Letnie wyprzedaże 2017 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-23, 15:30   #211
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ale wiecie dziewczyny, to nie jest kwestia oszczędzania czy robienia na złość klientom. Tylko w czasie wyprzedaży pracownicy naprawdę nie wiedzą w co ręce włożyć tyle jest pracy. A tu jeszcze gdyby mieli odbierać zamówienia, przyjmować je do systemu, składować (a zupełnie nie ma na to miejsca), a potem jeszcze wydawać, to już w ogóle by tam kociokwiku dostali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To powinni zatrudnić więcej osób, albo wprowadzić inną alternatywę wysyłki. Owszem jest to na złość klientom i kwestia oszczędności. I oby im się to czkawką odbiło
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 15:35   #212
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Wiecie co, pisałam przed chwilą na wątku reserved ale napiszę jeszcze tu - zamówiłam sukienkę i torbę plażową w reserved. Właśnie mi napisali, że sukienki jednak nie mają i wysłali samą torbę. Co śmieszniejsze, weszłam przed chwilą na stronę i sukienka nadal jest w sprzedaży
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 15:42   #213
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Wiecie co, pisałam przed chwilą na wątku reserved ale napiszę jeszcze tu - zamówiłam sukienkę i torbę plażową w reserved. Właśnie mi napisali, że sukienki jednak nie mają i wysłali samą torbę. Co śmieszniejsze, weszłam przed chwilą na stronę i sukienka nadal jest w sprzedaży
Fajnie aktualizują...

Ja zrobiłam zdjęcia tej sukienki z Mohito i zaraz im na fanpage wrzucę bo nieładnie tak w kulki lecieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 15:43   #214
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To powinni zatrudnić więcej osób, albo wprowadzić inną alternatywę wysyłki. Owszem jest to na złość klientom i kwestia oszczędności. I oby im się to czkawką odbiło
Taaak, bo ludzie drzwiami i oknami walą żeby pracować w sieciówkach, nic tylko ich zatrudniać.

Ale spoko, to Twoje zdanie. A ja z dwojga złego wolę żeby coś takiego robili na złość klientom, niż na złość pracownikom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 15:45   #215
tofikus11
Raczkowanie
 
Avatar tofikus11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy z Waszego doświadczenia wyprzedane online rzeczy w Bershce wracają na strone ? Przegapiłam sukienke i się zastanawiam czy mam jeszcze szanse..

Zdarza się że wracają, trzeba obserwować
__________________
Good morning, good morning Love
tofikus11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 16:04   #216
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ale wiecie dziewczyny, to nie jest kwestia oszczędzania czy robienia na złość klientom. Tylko w czasie wyprzedaży pracownicy naprawdę nie wiedzą w co ręce włożyć tyle jest pracy. A tu jeszcze gdyby mieli odbierać zamówienia, przyjmować je do systemu, składować (a zupełnie nie ma na to miejsca), a potem jeszcze wydawać, to już w ogóle by tam kociokwiku dostali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no ja rozumiem, że lekko nie mają. Tylko kurcze jak wcześniej to ogarniali, bo z tego co pamiętam kiedyś można było do salonu dostawę w czasie wyprzedaży
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 17:40   #217
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Ale też wątpię, że dostawa faktycznie kosztuje ich 9 zł, skoro mają podpisane umowy z firmami kurierskimi. Jeżeli wyprzedaż zejdzie do najniższych cen i koszulka będzie kosztować 15 zł, a ja mam płacić 9 zł za wysyłkę to nie jest to w ogóle opłacalne
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 22:01   #218
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Jak myślicie kiedy będzie spadek cen w Mohito? Za tydzień? I w innych sklepach LPP?

Wy też tak macie że w sezonie dużo Wam się podoba a na wyprzedaży mam wrażenie że same szmaty? Okropne w dotyku materiały, takie szorstkie, sztywne i sztuczne. Albo znowu t-shirty lejące cieniutkie, taka lichota. Mówię tu o Mohito.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 22:30   #219
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy będzie spadek cen w Mohito? Za tydzień? I w innych sklepach LPP?

