Rozmiarówka w CCC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 12:30   #1
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166

CCC, Ambra, Kangur - jakość butów


witam!
Proponuję, abyśmy wypowiedziały się na temat jakości i solidności butów zakupionych w ww. sklepach. Ceny są tam niewątpliwie kuszące, wzory czasem też ciekawe. No właśnie, ale jak z jakością? Ja po 2 nieudanych zakupach w Ambrze i Kangurze zaczynam się zastanawiać, czy nie zacząć omijać tych sklepów szerokim łukiem. Zamszowe buciki z Ambry zniszczyły się z wierzchu dosłownie po dwóch wyjściach, na skórze zostały jakieś obtarcia i łyse placki, podczas gdy zamszowe butki z Wojasa służyły mi dłuuuugo i w nienagannym stanie zanim w końcu poległy Natomiast balerinki ze sztucznej skórki z Kangura (skórka nie była z kangura, bo jakoś to makabrycznie zabrzmiało tak extremalnie obtarły mi nogi, że po prostu je wyrzucam. W życiu miałam 3 pary glanów, i żadne nigdy tak mnie nie załatwiły, jak te z pozoru niewinne buciki.

A jakie są Wasze wrażenia z zakupów w ww. sklepach z butami?

Pozdrawiam!
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:37   #2
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Buty "Lasocki" sprzedawane w CCC są całkiem przyzwoicie zrobione, nie niszczą się w oka mgnieniu (choć każde buty potrafię szybko "załatwić"-ekspresowy niszczyciel butów się przedstawia) Miałam też 2 pary zwyczajnych jednokolorowych japonek-plażówek z CCC kupionych za psie pieniądze. Przez 3 lata intensywnego używania ich stan nie pogorszył się znacząco. Niestety, wiele butów w tych sklepach to już na pierwszy rzut oka tandeta.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:42   #3
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Ja jestem zniechęcona do zakupów w CCC. Buty zimowe okazały się butami na jeden sezon, a buty zamszowe (mimo odpowiedniej pielęgnacji preparatami do zamszu) nie nadawały się do użytku po tym, jak zmokły podczas deszczu A, jeszcze jedno, nie były to buty tanie
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:45   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Buty z Wojasa mają rewelacyjną trwałość. Moja mama ma dwie pary już od kilku dobrych lat i wciąż służą doskonale, chociaż warunki do chodzenia niekiedy ekstremalne.
Ja mam letnie buty z CCC Lasockiego (z poprzedniego lata) i też jestem zadowolona. Troszkę zamsz na pięcie i przy palcach się starł, ale to było do przewidzenia, zupełnie to nie przeszkadza, bo nie widać.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:46   #5
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

ja rzadko w ogole chodze do ww sklepow - bo nie podobaja mi sie z reguly tam fasony...
choc buty marki lasocki sprzedawane w CCC sa przyzwoite - nawet nieraz fajnie wygladaja, kupilam nawet kiedys 1 pare lasocki w ccc - sandalki na szpilce czarne i kilka sezonow mi sluzyly jakosc nawet ok ale to jedyna przygoda z ta marka w mojej modowej historii...
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
- Audrey Hepburn
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:56   #6
daka
Raczkowanie
 
Avatar daka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

mam balerinki C.Barson z CCC , po tygodniu użytkowania rozciągnęły się i spadają pomimo tego , że kupiłam o rozmiar za małe
__________________
...i walk this empty street,
on the Boulevard of broken dreams...
daka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:58   #7
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

jesli juz kupuje tam buty to takie, ktore sa niedrogie i nie bedzie mi szkoda kiedy sie zniszcza. w ccc byly ostatnio fajne kordonkowe baleriny clara barson i wzielam sobie od razu dwie pary bo identyczne buty w pull&bear bylyd wa razy drozsze jesli lato bedzie rownie cieple i suche jak poprzednie to do wrzesnia mi te buty posluza.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 13:01   #8
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
Buty z Wojasa mają rewelacyjną trwałość. Moja mama ma dwie pary już od kilku dobrych lat i wciąż służą doskonale, chociaż warunki do chodzenia niekiedy ekstremalne.

