Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 19:31   #1771
Madzia 133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
podkład Revlon colorstay

Hej Dziewczyny
Mam do Was pytanie. Posiadam podkład Revlon colorstay odcień 180 sand beige do cery tłustej/mieszanej, jest on jednak dla mnie ciut zajasny w zwiazku z czym mam pytanko. Jaki jest nastepny odcien po tym który posiadam. Oczywiscie chodzi mi tylko o cere tlusta/mieszana. Pochodzilam po sklepach i znalazlam tylko 320, 330 po moim kolorze i juz sie pogubilam...bo jak sprawdzalam w necie jest 14 odcieni i one wszystkie odnosza sie do cery tlustej ? W sklepach niestety takiego wyboru nie znalazlam? wiec jak to jest? i czy ten odcien 320 nie jest zbyt różowy a 330 za ciemn jakie sa wasze opinie ?
Madzia 133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 20:35   #1772
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: podkład Revlon colorstay

Tutaj masz wszystkie kolory Revlon ColorStay z opisem http://da24.republika.pl/rcso.htm
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 22:12   #1773
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: podkład Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Madzia 133 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Mam do Was pytanie. Posiadam podkład Revlon colorstay odcień 180 sand beige do cery tłustej/mieszanej, jest on jednak dla mnie ciut zajasny w zwiazku z czym mam pytanko. Jaki jest nastepny odcien po tym który posiadam. Oczywiscie chodzi mi tylko o cere tlusta/mieszana. Pochodzilam po sklepach i znalazlam tylko 320, 330 po moim kolorze i juz sie pogubilam...bo jak sprawdzalam w necie jest 14 odcieni i one wszystkie odnosza sie do cery tlustej ? W sklepach niestety takiego wyboru nie znalazlam? wiec jak to jest? i czy ten odcien 320 nie jest zbyt różowy a 330 za ciemn jakie sa wasze opinie ?
Popytaj tutaj. Może ktoś będzie wiedział.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 22:14   #1774
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Jest kolor 200, 220, 300. Popatrz na allegro
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 10:36   #1775
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Exclamation podklad dla skory baardzo tradzikowej (17lat)

witam,mam wielki problem z cera i szukam podkladu doobrze kryjacego i nie szkodliwego ,niestety iwostin dla cery tradzikowej sie nie sprawdza bo nie kryje dobrze lecz nie robi krzywdy mojej skorze.
zastanawiam sie nad podkladem estee lauder double wear https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...up-spf-10.html ,nie znam sie na skladach kosmetykow, czy on bedzie dobry, nie zapychajacy?
mialam jego probke i super krył mi wszelkie pryszcze(bulwy)
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 11:17   #1776
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: podklad dla skory baardzo tradzikowej (17lat)

estee lauder double wear jak i revlon color stay są kryjące, ale dla mnie były mega szkodliwe. Strasznie mnie zapychały. Jestem zdania, że do zakrycia niespodzianek jest korektor, a podkład do wyrównania kolorytu. Próbowałaś kiedyś podkładów mineralnych?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 11:29   #1777
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podklad dla skory baardzo tradzikowej (17lat)

Cytat:
Napisane przez kankanatancze Pokaż wiadomość
witam,mam wielki problem z cera i szukam podkladu doobrze kryjacego i nie szkodliwego ,niestety iwostin dla cery tradzikowej sie nie sprawdza bo nie kryje dobrze lecz nie robi krzywdy mojej skorze.
zastanawiam sie nad podkladem estee lauder double wear https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...up-spf-10.html ,nie znam sie na skladach kosmetykow, czy on bedzie dobry, nie zapychajacy?
mialam jego probke i super krył mi wszelkie pryszcze(bulwy)
Estee lauder nie zapycha ale tak działa w przypadku mojej normalnej skóry.
Uważam że przy poważnych wykwitach może im zaszkodIć.
Jeśli musisz mieć coś super kryjącego. ( mam nadzieje że nie będziesz tego zakrywać codziennie) to ja poleca. Double wear ale Maximum Coverage ..ma korektorowego krycie i możesz go nakładać punktowo, na te partie twarzy które muszisz zqkryć. Wbrew nazwie jest podkładem dużo delikatniejszy, niż jego klasyczny brat. Myślę że to dlatego że nie jest podkładem aż tak silnie matującym.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 18:12   #1778
kanag
Raczkowanie
 
