Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy warto przeprowadzić kurację oczyszczającą Huldry Clarka
Nie, zbyt dużo cierpienia mały efekt NIGDY WIĘCEJ! 2 28,57%
Jak ktoś ma zapędy samo-sadystyczne to TAK 0 0%
Tak, ale pierwszy i ostatni raz.Czułam sie jak rozjeżdżany asfalt 2 28,57%
Tak , ZDECYDOWANY wzrost energii życiowej i samopoczucia 3 42,86%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 11:35   #61
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

ja też sie skusiłam na takie oczyszczanie. Krótko biorę, ale do łazienki częściej niż wcześniej nie chodzę. Ciekawa jestem czy pod koniec oczyszczania, tj około marca będę sie lepiej czuła. tabletki są tak tanie, że stwierdziłam, że wypróbuję :P

PS Gisia bardzo mi się podoba cytat, ten który masz :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:29   #62
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

ten środek jest dostępny bez problemu w aptece??
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:35   #63
fabulous_bunny
Przyczajenie
 
Avatar fabulous_bunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gw
Wiadomości: 28
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

jest dostępny bez recepty i działa niesamowicie na cerę!
__________________
don't you cry tonight.. there's a heaven above you baby... ;*
fabulous_bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:49   #64
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

Cytat:
Napisane przez fabulous_bunny Pokaż wiadomość
jest dostępny bez recepty i działa niesamowicie na cerę!
niesamowicie? z gwarancją? nie mam tradziku, ale strefa T tłusta, czasem krostki, mały pryszcz... ale idelanie czystej nie mam.... wiec to moze mi pomóc?
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:05   #65
fabulous_bunny
Przyczajenie
 
Avatar fabulous_bunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gw
Wiadomości: 28
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
niesamowicie? z gwarancją? nie mam tradziku, ale strefa T tłusta, czasem krostki, mały pryszcz... ale idelanie czystej nie mam.... wiec to moze mi pomóc?
gwarancji nie daję na mnie działa idealnie. też nie mam cery trądzikowej, czasami się coś pojawi, a od kiedy zażywam detoxinal nie mam nic oczywiście do tego trzeba pić dużo wody

Pozdrawiam
__________________
don't you cry tonight.. there's a heaven above you baby... ;*
fabulous_bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:14   #66
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

wiesz, gwarancji ja też dać nie mogę, ale ja również nie narzekam. Na mnie działa super, cera mi się niesamowicie poprawiła. No i przede wszystkim wątroba już tak nie boli.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:21   #67
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

gwarancja to jest na sprzęt RTV :P heh a tak poważnie, to mnie się wydaje, że najlepszą gwarancją są zadowoleni konsumenci :P Jeżeli widzisz sporo pozytywnych opinii to na Ciebie też może zadziałać :P ja się właśnie mniej więcej tak na denoxinal skusiłam. No i nie żałuję
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 11:52   #68
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

ja jestem takim zadowolonym konsumentem :P na mnie denoxinal działa i z czystym sumieniem polecam moim koleżankom. A co :P każda z nas może być piękna
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:42   #69
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

skusiłam się, to dopiero początek... i na ten temat ostatnio rozmawiałam z moją kuzynką, którą stosowała inny środek oczyszczający. był to płyn który rościeńczała w litrze wody i piła cały dzień przez miesiąc... mówi ze tak oczyszcza, ze toksyny wychodzily jej wypryskami na twarzy, czy przy Denoxinalu jest też taki skutek uboczny? z tego co piszecie to nie, ale chciałabym się upewnić...
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:11   #70
pearlite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: G-ce
Wiadomości: 8
Dot.: Plastry detoks do stop

też mnie nurtuje ten temat... przeglądałam allegro i cieszą się one sporą popularnością... szkoda że żadna z osób, które je zakupiła nie chce się podzielić swoimi wrażeniami
pearlite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:04   #71
Tati Patar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Ja próbowałam już chyba wszystkich sposobów na oczyszczanie od głodówki przez same owoce do najróżniejszych tabletek i pigułek... Może i to działało, ale na krótko i nie przynosiło aż tak dobrego efektu jakiego oczekiwałam:/ Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która od jakiegoś czasu stosowała plastry detoksykujące ze sklepu
http://www.ibg.pl/index.php
Przykleja się je na stopy i one oczyszczają organizm z toksyn
PLASTRY
Efekty jakie osiągnęłam przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się, że zadziałają tak szyko i skutecznie. Po użyciu kilku plastrów moje samopoczucie zmianiło się diametralnie. Ogromną różnice można terż zauważyć w wyglądzie mojej skóry, włosów i paznokci. Jestem zachwycona i mogę wam polecić ten specyfik z czystym sumieniem Pozdrawiam
Tati Patar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:47   #72
alkoni
Raczkowanie
 
