Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 14:07   #2521
dominikowa
Wtajemniczenie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

30 w 2016
dominikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:04   #2522
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Zamawiałam przy poprzedniej promocji 2+1 (chyba w marcu jeszcze), jest bardzo gęsta, ale maluje się nią dobrze.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
A może po prostu masz pęknięcia/nierówności na paznokciach, co może powodować podpowietrzanie się bazy i jej szybsze odchodzenie. A źle "opiłowana/wygładzona" baza na takich pęknięciach będzie powodować dalsze podpowietrzanie się i odchodzenie bazy.
Może spróbuj skrócić paznokcie na max i ewentualnie przedłużyć je bazą na szablonie - to spowoduje, że lakier nie będzie odchodzić od końców i da też "czas" reszcie paznokcia na odrośnięcie bez rozdwajania i pękania.
Właśnie przedłużania chciałam uniknąć, nienawidzę tego
Ale może masz rację, skrócę maksymalnie, bo innej opcji na razie nie widzę
Oktawiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:34   #2523
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość

Bazy budujące zmieniają konsystencję w zależności od temperatury przechowywania. Wystarczy, że przed malowaniem ogrzejesz ją trochę i będzie rzadsza

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary Wczoraj, 20:27   #2524
malwina1927
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co, moje początki nawet tak nie wyglądały Od kilku miesięcy takie cuda mi się dzieją z paznokciami.
Też robiłam ciągle na proteinie i było ok, tylko im dłuższe miałam paznokcie, tym bardziej musiałam uważać, dlatego utwardzałam je sypiąc proszek akrylowy.
Ściągałam podobnie, frezarką sam top i kolor.
Ale któregoś razu, skróciłam całkiem paznokcie, bo długie mi się znudziły, frezarką ściągnęłam top i kolor i całą warstwę bazy za pomocą acetonu. Chyba ze dwa tygodnie chodziłam bez hybryd i od tego momentu dzieją mi się z paznokciami takie rzeczy.
Myślałam, że to kwestia bazy, więc zmieniłam na flexi. Zrobiłam flexi + akryl - to samo. Zrobiłam samą flexi,to efekt na zdjęciach.
Robię wszystko tak samo jak kiedyś, kiedy się super trzymało. Robię koleżance i u niej się trzyma bez zarzutu, nie ma najmniejszego odprysku.
Więc nie wiem, co jest nie tak
Nie mam pomysłu.
Chciałam zapuścić paznokcie przed wyjazdem na wakacje, bo nie chce mi się przedłużać i średnio mi to wychodzi, ale widzę, że nic z tego
A ja mam jeszcze tak, że jakbym całkiem ściągnęła hybrydy do naturalnej płytki to moje paznokcie są cienkie, miękkie, wyginają się i dlatego hybryda to mój ratunek.
malwina1927 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości