Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-11, 14:10   #61
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Aroli. W bartku zmierzyli stopę Kasi i wkładkę też stojąc na niej mial być zapas ok. 1 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 14:19   #62
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Aroli. W bartku zmierzyli stopę Kasi i wkładkę też stojąc na niej mial być zapas ok. 1 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to fajnie. Przynajmniej jest pewność że buciki będą dobrze dobrane. A jaki numer nosi teraz Kasia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 17:26   #63
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Brr ale zimno na dworze,wlasnie wrocilismy od tesciow,zaraz robie jakas kolacje i dzieciaki do mycia i do spania.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 18:23   #64
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

jejku ale mam dzisiaj kiepski dzień :/
po pierwsze młody ma dzisiaj jakąś handrę i cały czas wydaje z siebie jakieś dzwięki nie zadowolenia , co chwile się na mnie wiesza i coś chce ode mnie , na spacerze też nie zadowolony , nie wiem czy to czasem nie od tego, że dzisiaj postanowilam go budzić wcześniej po nocy jak i po drzemce , po za tym nic mi nie da zrobić, co chcę usiąść na kompa to zaraz go mam na kolanach walącego w klawiaturę :/ , o mężu nawet nie chce mi się gadać , normalnie chyba wybuchne pod koniec dnia , bo już dzisiaj jestem jak bomba zegarowa !
ech później wpadne i pocytuje , bo na razie nie mam możliwości , ech niech się ten dzień kończy już !!!

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Brr ale zimno na dworze,wlasnie wrocilismy od tesciow,zaraz robie jakas kolacje i dzieciaki do mycia i do spania.
my też byliśmy na spacerze i zimno jak nie wiem masakra :/ , Kuba miał pod kaloszami dwie pary skarpet a stopy miał zimne , czekam aż te kalosze ocieplane przyjdą, bo te to już za cieniutkie na takie zimne temperatury

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

U nas ostatnie 2 nocki super, zero pobudek, w środę dałam mu ibufen, a wczoraj już w dzień ok, ślini się tylko i wszystko pcha do buzi ale nie jest marudny.
Tu u rodziców idzie spać 20:30-40 i wstaje o 9 lub chwilę przed, w dzień śpi tak jak zwykle 2,5-3h, mimo, że to Warszawa to jednak ta zielona część, dom w lesie to też inne powietrze i może dlatego tak śpi
Teraz mąż chodzi z nim po ogrodzie bo dzisiaj Mati nie chciał iść do lasu woli biegać za psem i kurami dobrze, że nie pada ale zimno strasznie 1 stopień na plusie, masakra ta jesień. W nocy musiał padać śnig z deszczem bo gdzieniegdzie leży.

Jutro mamy dzień pełen wrażeń na 14 na roczek do mojego bratanka (chrześniak męża) a na 18 mąż robi 30-stkę w Hula Kula... zaprosił z 30 osób- już sobie wyobrażam co się będzie działo i tak ryzykujemy bo zapłacił całość i jak zacznę rodzić to przepadnie więc dzisiaj leżę i odpoczywam, żeby się nic nie zaczęło. Mogę rodzić od poniedziałku, bo w niedzielę jedziemy kupić Matisiowi buty.

KasiaWiki

Śliczne buciki chyba też wybiorę Bartka bo ładne mają, ciekawe tylko czy faktycznie nie będą przemakać. Mierzyli Kasi nóżkę i pomagali dobrać rozmiar ?, myślę, że dla Mateusza z 24 będą ok. Jedziemy do Arkadii.

Mamuska

A to widzisz, to groźne te zapalenie krtani gdybym wcześniej wiedziała, to bym kazała mężowi parę dni nocować u nas w domu a jak tu przyjeżdżał to miał kontakt z Matim typu buzi i inne więc mógł go zarazić no i dobrze, że mnie nie zaraził... Już prawie nie kaszle, tylko dzisiaj rano miał atak, ale wmusiłam mu syrop...
A rogala z wielką przyjemnością

Monika

Może te ciężkie nocki są tylko chwilowe ? Mati też tak miał czasami, teraz jest akurat lepiej, modlę się żeby tak spał jak wrócę z małym ze szpitala

Jak nie urodzę to w środę mam wizytę u mojej gin, chyba wezmę tatę ze sobą bo wczoraj jak jechałam autem to brzuch niemalże na kierownicy a wizytę mam na 15:20-akurat mąż robi wysyłkę o tej porze.

Wiecie byłam ostatnio w mojej przychodni zapytać jak z położną- bo małego chcę zapisać tam u siebie a nie u rodziców, bo tam znam lekarzy itp a ona do mnie, że położna nie jeździ po Warszawie i albo ja przyjadę z dzieckiem do przychodni albo mogę zrezygnować z wizyty... teraz mam dylemat co zrobić, może na 1 wizytę faktycznie pojadę a z drugiej zrezygnuję...

Idę ogarnąć płatki dla Matiego bo o 14 kładę go na drzemkę.
jejku mam nadzieję, że chwilowe , nie wiem może jakiś skok czy co , bo dzisiaj przechodzi samego siebie i ciekawe jak noc dzisiaj

do mnie położna normalnie przyjeżdzała a mieszkam na obrzeżach Wrocławia i nie było problemu , dziwne , że każe sobie przyjechać z takim maluchem

sto lat dla Tż

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Monika hej. Mój mąż budzi się jak coś Kasia by marudziła. Może Kuba potrzebuje mieć swój pokój?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------


Cześć. Dobrze że wyspałaś. Należało się Tobie. Dobrego dnia ☺😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie jutro ma przyjść materac i mieliśmy Kube dać do jego pokoju , bo już najwyższy czas , ale on teraz tak kiepsko śpi, że nie wiem co robić , dodatkowe latanie do pokoju mnie przeraża

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

a mam pytanie , a jak ubieracie dzieci do spania i pod czym śpią, bo ja ubieram Kube w cienkiego pajaca i przykrywam kołderką , ale on się cały czas mi rozkopuje i dzisiaj miał dosłownie lodowate ręcę, bo gdzieś przerzuca ta kołdrę i w sumie śpi bez , dopiero ja na swoim czuju jak wstane to go przykrywam , ale tak to w kółko i w kółko , mam śpiworek i nie wiem jak on w tym śpiworku będzie się sprawował , zaczęłam się zastanawiać czy on nie marznie i dlatego się nie budzi przez to, ale z drugiej strony to chyba nie był by tak radosny i zadowolony w nocy , kurcze nie wiem już , może dzisiaj mu śpiworek na próbę założę i zobacze jak to bedzie wyglądać hmmm

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

aha zapomniałam dodać , że u mnie jest 20 stopni w domu w nocy
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 19:22   #65
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Aroli sto lat dla meża

Monika
Co tz nawyprawial

Ja ubieram Kube w body na naramkach i normalna dwuczesciowa pizame,przykrywam kocem takim cieplejszym bo jak tylko przykryje go pierzynka to od razu sie rozkpouje,do spania mamy 18-19 stopni. O spiworku u nas nie ma mowy,sprobowalam raz i mlody zrobil taka awanture ,ze juz wiecej mu nie zakladalam.

Kuba zasypia,ja zaraz ide na dluga kapiej,maseczki i te sprawy bo jutro idziemy na zabawe,troche mam stresa o to czy T da rade,dzis nawet napomknela ze jakby co to dzwoni ponas,a ja jej na to ze ok ale ta impreza jest 50 km od naszego domu wiec ok godz drogi
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 19:38   #66
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Aroli sto lat dla meża

Monika
Co tz nawyprawial

Ja ubieram Kube w body na naramkach i normalna dwuczesciowa pizame,przykrywam kocem takim cieplejszym bo jak tylko przykryje go pierzynka to od razu sie rozkpouje,do spania mamy 18-19 stopni. O spiworku u nas nie ma mowy,sprobowalam raz i mlody zrobil taka awanture ,ze juz wiecej mu nie zakladalam.

