Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie Porady i dyskusje na tematy związane z profilaktyką, rozpoznawaniem, przebiegiem i leczeniem chorób człowieka. Pamiętaj: porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza i ma jedynie funkcję informacyjną!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 01:43   #2161
Neli19
Raczkowanie

Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Sorry Olu, ale czytając Ciebie mam chwilami wrażenie, że czytam słowa bardzo niedojrzałego dziecka. Wszyscy zmagamy się z problemem brzydkiego zapachu i każdy na swój sposób stara się chociażby ograniczyć problem, poprawić jakość swojego życia. Jak wszyscy wiemy na obecną chwilę nie ma leku na nasz problem, żadnego supla cud. Ale niemal wszyscy (oprócz Ciebie) przyznają, że podstawą jest dieta. Ty oczywiście często podkreślasz, że Tobie ona nie pomogła. A ile na niej byłaś, 10 miesięcy? Bo dopiero po 10 - 12 miesiącach zaczynają zachodzić zmiany na poziomie komórkowym. A chociażby zwykłe nie łączenie białka i węglowodanów w jednym posiłku? Poświęciłaś chociaż 10 min. na to, żeby gdzieś poczytać o tym, posłuchać kogoś mądrego na YT? A właśnie min. taka drobna zmiana w dużej mierze oczyszcza organizm, reguluje pH organizmu a co za tym idzie w naturalny sposób niszczy grzyba. Ale założę się, że niewiele Ciebie to interesuje. No bo przecież Tobie "już nic nie pomoże". Lepiej nic nie robić, ciągle użalać się nad sobą i jeść śmierdzącą rybę,bo przecież lubisz... Wspomniałaś mi kiedyś, że nie jesz strączków bo nie lubisz. A myślisz że ja lubię? Ale nie jestem dzieckiem. Zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż przyjemność smaku. Trochę mnie śmieszy kiedy narzekasz że śmierdzisz, użalasz się nad sobą jak to Ci jest źle i niedobrze, a potem wspominasz, że jadasz ryby. No naprawdę... Mentalność dziecka. To tak jak gdyby cukrzyk powiedział - ojej, jem wszystko jak leci, ulubione rzeczy, w tym bardzo słodkie, a mam podwyższony cukier i nie wiem dlaczego, co z tym zrobić... I Twoja wzmianka o tym, że lubisz dobre rzeczy, ale nie możesz chodzić do resteoracji. Fakt, mega problem....

I jeszcze jedno. Wspomniałaś, że Twój synek (oby nie), też prawdopodobnie będzie miał problem z zapachem. Co robisz, żeby już TERAZ mu pomóc, w miarę możliwości oddalić od niego widmo tego strasznego problemu? Też karmisz go cuchnącą rybą? No bo przecież zdrowe nawyki i "zdrowe", mądre odżywianie i tak nic nie da, prawda? Po co się wysilać...

Pisząc dosadnie i wprost, ja również śmierdzę jak cholera (choć ostatnio mniej), ale podobnie jak inni przynajmniej zaciskam zęby i walczę z problemem, próbuję coś robić. Ty ograniczasz się do negowania wszystkiego i głównie użalania nad sobą. Fakt, po co się wysilać, tak przecież najłatwiej...

Zdrowia i większej świadomości życzę...
Neli19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:34   #2162
katolik222
Przyczajenie

misiek

google-body odor gluten
katolik222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 18:11   #2163
Misiek120591
Przyczajenie

U mnie to nie body odor tylko breath odor, mam juz niemal 100 % pewnosci, ostatnie 2 dni to udowodnily, poszedlem na calosc olalem sprawe zaczolem ludziom w pracy mowic otwarcie o problemie, oni oczywiscie ze nic nie czuja, tylko sie usmiechaja. A z tego powodu wiekszy stres i wyrzut smrodu (bo czuje sie jak glupek). A potem pryskaja w pracy perfumami po plecach, ta sa marne gnidy ktore nie wiedza co to zycie, nie potrafia powiedziec w oczy jak jest, zamiast tego z daleka jakies podsmiechujki. Jadna dziewczyna chyba chce mi pomoc i zmowila sie z koezankami ktore, przy mnie mowia zacytuje <<cos tu smierdzi, chybAa gdzies jest jakis grzyb>> 2 razy mialem taka sytuacje. Nie maja odwagi powiedziec jak mi pomoc tylko próbują w ten sposob pomoc, moze licza na to zebym sie domyslil.
Moze jednak mam candide.