Wy też tak macie że w sezonie dużo Wam się podoba a na wyprzedaży mam wrażenie że same szmaty? Okropne w dotyku materiały, takie szorstkie, sztywne i sztuczne. Albo znowu t-shirty lejące cieniutkie, taka lichota. Mówię tu o Mohito.
taaak! + mam wrażenie że pochowali niektóre rzeczy
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 22:43   #220
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Taaak, bo ludzie drzwiami i oknami walą żeby pracować w sieciówkach, nic tylko ich zatrudniać.

Ale spoko, to Twoje zdanie. A ja z dwojga złego wolę żeby coś takiego robili na złość klientom, niż na złość pracownikom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Studenci może i się pchają do sieciowek. Coś w tym złego? 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy będzie spadek cen w Mohito? Za tydzień? I w innych sklepach LPP?

Wy też tak macie że w sezonie dużo Wam się podoba a na wyprzedaży mam wrażenie że same szmaty? Okropne w dotyku materiały, takie szorstkie, sztywne i sztuczne. Albo znowu t-shirty lejące cieniutkie, taka lichota. Mówię tu o Mohito.
Ja swoją przygodę z Mohito zakończyłam na dwóch bluzkach 😂 Przetrwały ledwie jeden sezon i od tamtego czasu mam uraz. A przeceny też mają raczej sreeeednie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 23:31   #221
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

No i jeszcze nie da się sprawdzić teraz dostępności w salonach :|
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 06:58   #222
monana48
Raczkowanie
 
Avatar monana48
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 225
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Calzedonia ruszyła 😉 przynajmniej na stronie internetowej spadki cen 😉
monana48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 07:04   #223
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

wiecie co? Ludzie rzeczywiście chyba się wypięli na LLP przez ten brak odbioru w salonie
pamiętam, że w zeszłym roku (czy 2 lata temu) kiedy zamówiłam coś do salonu podczas wyprzedaży to czekałam dobre kilka dni (3 albo 4 dni do momentu wysłania zamówienia). Teraz piszą, że wysyłka może się przedłużyć nawet do 6 dni, więc byłam na to przygotowana.

A tutaj:
Sinsay, zamówienie czwartek 18:00, wysyłka wczoraj 8:00, wczoraj też dostałam smsa że kurier w poniedziałek mi dostarczy paczkę.
Cropp, zamówienie wczoraj o 21:00, wysyłka dzisiaj 3:30.

No ludzie nie walą drzwiami i oknami na wyprze
dużo stracili przez brak odbioru w salonach
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 07:11   #224
monana48
Raczkowanie
 