Kuba zasypia,ja zaraz ide na dluga kapiej,maseczki i te sprawy bo jutro idziemy na zabawe,troche mam stresa o to czy T da rade,dzis nawet napomknela ze jakby co to dzwoni ponas,a ja jej na to ze ok ale ta impreza jest 50 km od naszego domu wiec ok godz drogi
chodzi o to, że on sam nic nie zrobi do puki ja mu nie powiem , że ma zrobić , wku*wia mnie to strasznie , zero inicjatywy w niczym , żeby dać cos do jedzenia Kubie , przewinąć go czy wziąźć się z nim pobawić to ja muszę mu powiedzieś a tak siedzi ku*wa przed tym telewizorem i wywalone na wszystko

na pewno będzie dobrze , T sobie da rade

a masz taką piżamkę ze stópkami czy bez ? , mój ma cienką kołderkę, bo jak mu dam taką większą i grubą to płacze w nocy, że za bardzo go krępuje , dlatego myślę, że pewnie taki śpiworek to by była masakra , ale spróbować nie zaszkodzi i tak już mi kilka nocy z rzędu daje popalić , zresztą nie wiem czy mąż mu założył, bo w sumie się nie zdecydowałam a on go usypia teraz

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2016-11-11 o 19:43
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 19:48   #67
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
chodzi o to, że on sam nic nie zrobi do puki ja mu nie powiem , że ma zrobić , wku*wia mnie to strasznie , zero inicjatywy w niczym , żeby dać cos do jedzenia Kubie , przewinąć go czy wziąźć się z nim pobawić to ja muszę mu powiedzieś a tak siedzi ku*wa przed tym telewizorem i wywalone na wszystko
Wiesz mysle,ze wiekszosc facetow tak ma,moj tez jest taki,po prostu od czasu do czasu dostaje porzadny opieprz i na jakis czas jest dobrze,ale itak musze mu kowic co i kiedy ma dac Kubie jesc,te typy tak maja takze jak masz ochote to nawrzeszcz na niego ile wlezie przynajmniej ci ulzy

Zasnal ewreszcie ide do wanny,maz oglada mecz

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pizamke mam taka bez stopek,Kuba nie lubi miec stop zakrytych,ma to po mnie ja tez tego nie cierpie
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 19:52   #68
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Wiesz mysle,ze wiekszosc facetow tak ma,moj tez jest taki,po prostu od czasu do czasu dostaje porzadny opieprz i na jakis czas jest dobrze,ale itak musze mu kowic co i kiedy ma dac Kubie jesc,te typy tak maja takze jak masz ochote to nawrzeszcz na niego ile wlezie przynajmniej ci ulzy

Zasnal ewreszcie ide do wanny,maz oglada mecz

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pizamke mam taka bez stopek,Kuba nie lubi miec stop zakrytych,ma to po mnie ja tez tego nie cierpie
kurcze właśnie się martwiłam, że to poprostu mężczyzna teraz mnie to wkurza , bo ogólnie nie czuje się za dobrze , boli mnie biodro, że ledwo łażę , chciałam bym chwile odpocząć a tu nic , nawet się nie zapyta jak się czuje :/

Kuba chyba też zasnął, ale jeszcze mąż nie wylazł z pokoju to nie wiem nawet , ostatnio z nim zasnął :/

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2016-11-11 o 19:54
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 20:50   #69
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
kurcze właśnie się martwiłam, że to poprostu mężczyzna teraz mnie to wkurza , bo ogólnie nie czuje się za dobrze , boli mnie biodro, że ledwo łażę , chciałam bym chwile odpocząć a tu nic , nawet się nie zapyta jak się czuje :/

Kuba chyba też zasnął, ale jeszcze mąż nie wylazł z pokoju to nie wiem nawet , ostatnio z nim zasnął :/
Tylko wiesz ty teraz jestes w innej sytuacji,powinien a/nawet musi ci pomagac,sama nie wiem co ci poradzic,a powiedzialas mu wprost ze oczekujesz od niego wiekszej pomocy bo zle sie czujesz,wiesz dla nas to logiczne,ale dla faceta niekoniecznie,postaw sprawe jasno moze w koncu zrozumie .

