Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 19:25   #1
scared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4

Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.


Cześć, wiem, że tematów o kobiecym wąsiku było setki, ale w żadnym nie znalazłam odpowiedzi na moje obawy. Dziś po raz pierwszy wybrałam się do kosmetyczki, aby usunęła mi to cholerstwo, wcześniej jednak byłam chyba na 4 zabiegach laserem, co nie przyniosło większego efektu. Po wyjściu od kosmetyczki byłam zachwycona, teraz jednak strasznie się boję, że włoski odrosną strasznie szybko, będą kłujące, czarne i grube, czego ja po prostu psychicznie nie zniosę, bo ogólnie problem z wąsikiem mam od jakiś 6 lat i niejednokrotnie słyszałam na ten temat uwagi. Myślicie, że powinnam się tak bać? Pomóżcie, bo zwariuję, boję się, że jutro rano jak spojrzę w lusterko będę mieć pod nosem czarne, kłujące kropeczki
scared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:25   #2
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

Cytat:
Napisane przez scared Pokaż wiadomość
Cześć, wiem, że tematów o kobiecym wąsiku było setki, ale w żadnym nie znalazłam odpowiedzi na moje obawy. Dziś po raz pierwszy wybrałam się do kosmetyczki, aby usunęła mi to cholerstwo, wcześniej jednak byłam chyba na 4 zabiegach laserem, co nie przyniosło większego efektu. Po wyjściu od kosmetyczki byłam zachwycona, teraz jednak strasznie się boję, że włoski odrosną strasznie szybko, będą kłujące, czarne i grube, czego ja po prostu psychicznie nie zniosę, bo ogólnie problem z wąsikiem mam od jakiś 6 lat i niejednokrotnie słyszałam na ten temat uwagi. Myślicie, że powinnam się tak bać? Pomóżcie, bo zwariuję, boję się, że jutro rano jak spojrzę w lusterko będę mieć pod nosem czarne, kłujące kropeczki
..wosk wyrywa razem z cebulkami i powinny odrosnąć osłabione i w mniejszej ilości....nie ma sie za bardzo co łudzic że przestaną rosnąć wogóle ale jak bedziesz systematycznie powtarzać wosk to powinny osłabnąć...jak odrastają ciemne to może spróbuj je lekko rozjaśnić..zdaje się że jest taki produkt specjalny na rozjaśnianie Sally H ( nie wiem czy mogę reklamować)
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 12:33   #3
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

Nie obawiaj się, na pewno włoski nie odrosną tak szybko i z pewnością nie będą kłujące. Kiedy włos zostaje wyrwany woskiem, potrzebuje czasu żeby odbudować się na nowo. Kiedy jest golony maszynką może odrastać kłujący ponieważ ścinanie włosów sprawia że zyskują one ostre zakończenia. Przy wyrywaniu się tak nie dzieje, odrasta włosek o delikatnym zakończeniu. Jeżeli masz zamiar usuwać wąsik woskiem, proponuję połączyć to z zabiegami epilfree, to są takie kosmetyki, które nakłada się po woskowaniu w gabinecie, one hamują podział komórek tworzących włos, zatrzymują jego wzrost i redukują owłosienie, poszukaj w swoim mieście może jakiś gabinet ma ta usługę.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 15:14   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

Cytat:
Napisane przez Natuśka Pokaż wiadomość
Nie obawiaj się, na pewno włoski nie odrosną tak szybko i z pewnością nie będą kłujące. Kiedy włos zostaje wyrwany woskiem, potrzebuje czasu żeby odbudować się na nowo. Kiedy jest golony maszynką może odrastać kłujący ponieważ ścinanie włosów sprawia że zyskują one ostre zakończenia. Przy wyrywaniu się tak nie dzieje, odrasta włosek o delikatnym zakończeniu. Jeżeli masz zamiar usuwać wąsik woskiem, proponuję połączyć to z zabiegami epilfree, to są takie kosmetyki, które nakłada się po woskowaniu w gabinecie, one hamują podział komórek tworzących włos, zatrzymują jego wzrost i redukują owłosienie, poszukaj w swoim mieście może jakiś gabinet ma ta usługę.
zgadzamd się
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:01   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

Zgadzam sie z dziewczynami - nie stresuj sie.
Depilacja osłabia włosy a nie je wzmacnia.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:07   #6
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

też się zgadzam, wosk lub pasta cukrowa + do tego epilfree, który dodatkowo osłabi włoski i spowolni ich wzrost i nie masz się czego obawiać
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:48   #7
Mademoiselle87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Po depilacji ciepłym woskiem-wąsik.

Witajcie. Zachęcona przez znany mi gabinet kosmetyczny(uczęszczam tam na depilację wąsika już jakieś 3 lata) do metody pasta cukrowa + epil free odbyłam 3 zabiegi (w przeciągu 2 miesięcy- raz w lutym i dwa razy w marcu) w chwili obecnej minęło 10 dni od ostatniego a ja już widzę potrzebę znowu udania się do gabinetu :/ Chyba nie tak to miało wyglądać... Zaczynam wątpić w ten system :| W internecie same superlatywy na temat tej metody mam wrażenie, że jestem jedyną zawiedzioną osobą powiedzcie jak to jest na prawdę bo zaczynam tracić nadzieję, a że i koszt nie jest najmniejszy to nie wiem czy się nie wycofać z epil free(zostać jedynie przy cukrze/wosku)
Aha w razie wątpliwości to nie byle jaki salon, jest autoryzowany przez markę Guinot.

Edytowane przez Mademoiselle87
Czas edycji: 2013-04-08 o 19:50
Mademoiselle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.