Avatar monana48
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 225
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Dokładnie! Zamowienie z reserved i mohito z czwartu z samego rana kurier dostarczył wczoraj przed południem... A na stronach też widzę bez szaleństwa...sporo rzeczy dostepnych...
monana48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 07:23   #225
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez monana48 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Zamowienie z reserved i mohito z czwartu z samego rana kurier dostarczył wczoraj przed południem... A na stronach też widzę bez szaleństwa...sporo rzeczy dostepnych...
wczoraj i przedwczoraj były tylko problemy żeby cokolwiek zrobić na stronach bo wszyscy rzucili się na wyprzedaże, serwery zapchne, a tutaj zonk
od wczoraj wieczora strony chodzą bez najmniejszych zakłóceń
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 10:27   #226
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
wczoraj i przedwczoraj były tylko problemy żeby cokolwiek zrobić na stronach bo wszyscy rzucili się na wyprzedaże, serwery zapchne, a tutaj zonk
od wczoraj wieczora strony chodzą bez najmniejszych zakłóceń
Ja siedzę na ich stronach tylko żeby posprawdzać jak ceny zeszły i co przecenili. Dziwne, że takie problemy z serwerami na wszystkich sklepach, a z wysyłka szybko się ogarnęli. Nie ma co się rzucać teraz, bo zniżki małe.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 13:35   #227
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja siedzę na ich stronach tylko żeby posprawdzać jak ceny zeszły i co przecenili. Dziwne, że takie problemy z serwerami na wszystkich sklepach, a z wysyłka szybko się ogarnęli. Nie ma co się rzucać teraz, bo zniżki małe.
ja kupiłam to co wiem, że raczej już nie zejdzie, a które kupuję na każdej wyprzedaży (do wymiany, a stare do wyrzucenia), typu: gładkie t-shirty za 9,99, zestawy skarpetek, topy itd.
Czekam na większą przecenę niektórych bluz sportowych i sukienek
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 16:18   #228
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja kupiłam to co wiem, że raczej już nie zejdzie, a które kupuję na każdej wyprzedaży (do wymiany, a stare do wyrzucenia), typu: gładkie t-shirty za 9,99, zestawy skarpetek, topy itd.
Czekam na większą przecenę niektórych bluz sportowych i sukienek
skarpetki to u mnie też standard
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 17:13   #229
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Mnie ciekawi roznica w towarach oraz w cenach na stronie i w sklepie. Rozgladajac sie za innymi rzeczami, trafilam na meskie marynarki w hm. Cena czerwona 60 zl, na metce 279. Na stronie hm najtańsza (nie wiem czy ta sama) 68 zl, przecena z 220/230

wtf ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 18:47   #230
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Studenci może i się pchają do sieciowek. Coś w tym złego? 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------


Ja swoją przygodę z Mohito zakończyłam na dwóch bluzkach 😂 Przetrwały ledwie jeden sezon i od tamtego czasu mam uraz. A przeceny też mają raczej sreeeednie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic takiego nie powiedziałam, że coś w tym złego. Do 'mojej' sieciówki w mieście wojewódzkim nikt się nie pcha, wręcz przeciwnie. Powiedziałam z własnego doświadczenia.
Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi roznica w towarach oraz w cenach na stronie i w sklepie. Rozgladajac sie za innymi rzeczami, trafilam na meskie marynarki w hm. Cena czerwona 60 zl, na metce 279. Na stronie hm najtańsza (nie wiem czy ta sama) 68 zl, przecena z 220/230

wtf ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przypadku hm, sklepy internetowe i sklepy stacjonarne, to dwa osobne kanały sprzedaży, więc ceny mogą się różnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 19:43   #231
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi roznica w towarach oraz w cenach na stronie i w sklepie. Rozgladajac sie za innymi rzeczami, trafilam na meskie marynarki w hm. Cena czerwona 60 zl, na metce 279. Na stronie hm najtańsza (nie wiem czy ta sama) 68 zl, przecena z 220/230

wtf ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
W przypadku hm, sklepy internetowe i sklepy stacjonarne, to dwa osobne kanały sprzedaży, więc ceny mogą się różnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam funkcjonują osobno. Na e-sklep HM dużo osób się skarży na fb, że przesyłki idą bardzo długo itp.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 21:37   #232
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Potwierdzam funkcjonują osobno. Na e-sklep HM dużo osób się skarży na fb, że przesyłki idą bardzo długo itp.
Pisałam ostatnio do H&M w sprawie zwrotu. My wysyłamy do ich centrali, a oni odsyłają do Włoch. Nie wiem jak z wysyłką, ale zdziwiły mnie zwroty
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 09:13   #233
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

W sklepie online Reserved to muszą mieć straszny bałagan. Ja w kwietniu zamawiałam koszulki to zamiast koszulki basic białej zwykłej wysłali mi jakąś w paskudne wzory. Zupełnie inny model. To w sumie nie dziwie się,że w czasie wyprzedaży nie ogarniają. Mam wrażenie,że Reserved chce się dopasować do Zary. Przestali robić różne akcje rabatowe w trakcie sezonu, wyprzedaż zaczynają w tym samym czasie co ZARA...ale to wszystko i tak jakoś im nie idzie i daleko im do Zary jeśli chodzi o obsługę klienta.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 10:04   #234
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

