Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 23:18   #841
tonie_ja
Raczkowanie
 
Avatar tonie_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 39
Pogotowie dla desperatki

Witam,
Nie bardzo wiedziałam pod który wątek sie podpiąć więc założyłam całkiem swój. Siedzę już tu kilka godzin i nadal nie wiem co dalej zrobić z włosami.Krótko i na temat: rozjasniłam je dzis ,na to położona farba c10 palette. Efekt jak na zdjęciu. Do żadnego fryzjera się na weekend juz nie dostanę , jedyna droga to rano do rossmana ;/ Czy może ktoś doświadczony się wypowiedzieć co dalej z tym zrobić żeby to szło w kierunku blondu nie rudego... Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak wyjśc między ludzi

Zdjęcie słabej jakości aczkolwiek cała góra włosów biała reszta złoty blond z lekką rudością
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0136.jpg (29,4 KB, 92 załadowań)

Edytowane przez tonie_ja
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:21
tonie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:58   #842
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pogotowie dla desperatki

Cytat:
Napisane przez tonie_ja Pokaż wiadomość
Witam,
Nie bardzo wiedziałam pod który wątek sie podpiąć więc założyłam całkiem swój. Siedzę już tu kilka godzin i nadal nie wiem co dalej zrobić z włosami.Krótko i na temat: rozjasniłam je dzis ,na to położona farba c10 palette. Efekt jak na zdjęciu. Do żadnego fryzjera się na weekend juz nie dostanę , jedyna droga to rano do rossmana ;/ Czy może ktoś doświadczony się wypowiedzieć co dalej z tym zrobić żeby to szło w kierunku blondu nie rudego... Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak wyjśc między ludzi

Zdjęcie słabej jakości aczkolwiek cała góra włosów biała reszta złoty blond z lekką rudością
* Jaki miałaś kolor PRZED rozjaśnianiem? Czarny (farbowany?), brązowy, rudy?
* Rozjaśniałaś tylko RAZ?
* palette WCALE nie zadziałała, bo masz włosy RUDE, są ciemniejsze niż palette, a farba farby nie rozjaśni
* blondu tak łatwo nie uzyskasz z rudości, możesz teraz kupić farbę, która ma w nazwie "blond", ale np. poziom 7-8 (czyli średni blond), najlepiej 7.1, włosy będą mnie rude, ale tak samo ciemne. Możesz wypróbować płukankę (niebieską na rude, fioletową na żółte, bo piszesz, że masz 2 kolory na głowie, trochę to trudne będzie...), ale efekt będzie minimalny.

Ja pewnie na twoim miejscu poszłabym po rozjaśniacz, żeby zrównać te rude od połowy włosów, ale ja jestem hardkorowcem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 14:24   #843
tonie_ja
Raczkowanie
 
Avatar tonie_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 39
Dot.: Pogotowie dla desperatki

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
* Jaki miałaś kolor PRZED rozjaśnianiem? Czarny (farbowany?), brązowy, rudy?
* Rozjaśniałaś tylko RAZ?
* palette WCALE nie zadziałała, bo masz włosy RUDE, są ciemniejsze niż palette, a farba farby nie rozjaśni
* blondu tak łatwo nie uzyskasz z rudości, możesz teraz kupić farbę, która ma w nazwie "blond", ale np. poziom 7-8 (czyli średni blond), najlepiej 7.1, włosy będą mnie rude, ale tak samo ciemne. Możesz wypróbować płukankę (niebieską na rude, fioletową na żółte, bo piszesz, że masz 2 kolory na głowie, trochę to trudne będzie...), ale efekt będzie minimalny.