Dobranoc spkojnej nocy
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 21:16   #70
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej. Dzięki że pamiętałyście o mnie w pierwszym poście Ostatnio trochę mnie nie było, bo najpierw podczytywałam, ale za bardzo nie miałam weny lub siły na pisanie- bycie około 10 godzin poza domem, potem z dzieckiem, ogarnianie domu i znalezienie chwili dla siebie trochę mnie przerasta, zawsze coś kuleje niestety. Potem kupiłam nowy telefon i mniej korzystam z kompa (póki co samego telefonu do końca nie ogarnęłam, a aplikacja wizaż to już w ogóle jakaś czarna magia).
Jestem sumienna i lubię wiedzieć co u Was słychać, więc nadrobiłam jakieś 3-4 strony poprzedniego wątku, a tu już są następne 3 To już nadrobię pojutrze, bo jutro nie ma nas w domu, ale wtedy już pewnie będzie 5
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 21:29   #71
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

Mati śpi: body długi rękaw i na to śpiworek. Od małego śpi w śpiworkach- dla mnie rewelacja, nie muszę sprawdzać czy jest przykryty itp, temp w pokoju 19-20 stopni. Jak zdarzy się, że przesika śpiworek czy np nie zdąży wyschnąć to zakładam mu pajacyka (zakryte stópki) i przykrywam kocykiem- ale to się zdarza raz na 2 miesiące
Taki mamy: http://pl.nextdirect.com/pl/g53776s2 wcześniej też miałam z tej firmy i jest super- po praniu nic się nie dzieje i myślę, że jest odpowiednio szeroki w nóżkach, że nie krępuje ruchów.

A co do męża to mój też podobnie, jak mu powiem to zrobi, ale np rano wie, że to on ogarnia Matiego i sam idzie. Ale nie mogę powiedzieć, bo jak chodziłam do pracy w zimę i nie było mnie 10-22 to umiał się zająć, typu nakarmił, przebrał poszedł na spacer itp, wiadomo, że zadzwonił czasami, ale nie było tak, że nie zmienił pieluchy, bo jak czuje kupsko to sam idzie zmienić
Niestety chłopy takie są...
A mówiłaś lekarzowi o tym biodrze czy może przeoczyłam ?

Mamuska

Udanej imprezki, a teściowa niech nie przesadza- w końcu własne dzieci wychowała to i teraz da radę, oby nie dzwoniła

Mati śpi od 21, ja na kompie, a mama i M. oglądają mecz

papa
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-12, 07:55   #72
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Emily
Zagladaj do nas czesciej w miare mozliwosci,nawet niec wyobrazam sobie jak ci ciezko organizacyjnie.Ciesze sie ze mam taka prace jaka mam i ze moge byc z dzieciakami praktycznie przez caly czas,zmieni sie to umnie dopiero jak/ Kuba pojdzie do przedszkola dopiero wiec mam jeszcze troche czasu .

Aroli
Mam nadzieje ze T nie bedzie dzwonic i tak bede sie stresowac,ale z nia to roznie bywa.


Monika
moze Kuba budzi sie nie dlatego ze mu jest zimno tylko z przyzwyczajenia,tak jak moj.

Dzis ze spaceru nici bo jest tak/jakos nieprzyjemnie za/okne i w ogole nie chce mi sie

Pa pa milego weekendu
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 08:10   #73
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tylko wiesz ty teraz jestes w innej sytuacji,powinien a/nawet musi ci pomagac,sama nie wiem co ci poradzic,a powiedzialas mu wprost ze oczekujesz od niego wiekszej pomocy bo zle sie czujesz,wiesz dla nas to logiczne,ale dla faceta niekoniecznie,postaw sprawe jasno moze w koncu zrozumie .

