liczę na Was :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-09, 16:09   #1
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97

liczę na Was :)


Witam Was gorąco!
Nie mam niestety takiego talentu do makijaży jak większość z Was, wiec licze na wasza dobroc i rady
Czesto mowicie o typie kolorystycznym (wiosna,zima...) probowalam sie podpasowac pod wasze zdjecia i te kolorki,ale chyba do zadnego nie naleze Wiec moze cos ze mnie wywnioskujecie Moze jeszcze powiecie czy mam blisko/daleko siebie osadzone oczy,jaki ksztalt twarzy...
Dodaje pare zdjecie(niestety nie mam lepszy na komputerze,brak skanera..przepraszam,nie bijcie).
Jakby nie bylo widac to jestem szatynka(troche musze sie podkolorowywac bo jest dosc mysi), niebieskie oczy. Mam dosc sporo pieprzykow na rekach i nogach(wrrr,nienawidze!), opalam sie szybko na cieply braz ale "partiami"(szybko na brzuchu i rekach,wolno twarz i nogi,a dekolt najpierw na czerwono),ale dzieki bogu wszystko pozniej sie wyrownuje
Hmm...co jeszcze...aha mam piegi!kiedys z nimi walczylam, ale poleglam i sie przyzwyczailam.
Co do koloru wlosow to bylam juz brunetka,podobno wygladam lepiej niz w brazie,ale czuje sie strasznie blado:/ widzicie mnie w jakims kolorze oprocz brazu?
Bylabym Wam niezmiernie wdzieczna za wszystkie odpowiedzi. jestem kompletnie zielona jezeli chodzi o eksperymenty z wygladem
pozdrawiam cieplo, trzymajcie sie
Agatka

Edytowane przez gregoria
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:11
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 17:15   #2
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

Witaj ..napisz jeszcze w jakim odcieniu masz piegi i pieprzyki (zimne - szaro-brązowe, ciepłe - złote, ciepły brąz) napisz, czy masz w tęczówkach jakieś plamki, obwódki i jeśli są to w jakim kolorze....
na II zdjęciu w bardziej naturalnym świetle wygladasz na Lato - szkoda tylko że masz makijaż...nie będę wklejała zdjęć, bo jak sama mówisz już widziałaś, tylko nie możesz siebie dopasować...
myślę w takim razie, że bardziej pasowałby do Ciebie brąz, ale zimny, zgaszony - jakaś gorzka czekolada...to jest dobre wyjście, jeśli źle się czujesz w czarnym, a na fotkach masz raczej taki ciepły brązik i lepszy byłby chłodniejszy albo przynajmniej neutralny...

co do rozstawu oczu - są ok..tzn ani zbyt blisko siebie anoi za daleko..masz ładne oczy, widoczną powiekę górną..dobrze, że malujesz oczy trochę pod skosem w kierunku skroni
Górną wargę jedynie starałabym się nieco wydobyć poprzez konturówkę, pomadkę i jakiś błyszczyk na środek

masz ładne kości policzkowe..co do kształtu twarzy wydaje mi się, że masz trójkątną, a jeśli chodzi o fryzurkę może postaraj się zmienić miejsce przedziałka na bok i myślę, że fajnie by też było Ci w grzyweczce.
Pozdrawiam.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 17:48   #3
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: liczę na Was :)

[b] Witaj! Twarz masz trojkatna, a oczy prawidlowo osadzone, przynajmniej jak tak to widze, ale zdjecie calej twarzy ( nie profilowane ) byloby wskazane. W analizie kolorystycznej najwieksza role odgrywa odcien skory, karnacja, nie chce zgadywac, ale bardzo prawdopodobne jest, ze jestes latem. Ale wiesz na zywo i przy swietle dziennym z pewnoscia bylaby 100%-owa ocena. Na forum znajdziesz ogrom informacji na SWOJ temat, dlatego nie chce sie powtarzac. Ale poczekajmy, moze opinie innych wniosa cos istotnego do Twojej analizy A makijazyki dopne pozniej Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 19:38   #4
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

pieprzyki i piegi sa koloru cieplego brązu
na niebieskiej teczowce mam biale i granatowe plamki, nie mam obwodki
co do koloru skory to zmienia sie zaleznie od pory roku w zime jestem strasznie blada,a w lato przybiera normalny,zdrowy kolor... wiec ciezko okreslic
postaram sie za pare dni dorzucic zdjec bez makijazu(o zgrozo...) i w swietle dziennym. czekam na aparat od braciszka
z przedzialkiem poprobuje powalczycgrzywke mialam przez wiekszosc swojego zycia,do 14roku zycia i chyba jednak nie wroce do niej
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 09:01   #5
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

Gregoria napisała:
> pieprzyki i piegi sa koloru cieplego brązu
[b] hmm no tu mnie zmyliłaś, ale może jeśli to jest ciemny brąz, może się wydawać, że są ciepłe..hmm ale przecież w sumie ja jestem ciepłym typkiem, a też widzę u siebie zimne jak i ciepłe a nawet czarne odcienie moich pieprzyków..także to nie jest tak, ze do końca musimy mieć wszystko w jednym typie (choć zawsze jest przewaga czegoś, co nas kwalifikuje do danego typu)
> na niebieskiej teczowce mam biale i granatowe plamki, nie mam obwodki....
no to takie oczy akurat są charakterystyczne dla Lata - niebieskie z białymi plamkami, często bez obwódki i "zamglone" - a nie intensywne spojrzenie
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 09:49   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: liczę na Was :)

ale ładna Dziewczyna
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 18:19   #7
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Re: liczę na Was :)

Wydaje mi sie,ze jestes typem letnim,co mozna wywnioskowac z Twojego drugiego zdjecia.Co do koloru wlosow,moglabys je rozjasnic.Moze cos podobnego jak ma Reese?Swoja droga jestes do niej podobna
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-10, 18:40   #8
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

moze i masz racje z tymi pieprzykami sa dosc ciemne,taki intensywny braz. jedyne co jest pewne to to ze mam ich dosc,chyba ich przybywa kazdego roku
pozdrawiam
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:55   #9
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: liczę na Was :)

nie wiem jakim jestes typem ale jestes bardzo ladna
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 16:03   #10
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

dziekuje za komplementy, milo
roznie wychodze na zdjeciach,najszczesciej tak sobie...
zalaczam jeszcze dwa zdjecia,moze cos dadza... jutro rano zrobie bez makijazu
pozrawiam was

Edytowane przez gregoria
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:10
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 16:34   #11
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

gregoria napisał(a):
> moze i masz racje z tymi pieprzykami sa dosc ciemne,taki intensywny braz. jedyne co jest pewne to to ze mam ich dosc,chyba ich przybywa kazdego roku

eh wierz mi, na pewno nie masz więcej niż ja - (Wiosenka) Tak to już jest, że niektóre Lata i Wiosny są obsypywane kropeczkami no a jak się jeszcze wystawia na słonko..to z roku na rok będzie ich więcej, choć mi już tak nie wyskakują nowe, a ze słonka nie zrezygnuję tak do końca
Pozdrawiam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-12, 19:25   #12
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: liczę na Was :)

boze jak ja njelubie jak kazda blandynke ładuje sie pod lato
jestes wiosenka ten ciepły odcien skóry mówi wszystko
a ''legalna blondynka'' tez jest wiasta jej rómience maja kolor brzoskwinioewy
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 19:32   #13
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Re: liczę na Was :)

na tym drugim zdjeciu bardziej lato przypomina (oczy,chlodna cera)niz wiosne...
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 19:41   #14
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

na tym drugim zdjeciu 'dostalam' mocno fleszem, moze dlatego tak blado wyszlam
na ostatnim zdjeciu (tym na lawce w parku) nie mam podkladu
myslalam ze bede miala dzis aparat :/ chcialam zrobic zdjecie rano bez make up'u, postaram sie jakos szybko je zalatwic
buziaczki
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 19:43   #15
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

Oj Pysiu... droga.. przecież pokaż mi gdzie Gregoria ma ciepły odcień skóry, chyba że na 1 i 3 zdjęciu, ale musisz tu wziąć pod uwagę sztuczne i ciepłe oświetlenie, gdzie każda kobieta Lato może podchodzić pod wiosenkę a kobieta Zima nawet pod mocną Jesionkę... zwracaj na to uwagę - Ty z kolei wszystkich starasz się na siłę dopasować pod Wiosnę, bo jak sama gdzieś tam mówiłaś - jesteś nią...
Gregoria nie ma oczu Wiosny, ma właśnie letnie, przymglone, delikatne, na pewno nie intensywne oczka i wiele wskazuje na to, że jednak jest Latem!!!
Pozdrawiam... i nie wykłócaj się tak o wszystko, a zanim napiszesz coś, to przemyśl to jak chcesz i co chcesz napisać - to w dobrej wierze Ci mówię, a nie ze złośliwością
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 09:52   #16
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

Dzien dobry
Doprosilam sie aparatu i zalaczam zdjecia na drugim zrobil mi sie cien na czole,jakby co to tego nie ma
mam tylko tusz na rzesach i bezbarwny blyszczyk (nie moglam sie oprzec...)
prosze was o wszelka krytyke(co za male,co za duze,co powinnam schowac,co wyeksponowac...)
no i jakies zdjecia makijazy,kolorkow...
pozdrawiam was i dziekuje ze poswiecilyscie mi troszke czasu

Edytowane przez gregoria
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:10
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 10:14   #17
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: liczę na Was :)

[b] Witaj! Moze juz ktos wspominal-nie wiem, ale moze zafunduj sobie przedzialek z boku? Bo ten po srodku eksponuje Twoja brode (ja mam taki sam ksztalt twarzy )! Cala reszta jest o.k. Tym razem nie podejme sie analizy kolorystycznej poniewaz co zdjecie to inna jakas jest Twoja buzia (cera) Ale ten rozowiutki sweterek pasuje do Ciebie Cos mi tu swita zes lato!? Prosze bardzo troche kolorkow i fryzurek a makijazyki zaraz

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 20:51
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 10:25   #18
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

monik@ napisał(a):
> [b] Witaj! Moze juz ktos wspominal-nie wiem, ale moze zafunduj sobie przedzialek z boku? Bo ten po srodku eksponuje Twoja brode

Oj tak tak właśnie to samo mówiłam w tym wątku w swoim pierwszym poście..to też mnie się nie podoba i Gregoria miałaś z tym powalczyć a tu na kolejnych fotkach tego nie widać....
nie są za dokładne te zdjęcia, ale dla mnie od początku byłaś Latem i niech tak już zostanie

wróć jeszcze do mojej pierwszej odp.- tam pisałam co powinnaś eksponować - na pewno oczy i trochę skorygować górną wargę i ten przedziałek tak poza tym to super..i nic nie musisz zmieniać
Pozadrawiam.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 10:38   #19
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: liczę na Was :)


Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 20:51
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-13, 10:39   #20
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

nie bijcie za przedzialek w tygodniu ide do fryzjera i sie go pozbede z pomoca fryzjerki chcialabym tez cos z kolorem zrobic,bo taki zdechly jest. myslicie zeby sie rozjasnic...blond/jasny braz?bo ja sie troche boje wymyslilam jeszcze zeby koncowki podciac i wycieniowac zeby zrobic je takie poszarpane.akceptujecie?
koloryt cery zmienia mi sie zalezynie od pory roku-teraz np uzywam kremow z filtrem i nie ma specjalnie slonca...rezultal- biala jak sciana nie moge sie doczekac lata,zeby nabrac troche kolorkow
kochane jestescie
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 21:41   #21
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Re: liczę na Was :)

przepraszam, juz po raz ostatni Was mecze, obiecuje.
juz pewnie nie mozecie na mnie patrzec ,ale zerknijcie jeszcze na mnie i powiedzcie w jakim kolorze wlosow mnie widzicie... mam teraz taki braz bez wyrazu, mam rozjasnic/przyciemnic, zrobic czarne/blond, zostawic braz...
kochane jestescie, goraco pozdrawiam

Edytowane przez gregoria
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:10
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 07:56   #22
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: liczę na Was :)

Witaj, wcale nie mamy Cię dosyć (tzn przynajmniej ja)

Co do włosów, myślę, że lepiej wygladasz w takim ciemniejszym brąziku, ale takim zimnym, bądź neutralnym...jak np na tej ławce czy na imprezce z tą panią (mamą?).
Nie wiem w sumie jakbyś wygladała w blond czy w jaśniejszych włoskach, ale ja Cię widzę raczej w ciemniejszych. Zaobserwuj Agabil w wątku o makijażu - też jest Latem i też lepiej jej w ciemnych włoskach.

Pozdrawiam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:33   #23
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: liczę na Was :)

mimo iz jestes latem [nie wiem czemu ale jak na ciebie patrze to sie nie moge przekonac bo lato to zreguły popielaty blond ma] to nie widze cie w jasnych włoscah
moze kasztanowy mysle ze bys w nim dobrze wygladała i ten popiewlaty blond był by super na tobie
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.