Ja pewnie na twoim miejscu poszłabym po rozjaśniacz, żeby zrównać te rude od połowy włosów, ale ja jestem hardkorowcem
Dziekuje za jakąkolwiek odpowiedź

Też jestem typu hardcore.... Więc było to tak:
Włosy miałam brązowe oczywiście farbowane ,do połowy głowy bardziej juz swój kolor i konce nieco ciemniejsze. W zeszyłym tyg byłam u fryjera chciałam beżowe blond pasemka w takiej ilości żeby stopniowo uzyskac jednolity kolor. Niestety pani zrobila mi pasemka cienkiutkie jak niteczki że z lupą by ich szukać. Dlatego wczoraj podczas deszczu natchnęło mnie (tak ja która unika drogerii jak ognia )że sobie to poprawię. Kupiłam syoos 13-0 ultraintensywny rozjaśniacz i dałam sobie na 2 pasemka .Po 30 minutach kolor wyszedł fajnie więc...swiadoma że robię źle raz sie żyje....nałożyłam na całość . Efekt dość opłakany bo jeszcze polozyłam c10 palette i dostałam białego koloru z góry i złoto rudego na dole.
A dziś z samego rana poleciałam po garniera 111 trzymalam na koncach i 10 min na górze,schłodził kolor i wyszło o niebo lepiej. Oczywiscie nie byłabym sobą gdybym nie kupila jeszcze rozjasniacza w sprayu joanny i daje po koncach. Powiem ,że po każdym wyjsciu z łazienki jest lepiej . Mam płukanki szampony fioletowe itp wieć zobaczymy co dalej sie bedzie działo

Wrzucam foto story :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oop 060.jpg (33,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0136.jpg (29,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oop 066.jpg (31,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oop 086.jpg (35,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oop 087.jpg (35,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oop 090.jpg (35,0 KB, 72 załadowań)
tonie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 15:47   #844
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogotowie dla desperatki

Też wczoraj rozjaśniałam włosy a raczej żeby sprawdzić efekt - pasmo włosów. Kupiłam profesjonalny rozjaśniacz i oxy 3%, trzymałam 30 min tylko! a rozjaśniło mi mocno włosy Jestem strasznie zdziwiona Nie wiem czy to kwestia rozjaśniacza? Oxy miałam tylko 3% i myślałam że będę miała refleksy a nie rozjaśnione aż tak włosy Dzisiaj działam dalej - kolejne pasemko rozjaśniam ale 15 minut.

Sory za fote ale nie mogłam znaleźć tych włosów a teraz robiłam fote.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 220620101107.jpg (76,1 KB, 41 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 19:37   #845
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Pogotowie dla desperatki

....

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-05-17 o 18:31 Powód: znalazłam odpowiedz
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 22:11   #846
MilkaKarmelowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Marchewkowa głowa.

Potrzbuję pomocy, gdyż wpadłam dziś na pomysł, że zrobię sobie samodzielnie ombre. Użyłam L'Oreal Wild Ombres do najciemniejszych włosów (gdyż włosy miałam prawie czarne). Niestety nie pomyślałam o tym, że w marcu farbowałam je farbą półzmywalną, przez co pomimo maksymalnego czasu przeznaczonego na rozjaśniacz L'Oreala moje włosy stały się marchewkowe. Słyszałam, że można je rozjaśnić kolejnym rozjaśniaczem, ale obawiam się, że otrzymam efekt odwrotny do zamierzonego - to znaczy włosy jeszcze bardziej marchewkowe. Kolejną opcją jest ponoć farba popielaty blond (taka, która zawiera fioletowe pigmenty, a przynajmniej tak mi się wydaje), niestety nie znam takiej farby i nawet nie wiem jak ją znaleźć. Proszę o niezwłoczną pomoc!
MilkaKarmelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 10:16   #847
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Marchewkowa głowa.

Cytat:
Napisane przez MilkaKarmelowa Pokaż wiadomość
Potrzbuję pomocy, gdyż wpadłam dziś na pomysł, że zrobię sobie samodzielnie ombre. Użyłam L'Oreal Wild Ombres do najciemniejszych włosów (gdyż włosy miałam prawie czarne). Niestety nie pomyślałam o tym, że w marcu farbowałam je farbą półzmywalną, przez co pomimo maksymalnego czasu przeznaczonego na rozjaśniacz L'Oreala moje włosy stały się marchewkowe. Słyszałam, że można je rozjaśnić kolejnym rozjaśniaczem, ale obawiam się, że otrzymam efekt odwrotny do zamierzonego - to znaczy włosy jeszcze bardziej marchewkowe. Kolejną opcją jest ponoć farba popielaty blond (taka, która zawiera fioletowe pigmenty, a przynajmniej tak mi się wydaje), niestety nie znam takiej farby i nawet nie wiem jak ją znaleźć. Proszę o niezwłoczną pomoc!
Myślę, że musiałabyś zrobić dekoloryzację końcowek i poźniej nałożyć farbę. Chociaż nie wiem jak to wyjdzie na juz rozjaśnianych. Kolejny rozjaśniacz nada im żołty kolor. Po farbie rozjaśniającej popielatej też nie wyjdzie idealny blond, tylko kurczak.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 17:01   #848
sprajtt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
rozjaśnienie włosów