Dobranoc spkojnej nocy
dokładnie muszę mu powiedzieć , bo szczerze to nie postawiłam sprawy tak jasno, ale to jest debilne ja nie wiem , zupełnie jakbym miała dwoje dzieci :/ , dla mnie to logiczne echhh cóż zrobić

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Hej. Dzięki że pamiętałyście o mnie w pierwszym poście Ostatnio trochę mnie nie było, bo najpierw podczytywałam, ale za bardzo nie miałam weny lub siły na pisanie- bycie około 10 godzin poza domem, potem z dzieckiem, ogarnianie domu i znalezienie chwili dla siebie trochę mnie przerasta, zawsze coś kuleje niestety. Potem kupiłam nowy telefon i mniej korzystam z kompa (póki co samego telefonu do końca nie ogarnęłam, a aplikacja wizaż to już w ogóle jakaś czarna magia).
Jestem sumienna i lubię wiedzieć co u Was słychać, więc nadrobiłam jakieś 3-4 strony poprzedniego wątku, a tu już są następne 3 To już nadrobię pojutrze, bo jutro nie ma nas w domu, ale wtedy już pewnie będzie 5
super, że znalazłaś dla nas chwilę , odzywaj się jak tylko bedziesz miała czas , ja jak wróciłam do pracy to też mnie o wiele mniej było tak więc wiem jak ciężko ogarnąć , jak będziesz miała chwilę to wrzuć zdjęcia aktualne Jasia

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

Mati śpi: body długi rękaw i na to śpiworek. Od małego śpi w śpiworkach- dla mnie rewelacja, nie muszę sprawdzać czy jest przykryty itp, temp w pokoju 19-20 stopni. Jak zdarzy się, że przesika śpiworek czy np nie zdąży wyschnąć to zakładam mu pajacyka (zakryte stópki) i przykrywam kocykiem- ale to się zdarza raz na 2 miesiące
Taki mamy: http://pl.nextdirect.com/pl/g53776s2 wcześniej też miałam z tej firmy i jest super- po praniu nic się nie dzieje i myślę, że jest odpowiednio szeroki w nóżkach, że nie krępuje ruchów.

A co do męża to mój też podobnie, jak mu powiem to zrobi, ale np rano wie, że to on ogarnia Matiego i sam idzie. Ale nie mogę powiedzieć, bo jak chodziłam do pracy w zimę i nie było mnie 10-22 to umiał się zająć, typu nakarmił, przebrał poszedł na spacer itp, wiadomo, że zadzwonił czasami, ale nie było tak, że nie zmienił pieluchy, bo jak czuje kupsko to sam idzie zmienić
Niestety chłopy takie są...
A mówiłaś lekarzowi o tym biodrze czy może przeoczyłam ?

Mamuska

Udanej imprezki, a teściowa niech nie przesadza- w końcu własne dzieci wychowała to i teraz da radę, oby nie dzwoniła

Mati śpi od 21, ja na kompie, a mama i M. oglądają mecz

papa
kurcze to muszę mojemu też spróbowqać ten śpiworek założyć ja mam taki :
http://allegro.pl/spiworek-welurowy-...593579369.html
tylko wiadomo, że tych rękawków bym mu nie zakładała , bo jest mega ciepły
echhh ci faceci

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Emily
Zagladaj do nas czesciej w miare mozliwosci,nawet niec wyobrazam sobie jak ci ciezko organizacyjnie.Ciesze sie ze mam taka prace jaka mam i ze moge byc z dzieciakami praktycznie przez caly czas,zmieni sie to umnie dopiero jak/ Kuba pojdzie do przedszkola dopiero wiec mam jeszcze troche czasu .

Aroli
Mam nadzieje ze T nie bedzie dzwonic i tak bede sie stresowac,ale z nia to roznie bywa.


Monika
moze Kuba budzi sie nie dlatego ze mu jest zimno tylko z przyzwyczajenia,tak jak moj.