kiedy można się spodziewać przecen Lasockiego w CCC ? wybrane przeze mnie japonki ani sandałki nie są jeszcze oznaczone ;/
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 13:31   #235
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
W sklepie online Reserved to muszą mieć straszny bałagan. Ja w kwietniu zamawiałam koszulki to zamiast koszulki basic białej zwykłej wysłali mi jakąś w paskudne wzory. Zupełnie inny model. To w sumie nie dziwie się,że w czasie wyprzedaży nie ogarniają. Mam wrażenie,że Reserved chce się dopasować do Zary. Przestali robić różne akcje rabatowe w trakcie sezonu, wyprzedaż zaczynają w tym samym czasie co ZARA...ale to wszystko i tak jakoś im nie idzie i daleko im do Zary jeśli chodzi o obsługę klienta.
O Mohito ktoś pisał, że chcą zrobić drugą Zarę, ale nie da się ukryć, że brak zniżek i jeszcze start wyprzedaży marek LPP dokładnie w tym samym terminie, to próba konkurowania. Czy udana to nie wiem. Tu najnowsze info m.in. o ich problemach ze skarbówką http://www.money.pl/gielda/wiadomosc...0,2335651.html
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 17:29   #236
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Taaak, bo ludzie drzwiami i oknami walą żeby pracować w sieciówkach, nic tylko ich zatrudniać.

Ale spoko, to Twoje zdanie. A ja z dwojga złego wolę żeby coś takiego robili na złość klientom, niż na złość pracownikom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest duże bezrobocie i znam wiele osób ze swojego otoczenia, już po studiach, które nie mogą nigdzie dostac pracy i chętnie poszliby choć do sieciówki.
Klienci kupujący w sklepach też gdzieś pracują zazwyczaj i też łatwo nie mają. Głupie tłumaczenia. Przez kilka dobrych lat robiłam w ten sposób zamówienia i naprawdę nie zauważyłam,żeby pracownice (zwłaszcza w Reserved) , gdzie paczki mają pod ladą, przez podanie zamówienia mdlały ze zmęczenia. Choć wiem,że ogólnie czas wyprzedaży łatwy dla pracownic nie jest.
Cytat:
Napisane przez melody695 Pokaż wiadomość
Ale też wątpię, że dostawa faktycznie kosztuje ich 9 zł, skoro mają podpisane umowy z firmami kurierskimi. Jeżeli wyprzedaż zejdzie do najniższych cen i koszulka będzie kosztować 15 zł, a ja mam płacić 9 zł za wysyłkę to nie jest to w ogóle opłacalne
Dokładnie. Tak to można było sobie zamówić jedną rzecz i człowiek nie kalkulował, czy mu się to opłaca. I nie było stresu, czy dogada się z kurierem/ czy kurier zastanie kogoś w mieszkaniu.
Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
W sklepie online Reserved to muszą mieć straszny bałagan. Ja w kwietniu zamawiałam koszulki to zamiast koszulki basic białej zwykłej wysłali mi jakąś w paskudne wzory. Zupełnie inny model. To w sumie nie dziwie się,że w czasie wyprzedaży nie ogarniają. Mam wrażenie,że Reserved chce się dopasować do Zary. Przestali robić różne akcje rabatowe w trakcie sezonu, wyprzedaż zaczynają w tym samym czasie co ZARA...ale to wszystko i tak jakoś im nie idzie i daleko im do Zary jeśli chodzi o obsługę klienta.
Nigdy nie narzekałam na zamówienie w Re online. Raz się zdarzyło,że przysłali mi dwie pary majtek. Poza tym wszystko zawsze ok.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 19:53   #237
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy będzie spadek cen w Mohito? Za tydzień? I w innych sklepach LPP?

