Manko-nadstan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 21:04   #1
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910

Manko-nadstan


Mam w pracy taki problem.

Zrobiłyśmy sobie renament. I kurcze zonk, niektórych produktów brakuje, a niektórych jest nadstan. Pieniądze się zgadzają. Brakujących produktów to mniejsza kwota (okolo 60zl) a nadstan to okolo 200zl.
Ostatnio koleżanka mówiła, ze robiła renament 2 miesiące temu i było ok. Sklepik jest bardzo malutki, towaru nie jest duzo i klientow rowniez ( do 3-4 dziennie).

I mam pytanie: w pracy jest program subjekt. Czy ktos moze pracowal na tym programie i moze tam cos nie halo? Moze cos sie tam posypalo? No nie mam pomyslow. Jak by bylo samo manko, to sprawa jasna ale tez jest nadstan i to dosc drogich rzeczy jak na ten sklepik.

Ktos z pracujacych kradnie mniejsze rzeczy a drozsze rzeczy dokupuje i dostawia?

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-11-28 o 21:10
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 18:19   #2
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Manko-nadstan

Moze kolezance wcale dobrze nie wyszlo, albo sie pomylila. Moglyscie sie pomylic teraz. Moglyscie sie pomylic przy nabijaniu towaru. Moglyscie sie pomylic przy wprowadzaniu towaru do systemu. Ja bympoliczyla jeszcze raz i sprawdzila, kiedy niezgodne produkty byly wprowadzane i kupowane, moze po tym dojdziecie co jest nie tak.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 19:19:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.