piszę, ponieważ naprawdę nie wiem już co mam zrobić ze swoimi włosami i liczę na jakąś radę !! mój naturalny kolor włosów zaginął już dawno temu, a jest to ciemny blond. Kolorem, który miałam przez jakieś 2 lata był brąz zawsze troszkę inny, ale generalnie ciemny brąz. chciałabym wrócić do mojego koloru.. więc pierwszym krokiem jaki podjęłam było rozjaśnienie całości włosów dekoloryzatorem garniera, wyszedł jakiś suchar i w sumie rozjaśniło mi włoski może o 2 tony max, a w dodatku 3 cm od nasady są jakieś pomarańczowe, no ale nie poddałam się pofarbowałam color mask'iem na złoty blond i wyszedł w sumie ładny średni złoty brąz. trochę się spłukały i pofarbowałam ciemnym blondem i wyszły bardzo fajnie , ale są jasno brązowe do góry a na dole różnie generalnie ciemniejsze. i teraz nie wiem jakim rozjaśniaczem robić znowu i jaką farbę nałożyć później, bo docelowo chcę mieć takie wlosy:

http://wallpapersget.com/wp-content/...n-Lingerie.jpg

..no a są ciemniejsze jeszcze i w dodatku mają rudawy połysk u nasad .
mam grubaśne włosy więc może dlatego też mi słabiej chwyta.
jaką farbę i rozjaśniacz polecacie? i myślicie , że jeżeli nawet wyjdzie po rozjaśnianiu rudo, bo domyślam się, ze tego nie uniknę.. to jaką wybrać farbę żeby to pokryła?
chcę się zabrać za to jutro , więc cenna będzie dla mnie każda rada!!!!!

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Pomocy!!!!!!!!!!
sprajtt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:02   #849
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnienie włosów

hej odnośnie rozjaśniacza, polecam Vincent Ledier. saszetka 5 zł a nie niszczy, jest fryzjerski. wstaw najlepiej fotkę swoich obecnych włosów. masz je nierówne, więc bazowałabym nie na rozjaśnianiu całości, ale na kąpielach rozjaśniających na części.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:03   #850
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: rozjaśnienie włosów

Słuchajcie, wczoraj miałam "kąpiel rozjaśniającą" z większą połową 9% i troche 6%. Moje włosy trzymają się bardzo dobrze, pomimo, iż musiałam po rozjaśnianiu pomalować (wyszła marcheweczka). Rozjaśniam do jasnego blondu z farbowanego ciemnego blondu (mój naturalny też ciemny blond, malowałam na ten sam kolor bo malowałam wcześniej farbami o ciepłym odcieniu, gdy ja jestem typowym latem). Pomalowałam farbą która była w domu (bardzo bardzo jasny blond garniera). Niby jest różnica, ale nadal nie zadowalająca i do tego kolor nadal jest ciepły, a ja muszę mieć chłodniejszy odcień. Czy teraz mam pomalować jakąś super jasną farbą, czy jeszcze użyć rozjaśniacza? Jestem zielona w farbowaniu włosów...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:04   #851
victoria_11
Przyczajenie
 
Avatar victoria_11
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziewczyny!

Potrzebuję Waszej porady - w lutym rozjaśniałam włosy
(u fryzjera, rozjaśniaczem) z ciemnego brązu na miodowy blond.
Obecnie mam kolor włosów ze zdjęcia, czy myślicie, że w czerwcu znów mogę rozjaśnić włosy? Trochę obawiam się, że znacznie osłabi to moje włosy :/
Zdaje sobie sprawę, że tak czy inaczej będą one zniszczone (2 lata temu schodziłam z czarnego koloru na brąz, więc byłaby to moja 3 dekoloryzacja)

Docelowo marzy mi się kolor włosów Rihanny.