Avatar alkoni
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

a co z róznymi preparatmi oczyszczającymi? Zioła, różne inne rzeczy do picia. Działają?
alkoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:03   #73
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

No właśnie .. czy któraś z was ma jakieś doświadczenie z plastrami np. z allegro?
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:30   #74
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Plastry detoks do stop

a może jednak ktoś próbował ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:30   #75
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Plastry detoks do stop

podbijam, moze ktos uzywal i podzieli sie opinia?
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:01   #76
bombshell
Raczkowanie
 
Avatar bombshell
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Oczyszczanie organizmu - Denoxinal

też się zdecydowałam na denoxinal i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę, bo jak normalnie miałam ogromne sińce pod oczami tak teraz są niewielkie Cera też mi się znacznie poprawiła (żadnych ropnych niespodzianek )
Nie wiecie czy jak będę brała dłużej niż miesiąc to nic mi nie będzie? Bo kupiłam opakowanie z 60 tabletkami by brać na spółkę z mamą, ale ona bierze nieregularnie przez co nie wiem kiedy mam skończyć ;/ (a nie pamiętam kiedy zaczęłam;/)
bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 00:43   #77
vallkiria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry detoks do stop

Ja ogólnie nie polecam Kupiłam je na Allegro. Zapach tych ziółek jak dla mnie paskudny i potem przez cały dzień utrzymywał się na stopach, mimo kilkukrotnego szorowania :/ Żadnego działania oczyszczającego nie zaobserwowałam, (kolor po nocy był wciąż ten sam) Nie wiem, ile musiałabym tych plastrów zastosować, żeby się niby oczyścić, ale ja podziękowałam

Edytowane przez vallkiria
Czas edycji: 2009-09-09 o 00:52
vallkiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 17:04   #78
201606242119
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Kiedyś czytałam, że takie oczyszczanie organizmu poprzez głodówki, picie soków, wody, czy zażywanie jakiś preparatów itp. jest organizmowi zupełnie niepotrzebne, bo organizm sam potrafi się pozbyć toksyn, dzięki wątrobie, która stanowi filtr neutralizujący toksyny. A co więcej, takie oczyszczanie może powodować np. niedobór witamin i różnych mikroelementów. A samo oczyszczanie stało się modne głównie za sprawą firm zajmujących się sprzedażą preparatów detoksykujących.
Nie wiem na ile to prawda, może mógłby się wypowiedzieć o tym ktoś, kto się na tym zna?
201606242119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:53   #79
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Zrobiłam sobie 5 dniową głodówkę oczyszczającą i żałuję.
Wcześniej 5 dni przygotowywałam się do głodówki jedząc owoce i warzywa, podczas głodówki piłam dużo wody.
Po 5 dniach znajomy zmusił mnie do jedzenia. Zła odstawiłam głodówkę i dopiero wtedy zrozumiałam jak bardzo lubiłam swoje nogi sprzed głodówki. Były zgrabne, szczupłe, umięśnione, pupa podniesiona i ładnie zaokrąglona. Po głodówce zrobiły się z nich nieumięśnione patyki, a z pupy zostało połowę tego co było. Zrozumiałam, że wiele lat ćwiczeń poszło na marne.
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:00   #80
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Plastry detoks do stop

up up podnosze
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:48   #81
katarina2500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Mam nadzieje, ze nie trzeba w tej diecie trzymac sie jak w normalnej diecie takiego czegos jak : 8- sniadanie itp. Moja zmora
A ma sie podczas takiej diety sile na basen?
katarina2500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 22:10   #82
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Plastry detoks do stop

minęło już trochę czasu od ostatniego postu, może tym razem pojawią się jakieś opinie?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 03:01   #83
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Plastry detoks do stop

