wrzucam kilka bukietów, które mogą być inspiracją... wcale nie muszą być jednokolorowe aby były ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 835051ef-aa5f-4c3e-9956-02db3cd7a046_20100504010025_Bukietnowy1.jpg (30,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a12.jpg (13,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b19.jpg (18,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG028x.jpg (24,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c3_jesienny_bukiet_slubny.jpg (17,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img81177.moda.456667.jpg (35,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kellysbouquet22_20091020_1373039365.jpg (37,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sunflower_bouquet.jpg (23,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yellow-wedding-bouquet.jpg (44,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubnezakupy1.jpg (26,7 KB, 4 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:12   #40
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa - moja znajoma miała bukiet z mocnych różowych goździków - taką kulę i prezentował się świetnie...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:21   #41
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

[/COLOR]An - zobacz makijaż dziewczyny (właśnie w rudych włosach), która dodała zdjęcie na poście Ciasteczkowej... w jakiej kolorystyce najlepiej się czujesz?
w takim razie może troszkę brązu czerwieni ... czekaj znajdę swój makijaż z sesji...[/QUOTE]

Nawet nie zauwazylam tego zdjecia :P
dobrze sie czuje w fioletach...., ale najbardziej lubie jak gdzies wychodze miec makijaz typu smoky eye , w delikatnym makijazu moje oczy duzo traca, ze tak sie wyraze.
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 11:27   #42
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

An - moja fryzjerka, która również mnie malowała, powiedziała mi żeby nie martwiła się jaki mam kolor, bo makijaż ma podkreślać twoją urodę i oko, a więc miałam ogólnie żółte dodatki a makijaż różowo fioletowy i tego normalnie tak nie było widać... a tutaj mój makijaż z sesji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GTplener-22 (532x800).jpg (39,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GTplener-64 (800x533).jpg (38,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GTplener-65 (800x533).jpg (34,9 KB, 14 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:31   #43
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ciasteczkowa - czemu mówisz, że rypło się przez kolor sukni? myślę, że mocny róż byłby ciekawszy i wprowadził troszkę życia, choć ja nie mówię, że pastele są brzydkie... a jakie buty będziesz miała? jeszcze jakieś kolorowe akcenty?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

An - zobacz makijaż dziewczyny (właśnie w rudych włosach), która dodała zdjęcie na poście Ciasteczkowej... w jakiej kolorystyce najlepiej się czujesz?
w takim razie może troszkę brązu czerwieni ... czekaj znajdę swój makijaż z sesji...
rypło się bo to moja druga suknia ślubna (pierwsza kupiona używana parę miesięcy temu, i niestety okazało się że jest źle uszyta i że nie da się jej naprawić - naprawdę długa historia, ale dowiedziałam sie o tym że muszę kupić nową w zeszły piątek i od razu pognałam do salonu by zamówić nową), okazało się że już jest za późno by uszyli mi nową białą (śnieżno białą) od podstaw, i musiałam kupić (tą oczywiscie która mi się spodobała i na którą mnie stać jeszcze było) śmietankową....

Prawdę mówiąć to nie pamiętam czy ona ma poświatę perłową... góra jest z tak jakby satyny która jest trochę perłowa, spódnica jest wykonana z tego samego materiału co góra, i pokryta jest tiulem (śmietankowym??)

Byłam tak rozbita emocjonalnie że mało ja pamiętam....



Najgorsze jest to że ja mam białe buty, bo pierwsza suknia była biała i już kupiłam

Edytowane przez ciassteczkowa
Czas edycji: 2013-01-24 o 11:34
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:39   #44
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
An - moja fryzjerka, która również mnie malowała, powiedziała mi żeby nie martwiła się jaki mam kolor, bo makijaż ma podkreślać twoją urodę i oko, a więc miałam ogólnie żółte dodatki a makijaż różowo fioletowy i tego normalnie tak nie było widać... a tutaj mój makijaż z sesji
Dzieki za rady!!!!!! I zdjecia!!!! To teraz bede sie utwierdzac w swoich przekonaniach co do makijazu

Pieknie wygladalas i kolczyki jak sie komponuja!

Dobrze jest zagladac na takie fora!!! Tyle dobrych rad!
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:41   #45
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa - no to rzeczywiście niefajna historia, ale z tego co widziałam suknia ładnie na tobie leży... widzisz na moich zdjęciach wygląda jakbym miała białą suknię, a to jest ivory i tego aż tak wcale nie widać ... masz ciemne włosy prawda? a masz jakieś ulubione kwiaty?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

An - gdyby nie wizaż to pewnie nie wyszłabym za mąż hahaha cieszę się, że mogłam pomóc.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:44   #46
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

[/COLOR]An - gdyby nie wizaż to pewnie nie wyszłabym za mąż hahaha cieszę się, że mogłam pomóc.[/QUOTE]

Dziekuję Ci jeszcze raz
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:46   #47
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ciasteczkowa - no to rzeczywiście niefajna historia, ale z tego co widziałam suknia ładnie na tobie leży... widzisz na moich zdjęciach wygląda jakbym miała białą suknię, a to jest ivory i tego aż tak wcale nie widać ... masz ciemne włosy prawda? a masz jakieś ulubione kwiaty?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

An - gdyby nie wizaż to pewnie nie wyszłabym za mąż hahaha cieszę się, że mogłam pomóc.
No właśnie zastanawia mnie dlaczego to moje zdjecie wyszlo tak przekłamane (ja wiem że to słaby aparat w telefonie, ale mnie to nie pociesza). Czuje sie w tej sukni ślicznie, o tamtej już prawie zapomnialam gdyby nie to że zawsze marzyłam o bieli

Moimi ulubionymi kwiatami są: bzy (inaczej lilak), róże, goździki, i piwonie
Tak mam brązowe włosy.