Proszę Was o opinię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rihanna_blond_hair.jpg (65,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (14,0 KB, 40 załadowań)
victoria_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 11:52   #852
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

jeśli zdjęcie jest Twoim aktualnym to nie masz zniszczonych włosków a przynajmniej na nim tak nie wyglądają. jeśli dbasz o włosy i wybierzesz dobry, nie za mocny rozjaśniacz to tak, możesz je rozjaśnić. tylko pamiętaj o dobrym nawilżeniu.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wczoraj miałam "kąpiel rozjaśniającą" z większą połową 9% i troche 6%. Moje włosy trzymają się bardzo dobrze, pomimo, iż musiałam po rozjaśnianiu pomalować (wyszła marcheweczka). Rozjaśniam do jasnego blondu z farbowanego ciemnego blondu (mój naturalny też ciemny blond, malowałam na ten sam kolor bo malowałam wcześniej farbami o ciepłym odcieniu, gdy ja jestem typowym latem). Pomalowałam farbą która była w domu (bardzo bardzo jasny blond garniera). Niby jest różnica, ale nadal nie zadowalająca i do tego kolor nadal jest ciepły, a ja muszę mieć chłodniejszy odcień. Czy teraz mam pomalować jakąś super jasną farbą, czy jeszcze użyć rozjaśniacza? Jestem zielona w farbowaniu włosów...
jeśli już masz jasny jasny blond to myślę, że powinnaś spróbować farby rozjaśniającej. np. Wella Koleston 12 poziom. mieszasz ją z oxy 12%. oxy dajesz dwa razy tyle co farby. powinna rozjaśnić 2-3 tony. dodatkowo np. 12.16 jest pięknie chłodna
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 09:32   #853
victoria_11
Przyczajenie
 
Avatar victoria_11
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

dziękuję za odpowiedź
victoria_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:30   #854
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:27   #855
victoria_11
Przyczajenie
 
Avatar victoria_11
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

mam nadzieję, że kolor Rihanny mi wyjdzie mam nadzieję, że tak dużo nie będzie trzeba rozjaśniać
victoria_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 21:11   #856
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziękuję pięknie za pomoc a mogę spróbować 12 z Wellatonu? Bo ta farba ma chyba 12%... nie jestem pewna, ale wtedy raczej znowu będę miała żółtko na głowie, a nie chłodny odcień... Dziekuję jeszcze raz, moje włosy odratowane gencjaną, więc nie wyglądam jak kurczak
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 07:28   #857
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej hej, mam pytanie
Wczoraj umyłam włosy i jak zwykle nałożyła Jantar na skórę głowy. Mam farbę Koleston 10.16 i oxy 9%. Chciałam ufarbować włosy jutro, kiedy będą trochę tłuste, jednak nie wiem, czy mogę po tym jantarze, boję się, że jakoś zareaguje. Czy lepiej umyć włosy i nic na nie nie nakładać?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:13   #858
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

przechodze z farbowanego brazu na blond
oczywiscie ciagle mam rude włosy
dzis pofarbowałam kolejny raz farba, odcien 11.1 czyli superjasny popielaty blond
bardzo zdziwiło mnie ze odrost równiez jest rudy
naturalnie mam włosy ciemny/mysi blond
nie ma szans zeby nawet naturalne zafarbowac na chłodny blond farbą?

te jasne to pasemka robione rozjasniaczem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3552.jpg (146,7 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Olenka20
Czas edycji: 2013-05-28 o 14:17
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:21   #859
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Pokaż wiadomość
przechodze z farbowanego brazu na blond
oczywiscie ciagle mam rude włosy
dzis pofarbowałam kolejny raz farba, odcien 11.1 czyli superjasny popielaty blond
bardzo zdziwiło mnie ze odrost równiez jest rudy
naturalnie mam włosy ciemny/mysi blond
nie ma szans zeby nawet naturalne zafarbowac na chłodny blond farbą?

te jasne to pasemka robione rozjasniaczem
Jeśli Ci przeszkadza ta rudość to spróbuj ochłodzić gencjaną lub fioletowymi szamponami
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 14:23   #860
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

nie chodzi o to czy przeszkadza czy nie przeszkadza
tylko czy nie ma szans na normalny chłodny blond nawet na naturalnych włosach?