Wy też tak macie że w sezonie dużo Wam się podoba a na wyprzedaży mam wrażenie że same szmaty? Okropne w dotyku materiały, takie szorstkie, sztywne i sztuczne. Albo znowu t-shirty lejące cieniutkie, taka lichota. Mówię tu o Mohito.
Mi co na stronie się podobało i pomacałam na żywo to...tragedia. Wydaje mi się, że kiedyś chyba mieli lepiej gatunkowo rzeczy
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 23:42   #238
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
U mnie jest duże bezrobocie i znam wiele osób ze swojego otoczenia, już po studiach, które nie mogą nigdzie dostac pracy i chętnie poszliby choć do sieciówki.
Klienci kupujący w sklepach też gdzieś pracują zazwyczaj i też łatwo nie mają. Głupie tłumaczenia. Przez kilka dobrych lat robiłam w ten sposób zamówienia i naprawdę nie zauważyłam,żeby pracownice (zwłaszcza w Reserved) , gdzie paczki mają pod ladą, przez podanie zamówienia mdlały ze zmęczenia. Choć wiem,że ogólnie czas wyprzedaży łatwy dla pracownic nie jest.

Dokładnie. Tak to można było sobie zamówić jedną rzecz i człowiek nie kalkulował, czy mu się to opłaca. I nie było stresu, czy dogada się z kurierem/ czy kurier zastanie kogoś w mieszkaniu.

Nigdy nie narzekałam na zamówienie w Re online. Raz się zdarzyło,że przysłali mi dwie pary majtek. Poza tym wszystko zawsze ok.
A u mnie w Re takim dwupiętrowym jak przychodziłam po zamówienie to ktoś z obsługi musiał polecieć na górę i chwilę takiej osoby nie było i tak tam było od zawsze. W Mohito na zapleczu znikała dziewczyna i też dłuższą chwilę bo gdzieś im paczka spadła na regale i nie umiały znaleźć. W Sinsay też na zapleczu, szczerze to nie pamiętam kiedy ktoś z mi z pod lady wyjmował albo z tych szaf za nimi przy kasie. Co nie zmienia faktu, że wcześniej był odbiór w salonie podczas wyprzedaży i jakoś ogarniali.
Re i Mohito nie można podejrzeć dostępności stacjo - kolejna rzecz która utrudnia. Wiem można dzwonić tylko zanim ktoś odbierze, sprawdzi stan to też potrwa, a odkładać nie można. A jak ktoś ma więcej na oku to dzwonić z całą listą?

I jeszcze taką rzecz zaobserwowałam, że największy bulwers jest na fb Mohito i Re, na House i Sinsay prawie nikt nie pisze, że wałki albo, że coś im nie pasuje. Młodzież taka nie zmanierowana, albo i tak rodzice płacą i mają na to wy.. ekhem

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Mi co na stronie się podobało i pomacałam na żywo to...tragedia. Wydaje mi się, że kiedyś chyba mieli lepiej gatunkowo rzeczy
Pewnie mieli. Ja sobie upatrzyłam z fajnego materiału narzutkę letnią, ale taka kurteczka kosztuje 159 zł. i sukienkę też z takiego miękkiego mięsistego materiału, ale to dwie rzeczy na cały sklep Teraz sprawdziłam i 100% poliester no ale wyjątkowo miła w dotyku, aż się zdziwiłam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 08:10   #239
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Tak przy okazji LPP: ciekawe, kiedy Tallinder zejdzie jeszcze z cen.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 08:17   #240
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy będzie spadek cen w Mohito? Za tydzień? I w innych sklepach LPP?

Wy też tak macie że w sezonie dużo Wam się podoba a na wyprzedaży mam wrażenie że same szmaty? Okropne w dotyku materiały, takie szorstkie, sztywne i sztuczne. Albo znowu t-shirty lejące cieniutkie, taka lichota. Mówię tu o Mohito.
Bo wywalają rzeczy zalegające w magazynie.
Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Mi co na stronie się podobało i pomacałam na żywo to...tragedia. Wydaje mi się, że kiedyś chyba mieli lepiej gatunkowo rzeczy
Dużo lepsze. Mohito bardzo się skiepściło ;/
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-05 14:41:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.