Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 16:41   #481
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

na fotkach: róż pomegranate sleek, róż africa w7 i jako bonus porównanie 3 sleekowych róży (od lewej: rose gold, pomegranate, pixie pink)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozebez tytułu1.jpg (61,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomegranateslbez tytułu1.jpg (150,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg africabez tytułu1.jpg (72,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozesleekbez tytułu1.jpg (110,9 KB, 34 załadowań)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:25   #482
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dotarły dzisiaj do mnie paraguaya i safari
Muszę powiedzieć że paraguaya mnie zaskoczyła. Spodziewałam się bardziej delikatnych koralowych odcieni, tymczasem pomarańcze są wręcz czerwone.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:27   #483
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanko: czy cienie sleek nie uczulają?? ja mam uczulenie na 95% cieni i boję się że kupię paletkę i pójdzie do kosza
alergiczką nie jestem, więc nie potrafię się odnieść bezpośrednio do Twojego pytania, ale mam takie przemyślenia, że zakup paletki nie jest dużym wydatkiem i na próbę warto kupić
jeżeli okazałoby się, że jednak Cię uczulają to można zawsze spróbować odsprzedać, albo dać na wymiankę ktoś chętny na pewno się znajdzie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:35   #484
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na fotkach: róż pomegranate sleek, róż africa w7 i jako bonus porównanie 3 sleekowych róży (od lewej: rose gold, pomegranate, pixie pink)
Piękny zbiór Ja dzisiaj zamówiłam Life's a peach i już nie mogę się doczekać dnia, w którym będę mogła się nim pomalować

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość


też czekam na swatche, bo jest to jedyny róż, który jeszcze chcę nabyć reszta już dla mnie za ciemna
Swatche będą na bank
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:46   #485
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na fotkach: róż pomegranate sleek, róż africa w7 i jako bonus porównanie 3 sleekowych róży (od lewej: rose gold, pomegranate, pixie pink)
Pomegrante
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:16   #486
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Kuszenia ciąg dalszy, Sugar: http://www.getgawjus.com/2012/04/sle...t+Gawjus%21%29
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:43   #487
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Biała Dama dzięki ten pędzelek z Africa daje radę?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dotarły dzisiaj do mnie paraguaya i safari
Muszę powiedzieć że paraguaya mnie zaskoczyła. Spodziewałam się bardziej delikatnych koralowych odcieni, tymczasem pomarańcze są wręcz czerwone.
Tak. Ona jest napigmentowana jak trzeba

cathiebaj weź na tych zdjęciach mi się podoba... a już się niby wyleczyłam...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 16:38   #488
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Paraguaya zamówiona
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:26   #489
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
sweetie niezła jesteś, o takiej godzinie mieć siłę się malować cieniami toż to środek nocy. Ja ledwo o 6 wstaję... nieraz w ogóle oczu nie maluję bo nie zdążę bo ie mogłam się z łóżka zwlec...

Morgan ja jestem alergiczką ale mnie nie uczulają, w każdym razie możesz zaryzykować bo koszt jednej paletki to z przesyłką trochę ponad 30 zł, a jak Ci nie podpasuje zawsze można wrzucić na wymiankę