Dzis ze spaceru nici bo jest tak/jakos nieprzyjemnie za/okne i w ogole nie chce mi sie

Pa pa milego weekendu
u nas jest na minusie, ale chyba pójdziemy na spacer na chwilę zobaczymy
dzisiaj Kuba spał od deski do deski , tylko mąż się kręcił , bo przecież chory i co chwile chodził smarkać i mnie budził, ale Kuba się wyspał to najważniejsze , wstaliśmy 7:30 dzisiaj , może wstaje z przyzwyczajenia nie wiem , ale jak go wczoraj budziłam wcześniej to niby przespał tą noc , zobaczymy jak dzisiaj , drzemka też tylko 1,5 h , na razie humor ma super, jest mega grzeczny ( tfu,tfu ) , wczoraj jakoś handre miał


zaraz Kuba bedzie jadł jajecznicę z pomidorkiem , a na obiad robię kartoflankę dla kuby i pieczone skrzydełko z kurczaka z ziemniaczanym purre i surówka z marchewki i jabłka , a dla nas jeszcze nie wiem
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 08:32   #74
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

No to ladnie ci spal,moj jak przespi samodzielnie do 2-3 to jest sukces,pozniej bierzemy go do siebie i spi dalej,zazwyczajbo czasami zdarzaja sie takie nocki ze meczy sie z godzinke zanim zasnie

Co do spania oddzielnie tez mnie przeraza to chodzienie w nocy z pokoju do pokoju,na razie dla swojej wygody zostanie tak/ jak/jest,przeniesiemy go dopiero w przyszlym roku.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 09:04   #75
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
No to ladnie ci spal,moj jak przespi samodzielnie do 2-3 to jest sukces,pozniej bierzemy go do siebie i spi dalej,zazwyczajbo czasami zdarzaja sie takie nocki ze meczy sie z godzinke zanim zasnie

Co do spania oddzielnie tez mnie przeraza to chodzienie w nocy z pokoju do pokoju,na razie dla swojej wygody zostanie tak/ jak/jest,przeniesiemy go dopiero w przyszlym roku.

no ja to nie mam wyjścia i już muszę go uczyć spać w innym pokoju , bo zaraz będzie drugi , a już dwója w pokoju to masakra , dzisiaj odbieramy materac mąz bedzie z nim spał w pokoju jak malec się urodzi , kurcze gdybym wiedziała, że będzie spał tak jak dzisiaj to bym się nie martwiła a tak to mam stresa , najwyżej ja z nim z dwie pierwsze noce prześpie na materacu , martwie się jeszcze, że on się tak rozkopuje i będzie mu zimno, ja co jakiś czas się przebudzam i go przykrywam , dzisiaj nawet dałam mu koc taki grubszy do spania tak samo jak ty Kubie , ale też rozkopał :/ , gdyby chciał spać w śpiworku to bym też nie się nie martwiła , ale dzisiaj zrobimy test śpiworka
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 18:52   #76
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór
mój maluch już wykąpany i zaraz do niego idę go usypiać i założyć mu śpiworek na próbę zobaczymy czy ja przeżyje tą noc
dzisiaj mąz sprzątał w komórce i naznosił wszystkiego , dla Kuby to taki raj i takie skarby, że nie da rady go było ogarnąć , wzięłam go więci pojechaliśmy do siostry, ale nie był zadowolony cały czas brał mnie za rękę i robił papa wszystkim , bo tak chciał do domu do skarbów wracać w końcu jak wrócilismy to szał

Aroli
odnośnie pytania o moje biodro to miałam ostatnio zapytać, ale z tymi przepływami coś nie wyszło na początku i jakoś chyba się zestresowałam i nie zapytałam się , teraz jak się będę z nim w szpitalu widzieć na kontroli to koniecznie musze się zapytać, bo daje mi popalić
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 08:10   #77
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
Druga noc z rzędu przespana
ale bez śpiworka wczoraj przed spaniem mu założyłam to egzorcyzmy takie odstawiał, że nawet nie wiedziałam , że jest aż taki elastyczny , ni nic jakieś cieplejsze wdzianko do spania mu muszę kupić
wstaliśmy dzisiaj o 7:15 , tak więc ok. 11 Kuba pójdzie na drzemkę , a popołudniu mamy gościa
zaraz jemy śniadanie i chyba się na godzinke wybierzemy na spacer, zobaczymy u mnie dzisiaj -3
do później
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 10:57   #78
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Meluje sie po imprezie,bylo super,dzieciaki ladnie spaly u T,teraz Kuba ma drzemke to sie z nim poloze.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 16:09   #79
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Meluje sie po imprezie,bylo super,dzieciaki ladnie spaly u T,teraz Kuba ma drzemke to sie z nim poloze.
kac męczy ?