fioletowy szampon jest paskudny, taki wysuszający, nie znoszę go stosować
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 16:49   #861
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Trzymam koleston 10.16 już pół godziny (użyłam połowy farby na same odrosty) i moje włosy są beżowe jeszcze 20 minut, chyba ich nie ruszy
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 17:43   #862
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

jeszcze raz sie przygladam i wyszło mi na odrostach to co obiecywali na probce przy moim naturalnym odcieniu włosów, wiec w sumie nic dziwnego :/
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:46   #863
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

A mi wyszło coś takiego.. nakładać jutro resztę kolestonu, czy kupić rozjaśniacz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0478.jpg (33,4 KB, 79 załadowań)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:08   #864
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

ten jaśniutki blond Ci wyszedł pięknie. ja bym tylko na te ciemne części dała kąpiel na chwilę. i potem maseczkę marion do blondu, tą ochładzającą. miałam podobnie jak sobie robiłam spód i mi pomogła
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:59   #865
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ten jaśniutki nie był farbowany, same odrosty, które wyszły chłodne, złote.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:24   #866
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

potrzebuje dalszej pomocy
opisze moze całą historie w jednym poscie
farbowałam włosy na brąz (pierwsze zdjecie), naturalnie mam ciemny/mysi blond
zachciało mi sie blondu, położyłam rozjasniacz joanny, wyszło tak jak na kolejnych dwóch zdjęciach
na to nałożyłam jasny popielaty blond (2 kolejne zdjecia), pozniej fryzjerka zrobiła mi pasemka rozjasniaczem (kolejne 2 zdjecia), teraz nałożyłąm superjasny popielaty blond (2 ostatnie zdjecia)

chce przede wszytstkim pozbyc sie rudego, a pozniej osiagnac kolor sredni, chłodny blond, jak na zdjeciu ostatnim

umowiłam sie na kolejne pasemka z rozjasniacza bo inaczej sie chyba nie pozbede tego rudego

czy dobrze robie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3279.jpg (53,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3285.jpg (57,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3286.jpg (157,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3298.jpg (109,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3299.jpg (106,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3416.jpg (98,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3422.jpg (102,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3552.jpg (146,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3554.jpg (127,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.jpg (43,9 KB, 20 załadowań)
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:53   #867
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Pokruszysz sobie tylko włosy, bo od rozjaśniania robiią się kruche i łamliwe, a jak nałożysz jeszcze raz rozjaśniacz (po raz 3) to nie wiem co ci na głowie zostanie mi się od rozjaśniacza włosy w palcach łamią, długich włosów nie masz, może poczekaj na odrosty i zetnij na krótko (jak ja) i zacznij zapuszczać naturalne, a potem dopiero farbuj? Mocno rozjaśnione włosy ci farby za pierwszym razem nie przyjma. Mi się brąz na 3 pasemkach wypłukał po kilku myciach.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:43   #868
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

na krotko nie zetne, w tej fryzurze sie dobrze czuje wiec bede ja miała dopoki mi nie odrosna te farbowane na ciemno pod spodem, pozniej mam plan zapuszczac

ale nie chce do tego czasu chodzic z rudymi włosami
włosy jakos bardzo mi sie nie zniszczyły, nie sa gumowate, sa miłe w dotyku, nie łamią się
a rozjasniac bede pasemkami a nie całość
mysle ze to lepsze wyjscie niz gdybym sama sie za nie zabrała rozjasniaczem
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:04   #869
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

No to skoro wiesz lepiej, to po co pytasz o radę? Idź do fryzjera, zrób pasemka, a potem wrócisz na ten wątek z pytaniem "mam suche/zniszczone/gumowate włosy, co robić" - mówię z własnego doświadczenia
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 14:15   #870
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

pytam bo moze np. farbowac po całości a juz nie rozjasniac?

bo jakbym chciała sciac na krotko i czekac az odrosną to bym sie nie brała w ogole za rozjasnianie i farbowanie

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

a jakbym pofarbowała u fryzjerki farba 8.1 lub 8.3 czy cos w tym stylu to wyszłoby normalnie bez rudego? czy rudy nie złapie?
wiem ze beda różnokolorowe ale to nie szkodzi
ważne, żeby nie były rude
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.