PS. Pięknie wyglądałaś....
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:58   #48
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Kurcze, ale potraficie człowieka podbudować dzięki za komplementy.
Ciasteczkowa - weź pod uwagę, że oświetlenie w salonie może sprawiać, że takie jest zdjęcie a nie inne -jeśli czujesz się w swojej sukni pięknie to dobrze... a może przefarbujesz buty? wiem, że nieraz jest taka możliwość... a jak nie to istnieją takie jakby broszki do butów... powiedzmy, że jak je delikatnie ozdobisz to ta biel nie będzie rzucała się w oczy... a widać buty spod sukni?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

bukiet z piwonii może być prześliczny, np wziąć mieszane, troszkę ciemniejszych i troszkę jaśniejszych, choć ten bez też brzmi kusząco.... ale zaraz poszukam ci tej kuli z goździków mojej znajomej
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:16   #49
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Takie mam buty, ze skóry naturalnej, i z kokardką satynową... więc nie wiem czy by jakaś broszka tu miała miejsce??

No sukienka jest szeroka więc butów nie powinno być bardzo widać, no ale jak znam życie zawsze jakaś jędza wykuca że nie mam butów pod suknię (np teściowa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16107032.jpg (27,9 KB, 17 załadowań)
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 12:19   #50
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

nie wiem, czemu przyjęłam, że masz gładkie buty... ale popytaj może jest możliwość przefarbowania i wtedy będziesz się czuła bardziej komfortowo... a mierzyłaś je razem z suknią?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:28   #51
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Tak tak od razu jak zamawiałam miałam buty... bo prosto od krawcowej (od pierszej sukni) szłam....
Nie widać ich spod sukni (ale ona trochę dłuższa jest i będzie przycięta), a jak porównałam buty do sukni to była rożnica, nie bardzo duza ale była
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:33   #52
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Takie mam buty, ze skóry naturalnej, i z kokardką satynową... więc nie wiem czy by jakaś broszka tu miała miejsce??

No sukienka jest szeroka więc butów nie powinno być bardzo widać, no ale jak znam życie zawsze jakaś jędza wykuca że nie mam butów pod suknię (np teściowa)
ciassteczkowa ja uwazam podobnie jak Malgos, piwonie! Tylko w ciemniejszym kolorze ewentualnie mieszane. Wydaje mi sie, ze do Twojej sukni beda pasowaly idealnie. Ale ostatni bukiet też może pasowac, bratowa mojego Tż-ta miala taka

Co do butow to moze roznia sie troche kolorem, ale spod sukni nie bedzie widac, a juz na pewno nie w czasie wesela, gdzie bedzie inne swiatlo na sali.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

wiem, ze satynowe buty dziewczyny farbuja, ale czy skorzane sie da???
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:33   #53
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

A gdybym tak oderwała tą kokardkę iiiiiiiiiii zakładając że wybiorę bukiet różowy (ciemny) iiiiiii zrobiła różowe kokardki i przykleiła do butów??? szalone to chyba... wiem głupota
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:37   #54
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
A gdybym tak oderwała tą kokardkę iiiiiiiiiii zakładając że wybiorę bukiet różowy (ciemny) iiiiiii zrobiła różowe kokardki i przykleiła do butów??? szalone to chyba... wiem głupota
Głupota po co odrywac ta kokarde??? jak wlasnie ja mozesz przefarbowac na rozowo!!!!!

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

one sa chyba satynowe???
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:40   #55
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Pamiętam dawno temu była moda na skórzane kurtki i wiem, że mama swoją przefarbowała, więc myślę, że nie będzie to problemem....
Kokardki bym nie odrywała, chyba że zrobiłby to ktoś profesjonalnie... bo może ci zostać ślad i byś sobie butki zniszczyła...zapytaj u szewca, czy poszukaj opinii w necie, gdzie to robią...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:16   #56
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

No ale jak to zrobić by zafarbować samą kokardkę by nie upierdzielić skóry, i na odwrót jak zafarbować samą skórę by nie uwalić kokardki.... boże czuję się tempa
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:28   #57
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
No ale jak to zrobić by zafarbować samą kokardkę by nie upierdzielić skóry, i na odwrót jak zafarbować samą skórę by nie uwalić kokardki.... boże czuję się tempa
nie wiem gdzie mieszkasz? Ale np w wawie mozna cos takiego zrobic, sa "zaklady" ktore farbuja buty. Moja znajoma z bialych zrobila fuksje
moze gdzies w Twojej okolicy tez cos takiego jest.
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:42   #58
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie mieszkasz? Ale np w wawie mozna cos takiego zrobic, sa "zaklady" ktore farbuja buty. Moja znajoma z bialych zrobila fuksje
moze gdzies w Twojej okolicy tez cos takiego jest.
oj niestety u mnie w mieście nie ma takiego zakładu... u nas są sami szewcy partacze
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:48   #59
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

a taki bukiet?? właśnie go znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Różowe-bukiety-ślubne-990x1485.jpg (88,1 KB, 15 załadowań)
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:02   #60
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
a taki bukiet?? właśnie go znalazłam
dla mnie bomba!!!!
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.