tez jestem zaintersowana, nikt ich nie probowal?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 05:08   #84
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez zytasia Pokaż wiadomość
Jakis czas temu czytalam o tym oczyszczaniu owocowym i teraz jedyne co udalo mi sie po dlugich bojach znalezc to ten watek
Od jutra zamierzam zrobic sobie takie min. tygodniowe oczyszczanie. Zakupilam juz niezbedne rzeczy (mikser i wyciskacz do sokow)
No i teraz pytania do Was, bo ja sie na tym kompletnie nie znam (zawsze olewalam maseczki, oczyszczania, diety, kosmetyki - przyjmowalam siebie taka jaka jestem a jak mi sie cos nie podobalo to ograniczalam to do marudzenia ostatnio mi cos jednak odbilo, kupilam tabletki na skore, wlosy i paznokcie, planuje oczyszczanie i, z czym bedzie najwiecej problemu pewnie, zamierzam rzucic wreszcie te smierdzace ale tak cholernie smaczne papierochy! )
No ale do rzeczy. Nienawidze zielonej herbaty, jednak czytajac forum, stwierdzilam ze musi byc jakis sposob na picie tego, skoro tyle osob pije i na dodatek chwali! Dziwne, ale uwierzylam ze moze miec faktycznie "uzdrawiajace moce". Tak wiec poszlam do sklepu i zakupilam zielona herbate jednak ananasowo-grejfrutowa, bo "czystej" za cholere nie dalabym rady wypic. Czy to, ze ona jest smakowa powoduje ze gorzej dziala ?
To samo pytanie dotyczy wody. Nie znosze wody mineralnej czystej w sobie. Cos co pije musi miec smak. Jakikolwiek, byle nie smak wody Dlatego tez wszystkie wody ktore pije sa cytrynowe, truskawkowe lub brzoskwiniowe. Nadaja sie?
Mowilyscie o oczyszczaniu na samych cytrusach w sumie. Owszem, moge ograniczyc sie do jablek, grejfrutow, cytryn i pomaranczy, ale wolalabym to zrobic owocowo -warzywne, nie wylaczajac zadnych owocow ani zadnych warzyw. No, moze zmniejsze ilosc pozeranych bananow Sa jakies owoce czy warzywa, ktore moga w jakis sposob "zaszkodzic" temu oczyszczaniu?
No i co z owocami z puszki? Uwielbiam ananasy z puszki i czesto sobie jadam. Powinnam je sobie odpuscic na ten czas?
No i wreszcie ostatnie pytanie. Czy w tym oczyszczaniu jest jakis rygor godzinowy? Tak jak np w dietach przeroznych sniadanie o 8, obiad o 14, kolacja o 18 a potem juz zero jedzenia. Jestem totalnym podjadaczem, nie umiem np ogladac filmu i nie przegryzac czegokolwiek (choc najczesciej na szczescie sa to owoce) no a poza tym skoro zamierzam jednoczesnie rzucic palenie, to podjadanie bedzie chyba niezbedne by nie siegac po peta
Licze na szbka odpowiedz, bo oczyszczanie planuje zaczac od dzis!
A, no i zapomnialabym. Moge jesc slonecznik? Od 3 dni mam straszna ochote na pestki. Jutro bede jechala specjalnie do centrum (do polskiego sklepu, bo tu w sklepach znajde jedynie luskany i to w sumie tez w niektorych tylko, a ja sobie lubie sama dlubac ) i szlag mnie trafi jak sie okaze ze jechalam specjalnie po slonecznik, a nie moge go zjesc
Zielona herbata z aromatem na pewno jest gorsza,ale nie wiele

Woda smakowa to niestety... sama chemia nie polecam

Życzę udanego rzucenia palenia :P

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Tati Patar Pokaż wiadomość
Ja próbowałam już chyba wszystkich sposobów na oczyszczanie od głodówki przez same owoce do najróżniejszych tabletek i pigułek... Może i to działało, ale na krótko i nie przynosiło aż tak dobrego efektu jakiego oczekiwałam:/ Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która od jakiegoś czasu stosowała plastry detoksykujące ze sklepu
http://www.ibg.pl/index.php
Przykleja się je na stopy i one oczyszczają organizm z toksyn
PLASTRY
Efekty jakie osiągnęłam przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się, że zadziałają tak szyko i skutecznie. Po użyciu kilku plastrów moje samopoczucie zmianiło się diametralnie. Ogromną różnice można terż zauważyć w wyglądzie mojej skóry, włosów i paznokci. Jestem zachwycona i mogę wam polecić ten specyfik z czystym sumieniem Pozdrawiam
A propos moja mama uzywała Hydro Sany to taka wanienka z jonizatorem
.
Oczyszczająca
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:31   #85
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