kliknęłam Circus i Good Girl ale właśnie zauważyłam, że przelaną mam pensję + premię to nie mogłam sobie odmówić
Dziękuję Ci za odp. Zamówiłam paletki Curacao i Oh So Special, mam nadzieję że mnie nie uczulą. I jeszcze mam takie pytanie - tą są podobno cienie MINERALNE, szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co to znaczy, interesuje mnie to tylko pod kątem alergii, czy cienie mineralne mniej uczulają od zwykłych? Są jakieś bj delikatne?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:27   #490
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
Paraguaya zamówiona
Będziesz z niej na pewno zadowolona
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:36   #491
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No tak - nowy sposób na życie - ślepo wierzyć dacie przydatności. Na dobrą sprawę nie byłoby sensu kupować cieni, bo kto by zużył w regulaminowe 12M nie wierzę że tak przestrzegasz datę przydatności wszystkiego, może jeszcze zapisujesz dzień co kiedy kupiłaś
BTW jakby tak było to by nikt nie kupował tych Paraguayi Circusów... bo to przecież ponad rok temu wyszło...
Żebyś wiedziała, że sobie zapisuje rok i miesiąc otwarcia na kartoniku lub pod spodem wieczka Nie chce później używać starej purchawy, żeby mi oko wyżarło...
Kiedyś zamieściłam takie info:
Podawane daty można odczytać jako minimalny termin przydatności.
Z tego co mi brat powiedział a ukończył profil chemiczny, to od pierwotnej daty producenta dolicza się zawsze połowę czasu przydatności. Czyli jak cień jest ważny rok dodajemy jeszcze 6 m-cy. Prócz kremów, podkładów, pudrów pomadek, itp...

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Noooo baaaaaa, na bank bym ich wtedy dalej używała! miałabym makijaż na halloween gratis
Jasne, noc żywych trupów...

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Tak myslałam że jakaś "ekspertka" i się będzie wymądrzać. Wiesz - to że studiujesz czy miałaś w szkole coś takiego nie znaczy że jest to wiedza powszechnie znana i nie masz powodów, żeby rzucać teksty o urwaniu się z choinki; dwa - to co na studiach nie do końca sprawdza się w życiu, praktyka to co innego... zbytni formalizm nie jest niczym dobrym...
ale OK rozumiem gdzieś coś tam zasłyszałaś i chciałaś zabłysnąć.
Wiesza nawet małe dziecko wie, (w tych czasach dzieci są nazbyt mądre), że każdy produkt ma jakąś tam gwarancje. To żaden wysiłek umysłowy, tak samo jak 2+2=4
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No dobra. I co z tego?
Nadal nie wiem co tam się może zepsuć.
Pisałam już, że widziałam paczkę tamponów przeterminowanych 2-3 lata. Dobre, tampony są z reguły zbite. Te, choć przechowywane w suchej, ciemnej szafce, były napęczniałe i się rozwalały.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Z pierwszego linka nic nie wynika - tylko jest informacja odnośnie faktu że były sprzedawane przeterminowane tampony ale nic nie ma na temat żeby z takimi tamponami faktycznie coś się stało.
A z tematu do którego linka podałaś można wyczytać m.in. że:Pani pracujaca dla O.B. i prowadzila lekcje o tamponach, dojrzewaniu itp. Dala nam probki tamponow i powiedziala, ze jesli nie jestesmy gotowe, to nie musimy uzywac ich teraz, poniewaz tampony te beda tak samo dobre i za 10 lat. Przysiegam, ze tak powiedziala.
Nie wiadomo na ile to prawda no ale.
Poniżej jakaś wizażanka pisze że napisała maila do OB i odpisali jej że:
Trochę kulą w płot trafiłaś no ale OK
BTW racz zauważyć że my nie negujemy faktu że coś może być przeterminowane - każdy wie że handel jak każda inna branża rządzi się swoimi prawami i normami - ale jest to tylko utrata terminu przydatności do spożycia określonego właśnie przez normy.
Sedno problemu jest co może się stać z takim przeterminowanym tamponem, bo do tego jak na razie nie odniosłaś
Na logikę, jednak tampony były przeterminowane, czyli miały datę ważności...?
Wiesz, nie jestem gapami futrowana i taki kit to można wcisnąć małemu dziecku, (choć i w to wątpię) że np: tampon będzie dobry za 10 lat, szkoda, że nie za 100


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dalszą dyskusję uważam za bezprzedmiotową, zresztą to jest wątek o firmie Sleek a nie o jakichś tamponach i datach ważności
O, toooo..., tooo... Choć to ty zaczęłaś się wyśmiewać, że cienie nie posiadają daty ważności, oryginalny sposób myślenia... Oczywiście kusi mnie, aby kupić jeszcze z 2 paletki, ale wiem, że nie dam rady ich zużyć, chyba, że będę 7 razy w ciągu dnia zmieniać makijaż


Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na fotkach: róż pomegranate sleek, róż africa w7 i jako bonus porównanie 3 sleekowych róży (od lewej: rose gold, pomegranate, pixie pink)
Ślczności...
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-04-03 o 17:56
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 17:49   #492
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Będziesz z niej na pewno zadowolona
wiem
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:15   #493
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dobra baby, weszłam, pierwsze co zobaczyłam to paraguayę na tapecie, pomyślałam- ziściły sie moje marzenia o niej i co? No oczywiście kliknęłam na kosmetykomanii
Jesteście niepoprawne, żeby aż tak kusić! Ogłaszam bankructwo totalne- zostało mi na koncie 8zł, akurat na chleb i wodę A do 13-ego tyyyyle czasu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:17   #494
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobra baby, weszłam, pierwsze co zobaczyłam to paraguayę na tapecie, pomyślałam- ziściły sie moje marzenia o niej i co? No oczywiście kliknęłam na kosmetykomanii
Jesteście niepoprawne, żeby aż tak kusić! Ogłaszam bankructwo totalne- zostało mi na koncie 8zł, akurat na chleb i wodę A do 13-ego tyyyyle czasu
Phiii... Jak już będziesz trzymała Paraguayę w swoich dłoniach, to dopiero wtedy podziękujesz dziewczynom za kuszenie
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:25   #495
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
sweetie niezła jesteś, o takiej godzinie mieć siłę się malować cieniami toż to środek nocy. Ja ledwo o 6 wstaję... nieraz w ogóle oczu nie maluję bo nie zdążę bo ie mogłam się z łóżka zwlec...
muszę mieć siłę ludziom się cały dzień bez cieni mam pokazywać?
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:29   #496
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Phiii... Jak już będziesz trzymała Paraguayę w swoich dłoniach, to dopiero wtedy podziękujesz dziewczynom za kuszenie
Potwierdzam. Też wydałam ostatnie pieniądze na Paraguayę i śmiem twierdzić, że to był jeden z moich najlepszych zakupów Nie ma w niej cienia, który by mi się nie podobał, no paletka idealna. Czasem używam tych jasnych brzoskwiniowych cieni jako róży i też jest super, tylko trzeba uważać ile się nakłada
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:33   #497
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Też wydałam ostatnie pieniądze na Paraguayę i śmiem twierdzić, że to był jeden z moich najlepszych zakupów Nie ma w niej cienia, który by mi się nie podobał, no paletka idealna. Czasem używam tych jasnych brzoskwiniowych cieni jako róży i też jest super, tylko trzeba uważać ile się nakłada
Ja kupiłam Paraguayę rok temu wtedy kiedy pojawiła się w sprzedaży i skłonił mnie do tego filmik jednej z dziewczyn na YT, w którym zrobiła makijaż z użyciem kolorów z tej paletki. To była moja pierwsza paletka Sleek'a Później, to już jakoś tak samo z siebie się działo i kupowałam kolejne i kolejne ale chyba czuję, że na razie żadnej nie potrzebuję
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:47   #498
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Paraguayę rok temu wtedy kiedy pojawiła się w sprzedaży i skłonił mnie do tego filmik jednej z dziewczyn na YT, w którym zrobiła makijaż z użyciem kolorów z tej paletki. To była moja pierwsza paletka Sleek'a Później, to już jakoś tak samo z siebie się działo i kupowałam kolejne i kolejne ale chyba czuję, że na razie żadnej nie potrzebuję
Jak weszła Paraguaya to żyłam sobie w błogiej nieświadomości, że Sleeki to takie cuda są Pierwszą paletkę kupiłam jakoś na przełomie jesień/zima zeszłego roku i poooszło Mam 4 i na razie mi wystarczy(do czasu..)
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:47   #499
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Phiii... Jak już będziesz trzymała Paraguayę w swoich dłoniach, to dopiero wtedy podziękujesz dziewczynom za kuszenie
Nie no, że będzie cudna to wiem, bo ona mi się po nocach śniła Desperacko jej pragnęłam, ale było po ptokach bo akurat wtedy skończył się jej limitkowy czas, a pojedyncze egzemplarze, jakie się pojawiały na all dochodziły do ponad 5 dych plus koszty przesyłki. Do tego rozsądek mi podpowiadał, żeby jakoś przeboleć tę stratę i nie wydawać takiej kupy kasy, a tu proszę- marzenia się spełniają
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 20:52   #500
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie no, że będzie cudna to wiem, bo ona mi się po nocach śniła Desperacko jej pragnęłam, ale było po ptokach bo akurat wtedy skończył się jej limitkowy czas, a pojedyncze egzemplarze, jakie się pojawiały na all dochodziły do ponad 5 dych plus koszty przesyłki. Do tego rozsądek mi podpowiadał, żeby jakoś przeboleć tę stratę i nie wydawać takiej kupy kasy, a tu proszę- marzenia się spełniają
No widzisz
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:42   #501
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobra baby, weszłam, pierwsze co zobaczyłam to paraguayę na tapecie, pomyślałam- ziściły sie moje marzenia o niej i co? No oczywiście kliknęłam na kosmetykomanii
Jesteście niepoprawne, żeby aż tak kusić! Ogłaszam bankructwo totalne- zostało mi na koncie 8zł, akurat na chleb i wodę A do 13-ego tyyyyle czasu
To popacz sobie jeszcze na swatche, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że dobrze zrobiłaś

