Legionowo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 23:04   #31
edziakoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Legionowo

Polecam Panią Magdalenę z Fabryki Urody ul. Jagiellońska 8A przy salonie ORANGE, trzeba wejsc w podwórko....
edziakoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:16   #32
zadraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Legionowo

Polecam dobrego fryzjera Pana Rafala teraz w swoim salonie na Sienkiewicza 10 ,,Galeria Fryzur'',, rowniez dzieci strzyze,,bardzo dobry stylista, pracowam w Maximusie w |Legionowie
zadraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:27   #33
olanda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Legionowo

Witam drogie Panie polecam Fabryke Urody na Jagiellońskiej 8A, mi ten salon polecila kolezanka ktora byla tam jako pierwsza .zapisalam sie na strzyzenie i Pani Magda u ktorej bylam zrobila mi lekka zmiane i jestem zadowolona . Byłam również u Pani Marty na przedłużaniu rzęsy, z czego równiez jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Ola
olanda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:52   #34
august_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Legionowo

Cytat:
Napisane przez olanda1 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie polecam Fabryke Urody na Jagiellońskiej 8A, mi ten salon polecila kolezanka ktora byla tam jako pierwsza .zapisalam sie na strzyzenie i Pani Magda u ktorej bylam zrobila mi lekka zmiane i jestem zadowolona . Byłam również u Pani Marty na przedłużaniu rzęsy, z czego równiez jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Ola
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, korzystałam z usług w większości pseudo fryzjerów, kosmetyczek itp. w Legionowie (niestety większość z nich powinna pracować w zakładach krawieckich) ale to moje prywatne zdanie, jeżeli mogę Wam polecić to usługi u Pani Agnieszki ul. Suwalnej na os.młodych nie pamiętam nazwy salonu (ale to obok poczty łatwo znaleźć), właśnie tam od dłuższego czasu kompleksowo dbają o mnie a teraz i moje koleżanki. Fryzura po strzyżeniu czy modelowaniu trzyma się ponad tydzień czasu i widać że fryzjerstwo dla tej kobiety jest jak misja ;-) Pozdrawaim, Alicja
august_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.