ja oczyszczam organizm produktami Herbalife- błonniki, dużo wody, koktajle proteinowe- niskokaloryczne bomby witaminowo-mineralne, owoce, warzywa

oczyszczanie przebiega stopniowo, systematycznie, bez wycieńczenia organizmu
czuję się lekko, bez bólu głowy i zmęczenia
__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 09:46   #86
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Zielona herbata z aromatem na pewno jest gorsza,ale nie wiele

Woda smakowa to niestety... sama chemia nie polecam

Życzę udanego rzucenia palenia :P

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------


A propos moja mama uzywała Hydro Sany to taka wanienka z jonizatorem
.
Oczyszczająca
Zgadzam się co do wód smakowych - sztucznizna... Ale rozumiem, ze można mieć wstret do samej wody - też tak mam. Dlatego sobie "dosmaczam" sama - zmiast kupować wodę cytrynową, wyciskam cytrynę, albo innego cytrusa, w sezonie fajnie smakuje też z sokiem z wiśni, jego zawsze z owoców dużo wycieka, a niewiele trzeba na zaromatyzowanie wody, bo kwaśny. Wychodzi zdrowiej i smaczniej.

Stosowałam różne plastry na nogi, rzeczywiscie na Dalekim Wschodzie, gdzie mieszkam, są dość popularne, ale nie zauważyłam żadnych efektów w "zakresie detoksykacji". Albo to się dzieje niezauważalnie gdzieś na poziomie komórkowym, czy cuś, albo ... to pic na wodę Jedyne, co odczuwałam, to pieczenie odparzonych miejsc - całą noc "pod klejem" , kilka dni z rzędu - nie mogło sie u mnie skończyć inaczej.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:09   #87
ado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

A ja słyszałam o innym niz diety sposobie na oczyszcanie organizmu, a mianowicie dzięki preparatowi o nazwie Colon Pack. Jest to miesięczna kuracja, opinie ludzi pozytywne, i takie oczyszcanie spokojnie na rok wystarczy. Osobą zainteresowanym podaje adres strony internetowej gdzie jest opisany ten produkt www.colonpack.pl , i jeśli ktoś bedzię miał jakieś info albo uwagi to piszcie bo przymierzam się do zakupu.Pozdrawiam
ado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:39   #88
sla_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:05
sla_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:54   #89
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez malwka87 Pokaż wiadomość
Ja od dzisiaj jestem na diecie warzywno-owocowej - okres 2-3 tygodnie. Jest to właśnie dieta oczyszczająca i odtruwająca. Właściwe oczyszczanie następuje po ok. 4-6 dniach, więc wydaje mi się, że 2 to trochę za mało. Z tym że wykluczone jest w tym czasie spożywanie produktów białkowych i tłuszczowych (a więc żadnego mięsa, nabiału, produktów mącznych). Najlepiej też zrezygnować ze słodkich owoców na rzecz tych kwaśnych: jabłka, grejfruty i cytryny
Cytat:
Napisane przez sweety21 Pokaż wiadomość
A czy słyszałyscie cos o diecie warzywno-owocowej Dr Ewy Dąbrowskiej? Któraś z Was moze stosowała taka kurację? Słyszałam że podobno przynosi wspaniałe efekty ale nie próbowałam na własnej skórze.
Z tego co wiem to trwa od 2 do 6 tygodni i je się warzywa ( oprócz strączkowych), owoce ( ale tylko jabłka, grejfruty i cytryny...tak tak...tylko to), oczywiscie świeze niesłodzone soki warzywne i owocowe ( z jabłek, grejfrutów i cytryn tylko), słabą herbatę , zieloną, czerwoną, ziółka, i oczywiscie duuuuużo wody . Wiem, że był wątek na ten temat ale nie był rozbudowany i wypowiedziało sie tylko parę osób, i to na temat tylko warzywno owocowej diety z wszystkimi owocami , ale nie było konkretnie o diecie Dr Dąbrowskiej. Może macie jakieś doświadczenia odnośnie takiego wewnętrznego oczyszczania organizmu.
Ja osobiscie robie sobie 2 dni warzywno owocowe w miesiacu, ale tak sobie pomyslałam czy może by nie spróbować przynajmniej 2 tygodnie takiego oczyszczania dietą panie Ewy Dąbrowskiej. Co Wy o tym sądzicie??
Serdeczne Pozdrowionka dla Wszystkich Wizazanek
Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
hmm, nie slyszałam jeszcze o tej diecie, ale po czesciowym przestudiowaniu ksiazki Michala Tombaka "Jak żyć długo i zdrowo"(przeslala mi ja jedna z wizażanek, za co serdecznie jej dziekuje) mam zupelnie inne patrzenie na temat oczyszczania organizmu. powiem wam jedno, nie jest to takie proste, jak sie wydaje...
Cytat:
Napisane przez malwka87 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam i właśnie skończyłam ją po 5 tygodniach. W swoim poście powyżej właśnie tę dietę miałam na myśli. Jadłam wszystko wg zaleceń (w książce dr Dabrowskiej jest dużo fajnych przepisów), nie miałam na sumieniu żadnych grzeszków a mimo to nie schudłam jakoś spektakularnie. W ciągu 5 tyg. jakieś 4 kg, straciłam tez trochę cm (głównie w biuście, ale i np. w biodrach ). Za to przestały zupełnie odzywać się moje problemy żołądkowe (pare tygodni przed tą dietą codziennie wieczorem bolał mnie brzuch). W kilku wątkach dziewczyny pisały różne zalecenia tej diety, co jeść, czego unikać itd., ale ja myślę że warto przeczytać książkę - jest niedługa, a zawiera dużo pożytecznych informacji, które trochę zmienią nasze spojrzenie na odżywianie.


