Swędzenie głowy i wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-09, 15:00   #1
pg2464
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3

Swędzenie głowy i wypadanie włosów


Witam, zdecydowałem napisać się ten post ponieważ mam problem ze skórą głowy , w nadziej że ktoś ma podobny problem ponieważ wizyty u dermatologów nie pomagają.

Wydaje mi się że wszystko zaczęło się po basenie, włosy zaczęły same wypadać i pojawił się łupież wiec sięgnąłem po Nizoral. Podczas jego stosowania strasznie przetłuszczały mi się włosy więc go odstawiłem po pewnym czasie, tydzień po odstawieniu na głowie pojawiła się "skorupa", która podczas mycia strasznie się złuszczała(białe płatki), doszło jeszcze ostre swędzenie i zaczerwienie skóry, po pewnym czasie z głowy już mniej się sypało białych płatków ale swędzenie,zaczerwienienia , wypadanie włosów zostało. Zauważyłem ze szczególnie na zakolach wypadają włosy i są one oblepione czymś białym. Ulgę czuję gdy nałożę na głowę olejek arganowy.

Byłem u 3 dermatologów, każdy przepisał sterydy który nie dawały efektów, jeden powiedział że to łzs a dwóch że łupież.

Może ktoś ma/miał podobne objawy ?
pg2464 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-09 16:00:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.