super , że impreza się udała , ja dzisiaj jakaś wypluta jestem

Aroli jesteś jeszcze czy już tulisz Filipa ???
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 16:55   #80
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
kac męczy ?

super , że impreza się udała , ja dzisiaj jakaś wypluta jestem

Aroli jesteś jeszcze czy już tulisz Filipa ???
Nie bylm kierowca. Jestem tylko niewyspana,w domu bylismy o 4 a o 10 jechalam po dzieciaki do t bo chcialam zeby Kuba mial drzemke u siebie.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 16:57   #81
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

kurcze teraz coś Kubuś zaczyna chyba chorować , cos brzydko pokasłuje i ma podwyższoną temperature, chyba od tego ostatniego spaceru tak ma , bo mu nogi zmarzły, kurcze gdybym zauważyła wcześniej, że temperatura ma wyższą to bym z nim na spacer nie szła :/, a tak dwie godziny lataliśmy po dworze :/
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 19:38   #82
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
O to fajnie. Przynajmniej jest pewność że buciki będą dobrze dobrane. A jaki numer nosi teraz Kasia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej

Kasia w Bartkowej rozmiarówce ma bucik nr 23
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:07   #83
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
hej

Kasia w Bartkowej rozmiarówce ma bucik nr 23
hej jak tam na wyjeździe ?
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:11   #84
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Witajcie

dzisiaj wróciliśmy od mojej mamy i jesteśmy przeeeszczęśliwi że jesteśmy w domku już. Mimo iż tęsknię za rodziną to Tż nie miał serca nas zostawiać a Kasia bardzo go pilnowała można by powiedzieć. Po powrocie Kasia była Panią domu, rządziła i mądrzyła się na całego, także mamy etap Kasia domatorka

dzisiaj też spadł tam śnieg sporo nawet ale z pośpiechu przy pakowaniu nie mam ani jednago zdjecia w tym pięknym białym puchu z Kasią w roli głównej eh

Wieczorek mamy z mężem także papa do jutra
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:15   #85
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Kuba zasnął , ale cos od dwóch dni jakoś nie może się wyciszyć i zasypia prawie godzine , nie wiem czy cos go męczy czy o co chodzi , rzuca się , przewala , masakra , przed snem miał 38 i dałam mu ibum w nocy mu zmierzę temp i zobaczymy czy bedzie czy nie , poczekam jak jutro też wieczorem bedzie miał 38 to do lekarza na wtorek się zarejestruje , on tak kaszle dziwnie nie wiem od czego, ale kataru nie ma w ogóle , kaszel suchy taki z krtani chyba hmmm , nic obserwuję jutro , spacer odpuszczamy , jutro gry i zabawy w domu , zobaczymy jak nocka nam dzisiaj minie , Kuba miał wylądować w swoim pokoju dzisiaj, ale jeszcze odpuszczam :/ , aha i w ogóle mi dzisiaj mocno zwymiotował i też nie wiem , poprostu nagle , ja też się coś kiepsko czuje , gardło mnie od rana boli , a teraz mi nie dobrze , nie wiem czy czegoś nie podłapaliśmy :/ , no nic odezwe się jutro jak to się u nas rozwija
dobranoc
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:41   #86
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
kurcze teraz coś Kubuś zaczyna chyba chorować , cos brzydko pokasłuje i ma podwyższoną temperature, chyba od tego ostatniego spaceru tak ma , bo mu nogi zmarzły, kurcze gdybym zauważyła wcześniej, że temperatura ma wyższą to bym z nim na spacer nie szła :/, a tak dwie godziny lataliśmy po dworze :/
Zdrówka Kochanemu Kubusiowi
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 06:42   #87
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Zdrówka Kochanemu Kubusiowi
Dziękuję
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 06:43   #88
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Z nami koszmarna noc,mlody obudzil sie o 2 i do rana co jakis czas sie przerbudzal,masakra jakas,chyba pelnia na/niego tak dziala.
U mnie zimno -5 wiec w nocy musialo byc zimniej,dzis/spacer sobie odpouszcze bo Kuba sie slini i chodzi z ciagle otwarta buzia i boje sie zeby gradla sobie nie zawalil.