Avatar kanag
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 46
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja zrobiłam mały test trzech podkładów.... i co dziwne najtańszy okazał się najlepszy
__________________
Mój blog: http://www.pasjekaroliny.pl

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-08-08 o 20:06
kanag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 18:18   #1779
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kanag Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam mały test trzech podkładów.... i co dziwne najtańszy okazał się najlepszy
Ano czasami tańsze nie znaczy gorsze ) też nacielam się na kilka drogich kosmetyków które okazały się nic nie warte ( mam na myśli podklady)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-08-08 o 20:06
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 19:00   #1780
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja ostatnio wróciłam do podkładu ktory uzywalam jakis czas temu ale nie trzymal sie tak genialnie jak teraz moze przez to ze na inny krem nakladam. Chodzi mi o podkład Almay jest to duzo lżejszy zamiennik colorstay, super kryje, uzywam pod niego kremu balansujacego z guinot, tak jak przy poprzednich po 2h musialam uzyc bibulki to tutaj malujac sie o 7 rano o 15 jak biore bibulke to praktycznie nei ma sebum
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 19:11   #1781
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wróciłam do podkładu ktory uzywalam jakis czas temu ale nie trzymal sie tak genialnie jak teraz moze przez to ze na inny krem nakladam. Chodzi mi o podkład Almay jest to duzo lżejszy zamiennik colorstay, super kryje, uzywam pod niego kremu balansujacego z guinot, tak jak przy poprzednich po 2h musialam uzyc bibulki to tutaj malujac sie o 7 rano o 15 jak biore bibulke to praktycznie nei ma sebum
Ja na wakacje zabrałam tylko odrobinę lingere de Peau i używałam minimalnej ilości. Odkryłam tego lataże im mniej tym lepiej to nie tylko slogan
Mi ogólnie błyszczeniu jako takie nie przeszkadza ale nie wydzielam dużo sebum więc jest to w miarę ok.
Generalnie zawodem roku są u mnie podklady Chanel... Nie kupię już ich za nic w świecie. Są tak słabe że jestem zdziwiona .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 22:56   #1782
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: podklad dla skory baardzo tradzikowej (17lat)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
estee lauder double wear jak i revlon color stay są kryjące, ale dla mnie były mega szkodliwe. Strasznie mnie zapychały. Jestem zdania, że do zakrycia niespodzianek jest korektor, a podkład do wyrównania kolorytu. Próbowałaś kiedyś podkładów mineralnych?
oba te podkłady są bardzo ciężkie i w dłuższej perspektywie szkodzą cerze - zgadzam się, że zapychają
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 13:41   #1783
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, a jaki podkład polecacie dla bladej osoby z rumiencami i czerwonym nosem? Dodam, że mam cerę mieszaną - policzki suche, broda i nos tłuste, a czoło różnie. Jakoś nie mogę znaleźć w drogieriach żadnego jasnego, wszystkie są dla mnie za ciemne. A gdy już znajdę, strasznie zapycha albo wygląda, cóż, koszmarnie już po 2 godzinach. Jakieś pomysły?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ćwiczę
dbam o włosy
staram się myśleć pozytywnie i kochać siebie

pennbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 19:34   #1784
ewelinka8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny doradzcie mi matujaco nawilzajacy podklad do cery tlustej. mam bardzo ograniczony dostep do kosmetykow Polskich poniewaz mieszkam w uk a wszystkie tu wyprobowane sie nie matowia a czasem nawet wrecz odwrotnie buzia swieci sie jeszcze bardziej. planuje zakup Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup i prosilabym o recenzje tego produktu
ewelinka8866 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 19:41   #1785
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewelinka8866 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny doradzcie mi matujaco nawilzajacy podklad do cery tlustej. mam bardzo ograniczony dostep do kosmetykow Polskich poniewaz mieszkam w uk a wszystkie tu wyprobowane sie nie matowia a czasem nawet wrecz odwrotnie buzia swieci sie jeszcze bardziej. planuje zakup Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup i prosilabym o recenzje tego produktu

Sprobuj almay kosztuje ok 2-4 funtow a jest genialny jak za ta cene i bylby warty wydac wiecej. Tylko odpowiedni krem pod niego musi byc ja mam balansujacy.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 23:10   #1786
ohmarylin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: podklad dla skory baardzo tradzikowej (17lat)

Mam tyle lat co ty i cerę tłustą. Od kilka miesięcy używam MAC Studio Fix. I jestem baardzo zadowolona. Trzeba wydać trochę kasy, ale warto.
ohmarylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 14:06   #1787
ewelinka8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Sprobuj almay kosztuje ok 2-4 funtow a jest genialny jak za ta cene i bylby warty wydac wiecej. Tylko odpowiedni krem pod niego musi byc ja mam balansujacy.