http://charlottes-wonderland.blogspo...-la-peche.html
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:09   #502
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
To popacz sobie jeszcze na swatche, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że dobrze zrobiłaś

http://charlottes-wonderland.blogspo...-la-peche.html
ja sobie popatrzyłam i oczywiście kliknęłam...
a jak już klikałam, to i AU Naturel wpadło do koszyka, i róż suede. No i Mamuśka moja sobie Graphite zamówiła.
Tłumaczę sobie, że to zaległy prezent urodzinowy, miałam prawo, prawda?

Do tego jeszcze dodałam matujący puder Kryolan, no bo w końcu puder mi się kończy... ech, co to Wizaż robi z człowiekiem
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:45   #503
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
ja sobie popatrzyłam i oczywiście kliknęłam...
a jak już klikałam, to i AU Naturel wpadło do koszyka, i róż suede. No i Mamuśka moja sobie Graphite zamówiła.
Tłumaczę sobie, że to zaległy prezent urodzinowy, miałam prawo, prawda?

Do tego jeszcze dodałam matujący puder Kryolan, no bo w końcu puder mi się kończy... ech, co to Wizaż robi z człowiekiem
Wiem, że to nie na temat ale mam pytanie odnośnie tego pudru - czy jest rzeczywiście dobry i matuje na kilka dobrych godzin? czy nie robi "ciasta" na twarzy po jakimś czasie? Mam ostatnio wielki problem jeśli chodzi o pudry bo wszystkie robią mi wspomniane wyżej "ciasto"( niemiłosiernie ważą się) i mam już ich serdecznie dosyć dlatego pytam czy ten z firmy Kryolan jest dobry.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:11   #504
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie na temat ale mam pytanie odnośnie tego pudru - czy jest rzeczywiście dobry i matuje na kilka dobrych godzin? czy nie robi "ciasta" na twarzy po jakimś czasie? Mam ostatnio wielki problem jeśli chodzi o pudry bo wszystkie robią mi wspomniane wyżej "ciasto"( niemiłosiernie ważą się) i mam już ich serdecznie dosyć dlatego pytam czy ten z firmy Kryolan jest dobry.
ja miałam kiedyś ten biały puder matujący i mnie niestety nic a nic nie matował , po pół godzinie od aplikacji świeciłam się niemiłosiernie także dla mnie to on matujący był tylko z nazwy, ale na kwc ma dużo dobrych opini (co osoba, to inne działanie)...a i bielił moje i tak jasne już lico