Monika
Jak nocka,jak/Kubus sie czuje,wczoraj/tylko przeczytalam/ze cos go bierze,zdrowka/dla ciebie i Kuby

My juz po sniadaniu wskoczylismy do lozka i sobie lezymy.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 06:53   #89
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
My dzisiaj zaczęliśmy wcześnie dzień , bo już o 6:30 , Kuba wstał i coś płakał , chciało mu się jeszcze spać, ale nie mógł sobię znaleźć miejsca a ja go nie usypiałam jakoś specjalnie, tylko wzięłam do siebie dom łóżka i tak leżeliśmy jeszcze z 30 min , liczył ile mam palców na ręce i on ma i jakoś czas zleciał, w końcu się rozbudził , nocka super, ja o 3 się przebudziłam , dałam mu pić i sparwdziłam gorączkę gorączki nie miał i nie ma teraz , nie wiem czy cos go boli, bo jest radosny jak zawsze , mnie trochę drapie w gardle tylko , zrobiłam sobie kawke i zaraz lecę wypić, bo mi pachnie tutaj mocno , dzisiaj na dwór nie wychodzimy , nie ryzykuję , ciekawe jak do wieczoraj się bedzie Kuba czuł, czy gorączkę bedzie miał czy nie , wczoraj szalelismy dwie godziny na dworze i może od tego ten jego wczorajszy stan hmmm

Aroli się nie odzywa, może ... , hehe teraz to już jak na szpilkach

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Z nami koszmarna noc,mlody obudzil sie o 2 i do rana co jakis czas sie przerbudzal,masakra jakas,chyba pelnia na/niego tak dziala.
U mnie zimno -5 wiec w nocy musialo byc zimniej,dzis/spacer sobie odpouszcze bo Kuba sie slini i chodzi z ciagle otwarta buzia i boje sie zeby gradla sobie nie zawalil.

Monika
Jak nocka,jak/Kubus sie czuje,wczoraj/tylko przeczytalam/ze cos go bierze,zdrowka/dla ciebie i Kuby

My juz po sniadaniu wskoczylismy do lozka i sobie lezymy.
współczuję nocki u nas noc dobrze o dziwo, na razie chyba falowo jest co jakiś czas raz dobrze, raz źle, Kuba dobrze, ale teraz właśnie słyszę ten jego kaszel znowu , no nic raczej na cód nie liczyłam, że odziwo mu przez noc przejdzie, ale na razie bez gorączki jest , na dwór na pewno nie wychodzimy dzisiaj , u mnie niby -2 pokazuje
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 07:08   #90
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Chyba większość dzieci ma teraz problemy ze spaniem. Kasia ma to samo. A to wierci sie a to zakaszlnie. A to marudzi a to walnie w szczebelki. Myślałam że to przez zmiane otoczenia i łóżeczka ale wróciliśmy i jest to samo..może mniej bo nie śpię z nią w pokoju i nie budzi się od mojego kręcenia się na łóżku ale jednak pozostało takie wczesne przebudzanie i wiercenie się.

Taki biometr niekorzystny widocznie.

Małż pojechał do domu mamy by zabrać opony zimowe. Mieliśmy dzisiaj wracać ale zimy sie wystraszylismy. Bo przed wyjazdem nie chciał zmieniać...uznał że da radę na letnich.no i dał ale i tak się bał bo wrociliśmy wczoraj..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Monika. Dobrze ze chociaż noc spokojna.
Mamuska obyś miała dzisiaj chwilę wytchnienia po tej nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015

Edytowane przez KasiaKasiaWiki
Czas edycji: 2016-11-14 o 07:06
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.