Mój chłop kiedyś kupował tylko buty Wojasa, na inne nawet oślisko nie chciało spojrzeć. Rzeczywiście wytrzymałe były.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:13   #9
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość

Mój chłop kiedyś kupował tylko buty Wojasa, na inne nawet oślisko nie chciało spojrzeć. Rzeczywiście wytrzymałe były.
moj do tej pory tylko wojasa kupuje. bo najwygodniejsze i najtrwalsze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:22   #10
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Kupiłam kiedyś w Ambrze kozaki... po kilku miesiącach zaczęły się robić takie pęcherzyki na kozaku co bardzo brydko wyglądało... i miałam problem z reklamacją i sie nie udało :/
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:22   #11
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość

Mój chłop kiedyś kupował tylko buty Wojasa, na inne nawet oślisko nie chciało spojrzeć. Rzeczywiście wytrzymałe były.
Ja też szczerze mogłabym chodzić całe życie w bucikach Wojasa (moje cielaczki kochane ), ale postanowiłam się zacząć bardziej kobieco ubierać, a oni nie mają zbyt wielu typowo damskich fasonów.I teraz głupia mam nogi pozdzierane do krwi, bardzo to kobiece, nie powiem Ale będę próbować dalej. Może w Deichmanie....
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 13:29   #12
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

a mi bardzo nie podoba się jakość butów z Deichmann'a ; ]
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:23   #13
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

odradzam buty z CCC i Ambry.
W kozakach z CCC odkleiła się podeszwa. Nie mogłam już w nich chodzić bo ciągle miałam w noch mokro. A w sandałkach urwał sie pask.
Natomiast w Ambrze buty są, fakt, ładne i mają ładne wzory. Ale ta jakość... :/ Z zamszu na butach nic nie zastało...
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:38   #14
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

A ja z Lasockiego jestem totalnie niezadowolona, nigdy więcej tej marki na moich stopach. Wygodne może i są, ale co do jakości, to mam duże zastrzeżenia - zarówno zimowe, jak i wiosenne buty tej marki bardzo nieładnie i bardzo szybko straciły fason (jedne były zamszowe, drugie skórzane). Jak za tą cenę, to nie warto. Zwykłe buty "niskopółkowe", tylko z odpowiednią kampanią marketingową, na którą i ja, przyznaję, dałam się nabrać i z zawyżonymi cenami.

A w Ambrze są chyba buty marki Syrena? Mam letnie klapki Syreny, bardzo jestem zadowolona, no i moja mama pamięta tę markę, mówi, że to kiedyś były najlepsze buty, po które stało się w kilometrowych kolejkach.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:48   #15
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

a ja kupiłam sobie tej zimy kozaczi C.Barson z CCC i rozwalił mi się zamek w lewym bucie:/ pod koniec zimy "na szczęście"
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:50   #16
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

ja również nie jestem specjalnie zadowolona z jakosci butów z w/w sklepów
buty zimowe z CCC to tragedia z balerinami z Ambry nie jest lepiej-> rozciągnęły sie po kilku dniach
choc musze się przyznac, że mam buty z CCC które mają 3 lata i nadal jakoś wyglądają i nadają się jeszcze do chodzenia
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:56   #17
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

A ja lubie buty z CCC. Miałam juz kilka par i z Lasockiego i z Clary Barson i nie mam jakichś specjalnych zastrzeżeń. Więcej problemów miewam z butami z Deichmanna, które zawsze mnie obcieraja na poczatku, ale i tak nie moge sie im oprzeć. Wracając do CCC, to mnie sie nigdy zaden bubel nie trafił. Reszty sklepów z tematu nie testowałam. A markę jaką jeszcze polecam to Ryłko - to sa buty na lata. Drozsze, ale jakośc świetna.
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 07:32   #18
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Łoj, jakość butów z Deichamnna to dopiero porażka Moje zimowe (!) saszki wytrzymały (zaznaczam, zimę mieliśmy w tym roku wyjątkowo łagodną) - 1 miesiąc!!! Obtarła się "farba" z wierzchu - w sensie zlazła cała skóra z butów, potem okazało się jeszcze, że są nieszczelne i przepuszczają wilgoć, a na koniec okazało się, że obcasy ścierają się jak gumka myszka, a czubek buta wygląda jak rozdziawiona paszcza Poleciały do śmieci, na szczęście bez żalu, bo były niedrogie.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 08:52   #19
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

nie jestem zadowolona z jakości butów w ccc kupiłam kozaki które wytrzymały trzy miesiące ,a potem poprostu pękła podeszwa i zaczoł odchodzic z nich materiał .a takie tanie nie były
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 19:28   #20
*Camilla*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