Wysłane z aplikacji iphone
a ktory to jest dokladnie??

Edytowane przez ewelinka8866
Czas edycji: 2014-08-11 o 14:07
ewelinka8866 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 14:33   #1788
Michelle_
Raczkowanie
 
Avatar Michelle_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny potrzebuję podkładu, kryjącego, długotrwałego. Jednak w rozsądnej cenie, powiedzmy do 50zł. Jest w ogóle taki? Sporo czytałam o Revlonie CS ale podobno jego nowa wersja nie jest już tak dobra jak ta kiedyś? Może jest jeszcze jakiś inny?
edit. czy może lepiej poszukać w kosmetykach mineralnych ?

Edytowane przez Michelle_
Czas edycji: 2014-08-11 o 14:38
Michelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 20:17   #1789
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewelinka8866 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------
Z biala nakretka. ImageUploadedByWizaz Forum1407781033.743083.jpg


a ktory to jest dokladnie??




Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 20:18   #1790
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Michelle_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny potrzebuję podkładu, kryjącego, długotrwałego. Jednak w rozsądnej cenie, powiedzmy do 50zł. Jest w ogóle taki? Sporo czytałam o Revlonie CS ale podobno jego nowa wersja nie jest już tak dobra jak ta kiedyś? Może jest jeszcze jakiś inny?
edit. czy może lepiej poszukać w kosmetykach mineralnych ?

Pisalam wyzej wlasnie o takim podkladzie almay, dostapny na ebay.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 20:36   #1791
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Michelle_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny potrzebuję podkładu, kryjącego, długotrwałego. Jednak w rozsądnej cenie, powiedzmy do 50zł. Jest w ogóle taki? Sporo czytałam o Revlonie CS ale podobno jego nowa wersja nie jest już tak dobra jak ta kiedyś? Może jest jeszcze jakiś inny?
edit. czy może lepiej poszukać w kosmetykach mineralnych ?
Gazelaa jak zawsze dobrze radzi a ze swojej strony odradzam Revlon.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 22:06   #1792
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, polecicie może jeszcze jakieś podkłady nawilżające, w miarę lekkie dla suchej skóry, teraz jednak w lato skłonnej do błyszczenia i niedoskonałości, z lekko żółtymi tonami? Teraz przeżywam istny wysyp, podejrzewam podkłady jakich ostatnio używałam, a mianowicie Healthy Mix, Wake Me Up, Affinitone Kupiłam kilka próbek BB creamów ze skin79, ale kolory zupełnie nie pasują. Już nie wiem co mam robić, ratuję się podkładami mineralnymi ale średnio dają radę... Pomóżcie
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:11   #1793
El Guaje
Przyczajenie
 
Avatar El Guaje
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Widziałam już dużo podobnych wątków ale chciałabym dokładnie opisać swój rodzaj cery i dowiedzieć się jakiego podkładu używać / jaki stosować makijaż
Moja cera bardzo szybko przetłuszcza się w strefie T, mam zaskórniki otwarte na nosie i wydaje mi się, że też zamknięte na policzkach ( ale one nie są tak widoczne jak te na nosie :/) Kiedy zbliża się okres pojawia się też dużo krostek/wyprysków i właśnie głównie chodzi mi o to żeby je zakryć ponieważ je wyciskam, czasami rozdrapuję i zostają bardzo widoczne czerwone ranki i gdy nałożę podkład to widać zaschniętą/martwą skórę na tej właśnie rance. Bardzo chciałabym nie musice w ogóle używać żadnych podkładów ani pudrów ale moja twarz jest po prostu beznadziejna i pomimo leczenia trądzik nie ustępuje, mimo, że przez większość miesiąca nowe krosty się nie pojawiają to moja twarz i tak jest brzydka ponieważ w tym czasie dopiero goją się rany..
El Guaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:24   #1794
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Po piwerwsze- nie wyduszaj! Nie rozdrapuj! I nie wysuszaj!
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:23   #1795
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Po piwerwsze- nie wyduszaj! Nie rozdrapuj! I nie wysuszaj!
Jak można nie wydusic takiej guli z białym czubkiem?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:34   #1796
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez El Guaje Pokaż wiadomość
Widziałam już dużo podobnych wątków ale chciałabym dokładnie opisać swój rodzaj cery i dowiedzieć się jakiego podkładu używać / jaki stosować makijaż
Moja cera bardzo szybko przetłuszcza się w strefie T, mam zaskórniki otwarte na nosie i wydaje mi się, że też zamknięte na policzkach ( ale one nie są tak widoczne jak te na nosie :/) Kiedy zbliża się okres pojawia się też dużo krostek/wyprysków i właśnie głównie chodzi mi o to żeby je zakryć ponieważ je wyciskam, czasami rozdrapuję i zostają bardzo widoczne czerwone ranki i gdy nałożę podkład to widać zaschniętą/martwą skórę na tej właśnie rance. Bardzo chciałabym nie musice w ogóle używać żadnych podkładów ani pudrów ale moja twarz jest po prostu beznadziejna i pomimo leczenia trądzik nie ustępuje, mimo, że przez większość miesiąca nowe krosty się nie pojawiają to moja twarz i tak jest brzydka ponieważ w tym czasie dopiero goją się rany..