Czytałam i tą, i tą książkę, więc diety te mogę z czystym sumieniem polecić, bo korzystałam. To świetny wybór i pewnie sama niedługo przejdę chociaż na 10 dni na tą dietę. 2 dni to niestety zbyt mało, ale wiecie, lepsze i zdrowsze na pewno to niż jedzenie w ciągu 2 dni fastfoodów, czy innych smażonych produktów. jednak to nie wystarcza, żeby oczyścić organizm.

Ah...no i oczywiście przed i w trakcie takiej diety bardzo pomocna jest lewatywa. (to odnośnie powyższego postu, które chyba jest jednak reklamą:P)

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2010-06-11 o 09:56
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:25   #90
beatak32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez Anullos Pokaż wiadomość
ja oczyszczam organizm produktami Herbalife- błonniki, dużo wody, koktajle proteinowe- niskokaloryczne bomby witaminowo-mineralne, owoce, warzywa

oczyszczanie przebiega stopniowo, systematycznie, bez wycieńczenia organizmu
czuję się lekko, bez bólu głowy i zmęczenia
W końcu prawidłowe podejście - prawie.

Sprostuję.

1. Błonniki - czy zdajesz sobie sprawę z tego że to jest martwy błonnik? Prawdopodobnie więcej szkody niż pozytku z niego. Polecam tzw. koktajle błonnikowe, czyli świeżo mielone ziarna siemienia lnianego. Błonnik w suplementach jest błonnikiem utlenionym, tak samo jak utlenia się wierzchnia część jabłka po przekrojeniu.

2. Bomby witaminowe - nadmiar witamin jest równie szkodliwy co ich niedobór.

Wystarczy prawidlowa pro-zdrowotna dieta - bez udziwień, zrezygnujcie z smażenia na olejach, jedznia przetworzonej żywności i będzie lepiej. Ja w swoim procesie oczyszczania skorzystałam jeszcze z zabiegow detox foot, w polaczeniu z dieta bardzo przyspieszylo proces powrotu do zdrowia. Pózniej sama kupilam taki aparacik, novigen detox. Tylko najwazniejsze: jak zatoksycznimy sie złą dietą to niczym innym sobie nie pomożemy. Stare powiedzenie: jesteś tym co jesz jest niezwykle prawdziwe Pozdrawiam i powodzenia w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
beatak32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 17:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.