Ta sama dziewczyna kiedys po glosniejszym odezwaniu sie w jej strone powiedziała <<o jezu nawet tu doszlo>>(stres zwiazany mowieniem do grupy dziewczyn) Wczoraj zagadałem do Turków żeby przełamać bariere jezykowa (stres, zwiazany z przelamaniem strachu zwiazanego z mowieniem, w jezyku angielskim ktorego jeszcze dobrze nie znam i nie uzywalem na ulicy) skurcz w brzuchu przy pierwszym slowie i zapach gowna w ustach i wybuch smiechu calej grupy.

Dzisiaj w autobusie bylo tez grubo, babka ktora siedziala na przeciwko zaczela sie krzywic do tego stopnia ze szczekka jej chodzila na boki, do tego jej gardlo, chyba miala odruchy wymiotne, postanowilem to n***** wyjalem telefon i ******** ja, wystapil oczywiscie stres zwiazany z tym co sobie pomysla inni, ze ja ******** babke przy innych pasazerach. Poczulem taka adrenaline bo to bylo niekomfortowe, i oczywiscie stres taki dreszczyk emocji, i w tym momencie jakies ruchy w brzuchu, i czulem jak z nosa wychodzi mi cieple powietrze, jak z balonika powolutku, bez charakterystycznego podraznienia wnetrza nosa o ktorym pisalem.

Moje wnioski sa takie Jak jest zapach gówna to ludzie nie kaszla, a jak czuje takie uderzenia goraca i podraznienie w nosie, to wtedy dajemy cos kwaskowego dlatego ludzie kaszla. po komentarzach z otoczenia tak wnioskuje.

Jutro mam zamiar do pracy wziasc perfumy i samemu pryskac zeby zadrwic z tych tchórzy. Bo to pryskanie mnie po plecach z partyzanta jest zalosne i tchorzliwe, bardziej mnie irytuje niz, komentarze ze ktos popuscil, albo ale tu goraco, lub ide zlapac powietrza.

Macie doczynienia z Hardkorowcem, ktory nie spuszcza pierwszy wzroku jak mi sie smieja w twarz, bede sie smial z nimi, nawet wtedy kiedy im nie jest do smiechu kiedy sie przy mnie mecza(moze ktos zbierze w sobie na tyle duzo Ikry, zeby powiedziec to wprost, proste zdanie ,,Zroob cos z tym bo od ciebie dziwnie pachnie, to nam przeszkadza). Licze ze przy moim podejsciu, reakcje ludzi, z czasem przestana mnie to ruszac (jak pracownikow austchwitz krzyki gazowanych) licze ze doprowadze do takiego stepienia na bodzce, jak horrory, ludzi ktorzy je czesto ogladaja. Najgorsze sa te Podsmiechujki kiedy sie czlowiek peszy, niech oni sie pesza ze mnie obgaduja.Ja nie bede spuszczal wzroku, bo jak bede okazywal slabosc, to beda ze mna ostrzej postepowac (jak grzyb candida, ktory jak nie ma oporu (konkurencji) to staje sie jeszcze bardziej zuchwaly).

Wiem ze zycie z nastawieniem jakie ja stosuje jest trudne ,wymaga wysilku, ale jest najbardziej korzystne dla nas, musimy nauczyc sie przekuwac nasze wady w zalety. Co mnie nie zniszyczy uczyni mnie silniejszym. Tylko wzburzone moze ksztalci dobrych zeglazy.

Przyjmijcie takie nastawienie jak ten koles https://www.youtube.com/watch?v=7vkSq6vCfTc
robcie sobie jaja, Zycie to ma byc zabawa ;D

Osobom ktorym siada psychika polecam ksiazke
6 filarów poczucia własnej wartości - Nathaniel Branden

Zmieni wasze zycie, skupiajcie sie na tym co wewnetrzne. Najpierw jest to co w srodku potem to co na zewnatrz. Tak troche z psychologi.

Edytowane przez Misiek120591
Czas edycji: Wczoraj o 18:52
Misiek120591 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:55   #2164
mp43
Raczkowanie

Kotek, nie za bardzo rozumiem tą dietę na kałowy zapach, bo objaśnień tam żadnych. Rozumiem, że produkty low? Aha, pytałaś Olę, czy zapach spalenizny, psa i brudnej ścierki. To moje smrody, gdy zapach się pojawia. Masz jakiś pomysł?

Ponownie witajcie w klubie. 2 dni szczęścia i pozamiatane.
mp43 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości