grzywka a rzadkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 15:59   #1
unhappy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35

grzywka a rzadkie włosy


hej, mam pytanie. Czy grzywka moze optycznie "zagescic" fryzure? mam rzadkie i cienkie wlosy a do tego wysokie czolo i niezbyt fajnie to wyglada. wlosy sa do ramion bo dluzsze beznadziejnie wygladaja, za malo ich jest troche faluja te moje wlosy i sie boje czy ta grzywka to nie bedzie niewypal...

a czy bob sie nadaje do rzadkich wlosow?

z gory dzieki
unhappy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:43   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: grzywka a rzadkie włosy

tak, bob nadaje sie do cienkich wlosow tylko musisz isc do dobrego fryzjera tkroy umiejetnie poprzez cieniowanie ci je uniesie do gory dzieki czemu sie zageszcza gdyz zyskaja objetosc. grzywka jest wzkazana aby zakryc wysokie czolo ale zeby nie byla zbyt gesta, moze ci zabrac duzo reszty wlosow. moze wstaw zdjecie? bob+prosta grzywka to fajne polaczenie jak sie faluja to ukladaj je na szczotce okraglej, dzieki niej tez pojda do gory
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 12:48   #3
aliceworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: grzywka a rzadkie włosy

czesc
ja tez ma dosc cienkie wlosy i wysokie czolo.Grzywke mam na bok lewy scieniowana i pozniej wlosy kolo twarzy wycieniowane stopniowo -kosc policznkowa,nad broda,broda itd(dzieki dobremu fryzjerowi nie wyglada to jak tzw typowe schody a ladnie sie zgrywa) i z lewej strony zostawilam tez troche grzywki i wlosy wycieniowane w ten sam sposob. troszke to trudne to wytlumaczenia. wiec moze tak jeszcze dodam ze jak mam przedzialek blizej prawej strony wiec grzywka w wiekszosci jest na lewa a z prawej zostawiam grubsze pasemko aby uzyskac ten sam efekt cieniowania co z prawej. cale wlosy mam z tylu pocieniowane a dlugosc hm najdluzsze sa do biustu ,jak wezme do tylu to do zapiecia od stanika. nie wiem czy cos z tego mozna zrozumiec ale mysle ze wyglada ok fryzura na cienkie wlosy i czolo
aliceworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:34   #4
_gagatek
Przyczajenie
 
Avatar _gagatek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Żeleźno
Wiadomości: 8
Dot.: grzywka a rzadkie włosy

cześć,
moja koleżnka mając podobne włosy sicieła je własnie na boba i wygląda teraz ekstra.,z tym,ze musisz teraz troche wiecej czsu poswiecac na ich modelowanie ale efekt jest warty zachodu. pamietaj by isc do dobrego fryzjera w swumie to on Ci doradzi co zrobic z grzywka
_gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:49   #5
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: grzywka a rzadkie włosy

moja kupela też właśnie ścięła włosy na 'boba' i do tego zrobiła prostą grzywkę taką trochę krótszą, włoski przemalowała na intensywny rudy i wygląda rewelacyjnie, wydaje się że włosów jest więcej i cała fryzura jest bardzo odświeżona a tez ma bardzooo rzadkie włosy
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.