w tamtym roku kupiłam sobie na zime kozaki w sklepie CCC no i niestety o 3 miesiącach się komplenie rozleciały mam też balerinki zakupione tam i jak narazie mam je rok i nic im nie dolega ale może dlatego że nie chodze w nich za często
*Camilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 21:45   #21
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Czyli wniosek z tego taki, że nie warto robić tam zakupów?:P
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 23:32   #22
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

no wlasnie...
to gdzie warto? I ceny ludzkie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 00:05   #23
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Ja miałam z Ambry zamszowe kozaczki - powiem tak - jeden sezon i... w miejscu palców podeszwa przedarła się do dziur, same noski obdarły się już po kilku wyjściach. Jakoś nie mam zamiaru już niczego kkupować z Ambry. Z butów z Deichmanna jestem zadowolona, z CCC - na razie testujemy męskie i spisują się, licząc, że zostały kupione z myślą o chodzeniu pieszo
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:13   #24
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Łoj, jakość butów z Deichamnna to dopiero porażka .
Fakt,jakos butow z tego sklepu jest nieciekawa, ale za to czesto maja bardzo fajne wzornictwo. Czesto zauwazylam mają wzory , ktore sa totalna kopią firmy, ktorej średnia cena buta to 600 zl.
Wiec akurat w tym przypadku oplaca sie kupic buty z tego sklepu i po jednym sezonie wyrzucic do smieci.
Co do CCC, kiedys ich jakos byla staszna, teraz jest coraz lepiej. Mam sandaly z zeszlego roku i trzymają sie w miarę dobrze .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:33   #25
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

mam jedne sandałki z ambry, trzymają się dobrze
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:38   #26
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Z CCC miałam kozaki - jakość fatalna, niszczą się bardzo szybko, nie wytrzymają nawet sezonu, i to przy lekkiej zimie.
sandałki za to są ok, a nawet bardzo ok, wytrzymają parę sezonów

Z Deichmana mam sandałki na szpilce i też spisują się świetnie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:41   #27
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Z CCC mialam takie ala adidaski na rzepy - jeden rzep sie szybko urwal ale na szczescie przyjeli do reklamacji i naprawili - zbyt dlugo butow tych nie nosilam, ale ogolnie byly ok. Teraz mam z CCC balerinki Clara barson, i szczerze jestem w szoku ze sie tak dobrze trzymaja, kupilam je w zeszlym roku i nosilam naprawde duzo, a one sa nietkniete, naprawde udany zakup (te belrinki to takie goralskie ala, za 59z, sa dalej do kupienia).
Co do Deichmana... szaszki - oprocz tego na w podeszwie zrobila sie dziura to nic wiecej sie z nimi sie stalo. Balerinki po miesiacu wygladaly tragicznie w kowbojkach na srodku ulicy odpadl mi obcas :lol; i czubki sie porozklejaly, naprawili to, ale popekala tez "skorka" , kiedys, kiedys kupilam takie biale sportowe butki i te to byly rewelacyjne - ze 2 lata je nosilam a taniocha. No i od 3 lat mam balerinki z cyrkoniami i je uwielbiam, swietnie sie trzymaja i sa mega wygodne.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:54   #28
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

JA w ambrze jakies 1,5 roku temu kupiłam balerinki (skórzane) i jestem naprawde bardzo zadowolona, nadal wyglądają jak nowe
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:24   #29
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

Ja jakieś 3 lata temu kupołam w CCC skórzane półbuciiki i do tej pory czasami w nich śmigam, bo wcale się nie zniszczyły.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 17:29   #30
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: CCC, Ambra, Kangur - jakość butów

A ja mam kilka par butów z CCC i rozwalila sie tylko podeszwa w jednych zimowych, nie bylo problemu z reklamacja i pekl mi obcas w szpilce (kiepski byl, bo ja na szpilach umiem chodzic i wina moja to nie byla, tymbardziej, ze pekl pionowo) i tu takze butki mi wymienily. Do tego z CCC mam moje ukochane polbuciki, ktore sa juz troche zniszczone ale chodze w nich juz 7 sezon Mozna tam znalezc fajne i wygodne buty, nawet na lata, ale trzeba poszukac bo niektore to szajs na pierwszy rzut oka a niektore sa baaardzo porzadne
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 14:19:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.