Kochana. Z tego co piszesz przyda Ci się podkład matujący i kryjący...ale jeśli masz otwarte pory to ciężki podkład moźe je zapychać :/ zwłaszcza jeśli będziesz używała go codziennie. Jaki budżet przewidujesz na ten cel? Bo to istotna kwestia. Gazelaa pisała powyżej o niedrogi. Podkladzie tego typu. Może warto spróbować?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie może jeszcze jakieś podkłady nawilżające, w miarę lekkie dla suchej skóry, teraz jednak w lato skłonnej do błyszczenia i niedoskonałości, z lekko żółtymi tonami? Teraz przeżywam istny wysyp, podejrzewam podkłady jakich ostatnio używałam, a mianowicie Healthy Mix, Wake Me Up, Affinitone Kupiłam kilka próbek BB creamów ze skin79, ale kolory zupełnie nie pasują. Już nie wiem co mam robić, ratuję się podkładami mineralnymi ale średnio dają radę... Pomóżcie
A może potrzebujesz czegoś całkiem lekkiego?
Jesteś pewna że to nie wina kremu?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 17:59   #1797
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

A może potrzebujesz czegoś całkiem lekkiego?
Jesteś pewna że to nie wina kremu?
Kremu obecnego używam od ok. 2 lat, więc raczej odpada. W pielęgnacji także nic nie zmieniałam.
Krycia małego jednak potrzebuję, ponieważ mam troszkę przebarwień i zależy mi żeby je ukryć. Do maja używałam jedynie podkładów mineralnych (Meow, Lumiere) jednak chciałam spróbować podkładów płynnych, tak po 3 tyg. stosowania HM (pod koniec maja) mnie wysypało i utrzymuje się do dzisiaj. Robiłam przerwy z HM, używałam minerałów przez np. tydzień, ale to nic nie zmieniło. Już nie mam pojęcia co robić
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 18:45   #1798
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może Max Factor 3in1?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:27   #1799
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny mam mały problem i mam nadzieje, że mi pomozecie

Chcialabym sobie zamówić podkład L'Oreal True Match ale wersje amerykańską.
Aktualnie używam Maybelline Better Skin 005 Light Beige więc jaki odcień z L'Oreala były dobry ? Zastanawiam się nad C2 lub N2 .. ale chciałabym się upewnić...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 19:13   #1800
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Kremu obecnego używam od ok. 2 lat, więc raczej odpada. W pielęgnacji także nic nie zmieniałam.
Krycia małego jednak potrzebuję, ponieważ mam troszkę przebarwień i zależy mi żeby je ukryć. Do maja używałam jedynie podkładów mineralnych (Meow, Lumiere) jednak chciałam spróbować podkładów płynnych, tak po 3 tyg. stosowania HM (pod koniec maja) mnie wysypało i utrzymuje się do dzisiaj. Robiłam przerwy z HM, używałam minerałów przez np. tydzień, ale to nic nie zmieniło. Już nie mam pojęcia co robić
Chciałabym coś poradzić ale trochę się boję że kolejny podkład też będzie ząpychał i narazisz się na koszty. Te skin 79 były złe kolorystycznie..ale poza tym było ok?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.