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Biała Dama dzięki ten pędzelek z Africa daje radę?

pędzelek jest bardzo milutki, miękki, ale jego kształt raczej uniemożliwia nakładanie , ja africę stosuję jako róż i nakładam na poliki pędzlem do różu ecotools'a
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:22   #505
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś ten biały puder matujący i mnie niestety nic a nic nie matował , po pół godzinie od aplikacji świeciłam się niemiłosiernie także dla mnie to on matujący był tylko z nazwy, ale na kwc ma dużo dobrych opini (co osoba, to inne działanie)...a i bielił moje i tak jasne już lico [COLOR="Silver"]
Dziękuję za odpowiedź Czy możesz polecić jakiś puder, który matuje, daje naturalny efekt i nie waży się po kilku godzinach?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:27   #506
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie na temat ale mam pytanie odnośnie tego pudru - czy jest rzeczywiście dobry i matuje na kilka dobrych godzin? czy nie robi "ciasta" na twarzy po jakimś czasie? Mam ostatnio wielki problem jeśli chodzi o pudry bo wszystkie robią mi wspomniane wyżej "ciasto"( niemiłosiernie ważą się) i mam już ich serdecznie dosyć dlatego pytam czy ten z firmy Kryolan jest dobry.
chętnie bym odpowiedziała, ale niestety kupiłam go po raz pierwszy. jak wypróbuję to dam znać. jakbyś chciała, to mogę Ci wysłać odsypkę, sama spróbujesz, takie opakowania to ja będę do następnego wieku zużywać
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:55   #507
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czy możesz polecić jakiś puder, który matuje, daje naturalny efekt i nie waży się po kilku godzinach?
To ja też sie podepnę. Mam końcówkę E.L.F. High Definition Powder. Przed chwila zamówiłam puder bambusowy z jedwabiem z Biochemii Urody. Zobaczę, co to za cudo. Używam podkładku Shiseido Perfect Refining i jest on do kitu. Już po godzinie moja twarz się świeci jak nie powiem co. Po Estee Lauder nic takiego nie było.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:59   #508
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czy możesz polecić jakiś puder, który matuje, daje naturalny efekt i nie waży się po kilku godzinach?
moim kwc w kategorii pudrów matujących od lat są sypkie pryzmy givenchy i kanebo sensai loose powder, są to niestety drogie pudry, ale bardzo wydajne i jakościowo świetne (lepiej kupić jeden a porządny i mieć go na dłużej)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:13   #509
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
chętnie bym odpowiedziała, ale niestety kupiłam go po raz pierwszy. jak wypróbuję to dam znać. jakbyś chciała, to mogę Ci wysłać odsypkę, sama spróbujesz, takie opakowania to ja będę do następnego wieku zużywać
Dziękuję Ci za propozycję ale co najwyżej możemy zrobić małą wymiankę Nie chcę Cię naciągać na koszty Odezwij się na priv, to obgadamy szczegóły

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
moim kwc w kategorii pudrów matujących od lat są sypkie pryzmy givenchy i kanebo sensai loose powder, są to niestety drogie pudry, ale bardzo wydajne i jakościowo świetne (lepiej kupić jeden a porządny i mieć go na dłużej)
Sypkie pryzmy Givenchy miałam ale nie robiły niczego szczególnego z moją twarzą i oddałam je w jednej z wymianek. Co do Kanebo - jestem bardzo ciekawa jak działa ale trochę boję się kupować od razu całe opakowanie bo może się okazać, że się nie sprawdzi Bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:35   #510
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
To popacz sobie jeszcze na swatche, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że dobrze zrobiłaś

http://charlottes-wonderland.blogspo...-la-peche.html

Dzięki Karociu ale tyle ile ja się naoglądałam swatchy, ile się do nich naśliniłam, ile po tym wszystkim domywałam monitor i klawiaturę to jeden Pan Bóg wie Jednak z miłą chęcią obejrzałam i znowu moje ślinianki zaczęły gwałtowniej pracować
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.